Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Rodło Kwidzyn 2013/14
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=128&t=13770

Autor:  Gregor [ 6 sierpnia 2013, o 16:10 ]
Tytuł:  Rodło Kwidzyn 2013/14

No to lecimy z nowym sezonem :)
W najbliższą niedzielę rozpoczęcie sezonu. Oczywiście zapraszam :)

Załączniki:
rodło_chojniczanka2013.jpg
rodło_chojniczanka2013.jpg [ 258.68 KiB | Przeglądane 26170 razy ]

Autor:  NOWY(L) [ 6 sierpnia 2013, o 16:27 ]
Tytuł:  Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14

Wszyscy na mecz !!!

Autor:  kapec [ 6 sierpnia 2013, o 16:39 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

A po co?

Autor:  Gregor [ 6 sierpnia 2013, o 16:40 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

kapec napisał(a):
A po co?


Poklaskać.

Autor:  NOWY(L) [ 6 sierpnia 2013, o 16:41 ]
Tytuł:  Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14

Po to żeby obejrzeć piłkę na wysokim poziomie :grin:

Autor:  mlyniu [ 6 sierpnia 2013, o 16:43 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Mnie niestety nie będzie - służba... :/ I dlatego liczę na jakąś relację na forum :) Albo chociaż na fotki Gregora :)

Autor:  kapec [ 6 sierpnia 2013, o 16:52 ]
Tytuł:  Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14

NOWY(L) napisał(a):
Po to żeby obejrzeć piłkę na wysokim poziomie :grin:

Za niskie trybuny ;)

Autor:  POMPEY04 [ 7 sierpnia 2013, o 08:00 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

prawda,stadion przypomina lata "ciezkiej komuny" na tle nowoczesnej hali,poziom rozgrywek jest malo istotny a mozna np:tak: http://stadiony.net/stadiony/pol/stadio ... tarnobrzeg

Autor:  mlyniu [ 7 sierpnia 2013, o 08:55 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Pompey04, projekt modernizacji stadionu już był, i nawet zaczęto go realizować. Skończyło się na wybudowaniu jednej trybuny, gdy tymczasem projekt przewidywał budowę dwóch zadaszonych trybun, na których przewidziano w sumie ponad 2000 miejsc dla kibiców, nowych bieżni, nowego parkingu od strony ul. Topolowej czy też modernizację budynku hotelu stadionowego. Jakby wykonano te wszystkie prace, to Kwidzyn, i Rodło, mogłoby poszczycić się ładnym stadionem piłkarsko-lekkoatletycznym...
P.s. A mi się podobają te stadiony :)
http://stadiony.net/stadiony/pol/stadio ... karpiniuka
http://stadiony.net/stadiony/pol/stadion_mosir_brzeg

Autor:  POMPEY04 [ 7 sierpnia 2013, o 09:08 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

mlyniu, czy mozna gdzies obejrzec projekt modernizacji stadionu,bo szukam wszedzie i jakos nic nie moge znalezc,ale tak naprawde jakie marzenia,most budowano ponad 20lat to na stadion mozna liczyc po 100

Autor:  mlyniu [ 7 sierpnia 2013, o 09:13 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Pompey, kiedyś ten projekt, a konkretnie jego wizualizacje, był dostępny na stronie Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Jednak to było ładnych parę lat temu (co najmniej 5-6)...
Poniżej wrzucam jedyną, jaką znalazłem, wizualizację (fakt, że hali na ul. Wiejskiej), na której widać, jak miał być modernizowany stadion:
http://narodowykwidzyn.files.wordpress. ... towy_2.jpg

Autor:  Michał [ 7 sierpnia 2013, o 09:40 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Jeszcze całkiem niedawno wizualizacje "stadionu przyszłości" były zamieszczone na stronie KCSiR. Były i się zmyły.

No cóż, oczywistym jest, że teraz w obrębie stadionu pierwszeństwo będzie miał hotel.

Autor:  POMPEY04 [ 7 sierpnia 2013, o 10:33 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

musze przyznac ze nawet fajnie wygladalby caly kompleks sportowy,ale jezeli nie zbudowano tego z hala to nie wierze zeby tam cokolwiek sie zmienilo-niestety

Autor:  mlyniu [ 7 sierpnia 2013, o 11:39 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Pompey, modernizację stadionu rozpoczęto na długo przed budową hali, jeszcze jak Rodło grało w starej III lidze, a więc już nawet 6-7 lat temu... Ostatnio miałem okazję słyszeć taką oto rzecz: ponoć pan Bera się wypowiadał, że modernizacja stadionu nie została dokończona, ponieważ cała kasa szła w halę, a teraz Miasto zabierze się właśnie za stadion. Nie wiem, ile w tym prawdy, gdyż to informacja zasłyszana, nigdzie nie potwierdzona... Z drugiej strony takie "zasłanianie się" halą, która powstała ładnych parę lat po rozpoczęciu modernizacji stadionu, jakoś do mnie nie trafia...

Autor:  POMPEY04 [ 7 sierpnia 2013, o 11:54 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

oj wyciagnal mi te moje biedne uszy :Pan Bera :D i pomoglo :oops: a tak powaznie to wypadaloby cos zrobic z tym obiektem bo na pomoc dla Rodla to nie mamy co liczyc,miasto promuje sie poprzez pilke reczna,tylko tak naprawde kogo to interesuje jakos taki biedny Grudziadz potrafi zadbac o Olimpie i jak kazdy wie.....radza sobie calkiem niezle oczywiscie pilkarze bo z kibicami to dla mnie tak jak mts :roll: chociaz garstka jest

Autor:  kapec [ 7 sierpnia 2013, o 13:26 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

POMPEY04 napisał(a):
na pomoc dla Rodla to nie mamy co liczyc,

Szczerze powiedziawszy wg mojej opinii - i słusznie. I nie chodzi tu wyłącznie o nasze miasto i drużynę, chodzi ogólnie o piłkę nożną, w którą pompuje się gigantyczne pieniądze a jesteśmy na szarym końcu światowych drużyn. MMTS ma chociaż wyniki, co przy ich budżecie jest ewenementem.

Autor:  mlyniu [ 7 sierpnia 2013, o 14:27 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Kapeć, ale czy w Rodło pompuje się jakieś "gigantyczne" pieniądze??? Rodło też jest miejską drużyną, a jednak drużyna seniorów nie ma żadnego finansowego wsparcia ze strony Miasta. I czy zawsze chodzi o wyniki??? Czy sport, czy to piłka nożna, czy ręczna, nie jest też formą rozrywki dla kibiców??? Nie wiem, ilu kibiców przychodzi na MMTS, ale na Rodło, grające w V lidze, średnio przychodziło 300-400 osób (oceniam to na podstawie własnych obserwacji). Gdy Rodło grało w III lidze, to na stadionie bywało nawet 1000 osób, nie wspominając lat 90-tych, gdy na mecze Rodła potrafiło przyjść ponad 2000 osób. Moim zdaniem, Miasto powinno w jednakowym stopniu wspomagać finansowo miejskie drużyny. W Rodle też mogłyby być wyniki - gdyby Miasto wspomagało klub, zapewne Rodło byłoby dziś przynajmniej w III lidze, a jednocześnie miałoby okazję się pokazać w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie często III czy IV-ligowe drużyny mierzą się z drużynami z Ekstraklasy. Uwierz mi, że w przypadku gry z zespołem z Ekstraklasy stadion zapewne by się zapełnił, a gdyby to by była któraś z czołowych drużyn (Legia ;) ), to jednocześnie byłaby to większa promocja Kwidzyna niż pewnie wszystkie mecze MMTSu w sezonie...

Autor:  mlyniu [ 8 sierpnia 2013, o 17:59 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

A oto kadra Rodła na rundę jesienną :)

Załączniki:
rodło jesień.jpg
rodło jesień.jpg [ 353.47 KiB | Przeglądane 8558 razy ]

Autor:  NOWY(L) [ 8 sierpnia 2013, o 18:16 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Wracając do tematu stadionu.
Jeśli pojawiła by się szansa modernizacji obiektu,oraz możliwość komercyjnego wykorzystania terenów przy nim,mogłoby to skusić jakiegoś poważniejszego sponsora.Miasto z takimi aspiracjami jak Kwidzyn powinno mieć drużynę piłkarską na o wiele wyższym poziomie.

Autor:  krzyzak [ 8 sierpnia 2013, o 20:39 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Jest tu na naszym forum paru kibiców!
Z NOWYM(L), na czele, który decyduje co i jak należy pisać żeby nie być przez niego wypie....y do Kasztanów. :D
Chwała im! I Pozdrawiam ich.
Kibicowanie to zawsze jakieś zainteresowanie i pasja, dla jednych fajna rozrywka dla innych taka sobie.
Kibicowanie znam z autopsji, i rozumiem obecnych kibiców, też byłem aktywnym kibicem.
Niestety za moich czasów to kibicowanie inaczej wyglądało, i dlatego to co dzieje się obecnie na stadionach po prostu mi nie odpowiada.


