Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Szukam chętnych osób do gry w halówkę?
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=128&t=2729

Autor:  Christal [ 1 stycznia 2008, o 06:18 ]
Tytuł:  Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

Szukamy osób chętnych do gry w halówkę. Jest nas pięciu i myślimy o wynajmowaniu sali gimnastycnej raz w tygodniu, ale brakuje nam osób żeby skompletować dwie drużyny do gry. Może ktoś miałby ochotę przynajmniej raz w tygodniu sobie pokopać??

Autor:  KrzaQ [ 1 stycznia 2008, o 19:18 ]
Tytuł: 

Którą halę chcecie wynajmować?

Autor:  Piotr_J [ 1 stycznia 2008, o 19:20 ]
Tytuł: 

Jaki dzień i godzina?

Autor:  Dabas [ 2 stycznia 2008, o 15:51 ]
Tytuł: 

Witam naleze do tej 5 o ktorej Christal mowil =]. Dzien i godzina do ustalenia, ale mysle ze najlepiej byloby to zoorganizowac w sobotni lub niedzielny wieczor. Myslelismy o sali w sp8 lub sp9.

Autor:  KrzaQ [ 2 stycznia 2008, o 18:49 ]
Tytuł: 

Sobotnie i niedzielne wieczory mam zarezerwowane w całości dla rodziny, w pozostałe dni chętnie sie przyłączę choćby do stania na bramce.

Autor:  Piotr_J [ 2 stycznia 2008, o 19:09 ]
Tytuł: 

KrzaQ napisał(a):
choćby do stania na bramce.


Czy ja dobrze pamiętam, że to była Twoja pozycja w ręczną w "czwórce"? :-)

W ramach zgubienia paru(nastu) kilogramów chętnie się przyłączę. Preferowany poniedziałek lub piątek wieczorem. Pozostałe dni mogę mieć wyjazdowe.

Autor:  KrzaQ [ 2 stycznia 2008, o 19:48 ]
Tytuł: 

Piotr_J napisał(a):
Czy ja dobrze pamiętam, że to była Twoja pozycja w ręczną w "czwórce"? :-)


Nie pamiętasz dobrze:) grałem w ataku, jako prawy rozgrywający. Nigdy nie miałem problemu z precyzyjnym rzucaniem w wyznaczonym kierunku... z kopaniem był problem :) stąd moja bramkowa sugestia

Autor:  Piotr_J [ 2 stycznia 2008, o 20:16 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Nie pamiętasz dobrze:)


Popitoliło mi się z moim bratem. On stał na bramce, bo miał długie łapy i był za długi do ataku :-) Jeszcze by się połamał. :-D

Autor:  Christal [ 2 stycznia 2008, o 23:44 ]
Tytuł: 

No to jak tylko ustalę coś bliżej to daję znać na forum. Najlepiej byłoby zebrać stały skład i niekoniecznie tylko w weekendy. Ja myślałem aby przynajmniej dwa razy w tygodniu pograć. W piątek się przejadę i popytam o ceny wynajmu itd.

Autor:  ofi [ 3 stycznia 2008, o 06:51 ]
Tytuł: 

Chętnie przyłączę się do drużyny :grinka: (jesli znajdzie się miejsce dla zawodnika po 40-tce :570: ) "Pokopać" zawsze warto... :grinka:

Autor:  chester [ 3 stycznia 2008, o 09:57 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
popytam o ceny wynajmu itd


Gdy chciałem wynająć halę we wrześniu to stawka za wynajęcie wynosiła 50 zł/h.

I terminy mieli wtedy wszystkie pozajmowane. Nowy "sezon" wynajmu hal jest od ferii.

Autor:  drosik [ 3 stycznia 2008, o 18:26 ]
Tytuł: 

chester napisał(a):
Nowy "sezon" wynajmu hal jest od ferii.

no właśnie, ferie się chyba lada moment zaczynają, nie wiem jak dokładnie jest w Kwidzynie, ale w Tczewie zaczynają się chyba od przyszłego tygodnia.

Autor:  Christal [ 3 stycznia 2008, o 20:19 ]
Tytuł: 

Jutro się dowiem w kilku miejscach i na forum przedstawię wstępny plan, mam nadzieję że się znajdzie jakaś ekipa do pogrania zwłaszcza po świętach?? Chester na ciebie liczę ! :)

Autor:  dzajant [ 3 stycznia 2008, o 20:58 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
ferie się chyba lada moment zaczynają

jeśli o feriach mowa:
Cytuj:
Ministerstwo Edukacji Narodowej podało terminy ferii zimowych. 2-tygodniowa przerwa w zajęciach nastąpi między 12 stycznia a 24 lutego.

Jako pierwsi ferie zimowe - od 12 do 27 stycznia - będą mieć uczniowie z województw: lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego.

Tydzień po nich - 19 stycznia rozpoczną ferie uczniowie z woj. podlaskiego. Będą oni odpoczywać do 3 lutego.

Od 26 stycznia do 10 lutego ferie będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Od 9 do 24 lutego odpoczywać będą uczniowie z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Autor:  chester [ 4 stycznia 2008, o 00:11 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
Chester na ciebie liczę !


:grinka: Nie wiem czy się skuszę, bo po ostatniej grze na hali do tej pory jestem na L4. Jeszcze przez jakiś czas nie będę mógł biegać. Mam stłuczone kolano i muszę na nie uważać. :roll:

Autor:  Christal [ 4 stycznia 2008, o 16:04 ]
Tytuł: 

Szkoda kurcze, bo pamiętam że kiedyś dużo graliśmy chociażby w SP4 na boisku :) W SP8 sala jest całkowicie zajęta, natomiast w SP4 można wynająć w Poniedziałki lub Piątki i 1,5h kosztowałoby 60 zł. Ja jestem zdeterminowany i teraz tylko czekam na zgłoszenia osób chętnych i pewnych na halówkę?? Myślę że to by były Poniedziałki dokłądną godzinę jeszcze muszę ustalić z panią dyrektor. A więc czekam na zgłoszenia ewentualnych kadrowiczów ;) ?

Autor:  Piotr_J [ 4 stycznia 2008, o 16:11 ]
Tytuł: 

Jestem dostępny w poniedziałki po 18. Tylko czy sprostam swoimi umiejętnościami i kondycją? Ostatni raz grałem z 8 lat temu :-)

Druga sprawa to wyjazdy, które zdarzają mi się od czasu do czasu. Przewidujecie możliwość gry 4 na 4 w takich przypadkach?

Autor:  Christal [ 4 stycznia 2008, o 16:21 ]
Tytuł: 

Ja jestem po bardzo długiej przerwie i z "plecakiem" z przodu, więc rzaczej mnie zauważysz że biegnę ;) Będę próbował wynająć na godzinę 19. Sala w czwórce nie jest gigantyczna więc po 5 osób w drużynie byłoby ok. Ja właśnie kompletuję ze swojej strony kilka osób no i liczę na forumowiczów. Po weekendzie pani dyrektor zadzwoni do mnie w celu ustalenia dokładnej godziny, ponieważ musi najpierw porozmawiać z woźną.

Autor:  KrzaQ [ 4 stycznia 2008, o 19:46 ]
Tytuł: 

Poniedziałek i piątek, godziny wieczorne pasują mi więc możesz mnie wpisać na listę chętnych kandydatów do pobiegania za piłką.

Autor:  drosik [ 4 stycznia 2008, o 20:12 ]
Tytuł: 

nie chce się deklarować na 100%, ale możliwe, że też do Was dołączę :)

Autor:  martin [ 4 stycznia 2008, o 21:53 ]
Tytuł: 

Jak będzie jeszcze wolne miejsce to i ja mogę z Wami pograć :grin:

Autor:  nika [ 7 stycznia 2008, o 22:06 ]
Tytuł: 

z tego co wiem to rodzyneek tez kiedys chcial sobie pokopac ale za bardzo nie mial z kim to moze teraz sie skusi... poinformuje go :)

Autor:  Christal [ 8 stycznia 2008, o 00:05 ]
Tytuł: 

Miałem dzisiaj dostac telefon od pani dyrektor SP4, ale się nie doczekałem. Jutro tam się wybieram, więc dam znaćco jak i gdzie. Ja ze swojej strony mam 4 osoby plus chęć wyrazili: Krzaq, Drosik, Piotr J, Martin no i może Rodzynek ?:) Chciałbym aby grało od 8 do 10 osób więc nie jest najgorzej. Będą to na 99% Poniedziałki i Piątki, natomiast jutro muszę uzgodnić dokładną godzinę.

Autor:  ofi [ 8 stycznia 2008, o 14:29 ]
Tytuł: 

Wcześniej deklarowałem też swoją, leciwą osobę - chętnie przyłaczę się - chociazby do podawania piłek z autu itp. :grinka: :grinka: (chyba, ze już nie ma miejsca na "ławce") :shock:

Autor:  Piotr_J [ 8 stycznia 2008, o 15:12 ]
Tytuł: 

Pewnie, że jest. Mogę być Twoim rezerwowym :-), bo kondycyjnie mnie przebijasz.

