Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn ?
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=128&t=14371

Autor:  spidek [ 5 lutego 2014, o 19:03 ]
Tytuł:  Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn ?

W telewizji kablowej pokazują 100 razy to samo, zamiast pokazać na żywo np. mecz ekstraklasy. Widać brak zaangażowania naszej lokalnej telewizji. Już nie mówię o jakości nadawania.

Autor:  chester [ 5 lutego 2014, o 20:18 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn

wyłączność ma chyba TV Kwidzyn nadając przez sieć Vectry

Autor:  drosik [ 5 lutego 2014, o 21:12 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn

Nie wiem czy była relacja na żywo, ale już jest materiał "pomeczowy"

Cytuj:
Po wygranym, w dobrym stylu, spotkaniu z drużyną Legionowa, kibice kwidzyńskiego MMTSu wierzyli, że nasi zawodnicy, niesieni falą ostatniego zwycięstwa, nie dadzą szans Puławianom. Niestety, po środowym starciu to właśnie goście zapiszą na swoim koncie cenne dwa punkty.

Spotkanie z czwartą drużyną tabeli Superligi rozpoczęło się bardzo wyrównanie.Zespoły grały "bramka za bramkę" i wiadomo było, że o zwycięstwo nie będzie łatwo. Puławianom udało się w pewnym momencie wyjść na 3-bramkowe prowadzenie, jednak po przerwie na żądanie trenera Kotwickiego, MMTS zdobył sześć trafień z rzędu, co dało nam rezultat 11:8. Do końca pierwszej części starcia, zespoły toczyły wyrównaną walkę ale do szatni, to właśnie Kwidzynianie schodzili z jednym oczkiem przewagi.

Drugie 30 minut minęło na ciągłych próbach zdobycia prowadzenia przez obie drużyny. Trzeba przyznać, że kwidzyńscy szczypiorniści mieli ich naprawdę wiele. Zabrakło szczęścia a może umiejętności? To wiedzą już jedynie sami zawodnicy. Obiektywnie oceniając, na boisku spotkały się dwa równe zespoły. W tym dniu z parkietu zadowoleni schodzili jednak Puławianie. Mecz zakończył się 2-bramkową przewagą gości i... dość emocjonującą sytuacją z udziałem sędziów i obserwatora. O tym co działo się na boisku i poza nim, opowiadają trener Kwidzynian Krzysztof Kotwicki, Kamil Sadowski - najskuteczniejszy tego dnia zawodnik MMTSu oraz Maciej Mroczkowski, kapitan czarno-czerwonych.

http://www.tv-kwidzyn.pl/2,523-bramka__ ... anom..html

Autor:  aszastra [ 6 lutego 2014, o 01:10 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn

spidek napisał(a):
W telewizji kablowej pokazują 100 razy to samo, zamiast pokazać na żywo np. mecz ekstraklasy. Widać brak zaangażowania naszej lokalnej telewizji. Już nie mówię o jakości nadawania.


Może dlatego by kibicować drużynie z trybun a nie przy telewizorze :grin:

Autor:  chanbord [ 6 lutego 2014, o 14:36 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn

Lepiej nie kibicować i żyć bez stresu :) Dbajmy o zdrowie.

Autor:  brzydal [ 6 lutego 2014, o 20:13 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn

Jeśli chodzi o relację "na żywo" to nie wiem, czy w Parlamencie na Wiejskiej jest światłowód do takich relacji. Taki przewód jest na pewno w Katedrze i UM (tymi połączeniami zarządza Multimedia) i tam można realizować, co się z resztą czyni, transmisje "live". Zapytam kiedyś, przy okazji, Wojtka Bryczkowskiego (TV Kwidzyn/Vectra) czy i kto ma "kabelek" z Wiejskiej.

Autor:  drosik [ 6 lutego 2014, o 20:15 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn

Z tego co pamiętam to na Wiejskiej mają internet 4/4 MB

Autor:  jankowskimich [ 6 lutego 2014, o 20:59 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn

Mają nielimitowanego symetryka z tego co ja wiem. Czyli ile w danym momencie daje ISP. To można sprawdzić.

Autor:  pszczelarz [ 6 lutego 2014, o 21:01 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego nie można zobaczyć na żywo meczu MMTS-u Kwidzyn

brzydal napisał(a):
.......nie wiem, czy w Parlamencie na Wiejskiej jest światłowód .........
Światło w lampach jest, wódę zawsze można kupić choćby na Stacji Paliw, to można zegrać do kupy i będzie <światłowód>. Mieszkam na Wiejskiej.Wszystko pasuje

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/