Ja chciałem opisać im kilka swoich uwag,opowiedzieć jak wyglądało kibicowanie w czasach kiedy ja byłem aktywnym kibicem, ale widać nie interesuje to co niektórych , uważają sie za tych którzy maja monopol na kibicowanie i tylko oni widzą jak to powinno wyglądać.Nie wiem co takiego nie w temacie napisałem ze wylądowałem w "Kasztanach"??
Wydawało mi się że na tym polega dyskusja na forum.Chciałem pokazać i opowiedzieć im jak wyglądała miłość i pasja kibicowania swojej drużynie kiedyś, a co obecnie mi się niestety nie podoba, ale nie interesują co niektórych negatywne opinie i wylądowałem w kasztanach.
Beż żadnych wyjaśnień!! (Ale cóż taki jest przywilej Admina ;)
Dlatego uważam ze: Robi się na naszym forum coraz fajniej i śmieszniej. ;)

Bardzo proszę, wytłumaczcie mi jedna rzecz, kiedy można włączyć się do dyskusji w tym temacie i jakie muszą być zachowane kryteria dyskusji.
Bo ktoś może i by miał coś do powiedzenia i chciałby powiedzieć ale nie wie czy jest jakiś sens zabierać głos , bo nie wie czy jego wypociny nie wylądują w Kasztanach.


Z tego co zauważyłem to na sto procent w temacie nie powinno być jakiejkolwiek krytyki, jeżeli chodzi o Rodło, kibiców, atmosferę na stadionie itd...


Teraz dołóżcie swoje ( napiszcie co i jak należy pisać, żeby nie wylądować w kasztanach).

I wtedy będziemy rzetelnie, merytorycznie według ustalonych zasad obiektywnie i bezstronnie wypowiadać swoje opinie (demokratycznie jak ktoś powiedział) i dyskutować w tym temacie.

A może NOWYM(L) i kibice zarezerwujcie sobie ten temat, tylko i wyłącznie dla siebie i tylko z pozytywnymi opiniami. ;)

A my z odmiennymi zdaniami i opiniami, po prostu nie będziemy wam przeszkadzać. ;)

Wiem, zostanę potraktowany przez niektórych za marudę ,pieniacza,starego zgreda itd...

Pozdrawiam wszystkich kibiców na tym forum i obiecuję że już nigdy nie zabiorę głosu żeby was nie drażnić.

Strach pomyśleć co by się stało gdybym was kibiców rozdrażnił w czasie meczu na stadionie , pewnie też bym wylądował w kasztanach wysoko na drzewie. :roll: :shock:

CHŁOPAKI TAK TRZYMAĆ!!! :one: Też kochałem swoją drużynę!! ;)
Tylko dajcie też się wypowiedzieć innym. Po to mamy forum.

:D :D

Autor:  POMPEY04 [ 8 sierpnia 2013, o 20:50 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

krzyzak, tym razem sie zgodze po to jest forum,i nie przejmuj sie kasztanami ,jakas cenzura :wink: musi byc a ze NOWY(L), jest troszeczke stronniczy to i dobrze :D :569: Legia Mistrz,swoj musi pilnowac swego :grinka:

Autor:  NOWY(L) [ 8 sierpnia 2013, o 21:20 ]
Tytuł:  Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14

A kasztany to jakiś zakazany dział ?
Tu jest mowa o drużynie ,wynikach sportowyc Rodła .
Ja tam nikomu nie nakazuje za kim ma być ,komu kibicować. itp itd .
Panie Kaziu temat zszedł na sprawy okolofutbolowe i poleciał .Tyle .Bez żadnych podtekstów .Chociaż my nie bawmy się w "kosaczowe" spiski :grin::grin:

Przy okazji hasło na dzisiejszy wieczór :
"na Rumaku do Europy ". :grin:
pozdrawiam kibiców Lecha :grin:

Autor:  POMPEY04 [ 8 sierpnia 2013, o 21:41 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Lech co? pech :D to lepsze ZALgiris :D

Autor:  Grzechu [ 8 sierpnia 2013, o 21:45 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

"Gratuluję" plakatu :)
Na pewno "zachęci" zwykłych ludzi - "pikników", "Januszów" i "ogórków", i w ten sposób "pomoże klubowi" zarabiać na biletach.

A na dodatek będzie kupa śmiechu, bo okaże się (gwarantuję!!!), że 98,7% (taki szacunek minimum, bo pewnie więcej niż 500 osób na meczu się nie pojawi...) miasta jest za pewnym zespołem z Łodzi. Fani Legii - drżyjcie! ;) Jesteście wysepką w morzu widzewiaków :D

Co gorsza - okaże się, że za tym zespołem jest też część ze "swoich" (bo praca, bo służba, bo rodzina, bo wyjazd - ale co tam, nie ma tłumaczenia, są "z Żydzewa", bo nie przyszli).
Ale będą mieli przerąbane w paczce Ultrasów!
A może nie będą mieli? Może ich ta "reguła" nie obowiązuje...?

Autor:  krzyzak [ 8 sierpnia 2013, o 21:53 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Grzechu napisał(a):
"Gratuluję" plakatu :)
Na pewno "zachęci" zwykłych ludzi - "pikników", "Januszów" i "ogórków", i w ten sposób "pomoże klubowi" zarabiać na biletach.

A na dodatek będzie kupa śmiechu, bo okaże się (gwarantuję!!!), że 98,7% (taki szacunek minimum, bo pewnie więcej niż 500 osób na meczu się nie pojawi...) miasta jest za pewnym zespołem z Łodzi. Fani Legii - drżyjcie! ;) Jesteście wysepką w morzu widzewiaków :D

Co gorsza - okaże się, że za tym zespołem jest też część ze "swoich" (bo praca, bo służba, bo rodzina, bo wyjazd - ale co tam, nie ma tłumaczenia, są "z Żydzewa", bo nie przyszli).
Ale będą mieli przerąbane w paczce Ultrasów!
A może nie będą mieli? Może ich ta "reguła" nie obowiązuje...?


DO KASZTANÓW!!!! :evil: :evil:

:D :D

Autor:  Gregor [ 8 sierpnia 2013, o 21:56 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Klub nie prowadzi sprzedaży biletów na mecze V i IV ligi.

Kto będzie miał przerąbane nie trzeba wyjaśniać, było napisane wyżej. W dniu meczu miasto Kwidzyn przestanie istnieć przez lokalnych kibiców, którzy zrównają je z ziemią.

Autor:  Grzechu [ 8 sierpnia 2013, o 22:14 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Gregor napisał(a):
Klub nie prowadzi sprzedaży biletów na mecze V i IV ligi.

Nie wierzę, że postrzegasz Rodło li tylko w perspektywie jednego sezonu...

Gregor napisał(a):
Kto będzie miał przerąbane nie trzeba wyjaśniać, było napisane wyżej. W dniu meczu miasto Kwidzyn przestanie istnieć przez lokalnych kibiców, którzy zrównają je z ziemią.

Naprawdę nie załapałeś sensu mojego postu?

Autor:  Gregor [ 8 sierpnia 2013, o 22:26 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Grzechu napisał(a):
Naprawdę nie załapałeś sensu mojego postu?

Widocznie nie załapałeś sensu mojego postu, skoro zadajesz takie pytanie.

Co to będzie, Rodło zbankrutuje przez pojedynczy plakat, który przeszkodzi w zarabianiu za bilety w III lidze, która prawdopodobnie jeszcze długo u nas nie zawita. Tragedia. Masz już jakieś szacunki odnośnie strat?

Autor:  mlyniu [ 8 sierpnia 2013, o 22:37 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Miałem się nie odzywać, ale co tam - najwyżej zostanę "kasztaniarzem" :)
krzyzak napisał(a):
Kibicowanie to zawsze jakieś zainteresowanie i pasja, dla jednych fajna rozrywka dla innych taka sobie.
Kibicowanie znam z autopsji, i rozumiem obecnych kibiców, też byłem aktywnym kibicem.
Niestety za moich czasów to kibicowanie inaczej wyglądało, i dlatego to co dzieje się obecnie na stadionach po prostu mi nie odpowiada.

Krzyżaku, masz rację - dla jednych kibicowanie to pasja, dla innych rozrywka. Inaczej to wyglądało kiedyś, inaczej wygląda teraz, ale skąd wiesz, co się dzieje obecnie na stadionach, skoro sam przyznałeś, że na stadionie dawno nie byłeś.... Przyjdź i sam się przekonaj, jak to teraz jest...