Autor:  ofi [ 8 stycznia 2008, o 15:18 ]
Tytuł: 

Piotr_J napisał(a):
Pewnie, że jest. Mogę być Twoim rezerwowym :-), bo kondycyjnie mnie przebijasz.


Razem - stworzymy, jednego, wszechstronnego zawodnika ;) :grinka: :grinka:( takiego, co to piłkę poda i do picia ....wody przyniesie ;) ) - przynajmniej na "ławce" będzie wesoło. :grinka: :grinka:

Autor:  drosik [ 8 stycznia 2008, o 16:51 ]
Tytuł: 

Piotr_J, ofi,
a znajdziecie miejsce dla wiązacza sznurowadeł :?: :D :D :D

Autor:  Christal [ 8 stycznia 2008, o 17:48 ]
Tytuł: 

Byłem i się dowiedziałem, iż w grę wchodzi wyłącznie Poniedziałek od 17:30 do 19. Koszt wynajęcia wyniesie 40zł. Pierwszy zarezerwowany termin mam na 28.01, ponieważ teraz zaczynają się ferie. A więc dajcie znać czy termin wam nie koliduje i czy nadal wyrażacie chęć na grę?? Czyli z forum póki co są: Drosik, Ofi, Martin, Piotr J, KrzaQ + 5 osób razem ze mną a więc jest nas 10. Będę próbował jeszcze jakiś dodatkowy dzień w tygodniu załatwić na tej samej albo innej sali.
Chodzi o salę w SP4

Autor:  drosik [ 8 stycznia 2008, o 18:49 ]
Tytuł: 

czyli sala w SP4 przy ul. Warszawskiej tak :?:

Autor:  Piotr_J [ 8 stycznia 2008, o 19:57 ]
Tytuł: 

Termin pasuje. Na drugi dzień w tygodniu się nie piszę. Poniedziałki jak najbardziej.

Autor:  rodzyneek [ 10 stycznia 2008, o 18:52 ]
Tytuł: 

jezeli chodzi o amatorska pileczke to ja tez sie pisze.
28.01 17:30 SP4 - bede - pozycja malo istotna :-P

Autor:  Christal [ 10 stycznia 2008, o 19:23 ]
Tytuł: 

No to klasa będzie nas chyba ponad 10 osób, no ale pewnie będziemy się zmieniać żeby się nie reanimować ;)
Koszt od jednej osoby wyjdzie ponizej 5 zł

Autor:  ofi [ 10 stycznia 2008, o 19:34 ]
Tytuł: 

Zainwestowałem w koszulkę...
mam nadzieję, ze chociaż raz na parę minut ( zanim ulegnę kontuzji na ławce.. :570: )wejdę na boisko.. :grinka: :grinka:

Autor:  grin_ajz [ 10 stycznia 2008, o 20:06 ]
Tytuł: 

heh tak wtrącę swoje trzy grosiki...oj chłopaki, ależ Wy skromni jesteście...robicie z siebie jakieś łamagi a chłopy jak się patrzy!! nie użalać mi się tu :)

Christal napisał(a):
pewnie będziemy się zmieniać żeby się nie reanimować ;)

ale na wszelki wypadek jakąś sanitariuszkę skołujcie do tej reanimacji hihih :)

Autor:  warzek [ 10 stycznia 2008, o 20:10 ]
Tytuł: 

Grinka u Ciebie serce wielkie. Będziesz samarytanką? :)

Autor:  ofi [ 10 stycznia 2008, o 20:41 ]
Tytuł: 

A moze Nasze forumowe koleżanki "zawiążą" klub kibica... :grinka: :grinka:
jakiś "hałas"...by nas lepiej dopingował... (krótsze przerwy na ławce".... ;)

Autor:  drosik [ 10 stycznia 2008, o 21:19 ]
Tytuł: 

grin_ajz napisał(a):
Christal napisał/a:
pewnie będziemy się zmieniać żeby się nie reanimować ;)

ale na wszelki wypadek jakąś sanitariuszkę skołujcie do tej reanimacji hihih :)

no to zgłosiłaś się na ochotniczkę :D :D :D

Autor:  rodzyneek [ 23 stycznia 2008, o 22:16 ]
Tytuł: 

teramin sie zbliza. czy wszystko aktualne??

Autor:  Rachel [ 24 stycznia 2008, o 10:20 ]
Tytuł: 

Mam świadectwo ukończenia kursu pierwszej pomocy i kilka lekcji judo za sobą (dla tych którzy nie będą chcieli dobrowolnie poddać się reanimacji). Jeżeli grin_ajz nie będzie mogła przyjść to ja Was poratuję. :wink:

Autor:  Piotr_J [ 24 stycznia 2008, o 10:56 ]
Tytuł: 

Rachel napisał(a):
dla tych którzy nie będą chcieli dobrowolnie poddać się reanimacji


Czy masaże zdewastowanego karku też wchodzą w grę? Jeśli tak, to rezerwuję sobie całą ławkę rezerwowych :grinka: Na cały mecz. :grinka:

Autor:  Rachel [ 24 stycznia 2008, o 11:16 ]
Tytuł: 

Twój zdewastowany kark Piotrze zostawmy specjalistom. Znam się tylko na masażu limfatycznym. To nie to samo. :smile:

Autor:  Christal [ 24 stycznia 2008, o 20:36 ]
Tytuł: 

Wszystko jak najbardziej aktualne. Jak się okaże że to męczące to się skoczy po bronki, ustawi się parę materaców i będziemy na nie skakać z drabinek :>

Autor:  drosik [ 24 stycznia 2008, o 21:04 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
skoczy po bronki

dlatego przyspaceruję sobie :D

Autor:  Rachel [ 24 stycznia 2008, o 21:28 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
skoczy po bronki

Co znaczy "bronki"? Chodzi o Bronki? Ale najbliższe są chyba w Grudziądzu. Może te przydrożne? :-)

Autor:  malgos [ 24 stycznia 2008, o 21:34 ]
Tytuł: 

może browarki :?: :grinka:

Autor:  Christal [ 27 stycznia 2008, o 23:00 ]
Tytuł: 

Przypominam wszystkim napalonym i zniecierpliwionym piłkarzom, iż jutro o godzinie 17:30 w SP4 będą wykopki :) Na miejscu będę chciał stworzyć wstępną listę osób chętnych do grania żeby wiedzieć ile każdy z nas będzie musiał wysupłać złotówek. Do zobaczenia

Autor:  Piotr_J [ 27 stycznia 2008, o 23:02 ]
Tytuł: 

Do zobaczenia ;) Weź klucz od kanciapy. Po kopanku wpadlibyśmy po fanty, ok?

Autor:  Christal [ 27 stycznia 2008, o 23:10 ]
Tytuł: 

Nie ma problemu. Po waszej wizycie ktoś posprzątał przed wejściem ten cały syf i tak się zastanawiam kto?? W każdym bądź razie jestem wdzięczny tej osobie.

Autor:  drosik [ 28 stycznia 2008, o 20:01 ]
Tytuł: 

no i po treningu :D jutro startujemy w zawodach :D :D :D

dzięki bardzo za miłe spotkanko :) może na następnym będzie troszkę większa frekwencja :?: jest ktoś jeszcze chętny :?: :)

Autor:  ofi [ 28 stycznia 2008, o 20:45 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
no i po treningu :D jutro startujemy w zawodach :D :D :D

dzięki bardzo za miłe spotkanko :) może na następnym będzie troszkę większa frekwencja :?: jest ktoś jeszcze chętny :?: :)


Drosik - to było spotakanie "na szczycie" (naszych obecnych możliwości) ;) :grinka:

Autor:  polowiec [ 28 stycznia 2008, o 21:35 ]
Tytuł: 

Hej

Daliście z siebie wszystko :)

http://picasaweb.google.pl/polowiec/012 ... iyy1PlPcv4

pozdro

Autor:  Christal [ 28 stycznia 2008, o 22:06 ]
Tytuł: 

No ja się wybrałem jeszcze na basen ale po 15 minutach stwierdziłem, że "ocalcie Titanica" i wyszedłem :)

Autor:  ofi [ 29 stycznia 2008, o 07:19 ]
Tytuł: 

Po dzisiejszych, porannych obdukcjach stwierdziłem, ze mam podbite oko :roll: :570: - przyznać się :!: :!: , który mnie tak załawił w ferworze walki :?: :?: :570: :570:

Autor:  martin [ 29 stycznia 2008, o 09:05 ]
Tytuł: 

Ofi, to chyba ode mnie dostałeś z łokcia :-D :-D :-D

Autor:  agniesz-ka [ 29 stycznia 2008, o 09:13 ]
Tytuł: 

Chłopaki - następnym razem to Wy sobie ambulans wynajmijcie :-D . Jak się rozkręcicie to mogą być większe straty.

