Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 9 sierpnia 2013, o 15:32 
Bez personalnych wycieczek ,bo polecą nagrody .


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 9 sierpnia 2013, o 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2007, o 02:39
Posty: 497
Lokalizacja: Ryjewo
Płeć: Mężczyzna
Gregor napisał(a):
Co to będzie, Rodło zbankrutuje przez pojedynczy plakat, który przeszkodzi w zarabianiu za bilety w III lidze, która prawdopodobnie jeszcze długo u nas nie zawita. Tragedia. Masz już jakieś szacunki odnośnie strat?

OK, zgoda. Plakat jest świetny.
Zachęci ludzi do przyjścia na mecz - z żonami, z dziewczynami, z dzieciakami. Robi pozytywny "PijAr" klubowi. Na pewno przyciągnie sponsorów, albo zachęci tych potencjalnych.
Jest dobrze, będzie lepiej,

Lilith napisał(a):
Grzechu, ale Ty masz nierówno pod kopułą. Nie wiesz co się dzieje w środowisku kibicowskim, toteż nie zrozumiałeś plakatu i tyle. Mnie na meczu nie będzie- pracuje, ale raczej nikt mi nie zarzuci, że jestem z żydzewa czy jakiegoś tam innego klubu ...

Wiesz, nie zwykłem obrażać kobiet... Ani w realu, ani tym bardziej przez net. Toteż Tobie też się nie dostanie.
Śmiem jednak twierdzić, że Twoje postrzeganie "środowiska kibicowskiego" ogranicza się do wsłuchiwania się w różnego rodzaju opowiastki, wczytywania się w netowe sencacje, ewentualnie do "piszczenia" na dwóch, trzech, pięciu, ośmiu meczach lokalnej ligi... Jeśli jest inaczej - wklej proszę swoją fotkę (twarz może być zniekształcona/zamazana - to taka moda? czy to taki wstyd?) w barwach Rodła/Legii (z szalem, z flagą) w młynie.
Wypunktuj też mi (ewentualnie - jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany: nam) proszę:
- na ilu meczach byłaś
- z kim grał klub, któremu wówczas kibicowałaś
- ilu z grubsza było kibiców (bez rozróżniania "kiboli", kos i zgód) przyjezdnych/miejscowych
- ile "zadym" widziałaś
- w ilu "zadymach" czynnie (i jak!?) uczestniczyłaś

Z mojej strony: chadzałem na Lechię Gdańsk regularnie w latach 85-89 (potem baaardzo incydentalnie). Paręnaście razy byłem na wyjazdach, w tym w Gdyni na Arce i Bałtyku, w Warszawie na Legii, w Radomsku i w Słupsku (plus jakieś "wojaże" na poziomie dzisiejszej IV ligi).
Wiem, co się działo. Wiem, "kto" był wówczas "kim". Wiem wreszcie, kim są dziś niektórzy ówcześni zadymiarze (kilku z nich to moi koledzy z klasy technikum, a kilkunastu - ze szkoły, z innych roczników i/lub klas, między innymi ludzie "z Lechii", "ze Stoczniowca", "z MRKSu" (tam to nawet udzielałem się jako zawodnik), "z Arki", "z Bałtyku", "z Wisły Tczew", "z Gryfa Wejherowo"...).
Jednym słowem: nie opowiadaj o "kopułach", dysponując "kopułką"...
I nie masz racji, że nikt Ci nie zarzuci, że nie jesteś "z Żydzewa".
Ja Ci zarzucę! :D
Nie będziesz na tym meczu? Plakat jest jednoznaczny: jesteś z Żydzewa! I tyle. Po prostu. Nie ma tam wyjątków, nie ma odstępstw, nie ma miejsca na interpretację czy spekulację.
Możesz się jedynie pocieszyć, że (według twórcy/twórców plakatu) co prawda jesteś Żydzewiaczką, ale w dobrym towarzystwie: mnie tam też nie będzie, podobnie jak wszystkich znanych mi wartościowych ludzi.

Any more?

NOWY(L): Dzięki za czujność. Ale jakby co - i póki co - nie czuję się obiektem personalnych wycieczek. I nie czynię ich w kierunku koleżanek i kolegów.