Cytuj:
Ja chciałem opisać im kilka swoich uwag,opowiedzieć jak wyglądało kibicowanie w czasach kiedy ja byłem aktywnym kibicem, ale widać nie interesuje to co niektórych , uważają sie za tych którzy maja monopol na kibicowanie i tylko oni widzą jak to powinno wyglądać

Nikt tu nie mówił o jakimkolwiek monopolu na kibicowanie - wręcz przeciwnie - sam się zgadzałem z Twoim opisem kibicowania, że to właśnie tak powinno wyglądać, by każdy mógł przyjść na mecz i spokojnie go obejrzeć. I jak Ci napisałem, wiele klubów, ale i samych kibiców do tego dąży...

Cytuj:
Nie wiem co takiego nie w temacie napisałem ze wylądowałem w "Kasztanach"??

No cóż, nie tylko Ty wylądowałeś w Kasztanach, ale i ja też. I Nowy(L) miał rację - dyskusja w tym wątku odbiegła od tematu, jakim jest drużyna Rodła w nowym sezonie 2013/14. Stąd i taka decyzja, by owe posty wydzielić do osobnego wątku...

Cytuj:
Chciałem pokazać i opowiedzieć im jak wyglądała miłość i pasja kibicowania swojej drużynie kiedyś, a co obecnie mi się niestety nie podoba, ale nie interesują co niektórych negatywne opinie i wylądowałem w kasztanach.

Ok, przedstawiłeś negatywne strony "kibiców", ale czy to są wszyscy kibice??? Czy ktoś tu się z Tobą nie zgadzał, że to co negatywne jest złe?? Chyba nie, tylko starałem się Ci pokazać też te dobre strony kibiców, których Ty najwidoczniej nie dostrzegasz...

Cytuj:
Z tego co zauważyłem to na sto procent w temacie nie powinno być jakiejkolwiek krytyki, jeżeli chodzi o Rodło, kibiców, atmosferę na stadionie itd...

To źle zauważyłeś, bowiem jest tu i miejsce na krytykę - sam nie raz krytycznie pisałem o grze zespołu - ale trzymajmy się tematu. Jeśli to jest temat o Rodle, to nie piszmy o kibicowaniu w ogólnym znaczeniu - po prostu przejdź się na stadion, zobacz jak prezentują się chłopaki podczas dopingu i dopiero oceniaj, jaki jest doping kibiców Rodła, nawet jeśli to będą negatywne oceny...

Cytuj:
I wtedy będziemy rzetelnie, merytorycznie według ustalonych zasad obiektywnie i bezstronnie wypowiadać swoje opinie (demokratycznie jak ktoś powiedział) i dyskutować w tym temacie.

No właśnie, ale Ty w tej dyskusji nie przyjmujesz do Siebie argumentów innych osób, mimo, że one się z wieloma Twoimi zgadzają. Ty masz już wyrobione zdanie, i to, co wypowiadają w tym temacie inni użytkownicy, wogóle do Ciebie nie trafia. Cóż, na siłę wyrabiać Ci innego zdania nie będę, ponieważ nie to jest celem jakiejkolwiek dyskusji...

Cytuj:
Strach pomyśleć co by się stało gdybym was kibiców rozdrażnił w czasie meczu na stadionie , pewnie też bym wylądował w kasztanach wysoko na drzewie. :roll: :shock:

I to zdanie potwierdza to, co napisałem wyżej - masz już wyrobione zdanie o kibicach, i za żadne skarby świata go nie zmienisz...

Autor:  Lilith [ 9 sierpnia 2013, o 14:25 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Grzechu, ale Ty masz nierówno pod kopułą. Nie wiesz co się dzieje w środowisku kibicowskim, toteż nie zrozumiałeś plakatu i tyle. Mnie na meczu nie będzie- pracuje, ale raczej nikt mi nie zarzuci, że jestem z żydzewa czy jakiegoś tam innego klubu ...

Drogi panie Krzyżaku, dziwne ma Pan myślenie o Rodle Kwidzyn, skoro pana zdaniem blokuje się ulice, organizuje całe kordony policji, by chronić mieszkańców miasta przez kibicami Rodła. Nie wiem czy takie zajścia mialy miejsce- na pewno nie w tzw. "moich czasach". Może zacznijcie patrzeć trochę obiektywnie na to co się dzieje na naszym stadionie. Ciągle tylko czarny pi ar. Chłopaki stają na glowie, robią oprawy z własnej kieszeni, organizują doping, wychodzą szale, koszulki, vlepy.. mimo że, jak wszyscy wiemy, Rodło raczej nie prezentuje futbolu na wysokim poziomie.

Autor:  NOWY(L) [ 9 sierpnia 2013, o 15:32 ]
Tytuł:  Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14

Bez personalnych wycieczek ,bo polecą nagrody .

Autor:  Grzechu [ 9 sierpnia 2013, o 23:31 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Gregor napisał(a):
Co to będzie, Rodło zbankrutuje przez pojedynczy plakat, który przeszkodzi w zarabianiu za bilety w III lidze, która prawdopodobnie jeszcze długo u nas nie zawita. Tragedia. Masz już jakieś szacunki odnośnie strat?

OK, zgoda. Plakat jest świetny.
Zachęci ludzi do przyjścia na mecz - z żonami, z dziewczynami, z dzieciakami. Robi pozytywny "PijAr" klubowi. Na pewno przyciągnie sponsorów, albo zachęci tych potencjalnych.
Jest dobrze, będzie lepiej,

Lilith napisał(a):
Grzechu, ale Ty masz nierówno pod kopułą. Nie wiesz co się dzieje w środowisku kibicowskim, toteż nie zrozumiałeś plakatu i tyle. Mnie na meczu nie będzie- pracuje, ale raczej nikt mi nie zarzuci, że jestem z żydzewa czy jakiegoś tam innego klubu ...

Wiesz, nie zwykłem obrażać kobiet... Ani w realu, ani tym bardziej przez net. Toteż Tobie też się nie dostanie.
Śmiem jednak twierdzić, że Twoje postrzeganie "środowiska kibicowskiego" ogranicza się do wsłuchiwania się w różnego rodzaju opowiastki, wczytywania się w netowe sencacje, ewentualnie do "piszczenia" na dwóch, trzech, pięciu, ośmiu meczach lokalnej ligi... Jeśli jest inaczej - wklej proszę swoją fotkę (twarz może być zniekształcona/zamazana - to taka moda? czy to taki wstyd?) w barwach Rodła/Legii (z szalem, z flagą) w młynie.
Wypunktuj też mi (ewentualnie - jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany: nam) proszę:
- na ilu meczach byłaś
- z kim grał klub, któremu wówczas kibicowałaś
- ilu z grubsza było kibiców (bez rozróżniania "kiboli", kos i zgód) przyjezdnych/miejscowych
- ile "zadym" widziałaś
- w ilu "zadymach" czynnie (i jak!?) uczestniczyłaś

Z mojej strony: chadzałem na Lechię Gdańsk regularnie w latach 85-89 (potem baaardzo incydentalnie). Paręnaście razy byłem na wyjazdach, w tym w Gdyni na Arce i Bałtyku, w Warszawie na Legii, w Radomsku i w Słupsku (plus jakieś "wojaże" na poziomie dzisiejszej IV ligi).
Wiem, co się działo. Wiem, "kto" był wówczas "kim". Wiem wreszcie, kim są dziś niektórzy ówcześni zadymiarze (kilku z nich to moi koledzy z klasy technikum, a kilkunastu - ze szkoły, z innych roczników i/lub klas, między innymi ludzie "z Lechii", "ze Stoczniowca", "z MRKSu" (tam to nawet udzielałem się jako zawodnik), "z Arki", "z Bałtyku", "z Wisły Tczew", "z Gryfa Wejherowo"...).
Jednym słowem: nie opowiadaj o "kopułach", dysponując "kopułką"...
I nie masz racji, że nikt Ci nie zarzuci, że nie jesteś "z Żydzewa".
Ja Ci zarzucę! :D
Nie będziesz na tym meczu? Plakat jest jednoznaczny: jesteś z Żydzewa! I tyle. Po prostu. Nie ma tam wyjątków, nie ma odstępstw, nie ma miejsca na interpretację czy spekulację.
Możesz się jedynie pocieszyć, że (według twórcy/twórców plakatu) co prawda jesteś Żydzewiaczką, ale w dobrym towarzystwie: mnie tam też nie będzie, podobnie jak wszystkich znanych mi wartościowych ludzi.

Any more?

NOWY(L): Dzięki za czujność. Ale jakby co - i póki co - nie czuję się obiektem personalnych wycieczek. I nie czynię ich w kierunku koleżanek i kolegów.