Autor:  drosik [ 29 stycznia 2008, o 09:16 ]
Tytuł: 

agniesz-ka napisał(a):
Chłopaki - następnym razem to Wy sobie ambulans wynajmijcie :-D . Jak się rozkręcicie to mogą być większe straty.

no i laweta by się przydała, bo takie wielkie kamloty leżą, że samochód można uszkodzić ;) :smile:

Autor:  Piotr_J [ 29 stycznia 2008, o 09:20 ]
Tytuł: 

Jakieś Samarytanki miały być, ale żadna nie dotarła. Ofi liczył, że jednak któraś dotrze w ostatnich minutach i celowo dał się poturbować. A tu pupa ;)

Autor:  ofi [ 29 stycznia 2008, o 09:22 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
agniesz-ka napisał(a):
Chłopaki - następnym razem to Wy sobie ambulans wynajmijcie :-D . Jak się rozkręcicie to mogą być większe straty.

no i laweta by się przydała, bo takie wielkie kamloty leżą, że samochód można uszkodzić ;) :smile:


christal - jak auto :?: da się jeszcze naprawić Twój wóz :?: :570:

Mam nowych, chętnych do gry w przyszły poniedziałek :-P ;)

Autor:  Rachel [ 29 stycznia 2008, o 11:15 ]
Tytuł: 

Widzę, że żadnych bronek tam jednak nie było. Mogłam przyjść. Tylko co to za frajda siedzieć na ławce. Żeby chociaż dali w bramce postać.... :wink:

Autor:  Piotr_J [ 29 stycznia 2008, o 11:19 ]
Tytuł: 

Bronki były. Niektórym nawet w głowach się kręciło :-) Prawda Drosik? :-D

Autor:  rodzyneek [ 29 stycznia 2008, o 19:06 ]
Tytuł: 

sorki za nieobecnosc ale mialem problemy zdrowotne jak bedzie mi lepiej to bede w nastepny poniedzialek

Autor:  Christal [ 29 stycznia 2008, o 19:28 ]
Tytuł: 

No samochód nie tak zle jak kierowca :) Bolą mnie nogi i gardło mnie strasznie drapie przez to szybkie wyjscie bez czapki na zewnątrz :) Trochę tragedia z tymi kamieniami tam, miejsce parkingowe jest małe to je jeszcze otoczyli kamieniami :) Regeneruję się do przyszłego poniedziałku
Martin daj mi namiary na tego znajomego, o którym mi wspomniałeś wczoraj po kraksie ?

Autor:  drosik [ 29 stycznia 2008, o 20:28 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
samochód nie tak zle

dobrym specem jest gość który ma swoją siedzibę w garażach przy ulicy Mickiewicza ;)


aha,
na przyszły poniedziałek (jak będę) wezmę piłkę do "halówki" od mojego taty :)

Autor:  dzajant [ 29 stycznia 2008, o 20:34 ]
Tytuł: 

kiedy i gdzie meczyk zebym mogla przyjsc??

Autor:  drosik [ 29 stycznia 2008, o 20:37 ]
Tytuł: 

dzajant,
wszystko jest w wątku ;) :D :D :D
sala gimnastyczna SP4, poniedziałki o 17:30 :)

[scroll]zaproszenie jest dla wszystkich [/scroll]

Autor:  dzajant [ 29 stycznia 2008, o 20:55 ]
Tytuł: 

dzieki musialam cos jak zwykle nie doczytac ;)

Autor:  Piotr_J [ 30 stycznia 2008, o 10:21 ]
Tytuł: 

Jeszcze parę fotek:

http://picasaweb.google.pl/albumpiotra/ ... pOMjWiW71M

Autor:  ofi [ 30 stycznia 2008, o 11:08 ]
Tytuł: 

Fotoreportaże oddają zaiste - sportowego ducha walki na boisku :570: . Nie brakowało też zabawnych sytuacji :grinka: :grinka: , a poczucie humoru dopisywało wszystkim :-D . Niech żałują Ci, którzy nie byli :-P :-P ( nie mają teraz "zakwasów" ;) )

Autor:  Christal [ 30 stycznia 2008, o 13:47 ]
Tytuł: 

Ja mam zakwasy, ostry nieżyt gardła, zatoki prawie pełne, spojler nadłamany i piłkę która zdziera skórę z głów :):) Ofi coś o tym wie. Ale warto było przyjsc i zobaczyć przynajmniej w moim przypadku jakie się ma plecy z kondycją.

Autor:  agniesz-ka [ 30 stycznia 2008, o 16:47 ]
Tytuł: 

Na niektórych fotkach to wygląda jak figury w balecie a nie gra w piłkę :-D :-D :-D

Autor:  drosik [ 3 lutego 2008, o 19:39 ]
Tytuł: 

tak tylko przypomnę, że jutro kolejne zmagania "prawie sportowców" :D

Sala sportowa szkoły SP4 przy ul. Warszawskiej godzina 17:30 :)

aha,
jest piłeczka do gry na hali, skórkowa "czwórka" :)

Autor:  Piotr_J [ 3 lutego 2008, o 19:49 ]
Tytuł: 

Niestety odpadam. Jestem w Niemczech. :sad:

Autor:  KrzaQ [ 4 lutego 2008, o 08:01 ]
Tytuł: 

Właśnie zarejestrowałem dzieciaka do lekarza na 16:50, mam nadzieję, że się uwiniemy

Autor:  Christal [ 4 lutego 2008, o 14:23 ]
Tytuł: 

hehe ja jestem jeszcze troche chory po poprzednim ale wepadne chociaz zrobić listę a może i wrzucę na chwilę trampki:)

Autor:  drosik [ 4 lutego 2008, o 21:09 ]
Tytuł: 

kurna, ale mam dość...
bolą mnie mięśnie, właściwie to już od pierwszych chwil marudziłem, ale jakoś wytrzymałem te 1,5 godziny,
Ofi dzięki za żel :)

Dziewczyny dzięki za kibicowanie i nabijanie się ze mnie :D :D :D

Chłopaki dzięki za miły "meczyk" :D

kolejne zmagania "prawie sportowców" już za tydzień o stałej porze :D

Załączniki:
DSC00008 (Small).JPG
DSC00008 (Small).JPG [ 36.95 KiB | Przeglądane 9846 razy ]

Autor:  grin_ajz [ 4 lutego 2008, o 21:18 ]
Tytuł: 

drosik i ofi tak się nasmarowali żelem :P, że rozsiewali aromaty mentolu na 5 metrów :D

drosik to nie tak, że się z Ciebie nabijałyśmy...ale Ty robisz takie świetne pozy, że morda sama się uśmiecha a rozum zastanawia jak on się tak może wygiąć? :)

następnym razem dla polowca trzeba wieeeelki zegar skombinować, żeby nie odliczał do końca a miał czas przed oczami :D

Autor:  drosik [ 4 lutego 2008, o 21:23 ]
Tytuł: 

mnie to sie morda cały czas śmieje :D kurna fajnie jest się tak pokatować :D :D :D

Autor:  Christal [ 4 lutego 2008, o 21:47 ]
Tytuł: 

Wysiłek fizyczny wpływa na wydzielanie Dopaminy i jeśli do tego jest sympatycznie to czujemy się tak jak np. po jedzeniu. Można się od tego "uzależnić", bo Dopamina między innymi wpływa w mózgu na układ nagrody. :):) Człowiek to niesamowita maszyna

Autor:  chester [ 5 lutego 2008, o 15:32 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
Wysiłek fizyczny wpływa na wydzielanie Dopaminy i jeśli do tego jest sympatycznie to czujemy się tak jak np. po jedzeniu. Można się od tego "uzależnić", bo Dopamina między innymi wpływa w mózgu na układ nagrody. :):) Człowiek to niesamowita maszyna


No no widzę, że nie tylko stomatologię masz w małym paluszku, ale i na neurologii się znasz. :grinka:

Autor:  dzajant [ 6 lutego 2008, o 20:07 ]
Tytuł: 

oto nasi zawodnicy :)

Załączniki:
P1120774.JPG
P1120774.JPG [ 89.34 KiB | Przeglądane 8522 razy ]
P1120773.JPG
P1120773.JPG [ 81.47 KiB | Przeglądane 8522 razy ]

Autor:  Christal [ 6 lutego 2008, o 21:59 ]
Tytuł: 

Paraolimpijczycy Pekin 2008 :grinka:

Autor:  Christal [ 9 lutego 2008, o 22:26 ]
Tytuł: 

Jak w tym tygodniu zawodnicy?? Ja nie do końca wyzdrowiałem, ale będę na 99%. Z kierowniczką jestem umówiony na zapłatę za miesiąc, więc w ten poniedziałek zrobię listę ostatnich dwóch spotkań jakie osoby były i będę powoli zbierał haracz ;)

