Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Bal Dobroczynny
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=127&t=945

Autor:  oki44 [ 6 stycznia 2007, o 01:40 ]
Tytuł:  Bal Dobroczynny

Wczoraj, w piątek odbył odbył się trzynasty (w piątek - 13 :-D ) Bal Dobroczynny Samodzielnego Publicznego Ośrodka Terapii i Rehabilitacji dla Dzieci w Kwidzynie zwany przez stałych bywalców balem u Magdy Grycman.

Pięknie się bawiono, (filmowała to Vektra i TKK). Licytowano 35 przedmiotów: obrazów, grafik, rzeźb, ceramiki i biżuterii. Były loterie, była statuetka z Kancelarii Prezydenta RP, było licytowane pióro wieczne od Marszałka Sejmu, był kubek od byłej Pierwszej Damy i wiele, wiele innych.

Najwyższą cenę uzyskała rzeźba w drewnie Pana Piotra Jakubowskiego z Prabut. Uzyskała cenę 2 510,- zł.

Ogółem na balu zebrano z loterii i aukcji 15 100,-zł

Myśmy tam byli, miód i wino pili... :-) z czego relację zdajemy rzetelnie i szybko.

Autor:  malgos [ 6 stycznia 2007, o 01:43 ]
Tytuł: 

Cytuj:
z czego relację zdajemy rzetelnie i szybko.


a gdzie zdjęcia :shock: :grinka:

Autor:  oki44 [ 6 stycznia 2007, o 01:53 ]
Tytuł: 

Ja byłem uczestnikiem balu (już 13 raz), moim aparatem bez zewnętrznej lampy, na dużej sali to nie było by co oglądać, ale kogoś prosiłem aby przesłał mi jedna fotkę dla e-Kwidzyn, jeśli prześle to zamieszczę. Sory :-)

Autor:  kajuszka [ 8 stycznia 2007, o 13:59 ]
Tytuł: 

Potwierdzam bal był super!!!

Autor:  KrzaQ [ 8 stycznia 2007, o 14:03 ]
Tytuł: 

:-D Witaj kajuszka, zapraszam do działu Poznajmy się. Czuj się jak u siebie w domu

Autor:  forumpolityk [ 9 stycznia 2007, o 13:35 ]
Tytuł: 

No to gratuluję! Ciekawe tylko czy wpływy przekroczyły wydatki na gorzałę, żarcie itp? Teraz nasza wspaniała TV będzie pewnie gnieść to przez dwa tygodnie. W końcu to sama przyjemność oglądać 24h tzw "kwidzyńskich biznesmenów" jak szaleją na rauszu... A może zamiast wydawać pieniądze na imprezę, przeznaczyć je w całości na cel dobroczynny? No ale pospólstwo by tego nie zauważyło, a trzeba się przecież pokazać mieszkańcom. Ludzie muszą widzieć jakich dobrodusznych mają biznesmenów...

Autor:  drosik [ 9 stycznia 2007, o 14:48 ]
Tytuł: 

forumpolityk napisał(a):
Teraz nasza wspaniała TV będzie pewnie gnieść to przez dwa tygodnie. W końcu to sama przyjemność oglądać 24h

A Ty pewnie za kare będziesz przywiązany do fotela i zmuszany na siłe, aby to oglądać ;)

forumpolityk napisał(a):
A może zamiast wydawać pieniądze na imprezę,

robią to za Twoje pieniądze :?:


Może lepiej pochwal sie swoimi "zasługami", chętnie o nich podyskutujemy ;)

Autor:  oki44 [ 9 stycznia 2007, o 14:50 ]
Tytuł: 

O, to frustraci też są na naszym forum?.

Zastanawiam się czasami, jaką krzywdę natura musiała wyrządzić człowiekowi, aby wieść o balu dobroczynnym wywoływała taką reakcję.

Drogi forumowy przyjacielu. Bal dobroczynny (przynajmniej ten) jest tak organizowany, aby za konsumpcję płacili jego uczestnicy (dodatkowo, oczywiście).
Pójdź raz kiedyś na podobną imprezę, wydaj swoje własne pieniądze, a może przekonasz się że dawać coś od siebie, dawać nie brać - też może sprawić Ci całkiem miłą satysfakcję.

Autor:  Darek [ 9 stycznia 2007, o 19:42 ]
Tytuł: 

Pal cześ frustratów, gdzie zdjęcia, bo Wasza kablówka do stolycy nie dociera :grinka:

Autor:  oki44 [ 9 stycznia 2007, o 19:53 ]
Tytuł: 

Sory Darek i małgoś. ja nie robiłem, gość mi obiecał ale nie podesłał, nic nie wymyślę.

A swoją drogą, może ktoś z uczestników balu by nie chciał robić za wypasionego biznesmena w kontekście niektórych wypowiedzi :sad:

Autor:  malgos [ 10 stycznia 2007, o 00:27 ]
Tytuł: 

oki44 napisał(a):
w kontekście niektórych wypowiedzi


może nie niektórych a jednej, tak gwoli ścisłości :-)

Autor:  oki44 [ 10 stycznia 2007, o 01:34 ]
Tytuł: 

Tak gwoli... :)

Autor:  Nateck [ 10 stycznia 2007, o 17:17 ]
Tytuł: 

Byłem i zdjęcia robiłem ;)........nie wiele wprawdzie bo tylko 30 minut...ale byłem.
Bal był naprawde dobroczynny.

Autor:  dzajant [ 10 stycznia 2007, o 22:42 ]
Tytuł: 

hmmm wiec poprosimy o tą fotorelacje :)

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/