Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn - Pomezania Malbork 18.03.12
PostNapisane: 17 marca 2012, o 10:54 

Darek napisał(a):
fusek napisał(a):

Zadziwiajace jest to ze na kazdym opiniotworczym forum ten jegomosc juz dawno dostalby bana - ale niestety nie tu.

Być może tutaj moderatorzy myślą fusku :D

Widać Masz prehistoryczne światopoglądy jak pisał Bąbel :D

Rozprawianie na temat poważnej sprawy z takim sarkastycznym podejściem nie ma sensu.
Mam rozumieć, że Ci, co chcą żeby mecz się odbył, co starają się, żeby wszystko wyszło w porządku, nie myślą?
Bo równie dobrze mógłbym tą wypowiedź właśnie tak potraktować.

Wikingowie Gdańsk - Linebacker #90
NDIE

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 17 marca 2012, o 11:01 

Darek napisał(a):
fusek napisał(a):

A pisanie przez Ciebie postow niewnoszacych nic w zaden temat z czym innym moze miec zwiazek ?..

Z poczuciem humoru, ale nie wiem czy załapiesz. :D

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu i nareszcie napisałeś coś śmiesznego. Już traciłem nadzieję.

PostNapisane: 17 marca 2012, o 13:14 
LisuCFH napisał(a):
Rozprawianie na temat poważnej sprawy z takim sarkastycznym podejściem nie ma sensu. Mam rozumieć, że Ci, co chcą żeby mecz się odbył, co starają się, żeby wszystko wyszło w porządku, nie myślą?
Być może nie myślą... Czy Ci wszyscy, którzy chcą żeby mecz odbył się wzięliby na siebie odpowiedzialność zarówno materialną jak i karną za to co mogą, oczywiście potencjalnie, zrobić kibice? Lisuch, fusek, Bombel wzięlibyście na siebie taką odpowiedzialność? Zaraz któryś odpowie, że tak. To dlaczego nikt z Was nie pofatygował się do komendanta policji, burmistrza żeby zapewnić, że kibice nie będę wszczynać burd, rozrób, niszczyć itd.? Dlczego nikt z przedstawicieli kibiców tego nie zrobił, nie podpisał się pod odpowiedzialnością?
Mając negatywną opinię policji i straży pożarnej wydalibyście zgodę na mecz? Starać się w dzisiejszych czasach to za mało...
Gdyby ci wszyscy myśleli, to pokazaliby wszystkim, że mecze, nawet zwaśnionych kibiców, nie muszą mieć negatywnych skutków.

PostNapisane: 17 marca 2012, o 13:22 

MACIEKZB napisał(a):
To dlaczego nikt z Was nie pofatygował się do komendanta policji, burmistrza żeby zapewnić, że kibice nie będę wszczynać burd, rozrób, niszczyć itd.?

Komendant miał takie zapewnienie od Prezesowej.

MACIEKZB napisał(a):
Gdyby ci wszyscy myśleli, to pokazaliby wszystkim, że mecze, nawet zwaśnionych kibiców, nie muszą mieć negatywnych skutków.

Pewnie na jutrzejszym meczu, którego nie będzie.

Czy administracja w końcu zamknie ten temat ?

PostNapisane: 17 marca 2012, o 14:26 

Lilith napisał(a):
O Matko Boska, wszyscy święci!
Co ja wam do cholery poradzę, że od dawien dawna na meczach tak jest i będzie, i żadne odwoływanie meczów kibiców nie zmieni? A tu cała ekipa bardzo szczęśliwa.
Co wam ten mecz przeszkadza, skoro i tak na nie nie chodzicie? A ci co chodzą, muszą podjąć jakieś ryzyko, że ludzie są różni i ich zachowania również.
MMTS caaacy, bo efekty są i miasto ładuje w to kasę.
Basket też całkiem fajny i miasto też się cieszy.
A Rodło to już banda bydła i chuliganów, do tego bez sukcesów, więc po co sobie nim łeb zawracać?

I tu na to pytanie odpowiedziałaś sobie sama!

PostNapisane: 17 marca 2012, o 14:35 
Gregor napisał(a):
Czy administracja w końcu zamknie ten temat ?
A dlaczego miałoby się zamknąć temat. Nie ma kłótni, wyzwisk, personalnych wycieczek... Wszystko zgodnie z regulaminem. Zwykła wymiana zdań twardo stojących stron przy swoich racjach.
Pani Prezes może i zapewniała ale robiła najwyraźniej słabo. Poza tym nie zastosowała się do podstawowych obowiązków. Mogę się tego tylko domyslać bo gdyby spełniła wszystkie formalne obowiązki to mecz musiałby się odbyć.
Może trzeba było mysleć na setkach poprzednich meczach i nie mam tu na myśli Rodła.