Autor:  Darek [ 9 lutego 2008, o 22:27 ]
Tytuł: 

dzajant napisał(a):
P1120774.JPG

O rany jaka banda, trzeba się ostrożniej poruszać po Kwidzynie :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  Christal [ 11 lutego 2008, o 19:19 ]
Tytuł: 

no dzisiaj były 4 osoby :):) Kolega Ofiego okazało się ma drugą niekompletną ekipę w Liczu do halówki, a więc zadecydowaliśmy że się "połączymy". :) W ten czwartek zapraszam chętnych do Licza na 17 na salę gimnastyczną też pokopać a potem oni wpadną do nas w Poniedziałek i będzie przynajmniej skład. Będę jechał samochodem więc mogę zabrać 4 osoby. Po kilku meczach się wszyscy rozchorowali włącznie ze mną, ale ja już staję na nogi więc wy też się nie ociągajcie ;) Pozdrawiam

Autor:  drosik [ 11 lutego 2008, o 19:57 ]
Tytuł: 

mam nadzieje, że do czwartku się wykuruje i pojade z Wami :)

Autor:  polowiec [ 11 lutego 2008, o 20:58 ]
Tytuł: 

Hej

Ja tez zdycham. Mam nadzieje, ze będę zdrowy do czwartku :)

pozdro.
Tomek

Autor:  Christal [ 12 lutego 2008, o 19:00 ]
Tytuł: 

I – ofi, drosik, christal, dabas, martin, blochu, bibus (po 6 zł)
II – ofi, drosik, polowiec, dabas, cieślik, bibus, martin, christal (po 5zł)
III – christal, darek, blochu, dabas (po 10zł)
IV -
Osoby, które przyjdą w ten poniedziałek niech wezmą ze sobą pieniądze za stare mecze i za ten bieżący. Zdrowia życzę i mam nadzieję do zobaczenia na arenie walki :grinka:

Autor:  Darek [ 12 lutego 2008, o 19:05 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
darek

Ad vocem, ja w piłkę z wami nie grałem, ale ze względu na wiek mogę się mylić :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  drosik [ 12 lutego 2008, o 19:37 ]
Tytuł: 

Christal,
a czwartek nadal aktualny :?:

Autor:  ofi [ 12 lutego 2008, o 19:38 ]
Tytuł: 

Darek - chodziło o "Darka" z poza forum - mojego, serdecznego przyjaciela, którego zaprosiłem na ostatnie spotkanie.. :-P :grinka: :grinka: i który to tym razem "kopał" piłkę za mnie :570: :grinka:

Autor:  Darek [ 12 lutego 2008, o 19:41 ]
Tytuł: 

ofi napisał(a):
"Darka" z poza forum - mojego, serdecznego przyjaciela

Rozumiem, nie jestem twoim przyjacielem, szkoda, wielka szkoda :oops:

Autor:  ofi [ 12 lutego 2008, o 19:43 ]
Tytuł: 

Darek napisał(a):
ofi napisał(a):
"Darka" z poza forum - mojego, serdecznego przyjaciela

Rozumiem, nie jestem twoim przyjacielem, szkoda, wielka szkoda :oops:


Darek - przepraszam :oops: :oops: ...ten Dariusz, jest zaraz za Tobą...czyli nr.2(upsss) :oops:

Autor:  Darek [ 12 lutego 2008, o 19:49 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Darek - przepraszam :oops: :oops: ...ten Dariusz, jest zaraz za Tobą...czyli nr.2(upsss) :oops:

Toś mnie pocieszył, siebie chroniąc od przeciągnięcia pod stępką co miałem zaproponować reszcie załogi w czasie rejsu :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  Bombka [ 12 lutego 2008, o 20:05 ]
Tytuł: 

Darek napisał(a):
reszcie załogi w czasie rejsu

Jakiego rejsu? Jakiej załogi?

Autor:  Porcellus [ 12 lutego 2008, o 20:07 ]
Tytuł: 

Polubicie się Miśki, oj polubicie :twisted:
Tydzień w jednej hundkoji nie takie Sowizdrzały do siebie przywiązały :-P


Porcellus

Autor:  ofi [ 12 lutego 2008, o 20:09 ]
Tytuł: 

Hundkoja - miała byc dla mnie... :oops: ale równie mogę spać tam, gdzie "upadnę" razem z Darkiem.. :-P :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  Dabas [ 14 lutego 2008, o 11:08 ]
Tytuł: 

Hundkoja Hudndkoja, a do Licza ktos sie dzisiaj wybiera ??

Autor:  Darek [ 14 lutego 2008, o 11:54 ]
Tytuł: 

Dabas,
Przepraszamy za zaśmiecanie tematu, ale jesteśmy tak podnieceni że chyba metodą Warzka umyjemy dzisiaj wszystkie zęby :grinka:

Autor:  oki44 [ 14 lutego 2008, o 12:01 ]
Tytuł: 

Co?, Jak? Hundkoja w Liczu? Tam jest strasznie mało wody :oops: :-D :-D

Autor:  drosik [ 14 lutego 2008, o 12:07 ]
Tytuł: 

Dabas napisał(a):
Hundkoja Hudndkoja, a do Licza ktos sie dzisiaj wybiera ??

ja odpadam, nadal mnie coś łamie :(

Autor:  KrzaQ [ 18 lutego 2008, o 09:18 ]
Tytuł: 

No dziś to już nie odpuszczę. Niech się dzieje co chce dziś będę!

Autor:  Christal [ 18 lutego 2008, o 16:41 ]
Tytuł: 

No mam nadzieję że dream team się stawi dzisiaj ?? :) Do zobaczenia
Weście dudki

Autor:  ofi [ 18 lutego 2008, o 16:46 ]
Tytuł: 

Potwierdzam swoje uczestnictwo :!: - jeśli nie bedę mógł kopać po 5 min. :570: - na wszelki wypadek zabieram ze sobą "rezerwowego" ;) ..... :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  Christal [ 18 lutego 2008, o 20:51 ]
Tytuł: 

I – ofi, drosik, christal, dabas, martin, blochu, bibus (po 6 zł)
II – ofi, drosik, polowiec, dabas, cieślik, bibus, martin, christal (po 5zł)
III – christal, darek, blochu, dabas (po 10zł)
IV - spotkanie (Ofi, Daniel, Darek, Christal, Dabas, KrzaQ) - po 7 zł

Teraz podliczam cały miesiąc wszystkich i będziemy się rozliczać na następnym spotkaniu:

Ofi – 18 zł; Drosik – 11zł; Christal - 28zł; Dąbas – 28zł; Martin – 11zł; Blochu – 16zł;
Bibus – 11zł; Polowiec – 5 zł; Cieślik – 5zł; Darek (od Ofiego) – 17zł; KrzaQ – 7zł;
Daniel - też ekipa Ofiego;) – 7zł
Faktur nie wystawiam niestety ;)

Autor:  Darek [ 18 lutego 2008, o 20:53 ]
Tytuł: 

Rany nie dosyć że się chłopaki zmęczyły i spociły, to jeszcze kasiorę od nich wyciągasz, Christal, krwiopijca jesteś kapitalistyczny, nigdy nie zaufam stomatologowi :grinka: :grinka: :grinka:

Autor:  Christal [ 18 lutego 2008, o 21:50 ]
Tytuł: 

Ja do tej pory nie mogę uwierzyć, że poobcinałem co poniektórym groszowe sprawy i sumienie mnie gryzie czy oby nie jestem zbyt nonszalancki bo w taki sposób to my kraju na nogi nie postawimy

Autor:  Darek [ 18 lutego 2008, o 21:52 ]
Tytuł: 

Spokojnie postawimy, ale najpierw trzeba się dowiedzieć gdzie on ma te nogi :grinka:

Autor:  Porcellus [ 18 lutego 2008, o 21:55 ]
Tytuł: 

Darek napisał(a):
najpierw trzeba się dowiedzieć gdzie on ma te nogi


W tym kraju niestety nogi nie są najważniejsze, praktyka pokazuje, że najważniejsze jest co jest między nimi :-P

Porcellus

Autor:  daroch [ 20 lutego 2008, o 13:04 ]
Tytuł: 

Zapraszam jutro do szkoły w Liczu na godz, 17.00 ( sprzęt - piłki, są na miejscu) do "pokopania" - w halówkę. Czy bedą chętni wśród Was? :roll:
Serdecznie powitam ekipę z "czwórki"...

Autor:  Christal [ 20 lutego 2008, o 16:33 ]
Tytuł: 

No witam ja się wstępnie decyduję i na 99% będe jutro jechał więc mogę zabrać 3 osoby ze sobą.

Autor:  ofi [ 20 lutego 2008, o 16:52 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
No witam ja się wstępnie decyduję i na 99% będe jutro jechał więc mogę zabrać 3 osoby ze sobą.