Autor:  NOWY(L) [ 10 sierpnia 2013, o 06:33 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

He,he,he,he........trafiła kosa na kamień.
:D :D

Autor:  Gregor [ 10 sierpnia 2013, o 07:34 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Skończ już udzielać się w tym wątku, bo ręce opadają od Twoich wypowiedzi, twierdzeń, przypuszczeń, szacunków.

Autor:  POMPEY04 [ 10 sierpnia 2013, o 07:55 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

jako gentelmen pokaze swoja mordule ;) Lilith viewtopic.php?f=54&t=7711&p=196249#p196249 i nie chce mi sie wymieniac na ilu wyjazdach bylem gdzie i kogo ilu,kto co i w ogole,24 lat jezdzenia za Legia i czasami z Rodlem,i nie uznaje zadnych podzialow na piknikow czy ultrasow,sportowcow itp. ludzie powinni zrozumiec ze kibic to kibic po prostu przekroj spoleczenstwa......a wracajac do plakatu, ci ktorzy go zrobili maja widocznie powody zeby tak wygladal ,dla mnie przekaz jest jasny :nie ma miejsca dla kibicow lodzkiego Widzewa na Rodle

Autor:  krzyzak [ 10 sierpnia 2013, o 10:26 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Gregor napisał(a):
Skończ już udzielać się w tym wątku, bo ręce opadają od Twoich wypowiedzi, twierdzeń, przypuszczeń, szacunków.


Słuchaj przyjacielu!!
Czy ty aby nie przesadzasz ??
Miej trochę szacunku do kogoś kto ma inne zdanie!
Zaczynasz ten wątek traktować jak stadion. SPOKOJNIE!!
Nie nakręcaj się bo do 11.08 jeszcze wybuchniesz!:evil:
Tobie nikt tutaj nie każe się zamykać ( nie udzielać) i kończyć!

A NOWY(L) jak zwykle zaraz" powiesi cygana" (Grzecha) do kasztanów! :D

POMPEY04 napisał(a):
jako gentelmen pokaze swoja mordule ;) Lilith viewtopic.php?f=54&t=7711&p=196249#p196249 ludzie powinni zrozumiec ze kibic to kibic po prostu przekroj spoleczenstwa......a wracajac do plakatu, ci ktorzy go zrobili maja widocznie powody zeby tak wygladal ,dla mnie przekaz jest jasny :nie ma miejsca dla kibicow lodzkiego Widzewa na Rodle


mlyniu,
No to masz powody mojej absencji na stadionie i nie skorzystania z Twojego zaproszenia na mecz. ;)

Autor:  Gregor [ 10 sierpnia 2013, o 10:37 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

krzyzak napisał(a):
Czy ty aby nie przesadzasz ??

Nie. Nie będę dyskutować tutaj z kimś kto wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia oraz ocenia ludzi w ogóle ich nie znając.

krzyzak napisał(a):
Tobie nikt tutaj nie każe się zamykać ( nie udzielać) i kończyć!

Masz rację. Pewnie lada chwila sam będę musiał się zamknąć i zniknąć.

Autor:  krzyzak [ 10 sierpnia 2013, o 10:59 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Gregor napisał(a):
Nie. Nie będę dyskutować tutaj z kimś kto wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia oraz ocenia ludzi w ogóle ich nie znając.

A Ty co robisz ? Nie oceniasz??

Oczywiście rację i pojęcie zawsze macie tylko Wy, Kibice.


Gregor napisał(a):
Masz rację. Pewnie lada chwila sam będę musiał się zamknąć i zniknąć.


NO CO TY! :shock: Nie żartuj :( :(

Autor:  NOWY(L) [ 10 sierpnia 2013, o 13:04 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Dajta se ludziska na wstrzymanie.
Idźta na browara i wyluzujta.

Nowy nic nie bedzie przenosił-Nowy idzie na urlop.
:D

Autor:  mlyniu [ 10 sierpnia 2013, o 13:47 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Krzyżaku, nie dziw się, że już co niektórzy nie chcą z Tobą rozmawiać... Po prostu widać po Naszej dyskusji, że Ty masz już od dawna wyrobione zdanie, a argumenty innych do Ciebie nie trafiają... Owszem, można mieć odmienne zdanie, i nikt tu tego prawa Ci nie odmawia, ale boli to, że Twoja opinia zbudowana jest na negatywnych wzorach, postawach kibiców, które często są rozpowszechniane przez media, i uważasz, że ta sytuacja dotyczy wszystkich stadionów, w tym stadionu Rodła... Nie zauważasz tych pozytywnych stron kibiców, o których ja wspominałem... Nie widzisz, co naprawdę się dzieje na najbliższym stadionie, a więc na Rodle... A jak też wspomniałem, od kilku lat nie było żadnej zadymy, żadnej bijatyki spowodowanej przez kibiców, nie było żadnego "zamykania" ulic itd., czyli wszystkich tych negatywnych rzeczy, o których Ty jesteś przekonany, że non stop się dzieją na meczach... Ja przez te kilka lat chodzenia na mecze Rodła za to widziałem parę fajnych opraw, które kibice robili za swoje pieniążki, czy fajny doping, za który cała drużyna Rodła biegła po meczu podziękować kibicom... A na stadion przychodzę po to, by zobaczyć drużynę Rodła, bo dla mnie piłka nożna to rozrywka... I nie mam nic przeciwko Widzewowi czy innym drużynom... Interesuje mnie Rodło i dlatego idę... A to, że inni kibice nie chcą widzieć kibiców innej drużyny na stadionie, dla mnie to nie powód, by taki "piknik" jak ja nie poszedł na mecz... I Ty Krzyżaku też możesz, zaproszenie jest aktualne :) No chyba że szukasz jakiegoś pretekstu by nie iść... Ale proszę, wtedy zachowaj swoje zdanie dla siebie, bowiem generalizujesz, a twoja negatywna ocena o kibicach dotyka także tych, którzy nijak nie pasują do lansowanego przez Ciebie schematu, którzy chcą obejrzeć mecz i kibicować, a nie trzodzić, a takich kibiców jest zdecydowana większość, zarówno w Kwidzynie, jak i w całej Polsce...
p.s. Nowy wybacz - na piwo nie pójdę, bo nie mogę - jestem przed służbą :)

Autor:  NOWY(L) [ 10 sierpnia 2013, o 17:05 ]
Tytuł:  Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14

To jak będziesz po służbie daj cynka .
Wypijemy jakiś kufel albo dwa . :grin:

Autor:  Lilith [ 10 sierpnia 2013, o 21:26 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Grzechu, nie mam zamiaru Ci niczego udowaniać, a tym bardziej prezentować mojej facjaty na forum e-kwidzyn, takze daj sobie na wstrzymanie, albo uzasadnij, kim jesteś bym musiała spełniać Twoje wymagania, które śmiałeś wypunktować :)

POMPEY04, moreczkę masz zacną, ale... nie rozumiem co mój nick robi w Twoim poście-wszak to nie ja chcialam Cię oglądać i nie ja poświęciłam czas by wypunktować od myślników "kryteria" jakie musi spełniać kibic by się kibicem nazwać.

Autor:  WST 1939 [ 10 sierpnia 2013, o 21:56 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Proszę, przestańcie dyskutować na forum o takich kwestiach. Taki Grzesiu czy Grzechu tam nie zrozumie pewnych kwestii związanych z środowiskiem kibicowskim i nie ma sensu ciągnąć tematu na tym forum, wpisanie wyników czy napisanie "A fajna oprawa" to zrozumiem ale nie polemiki z jakimś tam gościem na temat aspektów kibicowskich. Najbardziej żałosne jest proszenie Lilith o wklejenie zdjęcia, co określa już absurdalność konwersacji z tym człowiekiem. Bo nawet jeżeli był tam na Lechii kiedyś i był na wyjazdach a teraz prosi o zdjęcie z Rodła no kurcze :lol:. W niedziele widzimy się na Rodle, nie ważne czy V liga czy A klasa. I tak nie awansujemy, jestem realistą i wiem że ta liga będzie mocniejsza a nasza drużyna słabsza, ale to nic nadejdą lepsze czasu i dalsze wyjazdy :). Wyniki czy zdjęcia moim zdaniem są okej, polemika nie gdyż nie ma z kim. Tyle :).

Autor:  drosik [ 10 sierpnia 2013, o 23:04 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

WST 1939,
Skoro nie ma z kim polemizować to po co polemizujesz?

Mnie jutro na meczu raczej nie będzie, ale życzę drużynie z Kwidzyna powodzenia i wspaniałego dopingu ze strony wiernych fanów, ale bez wulgaryzmów jakie zazwyczaj można usłyszeć na meczu.