_________________
Republika marzeń...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 06:33 
He,he,he,he........trafiła kosa na kamień.
:D :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 07:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Skończ już udzielać się w tym wątku, bo ręce opadają od Twoich wypowiedzi, twierdzeń, przypuszczeń, szacunków.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 07:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2010, o 14:34
Posty: 345
Płeć: Mężczyzna
jako gentelmen pokaze swoja mordule ;) Lilith viewtopic.php?f=54&t=7711&p=196249#p196249 i nie chce mi sie wymieniac na ilu wyjazdach bylem gdzie i kogo ilu,kto co i w ogole,24 lat jezdzenia za Legia i czasami z Rodlem,i nie uznaje zadnych podzialow na piknikow czy ultrasow,sportowcow itp. ludzie powinni zrozumiec ze kibic to kibic po prostu przekroj spoleczenstwa......a wracajac do plakatu, ci ktorzy go zrobili maja widocznie powody zeby tak wygladal ,dla mnie przekaz jest jasny :nie ma miejsca dla kibicow lodzkiego Widzewa na Rodle


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 10:26 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Gregor napisał(a):
Skończ już udzielać się w tym wątku, bo ręce opadają od Twoich wypowiedzi, twierdzeń, przypuszczeń, szacunków.


Słuchaj przyjacielu!!
Czy ty aby nie przesadzasz ??
Miej trochę szacunku do kogoś kto ma inne zdanie!
Zaczynasz ten wątek traktować jak stadion. SPOKOJNIE!!
Nie nakręcaj się bo do 11.08 jeszcze wybuchniesz!:evil:
Tobie nikt tutaj nie każe się zamykać ( nie udzielać) i kończyć!

A NOWY(L) jak zwykle zaraz" powiesi cygana" (Grzecha) do kasztanów! :D

POMPEY04 napisał(a):
jako gentelmen pokaze swoja mordule ;) Lilith viewtopic.php?f=54&t=7711&p=196249#p196249 ludzie powinni zrozumiec ze kibic to kibic po prostu przekroj spoleczenstwa......a wracajac do plakatu, ci ktorzy go zrobili maja widocznie powody zeby tak wygladal ,dla mnie przekaz jest jasny :nie ma miejsca dla kibicow lodzkiego Widzewa na Rodle


mlyniu,
No to masz powody mojej absencji na stadionie i nie skorzystania z Twojego zaproszenia na mecz. ;)

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
krzyzak napisał(a):
Czy ty aby nie przesadzasz ??

Nie. Nie będę dyskutować tutaj z kimś kto wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia oraz ocenia ludzi w ogóle ich nie znając.

krzyzak napisał(a):
Tobie nikt tutaj nie każe się zamykać ( nie udzielać) i kończyć!

Masz rację. Pewnie lada chwila sam będę musiał się zamknąć i zniknąć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 10:59 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Gregor napisał(a):
Nie. Nie będę dyskutować tutaj z kimś kto wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia oraz ocenia ludzi w ogóle ich nie znając.

A Ty co robisz ? Nie oceniasz??

Oczywiście rację i pojęcie zawsze macie tylko Wy, Kibice.


Gregor napisał(a):
Masz rację. Pewnie lada chwila sam będę musiał się zamknąć i zniknąć.


NO CO TY! :shock: Nie żartuj :( :(

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 13:04 
Dajta se ludziska na wstrzymanie.
Idźta na browara i wyluzujta.