Christal - gdybym się zdecydował - "podepnę się " :roll: pod Ciebie - Ofi + 1 (Daniel)

Podaj mi numer kom. na "priv" ;) :grinka: ..na wszelki wypadek... :570:

Autor:  KrzaQ [ 20 lutego 2008, o 20:44 ]
Tytuł: 

Ja leczę zakwasy po poniedziałkowym debiucie więc odpadam. W poniedziałek na pewno pojawię się w SP4 :) ale rezerwuję dla siebie brameczkę :evil:

Autor:  drosik [ 20 lutego 2008, o 20:57 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Zapraszam jutro do szkoły w Liczu na godz, 17.00 ( sprzęt - piłki, są na miejscu) do "pokopania" - w halówkę. Czy bedą chętni wśród Was? :roll:
Serdecznie powitam ekipę z "czwórki"...

no ja jeszcze odpadam, szkolonko wyjazdowe, ale jak będize kolejne zaproszenie to z chęcią :)
KrzaQ napisał(a):
ale rezerwuję dla siebie brameczkę

nie ma tak lekko ;) bramka jest dla wszystkich :D

Autor:  polowiec [ 20 lutego 2008, o 21:08 ]
Tytuł: 

Hej

Ja tez odpadam. Będę w poniedziałek.

pozdro

Autor:  dżano [ 22 lutego 2008, o 20:16 ]
Tytuł: 

Witam piłkarzy :grinka: ja i Aralen jesteśmy chętni do gry i będziemy w poniedziałek :grinka:

Autor:  KrzaQ [ 24 lutego 2008, o 20:57 ]
Tytuł: 

Ja leczę kontuzję ręki i mimo, że gramy nogą to boję się, żeby mi szwy nie popękały. W tym tygodniu odpadam.

Autor:  drosik [ 25 lutego 2008, o 13:53 ]
Tytuł: 

kurna, chyba mnie dziś nie będzie...
mam awarie autka i musze ją szybko usunąć :(

Autor:  KrzaQ [ 25 lutego 2008, o 14:26 ]
Tytuł: 

Jak ją szybko usuniesz to jeszcze zdążysz :)

Autor:  polowiec [ 25 lutego 2008, o 15:51 ]
Tytuł: 

Witam

Ja dzisiaj tez odpadam. Pilny wyjazd do Gdanska :(
Obiecuje, ze w przyszly poniedzialek bede na 100%

pozdro.

Autor:  Christal [ 25 lutego 2008, o 17:03 ]
Tytuł: 

ehhh sportowcy co jest z wami???? :)

Autor:  Aralen [ 25 lutego 2008, o 21:20 ]
Tytuł: 

Ehh... Ja dzis nie moglem przyjsc ale za tydzien bede na 110%.

Autor:  grin_ajz [ 25 lutego 2008, o 21:25 ]
Tytuł: 

kurcze coś Wam się drużyna sypie...chyba trzeba czirliderki zwołać jakieś :D

Autor:  Christal [ 25 lutego 2008, o 21:34 ]
Tytuł: 

No dziewczyny zmobilizujcie ich trochę bo po dwóch spotkaniach połowa ma kontuzje albo nie może dojść do siebie ;) Dzisiaj tylko byłem ja i dzielnie towarzyszył mi Ofi :)

Autor:  Piotr_J [ 25 lutego 2008, o 21:45 ]
Tytuł: 

A ja po raz nie wiem który znów wymigałem się wyjazdem do niemcowa. Jeszcze jeden wyjazd i sprechać zacznę :-)

Autor:  drosik [ 1 marca 2008, o 20:17 ]
Tytuł: 

gramy w poniedziałek :?:

Autor:  ofi [ 2 marca 2008, o 09:30 ]
Tytuł: 

Ja będę :grinka: (jak zwykle) :-P , ale czy pogramy ?...zalezy od frekwencji.

Autor:  dżano [ 2 marca 2008, o 11:35 ]
Tytuł: 

No jutro ja i aralen zamierzamy przyjsc. Przeszkodzic nam może tylko huragan emma.
Mamy nadzieje, że będzie przynajmniej 8 osób bo w mniejszych ilościach to chyba sie nieopyla grac.

Autor:  KrzaQ [ 2 marca 2008, o 12:16 ]
Tytuł: 

Zawsze się opyla grać. Z mojej ręki wystają jeszcze sznurki ale też będę.

Autor:  Christal [ 2 marca 2008, o 12:45 ]
Tytuł: 

No witam jutro mnie nie będzie bo mam egzamin w piątek, ale będzie znajomy z listą i te osoby, które jeszcze nie płaciły proszone są o wpłatę do wyżej wymienionej osoby ;)

Autor:  drosik [ 2 marca 2008, o 14:24 ]
Tytuł: 

czyli będzie nas przynajmniej 5, bo polowiec też mówił, że raczej przyjdzie :)

Christal,
a przekażesz też piłeczkę :?: :)

Autor:  Aralen [ 3 marca 2008, o 19:45 ]
Tytuł: 

No dzisiaj sie calkiem nieźle grało. Za tydzień też przyjdę tylko w lepszej kondycji i bez napoju z jednego z supermarketow, po ktorym brzuch mnie boli:P

Autor:  ofi [ 3 marca 2008, o 20:18 ]
Tytuł: 

Aralen dzięki, ze wpadłeś z kolegami :grinka: Mimo dosyć poważnej przewagi "dziadków" - ( Krzaq, Ofi, Polowiec, Drosik, Martin) - jeśli chodzi o wiek :-P - dużej róznicy kondycyjnej, jaki i technicznej (chyba) nie było?! ... :roll: :grinka: :grinka: Zapraszamy za tydzień :!: :grinka:

Autor:  drosik [ 3 marca 2008, o 20:24 ]
Tytuł: 

no dziś było super :) nie wiem ile wpuściłem bramek, ale moja skuteczność wyniosła niemalże -100% :D

Autor:  KrzaQ [ 3 marca 2008, o 20:59 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
ale moja skuteczność wyniosła niemalże -100% :D

Jeśli mówisz o skuteczności w wyciąganiu piłek z siatki :)
Dzięki za grę, było fajnie. Oby do poniedziałku dziadki ... jeszcze pokażemy młokosom

Autor:  Piotr_J [ 4 marca 2008, o 01:12 ]
Tytuł: 

Cholera, zazdroszczę Wam. Pozdrowienia z Krakowa :-)

Autor:  Christal [ 4 marca 2008, o 14:16 ]
Tytuł: 

Witam, wielkie przeprosiny z mojej strony za to że wam piłkę zabrałem :):) W przyszłym tygodniu jestem na arenie ;) miło że się skład znowu pojawił bo już traciłem nadzieję

Autor:  dżano [ 10 marca 2008, o 12:37 ]
Tytuł: 

No to dziś mam nadzieje na frekfencję ;D z mojej ekipy powinny byc conajmniej 4 osoby :-D

Autor:  Christal [ 10 marca 2008, o 12:57 ]
Tytuł: 

Ja biedę na 100% razem z piłką.

Autor:  KrzaQ [ 10 marca 2008, o 12:59 ]
Tytuł: 

Pewnie dziś będzie nas dużo, żeby tylko trochę pograć:)
Mam nadzieję, że dziś będzie chętny do zbierania kasy?

Autor:  ofi [ 10 marca 2008, o 13:23 ]
Tytuł: 

melduję, że ....będę :-P

Autor:  Christal [ 14 marca 2008, o 17:27 ]
Tytuł: 

Byłem w kierownictwie i się dowiedziałem, że to przez rekolekcje szkoła byłą zamknięta. Opłaciłem już luty i w ten poniedziałek sala będzie na nas czekała, więc mam nadzieję że będzie przynajmniej tyle osób co ostatnio ;)

Autor:  drosik [ 14 marca 2008, o 17:28 ]
Tytuł: 

Jeżeli nic się nie wydarzy niespodziewanego to jestem :)

Autor:  dżano [ 16 marca 2008, o 12:52 ]
Tytuł: 

no ja z ekipą tez będziemy :grinka:

Autor:  drosik [ 17 marca 2008, o 19:44 ]
Tytuł: 

Dziękuje wszystkim za milutkie granie, zapodaje kilka fotek i zapraszam pozostałych leniuchów.

Załączniki:
DSC00282.JPG
DSC00282.JPG [ 66.84 KiB | Przeglądane 9398 razy ]
DSC00284.JPG
DSC00284.JPG [ 58.03 KiB | Przeglądane 9398 razy ]
DSC00286.JPG
DSC00286.JPG [ 59.87 KiB | Przeglądane 9398 razy ]
DSC00287.JPG
DSC00287.JPG [ 63.13 KiB | Przeglądane 9398 razy ]
DSC00289.JPG
DSC00289.JPG [ 58.11 KiB | Przeglądane 9398 razy ]
DSC00292.JPG
DSC00292.JPG [ 58.54 KiB | Przeglądane 9398 razy ]
DSC00295.JPG
DSC00295.JPG [ 57.34 KiB | Przeglądane 9398 razy ]
DSC00298.JPG
DSC00298.JPG [ 59.55 KiB | Przeglądane 9398 razy ]

Autor:  KrzaQ [ 18 marca 2008, o 09:31 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
i zapraszam pozostałych leniuchów


Myślę, że tyle co nas przychodzi to optymalny skład chyba, że chcesz więcej siedzieć na ławie :))
Wypasione fotki ;-)

Autor:  Christal [ 18 marca 2008, o 11:23 ]
Tytuł: 

Jest OK jeśli chodzi o skład, ale chyba czas wyciągnąć rower i trochę pośmigać bo byłem zdziwiony swoją kondycją po zaledwie 3 tygodniach przerwy. A tak jak KrzaQ sugerował od kwietnia można by było pograć na boisku przy SP9 w jakimś innym dniu tygodnia.