PostNapisane: 17 marca 2012, o 14:42 

MACIEKZB napisał(a):

MACIEKZB No to co to by był za mecz :571:

No co Ty? Daj sobie spokój. :roll:

PostNapisane: 17 marca 2012, o 15:19 

krzyzak napisał(a):
Lilith napisał(a):
O Matko Boska, wszyscy święci!
Co ja wam do cholery poradzę, że od dawien dawna na meczach tak jest i będzie, i żadne odwoływanie meczów kibiców nie zmieni? A tu cała ekipa bardzo szczęśliwa.
Co wam ten mecz przeszkadza, skoro i tak na nie nie chodzicie? A ci co chodzą, muszą podjąć jakieś ryzyko, że ludzie są różni i ich zachowania również.
MMTS caaacy, bo efekty są i miasto ładuje w to kasę.
Basket też całkiem fajny i miasto też się cieszy.
A Rodło to już banda bydła i chuliganów, do tego bez sukcesów, więc po co sobie nim łeb zawracać?

I tu na to pytanie odpowiedziałaś sobie sama!

To może jeszcze najlepiej w ogóle piłkę nożną z Kwidzyna wyeliminować? No bo przecież Rodło to same chuligany i tylko by zadymy robili, a wszystko, co jest związane z Rodłem, to samo zło. To będzie zwykła ucieczka od problemu, przy czym tak się sprawy nie rozwiąże, bo problem i tak pozostanie.

Wikingowie Gdańsk - Linebacker #90
NDIE

PostNapisane: 17 marca 2012, o 15:25 

MACIEKZB napisał(a):
LisuCFH napisał(a):
Rozprawianie na temat poważnej sprawy z takim sarkastycznym podejściem nie ma sensu. Mam rozumieć, że Ci, co chcą żeby mecz się odbył, co starają się, żeby wszystko wyszło w porządku, nie myślą?
Być może nie myślą... Czy Ci wszyscy, którzy chcą żeby mecz odbył się wzięliby na siebie odpowiedzialność zarówno materialną jak i karną za to co mogą, oczywiście potencjalnie, zrobić kibice? Lisuch, fusek, Bombel wzięlibyście na siebie taką odpowiedzialność? Zaraz któryś odpowie, że tak. To dlaczego nikt z Was nie pofatygował się do komendanta policji, burmistrza żeby zapewnić, że kibice nie będę wszczynać burd, rozrób, niszczyć itd.? Dlczego nikt z przedstawicieli kibiców tego nie zrobił, nie podpisał się pod odpowiedzialnością?
Mając negatywną opinię policji i straży pożarnej wydalibyście zgodę na mecz? Starać się w dzisiejszych czasach to za mało...

Na żadnym stadionie w Polsce, kibice nie biorą odpowiedzialności za obecnych na meczu, nawet jeśli mówimy o stowarzyszeniach kibicowskich. Żeby nie było, że zaraz mi ktoś napisze czy byłem na każdym stadionie w Polsce, że mam takie informacje. Otóż nie, nie byłem ale z moich informacji wynika, że tak właśnie jest. Bo nigdzie w rozgrywkach które organizuje PZPN czy Ekstraklasa, kibice nie mogą być organizatorem meczu.

Cytuj:
Widać Masz prehistoryczne światopoglądy jak pisał Bąbel :D

Z całym szacunkiem panie Darku ale prosiłbym o poprawne pisanie mojego nicku.

PostNapisane: 17 marca 2012, o 16:58 
Przyjaciel forum

A to ja pszepana przepraszam, więcej to się już nie powtórzy :oops:

PostNapisane: 17 marca 2012, o 17:40 

LisuCFH napisał(a):
To może jeszcze najlepiej w ogóle piłkę nożną z Kwidzyna wyeliminować? No bo przecież Rodło to same chuligany i tylko by zadymy robili, a wszystko, co jest związane z Rodłem, to samo zło. To będzie zwykła ucieczka od problemu, przy czym tak się sprawy nie rozwiąże, bo problem i tak pozostanie.

Fajnie by było iść z całą rodziną, w sobotę, lub w niedzielę w czasie pięknej pogody, na mecz.

Ale przez takie zachowanie Pseudokibiców, wielu normalnych ludzi nie idzie na stadion, (na mecz,) czasami nie wychodzi nawet z domu, ponieważ boi się o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny, bo atmosfera stadionowa przenosi się na ulice miasta.

I właśnie z tego powodu, mieszkańcy wielu miast, nie zgadzają się na dotowanie drużyn piłkarskich z budżetu miasta.

Bo dla mieszkańców, zamiast fajnego piłkarskiego widowiska, jest psychoza strachu, nie tylko na stadionie, ale także na ulicach miasta.
Dlatego nie interesuje ich w ogóle piłka nożna.A mecze kojarzą im się z czymś złym!
A bezpieczny mecz, to dla większości, mecz oglądany w TV.