Autor:  NOWY(L) [ 11 sierpnia 2013, o 16:34 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Wygraliśmy 3:2.
Kto miał być,ten był.
Atmosfera fajna.Typowo okręgowo-kibolska :twisted:

Osobiste pozdrowienia ślę w stronę sędziego z Malborka. :twisted:

Autor:  MACIEKZB [ 11 sierpnia 2013, o 18:30 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

NOWY(L) napisał(a):
Osobiste pozdrowienia ślę w stronę sędziego z Malborka. :twisted:
Myślisz, że czyta ten wątek? :shock:
:D

Autor:  NOWY(L) [ 11 sierpnia 2013, o 18:32 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Lepiej niech zacznie czytać regulamin rozgrywek piłkarskich i powtórzy sobie zasady gry w piłkę.
Drukarzyna. :evil:

Autor:  Łuki85 [ 11 sierpnia 2013, o 18:35 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Kibice Rodła na meczu z Chojniczanką II.
Wszystkie ulice Kwidzyna przed meczem, w trakcie, jak i po meczu przejezdne. Szyby w oknach całe.

Załączniki:
2d0id6b.jpg
2d0id6b.jpg [ 68.34 KiB | Przeglądane 9349 razy ]

Autor:  krzychoo [ 11 sierpnia 2013, o 21:01 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Byłem na chwilkę przejazdem rowerem chłopacy robili doping,przejechałem cało pełna kultura fajnie że wygralismy.

Autor:  chester [ 11 sierpnia 2013, o 21:09 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Łuki85 napisał(a):
Kibice Rodła na meczu z Chojniczanką II.
Wszystkie ulice Kwidzyna przed meczem, w trakcie, jak i po meczu przejezdne. Szyby w oknach całe.


Naprawdę macie powód do dumy. Ja odniosłem całkiem inne wrażenie.
Kilka krzesełek podczas meczu połamaliście. Żeby swój stadion niszczyć to trzeba być de...m. Sędzia w pierwszej połowie też się zastanawiał czy nie przerwie meczu za rzucanie petard.
Kibice Legii, bo tylko tacy chyba tam byli (wnioskuję po przyśpiewkach i szalikach) - zastanówcie jak miasto może łożyć kasę na klub, nowy stadion jak włodarze widzą takie kibicowskie wybryki.
Na mecz z dzieckiem już nie pójdę, po pierwsze takiego poziomu gry w wykonaniu Rodła nie widziałem chyba od 20 lat, no i co najważniejsze przyśpiewki i zachowanie kibiców nie skłania mnie do przyjścia na mecz z dzieckiem.

Autor:  Łuki85 [ 11 sierpnia 2013, o 21:19 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Kolega chyba na innym meczu był bo większość przyśpiewek to te wspierające Rodło a i szaliki Rodła jak najbardziej widoczne. A poniżej na zdjęciach "kibicowskie wybryki" o których piszesz.
Fotki poniżej autorstwa kolegi G.
Obrazek

Obrazek

Autor:  chester [ 11 sierpnia 2013, o 21:19 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Właśnie trwa akcja na Zatorzu. Brygady kilkunastoosobowe ganiają się po osiedlu wykrzykując ..... (nie do zacytowania)

-- N, 11 sie 2013, 21:23 --

Łuki85 napisał(a):
Kolega chyba na innym meczu był bo większość przyśpiewek to te wspierające Rodło a i szaliki Rodła jak najbardziej widoczne. A poniżej na zdjęciach "kibicowskie wybryki" o których piszesz.
Fotki poniżej autorstwa kolegi G.

Jak ty byłeś na meczu to powiedz kto strzelił bramki, w jaki sposób, w jakiej minucie. Opowiedz coś o meczu,a nie mi tu wrzucasz jak kilku pajaców w maskach siedzi na barierkach.

Autor:  WST 1939 [ 11 sierpnia 2013, o 21:25 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

chester napisał(a):
Właśnie trwa akcja na Zatorzu. Brygady kilkunastoosobowe ganiają się po osiedlu wykrzykując ..... (nie do zacytowania)


O jaaaaa to Ci pseudokibice, o nieee to oni są. To jakiś najazd chyba na Twoje osiedle, może to pseudokibice Ci wjadą do domu za posty na forum :lol:.

Ogólnie spotkaliśmy się z miłymi słowami od kibiców, starszych panów, od zarządu. Także myślę że wszystko było dobrze, krzesełka na Rodle są już wysłużone, przez co każdy przechył może powodować pęknięcie. Takie realia, zmienność temperatury kilkuletnia niestety.. sam byłem świadkiem jak dziadkowi z końca pękło, ale to pseudokibic był pewnie. Dzięki za mecz, widzimy się na następnym.

Aaaa i już piszę amatorom sensacji :

KOMINIARKI SĄ UŻYWANE GDYŻ ODPALANIE PIROTECHNIKI NIE JEST LEGALNE CO JEST ABSURDEM.

Chester, jestem pajacem ? czy za obraze nie wylatuje się z forum ?

Autor:  Grzechu [ 11 sierpnia 2013, o 21:29 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Gregor, o co Ci chodzi? Przecież przyznałem Ci rację.

Lilith et consortes, jedyne o co mi chodziło, to ukazanie w jaką pułapkę można wpaść nie poświęcając choćby chwilki na refleksję podczas prezentowania swojego fanatyzmu - niechby nawet był to taki zdrowo pojmowany fanatyzm. Jeśli ktoś tego nie dostrzega, to po prostu nie chce widzieć. Bo nie posądzam nikogo o brak odwagi do przyznania się do błędu.
Dla porządku: bardzo się pomyliłem twierdząc, że wedle hasła z plakatu ponad 38 tysięcy mieszkańców Kwidzyna jest 'z Żydzewa'? W tym jakaś część spośród tu się udzielających...?
Bo nigdzie nie mogę znaleźć liczby kibiców...

Jeszcze dwie sprawy porządkowe:
Kol. WST 1939, "Taki Grzesiu czy Grzechu" nie tylko doskonale zna i rozumie kwestie, o brak znajomości których go posądzasz, ale... zdążył już ze śmiertelnie poważnego traktowania tych kwestii wyrosnąć. Po prostu.
Sprawa fotki: poprosiłem wyłącznie dlatego, że mam podejrzenia, iż koleżanka diagnozująca (być może słusznie) moje defekty skrywające się pod kopułą, całą otoczkę zna wyłącznie z opowieści. Ba! Podejrzewam nawet, że zna tylko jej blaski, o cieniach nie mając zielonego pojęcia. A o cieniach dowiaduje się ten, kto bywa (bywał) w grupie podobnych sobie, zwłaszcza na wyjeździe, na 'gorącym' terenie, przed, w trakcie i po meczu. Mylę się?


Gratulacje dla zawodników Rodła.
Mam nadzieję, że mecz dostarczył widzom sporo sportowych emocji.

Autor:  Darek2K [ 12 sierpnia 2013, o 13:45 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Na Mickiewicza wczoraj wybita szyba w samochodzie, nie wiem czy to z radości z wygranej. Całkiem możliwe, że to ma związek z tym ganianiem się o którym pisał Chester.
Z drugiej strony takie sytuacje tutaj to podobno normalka ostatnio...

Autor:  NOWY(L) [ 12 sierpnia 2013, o 14:09 ]
Tytuł:  Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14

Chyba wyciagasz przedwczesne wnioski .
Nie popadajmy w skrajności .

Autor:  kapec [ 12 sierpnia 2013, o 14:15 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Łuki85 napisał(a):
większość przyśpiewek to te wspierające Rodło a i szaliki Rodła jak najbardziej widoczne

No. Banery też. Szczególnie piłkarzy wspierał pewnie ten o rudym, co to mu cośtam gdzieśtam. Dobrze rozszyfrowałem z pierwszego zdjęcia?
Aha. Jak pirotechnika jest zabroniona, to jest zabroniona. A jak kto jest rycerz co dziure w śniegu wysikał to niech odpala race bez kominiarki. W kominiarce to wiesz... tylko pół rycerza.

Autor:  POMPEY04 [ 12 sierpnia 2013, o 14:35 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

pol rycerza:<nie zebym to propagowal czy pochwalal,ale.....>sprawa w sadzie,wyrok,grzywna i zakaz stadionowy, kapec, badz rycerz i na nastepnym meczu piwko i w drugiej rece raca :D sam sie przekonasz jakim rycerzem bedziesz pozniej :oops:

Autor:  kapec [ 12 sierpnia 2013, o 15:42 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Po pierwsze nie chodzę na mecze.
Po drugie jak coś jest zakazane, to staram się przestrzegać. Nie wolno używać porotechniki, to znaczy że wolno ale w kominiarce? Czy dwa zwoje mózgowe kibola nie są w stanie zrozumieć prostego przekazu: NIE WOLNO !!!! Kominiarka do nieodpalania rac potrzebna nie jest.

