Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2006, o 20:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 13:47
Posty: 190
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Kobieta
Nie takie cięzkie "cieżkie dłuta" jak je opisują...
Było dokładnie jak opisał to caballarius!

Było rewelacyjnie! Wstydu naszej sekcji chyba nie przynieśliśmy?

Miejsce z pewnościa jeszcze odwiedzimy, a teraz na podbój Sokolików! :D


Pozdrawiam!
M.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2006, o 20:09 
Nie takie ciężkie.

Zatańczymy jeszcze na tej drodze Magda.

A wszystkim, którym do tej pory nie wyszło (a przed którymi jeszcze sukcesy na tej drodze) polecam odrobinę magnezji.......mokro ostatnio....

Zresztą nie jest jeszcze aż tak ciemno, a mi zostało (o dziwo) jeszcze trochę tej magnezji.


P.S. I nie jestem za PiSem.... :-O


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2006, o 20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
I nie jestem za PiSem....



Nawet mi do głowy nie przyszło, że mogłoby byc inaczej ;)

Porcellus

W koncu nasze polskie kaczory to nieloty czego nie można powiedziec o spinaczach.

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2006, o 20:28 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
morrigu napisał(a):
Było rewelacyjnie! Wstydu naszej sekcji chyba nie przynieśliśmy?


Na pewno nie :mrgreen:

caballarius napisał(a):
...polecam odrobinę magnezji.......mokro ostatnio....


to prawda... :mrgreen: :wink: :mrgreen: choć zastanawia mnie dlaczego mężczyźni potrzebują jej więcej niż kobiety :?: :mrgreen: :?:

Porcellus napisał(a):
...nasze polskie kaczory to nieloty...


Dobre :mrgreen: ale pozostańmy przy tematyce wspinaczy bo "lotni" to oni są na pewno :mrgreen: :wink:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2006, o 20:34 
malgos napisał(a):

caballarius napisał(a):
...polecam odrobinę magnezji.......mokro ostatnio....


to prawda... :mrgreen: :wink: :mrgreen: choć zastanawia mnie dlaczego mężczyźni potrzebują jej więcej niż kobiety :?: :mrgreen: :?:



Myślę, że może być to związane z rozmiarem dłoni (mg/cm3?) ;-)

A tak na poważnie, to niektórzy mają po prostu nerwowy odruch maczania łapy w magnezji.
Nobody's PERFEKT ;-)

Pozdro


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2006, o 20:46 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
caballarius napisał(a):
...niektórzy mają po prostu nerwowy odruch maczania łapy w magnezji...


A jak radzi sobie wspinacz który np. zapomniał zabrać magnezji ze sobą a jest okazja na fajne wejście ? Kartoflanka :wink: :?: :wink:

To był oczywiście żart :mrgreen: a zdjęcia a raczej filmy przekażę Piotrowi jak tylko zgramy się jakoś w czasie a być może sam je sobie odbierzesz za dwa tygodnie :mrgreen: :wink:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2006, o 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 13:47
Posty: 190
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Kobieta
Piotruś Słupecki, zwany również Słupkiem, dobrze znany w podlesickich kręgach stwierdził kiedyś, ze maczanie łap w magnezji jest brakiem pomysłu na następny ruch...

Odkąd mnie na tym przyłapał oduczyłam się częściowo tego odruchu, bo z przykrością musiałam mu przyznać rację.

Faktem jest jednak, ze było makabrycznie ślisko.


M.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2006, o 13:05 
Przyznaję rację Piotrowi. U mnie to juz troche podświadome. ....ale czy szkodliwe? hmm...

Koniec końców, czy nie lepiej ruszyć dalej, po długim zastanawianiu co do dalszego ruchu, z łapą już przygotowaną do ruchu? Skoro robisz przystanek.....


Małgosiu: Będę pewno za dwa tygodnie, ale może będę też na dłuugi weekend. Nie moge doczekać się Twoich zdjęć (filmów?)