Pamiętam kiedy byłem młody i chodziłem na mecze Rodła,(lata70-te) atmosfera była inna.Przychodziły całe rodziny z dziećmi, a wyniki naszego Rodła wcale nie były gorsze z tego powodu. Oczywiście zdarzały się też wybryki chuligaństwa,w większości wywoływane przez pijanych fanów piłkarskich, ale to były sporadyczne przypadki, które były likwidowane przez zdecydowane działania MO. ;) :grin:

PostNapisane: 17 marca 2012, o 18:12 

MACIEKZB napisał(a):
A dlaczego miałoby się zamknąć temat. Nie ma kłótni, wyzwisk, personalnych wycieczek... Wszystko zgodnie z regulaminem. Zwykła wymiana zdań twardo stojących stron przy swoich racjach.

Miałoby się zamknąć temat dlatego, że ta zwykła wymiana zdań nie jest na temat, który założyłem. O czym Panowie dyskutują ?
Jako autor tego temat proszę po raz kolejny o zamknięcie tematu.

MACIEKZB napisał(a):
Pani Prezes może i zapewniała ale robiła najwyraźniej słabo. Poza tym nie zastosowała się do podstawowych obowiązków. Mogę się tego tylko domyslać bo gdyby spełniła wszystkie formalne obowiązki to mecz musiałby się odbyć.

Tak słabo zapewniała, że komendant zgodził się na doping kibiców Rodła.

krzyzak napisał(a):
Fajnie by było iść z całą rodziną, w sobotę, lub w niedzielę w czasie pięknej pogody, na mecz.

Ale przez takie zachowanie Pseudokibiców, wielu normalnych ludzi nie idzie na stadion, (na mecz,) czasami nie wychodzi nawet z domu, ponieważ boi się o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny, bo atmosfera stadionowa przenosi się na ulice miasta.

I właśnie z tego powodu, mieszkańcy wielu miast, nie zgadzają się na dotowanie drużyn piłkarskich z budżetu miasta.

Bo dla mieszkańców, zamiast fajnego piłkarskiego widowiska, jest psychoza strachu, nie tylko na stadionie, ale także na ulicach miasta.
Dlatego nie interesuje ich w ogóle piłka nożna.A mecze kojarzą im się z czymś złym!
A bezpieczny mecz, to dla większości, mecz oglądany w TV.

Grają juniorzy starsi, juniorzy młodsi, jaki tutaj będzie powód pozostania w domu ?

Cały Kwidzyn pochował się w domach, gdyż co dwa tygodnie dochodzi do zamieszek kibiców w mieście :D :D

PROSZĘ I BŁAGAM o zamknięcie tego wątku, niedługo mieszkańcy miasta po przeczytaniu tego tematu zaczną uciekać z Kwidzyna :D :D

PostNapisane: 17 marca 2012, o 18:31 

Gregor napisał(a):
Jako autor tego temat proszę po raz kolejny o zamknięcie tematu.

Grają juniorzy starsi, juniorzy młodsi, jaki tutaj będzie powód pozostania w domu ?

Cały Kwidzyn pochował się w domach, gdyż co dwa tygodnie dochodzi do zamieszek kibiców w mieście :D :D

PROSZĘ I BŁAGAM o zamknięcie tego wątku, niedługo mieszkańcy miasta po przeczytaniu tego tematu zaczną uciekać z Kwidzyna :D :D

Tak właśnie wygląda dyskusja z kibicami!

Bo z przyzwyczajenia:
Zawsze mają rację, bo w grupie siła, to i racja musi być po ich stronie! ;)

Uważam że powinno się przychylić do prośby Gregora i zamknąć temat!!

No bo przecież my (nie kibice) nie godni jesteśmy dyskutować na takie tematy. :)

A z resztą nie ma sensu! ;)

PostNapisane: 17 marca 2012, o 18:33 
Przyjaciel forum

Tak najlepiej zamknąć Gregora.

PostNapisane: 17 marca 2012, o 18:39 

krzyzak napisał(a):
Tak właśnie wygląda dyskusja z kibicami!

Bo z przyzwyczajenia:
Zawsze mają rację, bo w grupie siła, a racja musi być po ich stronie! ;)

No bo przecież my (nie kibice) nie godni jesteśmy dyskutować na takie tematy. :)

A z resztą nie ma sensu! ;)

Ależ proszę Cię bardzo, załóż osobny temat, na który chcesz dyskutować :) Jak będzie się nazywać ? "Rozróby na mieście wywołane przez kiboli Rodła" ? Tylko pamiętaj, aby wszystkie swoje wypowiedzi poprzeć argumentami :!: :)

krzyzak napisał(a):

Good idea :idea:

Darek napisał(a):
Tak najlepiej zamknąć Gregora.

Dobry ten bot, całą dobę i za darmo :!:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1