Nowy nic nie bedzie przenosił-Nowy idzie na urlop.
:D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Krzyżaku, nie dziw się, że już co niektórzy nie chcą z Tobą rozmawiać... Po prostu widać po Naszej dyskusji, że Ty masz już od dawna wyrobione zdanie, a argumenty innych do Ciebie nie trafiają... Owszem, można mieć odmienne zdanie, i nikt tu tego prawa Ci nie odmawia, ale boli to, że Twoja opinia zbudowana jest na negatywnych wzorach, postawach kibiców, które często są rozpowszechniane przez media, i uważasz, że ta sytuacja dotyczy wszystkich stadionów, w tym stadionu Rodła... Nie zauważasz tych pozytywnych stron kibiców, o których ja wspominałem... Nie widzisz, co naprawdę się dzieje na najbliższym stadionie, a więc na Rodle... A jak też wspomniałem, od kilku lat nie było żadnej zadymy, żadnej bijatyki spowodowanej przez kibiców, nie było żadnego "zamykania" ulic itd., czyli wszystkich tych negatywnych rzeczy, o których Ty jesteś przekonany, że non stop się dzieją na meczach... Ja przez te kilka lat chodzenia na mecze Rodła za to widziałem parę fajnych opraw, które kibice robili za swoje pieniążki, czy fajny doping, za który cała drużyna Rodła biegła po meczu podziękować kibicom... A na stadion przychodzę po to, by zobaczyć drużynę Rodła, bo dla mnie piłka nożna to rozrywka... I nie mam nic przeciwko Widzewowi czy innym drużynom... Interesuje mnie Rodło i dlatego idę... A to, że inni kibice nie chcą widzieć kibiców innej drużyny na stadionie, dla mnie to nie powód, by taki "piknik" jak ja nie poszedł na mecz... I Ty Krzyżaku też możesz, zaproszenie jest aktualne :) No chyba że szukasz jakiegoś pretekstu by nie iść... Ale proszę, wtedy zachowaj swoje zdanie dla siebie, bowiem generalizujesz, a twoja negatywna ocena o kibicach dotyka także tych, którzy nijak nie pasują do lansowanego przez Ciebie schematu, którzy chcą obejrzeć mecz i kibicować, a nie trzodzić, a takich kibiców jest zdecydowana większość, zarówno w Kwidzynie, jak i w całej Polsce...
p.s. Nowy wybacz - na piwo nie pójdę, bo nie mogę - jestem przed służbą :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 17:05 
To jak będziesz po służbie daj cynka .
Wypijemy jakiś kufel albo dwa . :grin:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 21:26 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Grzechu, nie mam zamiaru Ci niczego udowaniać, a tym bardziej prezentować mojej facjaty na forum e-kwidzyn, takze daj sobie na wstrzymanie, albo uzasadnij, kim jesteś bym musiała spełniać Twoje wymagania, które śmiałeś wypunktować :)

POMPEY04, moreczkę masz zacną, ale... nie rozumiem co mój nick robi w Twoim poście-wszak to nie ja chcialam Cię oglądać i nie ja poświęciłam czas by wypunktować od myślników "kryteria" jakie musi spełniać kibic by się kibicem nazwać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:45
Posty: 158
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Proszę, przestańcie dyskutować na forum o takich kwestiach. Taki Grzesiu czy Grzechu tam nie zrozumie pewnych kwestii związanych z środowiskiem kibicowskim i nie ma sensu ciągnąć tematu na tym forum, wpisanie wyników czy napisanie "A fajna oprawa" to zrozumiem ale nie polemiki z jakimś tam gościem na temat aspektów kibicowskich. Najbardziej żałosne jest proszenie Lilith o wklejenie zdjęcia, co określa już absurdalność konwersacji z tym człowiekiem. Bo nawet jeżeli był tam na Lechii kiedyś i był na wyjazdach a teraz prosi o zdjęcie z Rodła no kurcze :lol:. W niedziele widzimy się na Rodle, nie ważne czy V liga czy A klasa. I tak nie awansujemy, jestem realistą i wiem że ta liga będzie mocniejsza a nasza drużyna słabsza, ale to nic nadejdą lepsze czasu i dalsze wyjazdy :). Wyniki czy zdjęcia moim zdaniem są okej, polemika nie gdyż nie ma z kim. Tyle :).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 10 sierpnia 2013, o 23:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
WST 1939,
Skoro nie ma z kim polemizować to po co polemizujesz?

Mnie jutro na meczu raczej nie będzie, ale życzę drużynie z Kwidzyna powodzenia i wspaniałego dopingu ze strony wiernych fanów, ale bez wulgaryzmów jakie zazwyczaj można usłyszeć na meczu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 16:34 
Wygraliśmy 3:2.
Kto miał być,ten był.
Atmosfera fajna.Typowo okręgowo-kibolska :twisted:

Osobiste pozdrowienia ślę w stronę sędziego z Malborka. :twisted:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.