Autor:  dżano [ 18 marca 2008, o 16:59 ]
Tytuł: 

No możnaby bo jest duże boisko i spore bramki ale chyba w Gimnazjum nr 2 bo podstawówki to tam nie ma :razz:

Autor:  Aralen [ 18 marca 2008, o 19:42 ]
Tytuł: 

Mi pasuje też w 9. A co do składu to myślę, że jest ok.

Autor:  ofi [ 18 marca 2008, o 19:53 ]
Tytuł: 

dżano, Aralen- fajnie, ze gracie z nami (dziadkami) - jest weselej, a i my czujemy się przy Was młodsi.. :grinka: :grinka:

Autor:  Aralen [ 31 marca 2008, o 18:32 ]
Tytuł: 

Dzisiaj sie całkiem nieźle grało :razz:
Myśle, że brakowało tak z 1 lub 2 osób do zmian.

Autor:  drosik [ 31 marca 2008, o 20:26 ]
Tytuł: 

Fajnie się grało, zbiegałem się, że ho ho :D :D :D
Dzięki chłopaki za miło spędzony czas, za tydzień kolejne zmagania :D

Autor:  dżano [ 2 kwietnia 2008, o 14:50 ]
Tytuł: 

Od kwietnia mielismy grac gdzies oprócz hali, kwicien sie zaczął a tu cisza ;) ze strony modzieży to my na hali gramy tylko do konca kwietnia bo potem sie nieopłaca lepiej w sp4 na boisku zagrac bo bedzie ciepło i jasno. Niedawno graliśmy w gim.2 na tartanie i musze przyznac ze sie miło grało wiec tam mozna lub w sp4 na piachu mysle ze te 2 propozycje sa dobre. Co wy o tym myslicie?

Autor:  KrzaQ [ 3 kwietnia 2008, o 08:29 ]
Tytuł: 

Tak, pora zacząć łykać świeże powietrze pełnymi płucami :) Też jestem za tym żeby zacząć grać pod chmurką. Nie bardzo widzi mi sie piaskowe boisko, proponuje odpilnować czerwoną nawierzchnię w gimnazjum. W soboty i w niedziele rano jest tam pusto a w pozostałe dni po południu to różnie... ale jeśli byśmy przychodzili regularnie w te same dni to bysmy się wpisali w nieformalny grafik tego obiektu :)

Autor:  dżano [ 3 kwietnia 2008, o 15:16 ]
Tytuł: 

W niedziele rano to my młodzi mamy czasem sparingi :-D wiec ten termin odpada byłoby za duzo ludu a my chcemy we własnym składzie pograc.

Autor:  KrzaQ [ 16 kwietnia 2008, o 11:08 ]
Tytuł: 

W najbliższy poniedziałek ostatnie granie na hali, później wychodzimy na świeże powietrze a ja po ostatnim naszym graniu dostałem właśnie L4 do końca miesiąca a od 5 maja 2 tygodnie rehabilitacji :( Jestem wyłączony z grania na parę tygodni. A żeby było śmieszniej będę leczył kontuzję ręki ... Miłego grania panowie, jak przyjdę porobić fotki ...

Autor:  dzajant [ 16 kwietnia 2008, o 11:49 ]
Tytuł: 

KrzaQ, szybkiego powrotu do zdrowia...

Autor:  Dabas [ 23 kwietnia 2008, o 11:34 ]
Tytuł: 

W ostatni poniedzialek umawialismy sie na gre dzisiaj o 17 na boisku przy "dziewiatce", ja swoja (i Christala =]) obecnosc potwierdzam i mam nadzieje ze bedzie sklad do gry. Drosik, Dzano, Ofi, Krzaq (porehabilitujesz sie na bramce ;]) jesli mozecie to napiszcie czy bedziecie? Pozatym zapraszam wszystkich chetnych =].

Autor:  drosik [ 23 kwietnia 2008, o 12:27 ]
Tytuł: 

Dabas napisał(a):
Drosik

mam drobną awarie kolana :roll: więc jeżeli przyjdę to tylko, by popatrzeć i ewentualnie pokibicować :D

Autor:  KrzaQ [ 28 kwietnia 2008, o 11:16 ]
Tytuł: 

Przez cały łikend trwały na tartanie prace konserwacyjne. Dziś zaczęli znowu. Nie wiem, czy nie będą kładli nowej nawierzchni z tworzywa sztucznego. Liczcie się z tym, że dziś możecie być zmuszeni grac na trawie. Ja nadal leczę rękę więc odpadam. Plac nadal pod czujną obserwacją:)

Załączniki:
DSC_0718.JPG
DSC_0718.JPG [ 50.38 KiB | Przeglądane 9459 razy ]

Autor:  dżano [ 29 kwietnia 2008, o 18:35 ]
Tytuł: 

Graliśmy w koniach. Według mnie w koniach sie lepiej grało bo jest trawa i duze bramki. Niestety musze was zasmucic ale w poniedziałki i srody ekipa młodych ma mecze w lidze miejskiej ale to narazie przez miesiac potem sie zobaczy :-D .

Autor:  Aralen [ 29 kwietnia 2008, o 18:58 ]
Tytuł: 

Jutro wiadomo - gramy :smile: . Liga od następnego poniedziałku wiec można będzie przełożyć gry na jakiś inny termin.

Autor:  Mirrr [ 29 kwietnia 2008, o 19:59 ]
Tytuł: 

wybaczcie moje pytanie , ale gdzie jest szkoła sp9 ,po zdjęciu nie mogę rozpoznać

Autor:  KrzaQ [ 29 kwietnia 2008, o 20:46 ]
Tytuł: 

Mirrr napisał(a):
wybaczcie moje pytanie , ale gdzie jest szkoła sp9 ,po zdjęciu nie mogę rozpoznać

To gimnazjum numer 2

Autor:  grin_ajz [ 30 kwietnia 2008, o 17:16 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Mirrr napisał/a:
wybaczcie moje pytanie , ale gdzie jest szkoła sp9 ,po zdjęciu nie mogę rozpoznać

To gimnazjum numer 2

ja myślę, że jak Mirr nie może rozpoznać "dziewiątki" to tym bardziej gimnazjum nr 2 mu nic nie powie ;) bo chyba od jakiegoś czasu już w Kwidzynie nie mieszka
Mirr ta szkoła jest między ulicą Mickiewicza a Słowackiego :)

Autor:  dżano [ 16 maja 2008, o 15:14 ]
Tytuł: 

no juz dawno niegralismy ze względu na naszą lige miejską, proponuje więc jakis inny termin naszych spotkań oprócz poniedziałków i śród bo wtedy mamy mecze jeszcze przez 2-3 tygodnie.mi by pasował czwartek około 17. Co wy na to?

Autor:  drosik [ 16 maja 2008, o 15:35 ]
Tytuł: 

Podobno boisko za stadionem jest ogólnie dostępne, trzeba tylko zadzwonić pod numer 279 i dalej nie pamiętam ;) trzeba by się tam wybrać i zobaczyć czy nie wisi tam jakaś tablica, ktoś to może zrobić :?: czy mam sam tam podskoczyć :?:

Autor:  Christal [ 16 maja 2008, o 16:30 ]
Tytuł: 

Ja podskoczę. Musimy się ponownie zgrać bo mi brakuje tej kopaniny :)

Autor:  dżano [ 17 maja 2008, o 11:25 ]
Tytuł: 

No w naszym gronie dobrze sie gra bo jak gramy z 9-latkami którzy zachowują się jak z patologicznej rodziny to mi sie odechciewa.

Autor:  agniesz-ka [ 17 maja 2008, o 11:29 ]
Tytuł: 

dżano napisał(a):
jak gramy z 9-latkami którzy zachowują się jak z patologicznej rodziny
- to możecie dać im dobry przykład ;)

Autor:  KrzaQ [ 17 maja 2008, o 20:01 ]
Tytuł: 

Moja ręka nadal doskwiera ale nie będę czekał aż wróci do pełnej sprawności bo to może potrwać jeszcze wiele tygodni. Tartan w gimnazjum jest już sprawny więc możemy tam grać. Nie musi być poniedziałek, jak na hali, ale skłaniał bym się ku godzinie 17.00. Też mi brakuje kopaniny i brzuszek rośnie więc ... kiedy się spotykamy?

Autor:  Dabas [ 19 maja 2008, o 18:22 ]
Tytuł: 

Proponowalbym ten czwartek (Boze Cialo), moze byc 17:00.