Autor:  Łuki85 [ 12 sierpnia 2013, o 15:50 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Chester gdybym interesował się piłką nożną to zostałbym piłkarzem:)
Kapec a po trawnikach pewnie śmigasz a to też jest zakazane.

Autor:  chester [ 12 sierpnia 2013, o 19:35 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Łuki85 napisał(a):
Chester gdybym interesował się piłką nożną to zostałbym piłkarzem:)


Ten tekst to podsumowanie, że kibicami nie możecie się nazywać.
Jeśli nie interesujesz się piłką nożną to też nie możesz nazywać się ultrasem (który żyje piłką i całą otoczką wokół swojego klubu).Po prostu jesteś pseudokibicem. I takich powinno trzymać się w klatkach :)
Właśnie nie rozumiem dlaczego nie siedzicie pod zadaszeniem?

Autor:  WST 1939 [ 12 sierpnia 2013, o 20:57 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Chester, więc mówisz że jestem dla Ciebie pajacem ? ale to już mowa nienawiści jest. Panie Arku, nie ładnie.

Autor:  kapec [ 13 sierpnia 2013, o 11:24 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Łuki85 napisał(a):
Kapec a po trawnikach pewnie śmigasz a to też jest zakazane.

Owszem, choć nie wiem czy aby napewno jest to zakazane. Tak czy inaczej nawet jak śmigam i jest to zakazane, to nie robię tego w kominiarce a normalnie, z odkrytą facjatą. Najwyżej jak mi ktoś udowodni że nie mogę tego robić poniosę konsekwencje.

Autor:  MACIEKZB [ 13 sierpnia 2013, o 12:41 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

kapec napisał(a):
Łuki85 napisał(a):
Kapec a po trawnikach pewnie śmigasz a to też jest zakazane.

Owszem, choć nie wiem czy aby napewno jest to zakazane. Tak czy inaczej nawet jak śmigam i jest to zakazane, to nie robię tego w kominiarce a normalnie, z odkrytą facjatą. Najwyżej jak mi ktoś udowodni że nie mogę tego robić poniosę konsekwencje.
kapec, spokojnie możesz chodzić po trawnikach, nie jest to zakazane :razz:

Autor:  Lilith [ 13 sierpnia 2013, o 13:16 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

MACIEKZB, ale dopiero odkąd weszliśmy do UE :) z miejskich terenów zielonych mogą korzystać zarówno ludzie jak i ZWIERZĘTA. Należy o tym pamiętać :)

Autor:  Michał [ 13 sierpnia 2013, o 13:18 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Słuchajcie, a właściwie to dlaczego race są zakazane na stadionach?

Autor:  krzychoo [ 13 sierpnia 2013, o 13:29 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Michał napisał(a):
Słuchajcie, a właściwie to dlaczego race są zakazane na stadionach?

Ponieważ rzucane są na murawę i stwarzają zagrożenie.Bo gdyby kibice normalnie tylko odpalali i trzymali je w ręku a nastepnie po wypaleniu wywalali do kosza to by było spoko.

Autor:  MACIEKZB [ 13 sierpnia 2013, o 13:43 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Widziałem kiedyś na meczu, grał Jeziorak Iława ze Stomilem Olsztyn. Najpierw rzucali wstęgi papieru, potem karteczki papieru i w którymś momencie odpalili race. Spaliła im się fana, poszło z dymem kilka szalików no i uciekali w popłochu. Najlepsze było, że wcześniej strażak zaczął gasić ale go zwyzywali i zaczęli czymś w niego rzucać bo trochę środków gaśniczych poleciało na nich. :P

Autor:  Łuki85 [ 13 sierpnia 2013, o 14:27 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Chester jak Ty wszystko bierzesz na poważnie, nie wyczuwasz ironii i żartu. Czy wszyscy na forum nie zrobili nigdy niczego co jest zakazane?:) Czy wszyscy są tak nieskazitelnie czyści i popełniają same dobre uczynki?:)

Autor:  POMPEY04 [ 13 sierpnia 2013, o 14:54 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

tak: to ja :oops: :D

Autor:  Lilith [ 13 sierpnia 2013, o 19:45 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Łuki85, no ba, same anioły.... hahaha a zwłaszcza ci z Gwardii Aniołów :D

Autor:  mlyniu [ 16 sierpnia 2013, o 16:52 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Rodło wygrało wczoraj z ryjewskim Relaxem 2:1 - relacja poniżej:
http://koprodlokwidzyn.futbolowo.pl/rel ... idzyn.html
Jutro, o godz. 11, Rodło podejmuje u siebie zespół Sokoła Zblewy. Patrząc na dotychczasowe wyniki drużyny gości (2 wysokie zwycięstwa) dla Rodła może to być bardzo ciężki mecz, jednak miejmy nadzieję, że uda się zostawić 3 pkt. w Kwidzynie :)

Autor:  mlyniu [ 17 sierpnia 2013, o 13:59 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

No i dotychczasowy lider zremisował 1:1 z juniorami Rodła :) Czemu z juniorami??? Ponieważ kadra Rodła w tym sezonie została tak odmłodzona, że w pierwszym składzie zagrało 6 juniorów, a także 2 niewiele starszych zawodników (Szalkowski i Juchniewicz). Ze starszych i doświadczonych zawodników na boisku przebywali Żuk, Tayo oraz Maluchnik. I w pierwszej połowie ci juniorzy praktycznie nie schodzili z połowy gości ze Zblewa. Osobiście sądziłem, że będzie na odwrót, i to Rodło cały mecz będzie się bronić, ale to nasi piłkarze raz za razem atakowali bramkę gości. Często te ataki kończyły się spalonym lub faulem. Najbardziej wszystkich zdziwiło brak rzutu karnego za faul na Szalkowskim w polu karnym. Szalkowski szybko wychodził na czystą pozycję, w polu karnym mijał obrońcę, a ten go faulował - sędzia uznał, że nasz zawodnik wymusił faul i potraktował go żółtkiem. Do końca pierwszej połowy Rodło przeważało, a drużyna Sokoła ograniczała się do kontr, którymi parę razy też zagroziła naszej bramce.
Druga połowa to początkowo zmiana obrazu gry - to Sokół zaczął naciskać i przeważać, głównie dzięki temu, że wielu zawodników Rodła było już podmęczonych pierwszą połową rozgrywaną w upale. Wreszcie Sokołowi udało się strzelić bramkę po rzucie wolnym. Tomek Żuk odczytał intencje wykonującego rzut i dobrze się rzucił do piłki, lecz ubiegł go zawodnik gości, który wyskoczył przed nim do piłki i klatką piersiową wbił ją do bramki. Sokół dalej przeważał, lecz już zawodnicy gości zaczęli grać na czas, bardzo często symulując faule, szczególnie zawodnik z numerem 9. Zemściło się to, gdy po rzucie rożnym zawodnicy Rodła, bodajże Lewandowski, zdobyli bramkę wyrównującą. Od tego momentu to znów Rodło zaczęło przeważać, przeprowadzając groźne kontry. Drużynie Sokoła nie pomógł nawet karny "z kapelusza" - sędzia niesłusznie podyktował rzut karny za zagranie ręką zawodnika Rodła, gdyż ta ręka została nabita przez piłkę, nie było tam żadnego celowego ruchu czy zagrania ręką. Chwilę później gromkie brawa zebrał Tomek Żuk, który wybronił karnego, a piłkę przerzucił ponad poprzeczką. Rodło dalej kontratakowało, ale brakowało wykończenia. Trener Obiała wstawił do ataku stopera Tomka Jędrzejewskiego, gdy tymczasem było widać, że przy wykonywaniu kontr, na szpicy potrzeba szybkiego napastnika, który wspomógłby młodych Myścicha czy Torłopa.
Podsumowując - Sokół Zblewo nie pokazał wiele w Kwidzynie. To nasi juniorzy, wsparci kilkoma doświadczonymi zawodnikami, wypadli lepiej, mieli więcej z gry w przeciągu całego meczu, stworzyli więcej sytuacji. Niestety, brak skuteczności pod bramką, oraz dawający się we znaki upał, w dużej mierze przyczyniły się do tego, że w Kwidzynie zostaje 1 punkt, choć patrząc na całe spotkanie, spokojnie można było to wygrać :)

Autor:  mlyniu [ 18 sierpnia 2013, o 08:24 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

I relacja ze spotkania z Sokołem, która znajduje się na stronie Rodła:
http://koprodlokwidzyn.futbolowo.pl/new ... blewo.html

