Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kamery online w Kwidzynie
PostNapisane: 29 lipca 2006, o 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwietnia 2006, o 16:40
Posty: 1671
Lokalizacja: Dwumiasto
Płeć: Mężczyzna
Może mi podać linki do kwidzyńskich kamer on-line? Coś w tym kilamcie: http://www.gdansk.pl/kamera.php

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, o 18:04 
Offline

Dołączył(a): 6 kwietnia 2006, o 22:57
Posty: 225
Lokalizacja: kw
Płeć: Mężczyzna
Z tego, co się orientuję to nie ma czegoś takiego jak kamerki online.

Policja ma ich 7 a Straż Miejska następne i nie chyba nie jest to system zintegrowany ze sobą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, o 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
hmmm ... niewiem co mozna by pokazywac w kwidzynie online :)

chyba IP zeby zobaczyc w ktora strone dym leci :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, o 18:31 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
No, niekoniecznie :mrgreen: jest kilka ciekawych miejsc gdzie chyba coś się dzieje, np. Deptak - nieprawdaż ??

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, o 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
noo malgos faktycznie :) to mi nie wpadlo do glowy :) nawet policja by mogla z tego skorzystac :) jakis czas temu kamera na deptaku byla swojego rodzaju straszakiem tylko tam wisiala :) nie wiem jak jest teraz, moze juz cos nadaje :-D

moze by tak zbierac propozycje?? :)

ja caly czas jestem za IP :-P ale popieram pomysl malgosi :)

co do realizacji to miasto bez problemu moglo by cos takiego zrobic ale po co?!?!? przeciez lepiej "kupic" plyty z kameny za niebotyczna sume niz wydac pare groszy i ludzie by mieli z tego pozyek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, o 21:13 
Offline

Dołączył(a): 6 kwietnia 2006, o 22:57
Posty: 225
Lokalizacja: kw
Płeć: Mężczyzna
Popieram kamerkę na deptaku zwłaszcza, że można by było obserwować sobie czy się tam nie kręcą nasi znajomi i wtedy wyjść z domku. W ciepłe, upalne dni pooglądać ładne Kwidzynianki. :-D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, o 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
lord vader napisał(a):
chyba IP zeby zobaczyc w ktora strone dym leci


albo czy jakiś facio z Grudziądza nafanzolony nie pomylil drogi!!! :-D :-D :-D

wrobi napisał(a):
można by było obserwować sobie czy się tam nie kręcą nasi znajomi i wtedy wyjść z domku


lub nie wychodzic jeżeli widzimy kogoś od kogo potencjalnie możemy dostać w "lampę" :cool:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, o 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
można by było obserwować sobie czy się tam nie kręcą nasi znajomi i wtedy wyjść z domku


hyhy zona/dziewczyna mogla by zobaczyc conieco i niezle becki w domu beda :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, o 00:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lipca 2006, o 21:43
Posty: 357
Lokalizacja: Sadlinki/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
wrobi napisał(a):
Popieram kamerkę na deptaku zwłaszcza, że można by było obserwować sobie czy się tam nie kręcą nasi znajomi


Hihi - mógłbym kamerkę w oknie zainstalować, a nawet dwie. Widoczek z domu mam na deptak calutki od poczty do Chopina. Jeden problem - wyprowadziłem się od rodziców :P A tak BTW to nigdy w sumie nie postrzegałem widoku z okna jako interesującego dopóki znajomi będąc u mnie mi na to uwagi nie zwrócili. Tak zgodnie z maksymą - Cudze chwalicie swojego nie znacie :P

_________________
Szczęście jest czymś, co przychodzi pod wieloma postaciami, więc któż je może rozpoznać? E.H.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Kamerki są
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, o 06:45 
No to muszę was zaskoczyć... Deptak "obserwują" 3 kamerki. Jedna jest na SP 7, druga na skrzyzowaniu Chopina i Piłsudskiego a trzecia nad salonem Orange. Z tego co wiem policja nie ma wogóle kamer a miasto monitoruje tylko straż. Dowiedziałem się też, że jedna z nich w niedługim czasie będzie dostepna on-line


Góra
  
 
 Tytuł: pewnie, że kamerki są
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, o 06:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
tomik_uno napisał(a):
mógłbym kamerkę w oknie zainstalować

kiedyś przeszła mi taka myśl przez głowe, aby zrobić kamerke on-line jako prace licencjacką, no ale w ostateczności zrobiłem stronke :)

MACIEKZB napisał(a):
Z tego co wiem policja nie ma wogóle kamer

nie wiem które dokładnie, ale osobiście widziałem kątem oka widok z nich, co prawda było to jakieś 5 lat temu...
hmmm no ale może teraz się faktycznie coś zmieniło i to straż sie nimi zajmuje, jak dobrze rozumiem to chodzi o straż miejską, zgadza się :?:

MACIEKZB napisał(a):
Dowiedziałem się też, że jedna z nich w niedługim czasie będzie dostepna on-line

temat był poruszany nawet na sesji rady miejskiej kilka lat temu i do dziś nic nie zrobiono, no ale może coś sie ruszy...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, o 07:13 
drosik napisał(a):
nie wiem które dokładnie, ale osobiście widziałem kątem oka widok z nich, co prawda było to jakieś 5 lat temu...
hmmm no ale może teraz się faktycznie coś zmieniło i to straż sie nimi zajmuje, jak dobrze rozumiem to chodzi o straż miejską, zgadza się


Oczywiście, że chodzi o straż miejską. Mam tam znajomego, który powiedział, że policjanci poprostu mieli ale nikt tego z nich nie obserwował no i straż je przejeła. Teraz jest obserwacja 24 godz na dobę łącznie z nagrywaniem. Ale do Big Brathera jeszcze daleko... :razz:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, o 07:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
MACIEKZB napisał(a):
Teraz jest obserwacja 24 godz na dobę łącznie z nagrywaniem

no to bardzo dobrze.

Ciekawi mnie cały czas ta kamera on-line, fajnie by było jak by się faktycznie takie coś pojawiło.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, o 07:29 
Spróbuję się czegoś dzisiaj dowiedzieć na temat kamerki on-line


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, o 09:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
z tego co sie orientuje to "Centrum dowodzenia" kamerami jest w budynku policji, bedac tam kilka razy katem oka widzialem :P

fakt ze straz miejska prowadzi obserwacje ale na sprzecie policyjnym, kamera ktora wisi na Orange kiedys wcale nie byla podpieta teraz chyba to zmienili ale z pewnych zrodel wiez ze firma ktora zakladala monitoring niezbyt mocno sie przylozyla do tego i obraz z niektorych kamer (jesli mozna to nazwac obrazem) pozostawia wiele do zyczenia :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.