Autor:  drosik [ 19 maja 2008, o 20:04 ]
Tytuł: 

hmmm, chce mi sie pokopać, wstępnie się pisze na ten termin :D
Christal, wisze Ci kase jeszcze za halówke, przypomniało mi się, jak już wychodziłeś dziś ze sklepu :!:

Autor:  dżano [ 20 maja 2008, o 14:10 ]
Tytuł: 

Termn mi tez pasuje. Powiadomie ekipe i mozemy smiało grac. To w czwartek o 17 w dziewiatce :grinka:

Autor:  Christal [ 20 maja 2008, o 18:46 ]
Tytuł: 

Spoko ja będę w czwartek o 17 wiec pogramy. Drosik ja już sie zagubiłem w tej kasie, każdy mecz wyszedl 5 zł więc podliczcie sami proszę i przynieście. Dżano przekaż ziomkom żeby nie zapomnieli też o swoich zaległościach bo coś sobie w kulki lecą. Pozdrawiam i do zobaczenia

Autor:  Christal [ 14 lipca 2008, o 11:32 ]
Tytuł: 

Odświeżam temat, w związku z czym szukam chętnych osób do pokopania w piłkę raz a najlepiej dwa razy w tygodniu. Dzisiaj w byłej szkole nr.9 (nie jestem zaktualizowany) będziemy grać więc zapraszamy. Ruszcie tyłki...:)

Autor:  electro_nick [ 14 lipca 2008, o 21:00 ]
Tytuł: 

No więc po dzisiejszych konsultacjach dentystyczno-sportowych postanowiłem dołączyć do "re-prezentacji". Wszystko oczywiście w ramach walki z sadłem... Darekk też obiecał że się wpisze.

Autor:  DarekK [ 14 lipca 2008, o 21:01 ]
Tytuł: 

Ano wpisuję się :wink:

Autor:  Piotr_J [ 14 lipca 2008, o 21:41 ]
Tytuł: 

Kiedy meczyk? Ja już też zarastam. Może się uda pobiegać.

Autor:  Christal [ 14 lipca 2008, o 21:43 ]
Tytuł: 

No poniedziałki o 19 Krzaq ma ekipę, która nie zawsze się pojawia. Myślałem o jakimś dodatkowym terminie w środku tygodnia np. Czwartek o godzinie 19 ??

Autor:  KrzaQ [ 14 lipca 2008, o 21:56 ]
Tytuł: 

Ja z tamtej ekipy rezygnuję, nie przychodzą. Brak czasu nie pozwala mi grać 2 razy w tygodniu więc przyjmuję Waszą propozycję :) Może być czwartek godzina 19.00

Autor:  KrzaQ [ 18 lipca 2008, o 08:24 ]
Tytuł: 

Christal, electro_nick, DarekK ... gdzie byliście wczoraj o 19.00 ?
Przyznaję się, że punktualnie nie mogłem być ale Was nie było wcale. Jedyną osobą, która przyszła był Piotr :( nie jest dobrze ...

Autor:  electro_nick [ 18 lipca 2008, o 08:40 ]
Tytuł: 

Ja z tego co pamiętam zapisywalem się na poniedziałek, tak też darkowi mówiłem no i w poniedziałek na pewno się pojawimy. Może być taka wymowka czy słabo?

Autor:  Piotr_J [ 18 lipca 2008, o 08:52 ]
Tytuł: 

electro_nick napisał(a):
w poniedziałek na pewno się pojawimy


Sprawdzimy, sprawdzimy :twisted:

Autor:  KrzaQ [ 18 lipca 2008, o 13:02 ]
Tytuł: 

Wymówka słaba ... w poniedziałek o 19.00, o ile koledzy z "ekipy 1" się pojawią, to będziecie mogli jedynie pokibicować :)
Christal napisał(a):
Myślałem o jakimś dodatkowym terminie w środku tygodnia np. Czwartek o godzinie 19 ??

Autor:  Christal [ 19 lipca 2008, o 12:33 ]
Tytuł: 

Tak jak zawsze mogłem tak teraz mam mnóstwo pracy. Ale to będzie trzeba zmienić bo ja lubić kopać piłka...:)

Autor:  KrzaQ [ 21 lipca 2008, o 08:15 ]
Tytuł: 

No to jak, dzisiaj o 19.00 ? Proszę tylko o poważne deklaracje powiedzmy do godzimy 14.00, bo muszę jakoś zaplanować popołudnie i wieczór a jeśli byli by chętni to jeszcze innych musiał bym poinformować.

Autor:  electro_nick [ 21 lipca 2008, o 08:47 ]
Tytuł: 

Ja i darek. Ale co zrobimy jak będzie taka pogoda jak teraz?

Autor:  Piotr_J [ 21 lipca 2008, o 09:02 ]
Tytuł: 

Odpadam. Po wczorajszej wyprawie muszę wylizać się z ran. :-)

Autor:  KrzaQ [ 21 lipca 2008, o 10:32 ]
Tytuł: 

electro_nick napisał(a):
Ale co zrobimy jak będzie taka pogoda jak teraz?

Chyba nie wystraszy Was kilka chmurek na niebie? Nawet gdyby padało to jeśli przestanie padać o 18.00 to godzinę później śmiało można grać. Sztuczna nawierzchnia szybko schnie.

Autor:  Christal [ 21 lipca 2008, o 11:40 ]
Tytuł: 

Ja ze znajomym będziemy na 100% o 18. Jakbyście mogli też być godzinę wcześniej to dajcie znać.
PS. Tylko nie rezygnujcie z powodu chmur, no chyba że będą z piorunami ;)

Autor:  KrzaQ [ 21 lipca 2008, o 13:47 ]
Tytuł: 

Jak zobaczę że jesteście to zejdę, wszak mam na boisko 2 kroki.

Autor:  DarekK [ 21 lipca 2008, o 20:54 ]
Tytuł: 

Pierwsze koty za płoty.Było całkiem fajnie.Wiadomo,że brakuje nam zgrania,ale to z czasem przyjdzie :-) .Następnym razem może przyjdą forumowi kibice aby podgrzać atmosferę meczu :wink: .P.S. Jakby nie było 2 strzeliłem :-) .Pozdrawiam

Autor:  krzyzak [ 21 lipca 2008, o 20:58 ]
Tytuł: 

DarekK napisał(a):
P.S. Jakby nie było 2 strzeliłem

Lufy? :piwo: :-D

Autor:  DarekK [ 21 lipca 2008, o 20:59 ]
Tytuł: 

Prawie :-)

Autor:  marcin199111 [ 21 lipca 2008, o 21:03 ]
Tytuł: 

2 samobóje ;p ja tylko jedną ale w bramkę przeciwnika ;)

Autor:  electro_nick [ 21 lipca 2008, o 21:04 ]
Tytuł: 

A ja strzeliłem jedno-po meczu, ale za to zimne :wink:

Autor:  DarekK [ 21 lipca 2008, o 21:12 ]
Tytuł: 

Rządzimy chłopaki :wink: .Zrewanżujemy się :-)

Autor:  marcin199111 [ 21 lipca 2008, o 21:16 ]
Tytuł: 

no ,tylko jakaś taktyke trzeba ;d

Autor:  DarekK [ 21 lipca 2008, o 21:29 ]
Tytuł: 

Taktyke Leo :grinka:

Autor:  marcin199111 [ 21 lipca 2008, o 21:48 ]
Tytuł: 

i tak Borubar był najlepszy ;) :-D :-D

Autor:  Christal [ 21 lipca 2008, o 22:26 ]
Tytuł: 

Czyli jeśli nic się nie zmieni to widzimy się w Poniedziałek o 19. Potwierdzajcie swoją obecność...

Autor:  marcin199111 [ 21 lipca 2008, o 22:47 ]
Tytuł: 

będę na 98%.

Autor:  electro_nick [ 22 lipca 2008, o 05:07 ]
Tytuł: 

No i ja będę.

Autor:  drosik [ 22 lipca 2008, o 12:46 ]
Tytuł: 

W przyszły poniedziałek to i ja może będę, a nie dałoby się przełożyć godziny na 18 :?: :D

Autor:  DarekK [ 22 lipca 2008, o 16:38 ]
Tytuł: 

Będę w poniedziałek :-)

Autor:  Christal [ 26 lipca 2008, o 16:32 ]
Tytuł: 

Jestem w Poniedziałek o 18:30 na boisku, mam nadzieję że się pojawicie. Może znalazłby się też ktoś chętny jutro o 18?

Autor:  DarekK [ 27 lipca 2008, o 19:05 ]
Tytuł: 

Będę o godzinie 19, zresztą tak jak się umawialiśmy.