Autor:  mlyniu [ 31 sierpnia 2013, o 19:01 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Byłem dziś na Rodełku i niestety muszę stwierdzić, że mecz słabiutki, a gra naszych chłopaków jeszcze gorsza. W zasadzie najlepszym graczem był Patryk Obiała, który wziął się za rozgrywanie. Z dobrej strony pokazał się Sawiński, który mimo paru strat w obronie, fajnie podłączał się na skrzydle do ataków, nieźle wrzucając parę razy piłkę w pole karne. Na plus myślę, że można także zaliczyć występ Nikosia Szalkowskiego, który wykazywał sporą chęć do gry, często cofał się po piłkę, wreszcie strzelił wyrównującą bramkę, tak wymęczoną przez zespół Rodła. Niestety, reszta zespołu nie błysnęła, a wielu wcześniej chwalonych graczy, obniżyło loty. Szczególnie tyczy to Lewandowskiego, który w zasadzie miał tylko na początku drugiej połowy fragment dobrej gry. Cały zespół zresztą wyglądał, jakby nie miał sił, jakby nie był przygotowany pod względem fizycznym do gry, a pod względem taktycznym to wogóle nie było żadnego pomysłu na grę, totalny chaos... Co na treningach robi trener Obiała, który wystawia graczy, którzy nic nie wnoszą, lub nie potrafią pociągnąć gry??? Przecież Torłop czy Gretkowski, mimo paru bramkowych sytuacji, nie potrafili wpakować piłki do siatki, a przecież tego się od nich, jako ofensywnych zawodników, wymaga. Widać, że tacy juniorzy nie potrafią pociągnąć gry, więc lepiej by było wystawić w ataku np. Sontowskiego, który w zeszłym sezonie był jednym z najskuteczniejszych strzelców zespołu. A tymczasem trener Obiała wystawia w ataku Tomka Jędrzejewskiego - stopera, do tego najwyższego w drużynie, a jednocześnie na obronie zostają chłopacy 160 cm wzrostu w kapeluszu. Dziwną taktykę stosuje trener Obiała, wystawiając w ataku obrońcę, a w obronie pomocników... Z taką grą to za rok Rodło chyba się zamieni z Rodłem II miejscami w klasach rozgrywkowych...

Autor:  wandzio.84 [ 3 września 2013, o 11:32 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Młyniu podzielam Twoje zdanie na temat ostatniego meczu z Wdą Lipusz. Ciężko było na to patrzeć. Być może Obiała próbuje na siłe coś komuś udowodnić. Szkoda, że kosztem wyników i stylu gry. Sontowskiego chyba nie doczekasz się w ataku, chociaż myślę, że byłby to dobry ruch bo faktycznie dobrze wyglądał w zeszłym sezonie. a przy okazji ciekawe jak on teraz wygląda po tym ciężkim wypadku i nie został jakiś strach w psychice ( grał już w ogóle w tym sezonie jakieś minuty??) , a do tego co widziałem w sparingach grywał ale na boku obrony co wydaje mi się bezsensownym ruchem, bo w springach wyglądał słabo na tej obronie i generalnie poprzedni trener Mazurek również próbował grać Gawrońskim i Sontowskim na bokach obrony i po pierwszych 3-4 kolejkach wycofał się z tego pomysłu. Tak jak mówisz trener podejmuje dziwne ruchy i rotuje osobami na zupełnie innych pozycjach niż są do tego predysponowani. Jędrzejewski lepiej pasowałby na środek defensywy. Jego jedynym atutem z przodu jest wzrost, ale jeśli pojawia się tam to bardzo mało dostaje piłek by o nią powalczyć. Niestety szybki on nie jest i praktycznie każdy obrońca będzie wygrywał z nim pojedynki biegowe. Masz też racje, że zespol słabo prezentuje sie fizycznie. Chłopacy wyglądali jakby odcięło im prąd. Miejmy nadzieje, że trener coś zmieni albo zespól w tym składzie personalnym rozkręci się i zacznie to wszystko trybić.

Autor:  mlyniu [ 3 września 2013, o 18:27 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Masz rację, Wandzio, już trener Mazurek próbował ustawiać ofensywnych graczy na bokach obrony - dzięki temu mieli oni podłączać się do ataków, ale efekty w obronie były mizerne, i dlatego Mazurek szybko przestawił Sontowskiego z powrotem na lewą pomoc. I mimo gry głównie na skrzydle był on najskuteczniejszym strzelcem Rodła w zeszłym sezonie. Na obronie znów Sontowski znalazł się na wiosnę, na co zapewne miał wpływ właśnie wypadek oraz rekonwalescencja...
Obecnie, moim zdaniem, w pierwszym składzie powinno grać max 3 juniorów, nie zaś większość składu. Niestety, ale widać, że jest kilku chłopaków, którzy już teraz śmiało mogą grać w pierwszym składzie, ale reszta to jest uzupełnienie, znów osłabionej kadrowo, drużyny. Ci juniorzy powinni wchodzić na zmiany, na 15-20 min., tak by się ogrywać przy starszych kolegach, a jednocześnie wtedy większy z nich by był pożytek, gdyż wchodziliby pełni sił, na świeżości, na podmęczonego rywala...
Sam trener Obiała chyba myśli, że skoro jego juniorzy tym składem wygrywali w ligach juniorskich, to tak samo będzie w seniorach. Jednak widać, że po obiecującym początku, już przychodzi kryzys, i należy się cieszyć, że drużynie udało się mimo wszystko wywalczyć 1 punkt, choć i tak był to kolejny przeciwnik do ogrania...

Autor:  wandzio.84 [ 3 września 2013, o 20:55 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

widzisz Młyniu większość z nas wie w czym tkwi problem, Szkoda, że możemy sobie tylko podyskutować o tym a wielki szkoleniowiec Obiała zrobi po swojemu.

Autor:  Gregor [ 7 września 2013, o 17:26 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Dziś Rodło wygrało w Czersku 1:0.

Już za tydzień Derby Powiatu :)
Zapraszam.

Załączniki:
Rodło - Pogoń 14.09.2013.jpg
Rodło - Pogoń 14.09.2013.jpg [ 222.88 KiB | Przeglądane 12879 razy ]

Autor:  Gregor [ 11 września 2013, o 15:53 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Nastąpiła zmiana godziny meczu.

Rodło Kwidzyn - Pogoń Prabuty
GODZ. 15:00

Autor:  mlyniu [ 14 września 2013, o 18:01 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Informacja za portalem PomorskiFutbol.pl: Rodło pokonało w dzisiejszym meczu Pogoń Prabuty aż 6:1. Strzelcami bramek dla Rodła byli Szalkowski x 3, Torłop x 2 oraz Szpakowski. Niestety, nie byłem na meczu, więc nie wypowiem się na temat gry obu drużyn...

Autor:  WST 1939 [ 14 września 2013, o 20:15 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Rodło o dwie klasy lepsze od Pogoni która nie miała nic do powiedzenia. Wynik odzwierciedla mecz.

Autor:  Gregor [ 16 września 2013, o 21:36 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Cytuj:
Gospodarz turnieju Rodło I Kwidzyn nie okazało się zbyt gościnne dla pozostałych rywali w inauguracyjnym turnieju ligowym juniora E1 (rocznik 2003) grupy V. Podopieczni Trenera Damiana Sontowskiego zwyciężyli nie dając rywalom żadnych szans.
W skład grupy obok dwóch zespołów Rodła wchodzą jeszcze Wisła I i Wisła II Korzeniewo oraz Sokół Mareza. Niestety na turnieju nie pojawiły się zespoły Wisły I i Sokoła Mareza.

Wyniki meczów:
Rodło II Kwidzyn 16-0 Wisła II Korzeniewo
Rodło I Kwidzyn 30-0 Wisła II Korzeniewo
Rodło I Kwidzyn 4-1 Rodło II Kwidzyn

Trener Podsumowuje:
Mecze z Wisłą Korzeniewo były jednostronne i toczyły się do jednej bramki. Zespól Wisły w obu spotkaniach nie zagroził naszej bramce. Dużo lepiej wyglądał pojedynek pomiędzy Rodłem I i Rodłem II. Lepszy ostatecznie okazało się Rodło I.

Mimo wszystko gra obu kwidzyńskich drużyn mogła się podobać. Dużo akcji, mimo nieudanych prób, chłopcy próbowali rozgrywać po piłkarsku. Jednak czeka nas dużo pracy, wiele elementów pozostaje do poprawienia.

Skład Rodło I Kwidzyn :
Łomnicki, Jędrzejewski, Gręglewski, Kępka, Jaworski, Król Maja, Ostrzyżek, Niski, Macutkiewicz, Banasik, Naguszewski, Piasecki, Wilma, Czajczyk

Skład Rodło II Kwidzyn:
Golianek, Szudziński, Marciniak, Rudlicki, Poteracki, Berent, Szmiendowski, Karczewski, Morawski, Halik, Rakowski, Świetlicki, Sagrera

źródło

A poniżej zdjęcie podopiecznych trenera Sontowskiego po piątkowym treningu :)

Załączniki:
Rodło Kwidzyn juniorzy.jpg
Rodło Kwidzyn juniorzy.jpg [ 291.71 KiB | Przeglądane 12719 razy ]

Autor:  ERL [ 17 września 2013, o 19:17 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Dajcie jakieś fotki z meczu .

Autor:  wandzio.84 [ 22 września 2013, o 14:35 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Był ktoś z Was na wczorajszym meczu Rodła z Centrum Pelplin ? Co się stało, że taki wynik? Kto ustrzelił honorowa bramkę? Jak gra wyglądała z boku .?

Autor:  Gregor [ 2 października 2013, o 20:30 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

W niedzielę 29.09.13 drużyna seniorów wygrała w Stężycy 4:2, rezerwy zremisowały 3:3 w Szprudowie, a juniorzy wygrali wszystkie swoje mecze, szczegóły turnieju juniorów poniżej.

Cytuj:
W dniu 28.09 odbył się drugi turniej ligowy rozgrywek JUNIOR E1 (rocznik 2003) grupy 5. Tym razem gospodarzem turnieju był zespół Wisły Korzeniewo. Nasze dwie drużyny ponownie zdominowały te rozgrywki wygrywając wszystkie swoje spotkania.

WYNIKI:
RODŁO I 5-0 RODŁO II
RODŁO I 1-0 SOKÓŁ MAREZA
RODŁO II 8-0 WISŁA I KORZENIEWO
RODŁO I 10-0 WISŁA I KORZENIEWO
RODŁO I 10-0 WISŁA II KORZENIEWO
RODŁO II 1-0 SOKÓŁ MAREZA
RODŁO II 2-0 WISŁA II KORZENIEWO


Skład drużyn:
RODŁO I:
Łomnicki, Greglewski, Jędrzejewski, Świetlicki, Banasik, Piasecki, Ostrzyżek, Naguszewski, Niski

RODŁO II:
Golianek, Piotrowski, Suchocki, Poteracki, Berent, Rakowski, Karczewski, Czajczyk

Komentarz Trenera Damiana Sontowskiego:
"Wyniki uzyskiwane przez moich zawodników na tym etapie przygody z piłka nie są najważniejsze, jednak przynoszą i mi i chłopcom satysfakcje oraz bodziec do dalszej pracy. Najbardziej liczy się dla nas sposób w jaki zdobywamy te punkty. W porównaniu z poprzednim turniejem widać progres w grze piłką i w pomyśle na rozgrywanie akcji. Chłopcy mogli się podobać, ich gra była miła dla oka. Jednak dalej głównie będziemy skupiali się na błędach, których jest niestety wiele i najczęściej błędy te są powielane. Będziemy pracować by je wyeliminować oraz w dalszym ciągu doskonalić swoje umiejętności czysto piłkarskie. W dalszym ciągu zapraszamy na treningi chłopców z rocznika 2003, którzy chcą spróbować swoich sił."


PS. Niestety dzisiaj dzieciakom został zabrany trening, gdyż na stadionie odbył się finał wojewódzki IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska :583:

Autor:  drosik [ 2 października 2013, o 21:01 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Cytuj:
został zabrany trening

Grześ, ten finał odbywał się na głównej murawie prawda? Co z pozostałymi boiskami?

Autor:  Gregor [ 2 października 2013, o 21:31 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

drosik napisał(a):
Grześ, ten finał odbywał się na głównej murawie prawda? Co z pozostałymi boiskami?


Podobno miały być zajęte wszystkie trzy płyty :583:

Autor:  mlyniu [ 2 listopada 2013, o 16:08 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

W dzisiejsze zaduszkowe, mżyste południe zespół Rodła podejmował na własnym boisku drużynę Gromu Nowy Staw. Rodło rozpoczęło mecz mocnym akcentem, bowiem już w 2 minucie Szpakowski wpakował piłkę do bramki drużyny przeciwnej. Do ok. 20 min. Rodło przeważało, potem gra się wyrównała. Mimo to ok. 35 min. Nasz zespół zdobył kolejną bramkę, a jej autorem był Gretkowski. Po przerwie obie drużyny toczyły wyrównany pojedynek, lecz bramki już nie padły. Rodło miało kilka stuprocentowych sytuacji, których nie wykorzystali m.in. Torłop, Strzelecki czy Jędrzejewski, ale również Grom miał swoje szanse na zdobycie bramki, jednak ich nie wykorzystał. Dosyć wyrównany mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.
Z kolei w poprzednim meczu na własnym boisku Rodło podejmowało lidera rozgrywek - zespół KP Starogard. Wielu kibiców przecierało oczy ze zdumienia na grę lidera, z którym Nasza drużyna łatwo sobie radziła. Jedyną bramkę strzelił Dawid Torłop, który zresztą miał więcej okazji do podwyższenia wyniku. Gdyby swoje sytuacje wykorzystali np. Obiała czy Gretkowski, to Rodło spokojnie mogłoby wygrać z drużyną KP z 5:0. Nasza drużyna w tym meczu pokonała dotychczas niepokonanego lidera, który miał na koncie komplet zwycięstw, i urwała mu pierwsze punkty.
Podsumowując oba mecze cieszy fakt, że młodzież, grająca w pierwszym zespole, coraz lepiej sobie radzi i dzięki temu Rodło utrzymuje wysoką pozycję w ligowej tabeli. Na pewno trzeba popracować nad skutecznością, bowiem oba mecze Nasz zespół mógł, i powinien, zakończyć z większą zdobyczą bramkową na koncie.

Autor:  mlyniu [ 22 kwietnia 2014, o 14:16 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

Miałem okazję ostatnio być na dwóch wiosennych meczach, które się odbywały w Kwidzynie - relacje prasowe wrzucam poniżej:
http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artykul/r ... ,t,id.html
http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artykul/r ... ,t,id.html
Krótko odnosząc się do meczu z Szarżą - pierwsza połowa nudna, zaś w drugiej Rodło zrobiło to, co powinna zrobić drużyna mierząca w awans - wypunktowało słabszego rywala.
Jeśli chodzi o mecz z Czerskiem, to sprawdziło się stare powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Mecz był wyrównany - raz dominowało Rodło, innym razem groźną kontrę przeprowadzał zespół Borowiaka. Jednak było widać, że naszym piłkarzom brakuje zapału do gry w tym meczu. Odniosłem wrażenie, że chyba tylko Jakubowi Zabłockiemu zależało na tym, by 3 punkty zostały u gospodarzy. Mam nadzieję, że to był tylko wypadek przy pracy, i w kolejnych meczach będzie dalej zdobywać punkty i walczyć o awans.

Autor:  mlyniu [ 22 czerwca 2014, o 16:11 ]
Tytuł:  Re: Rodło Kwidzyn 2013/14

No i sezon zakończony. Dziś Rodło rozegrało ostatni mecz, podejmując w Korzeniewie Deltę Miłoradz. Po nerwowym początku Nasz zespół poukładał swoją grę, co zaowocowało dwoma bramkami zdobytymi przez Zabłockiego. Po prawdzie to wynik do przerwy powinien być wyższy, ale sędzia nie uznał bramek strzelonych przez Zabłockiego, Szpakowskiego i Torłopa, wskazując najczęściej na spalonego. Z mojej perspektywy się wydawało, że jedynie bramka Zabłockiego mogła być strzelona ze spalonego, pozostałe dwie wpadły zgodnie z przepisami. W drugiej połowie tempo gry było jeszcze szybsze, gdyż oba zespoły nastawiły się na wymianę "ciosów", szczególnie zawodnicy Delty bardzo często faulując. Wynik do końca meczu się nie zmienił, mimo że była ku temu okazja. Otóż Kalinowski, po szarży w polu karnym, wypuścił sobie piłkę i chciał wyminąć bramkarza Delty, ten jednak zahaczył o jego w nogi, czym przyczynił się do przewrócenia zawodnika Rodła. Tymczasem sędzia podjął bardzo kontrowersyjną decyzję, gdyż zamiast podyktować karnego po ewidentnym faulu bramkarza to ukarał "żółtkiem" Kalinowskiego. Mecz się skończył wynikiem 2:0 dla Rodła i kwidzyński zespół umocnił się na 3 miejscu w tabeli. Wielu kibiców zapewne żałuje, że nie udało się zakończyć sezonu na 2 miejscu, i tym samym awansować do IV ligi.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/