Autor:  electro_nick [ 28 lipca 2008, o 15:53 ]
Tytuł: 

My dzisiaj nie damy rady. Tzn ją, darek i marcin. Wrócił kumpel z anglii i nie wiem czy dam radę jutro do pracy trafić.:)

Autor:  lakoc [ 29 lipca 2008, o 20:19 ]
Tytuł: 

electro_nick napisał(a):
My dzisiaj nie damy rady. Tzn ją, darek i marcin. Wrócił kumpel z anglii i nie wiem czy dam radę jutro do pracy trafić.:)


za duzo wina? :)
lakoc

Autor:  electro_nick [ 29 lipca 2008, o 20:42 ]
Tytuł: 

lakoc napisał(a):
za duzo wina? :)

Raczej piwa, ale na pocieszenie dodam że trafiłem do pracy, nie wiem czy udało wam się pograć czy nie, jeśli macie niedosyt to może w czwartek pogramy?

Autor:  Christal [ 4 sierpnia 2008, o 14:45 ]
Tytuł: 

A jak tam dzisiaj ?? Przyjdzie ktoś na 19 ?

Autor:  marcin199111 [ 4 sierpnia 2008, o 15:01 ]
Tytuł: 

my będziemy ;) o ile nie będzie padać

Autor:  Christal [ 4 sierpnia 2008, o 15:33 ]
Tytuł: 

No nawierzchnia wysycha szybko więc nawet jeśli trochę popada to nie rezygnujcie ;)

Autor:  drosik [ 4 sierpnia 2008, o 15:52 ]
Tytuł: 

Ja znowu odpadam :(

Autor:  Christal [ 11 sierpnia 2008, o 12:57 ]
Tytuł: 

Dzisiaj 19 dla wszystkich chętnych

Autor:  Christal [ 14 sierpnia 2008, o 10:13 ]
Tytuł: 

Poniedziałki zostają na 19 a dzisiaj w czwartek o tej samej porze w tym samym mijescu... ;)

Autor:  pili5 [ 14 sierpnia 2008, o 10:31 ]
Tytuł: 

kiedy i gdzie się spotykacie to bym się zmobilizował któregoś razu i poszedł "poprawić kondycje" :-)

Pozdrawiam

Autor:  marcin199111 [ 14 sierpnia 2008, o 14:24 ]
Tytuł: 

na boisku w gimnazjum nr 2

Autor:  Dabas [ 18 sierpnia 2008, o 15:09 ]
Tytuł: 

Nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada, jesli tak to dzisiaj o 18:00 gramy w (starej) sp9.

Autor:  Christal [ 8 września 2008, o 11:55 ]
Tytuł: 

Czy ktoś by dzisiaj miał ochotę pokopać o 18 w byłej SP9 ?

Autor:  Christal [ 8 października 2008, o 14:54 ]
Tytuł: 

Wracamy na halę ! Zapraszam chętnych do SP 4 w najbliższy poniedziałek na 18:30. Koszt to 5 zł od osoby.

Autor:  drosik [ 9 października 2008, o 06:27 ]
Tytuł: 

W najbliższy chyba nie dam rady się wyrwać, ale w kolejny już raczej się pojawie :)

Autor:  KrzaQ [ 9 października 2008, o 19:35 ]
Tytuł: 

Christal napisał(a):
Zapraszam chętnych do SP 4 w najbliższy poniedziałek na 18:30


trochę że tak bez konsultacji :) w tym sezonie poniedziałek zupełnie mi nie pasuje

Autor:  Christal [ 10 października 2008, o 10:29 ]
Tytuł: 

Na 99% będzie też wtorek ta sama godzina dzień po dniu. Może wtedy dasz radę ?

Autor:  Christal [ 13 października 2008, o 12:38 ]
Tytuł: 

Jednak dzisiaj spotkanie nieaktualne, zaczynamy od przyszłego tygodnia w Poniedziałki na 18:30.

Autor:  Aralen [ 15 października 2008, o 14:05 ]
Tytuł: 

Chętnie bym sobie pokopał :-P . Jak jest jeszcze miejsce to będę.

Autor:  Christal [ 18 października 2008, o 09:45 ]
Tytuł: 

No śmiało wpadaj na 18:30. Nie pamiętam kiedy było za dużo chętnych, z reguły brakuje ludzi. Przypominam że w tym roku za każde wejście biorę 5 zł z góry, bo w poprzednim sezonie słabo wyszedłem na tym sporcie ;)

Autor:  Aralen [ 20 października 2008, o 13:09 ]
Tytuł: 

To ja dzisiaj będę, tylko nie wiem czy jeszcze kogoś wziąć, żeby było min te 8 osób.

Autor:  drosik [ 20 października 2008, o 18:06 ]
Tytuł: 

A ja dziś, ani jutro nie mogę być :(

Autor:  Christal [ 22 października 2008, o 11:57 ]
Tytuł: 

W tym roku będziemy grali w Poniedziałki i Wtorki na 18:10.

Autor:  drosik [ 22 października 2008, o 12:32 ]
Tytuł: 

ooo, a do której :?:

Autor:  Christal [ 22 października 2008, o 16:06 ]
Tytuł: 

do 19:40

Autor:  casan [ 24 października 2008, o 13:53 ]
Tytuł: 

A jest jeszcze jakies wolne miejsce czy macie komplet??

Autor:  KrzaQ [ 25 października 2008, o 11:50 ]
Tytuł: 

Ja postaram się zasilic skład we wtorki

Autor:  Christal [ 27 października 2008, o 23:06 ]
Tytuł: 

Mamy już pełen skład ale pojedyncze osoby często wypadają, więc pograć można.

Autor:  Christal [ 15 stycznia 2009, o 12:08 ]
Tytuł: 

W nowym roku zapraszam chętnych w Poniedziałki i Wtorki na 18:15

Autor:  KrzaQ [ 21 stycznia 2009, o 22:52 ]
Tytuł: 

Jakże bym chciauuuuuuu !

Autor:  DarekK [ 22 czerwca 2009, o 17:59 ]
Tytuł: 

Wypadałoby w niedługim czasie odświeżyć temat i pójść trochę pokopać :-) .Może na te nowe boisko za stadionem?Trzeba byłoby tylko zrobić rezerwację.

[ Dodano: 16 Lipiec 2009, 10:09 ]
Wczoraj wraz z marcin199111 byliśmy trochę pobiegać za piłką na boisku w Gimnazjum nr 2.Rozpoczęliśmy tym samym sezon na "kopanie" :grin: i liczymy, że trochę osób do Nas dołączy :-) .

Autor:  Darek2K [ 3 czerwca 2010, o 14:58 ]
Tytuł: 

Chodzi ktoś z Was jeszcze pograć od czasu do czasu?Jakby co dzisiaj o 17 ja wraz z pewnym forumowiczem pojawimy się na boisku w gim. nr 2.

Autor:  Markus [ 25 sierpnia 2014, o 17:58 ]
Tytuł:  Re: Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

Witam serdecznie.
Postanowiłem odświeżyć temat. Planujemy z kolegami pograć rozrywkowo w nogę na hali. Nikt z nas w piłkę zawodowo nie grał. Typowo radosny football. Coś jak Brazylia w meczu z Niemcami :lol: .Tylko że my się przy tym bawimy. Uzbiera nas się w porywach może sześciu. Z poprzedniego roku wysypało nam się trochę ludzi. Zaczniemy pewnie pod koniec września i gramy do wiosny albo jeszcze dłużej.

Autor:  wojtbarca [ 26 sierpnia 2014, o 06:20 ]
Tytuł:  Re: Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

chętnie się dołączę jak jest możliwość...gdzie planujecie grać? w jakich godzinach?

Autor:  krzys1 [ 26 sierpnia 2014, o 18:49 ]
Tytuł:  Re: Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

Też chętnie dołączę jak jest jeszcze możliwość :)

Autor:  Markus [ 26 sierpnia 2014, o 19:55 ]
Tytuł:  Re: Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

W poprzednim roku graliśmy dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki. Raz na 17:30 a raz na 18:00. Teraz wszystko zależy od tego jak nam się uda zorganizować salę. Nie planujemy jednak nic wcześniej, raczej później. Jak tylko będę miał informacje o dniach i godzinach to dam znać.

Autor:  drosik [ 26 sierpnia 2014, o 19:57 ]
Tytuł:  Re: Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

Ja co prawda zmieniłem nieco sport, ale postaram się Was odwiedzić z aparacikiem :)


P.S.
Morda mi się uśmiała jak oglądnąłem fotki z całego wątku :)

Autor:  Tequila [ 28 sierpnia 2014, o 10:27 ]
Tytuł:  Re: Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

Ciekawa inicjatywa, piszę się chętnie na amatorskie granie :D

Autor:  Markus [ 5 września 2014, o 07:06 ]
Tytuł:  Re: Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

Wstępny uzgodniony termin czwartek godz. 19. Teraz czekamy aż szkoła uzgodni wszystkie swoje zajecia pozalekcyjne i da nam znak że już możemy. Prawdopodobnie będzie to już w przyszłym tygodniu ale równie dobrze może byc to tydzien później, jak już będę wiedział na 100% to dam znać.

Autor:  wojtbarca [ 24 września 2014, o 08:30 ]
Tytuł:  Re: Szukam chętnych osób do gry w halówkę?

I jak tam? Wiadomo już coś?

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/