Pozdrowienia
Jasiu :-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2006, o 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Przyznaję rację Piotrowi. U mnie to juz troche podświadome. ....ale czy szkodliwe?


w spinaczce raczej nie jest to szkodliwe, gorzej jak ktoś nawyk ten przenosi do życia codziennego (np. do łóżka - solo również) :-D :-D :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2006, o 13:14 
Pomylić magnezję z.....wazeliną? To musi być straszne.

Jarekm: czy chcesz o czymś opowiedzieć? ;-)

[ Dodano: 13 Grudzień 2006, 13:19 ]
Tomik: a może połączenie wspinaczki i żeglarstwa ? :)

http://www.redpoint.pl/sklep/product_in ... 9f4ddd6fc2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 grudnia 2007, o 15:44 
Offline

Dołączył(a): 10 grudnia 2007, o 13:38
Posty: 172
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
witam wszystkich :P Założyłem swój własny post na temat alpinistyki bo nie zauwazyłem tego i wygnali mnie tutaj :( Co do mojej przygody to nie tylko sie wspinam (ogółem to wspinam sie rzadko :P) ale bardziej zajmuje sie różnymi zjazdami z mostów, wchodzeniu po linie, tyrolki, mosty linowe itp. Z powiatu Kwidzyńskiego moge wam powiedzieć które mosty zaliczyłem (:P): na pierwszym miejscu nasza strzelnica i ten budyneczek, tam zaczałem swoją przygode z tym sportem :] Potem nasz ceglak (złamany most) teraz zaczne wymieniać nie pokolei bo nie pamiętam dokładnie w jakiej kolejnosci które mosty rabałem :P
Dobra to jedziemy: most w Rozpędzinach, w Nowym Dworze Kwidzyńskim (tam jest fajnie) ostatnio też w Gontach na starym moście kolejowym byłem i tak ogólnie z powiatem Kwidzyńskim kończe :) Jakby ktoś był zainteresowany wspólnym wypadem na liny to pisać, na pewno sie dogadamy:) Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 10 grudnia 2007, o 16:04 przez pili5, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 grudnia 2007, o 19:40 
Offline

Dołączył(a): 10 grudnia 2007, o 13:38
Posty: 172
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam wszystkich.

dziś dotarła do mnie wiadomość że podobno w Kwidzynie ma być robiony jakiś klub alpinistyczny, sam się bardzo ździwiłem.

czy wie ktoś, coś na ten temat??

za odpowiedzi serdecznie dziękuje:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 stycznia 2008, o 21:03 
pili5 napisał(a):
dziś dotarła do mnie wiadomość że podobno w Kwidzynie ma być robiony jakiś klub alpinistyczny, sam się bardzo ździwiłem.

też mnie to dziwi :-D oby powstał :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, o 01:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 13:47
Posty: 190
Lokalizacja: Z daleka...
Płeć: Kobieta
Osobiście trzymam kciuki, żeby miasto w jakąś ścianę zainwestowało, bo jacyś chętni na pewno znaleźliby się, a to sprzyjałoby stworzeniu malutkiego KW. :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2008, o 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2006, o 06:56
Posty: 151
Lokalizacja: Sztum
Płeć: Mężczyzna
no proszę! dawno na forum nie zaglądałem i jakoś przeoczyłem fakt, że tuż za miedzą cała sekcja wspinaczkowa wyrosła! tylko patrzeć jak KKW powstanie! :grinka:
a ja tu w Sztumie samotny jak palec w tym zakresie! choć po prawdzie nie przepadam za cegłą, co skała to skała jednak... a zimą to już wolę Elewatorek w Oliwie.
a odnośnie "przechrztów" to melduję, żem też od żagli zaczynał (sternik jachtowy) i nie ma tu opcji "albo - albo" tylko "to i to"! patrz Mariusz Zaruski :-)

ps. tak na marginesie - czy to, co widać na jednej z fotek, to stanowisko wędkowe z dwóch karabinków??? jeśli tak, to przyznam, że trochę mi się ciepło zrobiło - no ale w moim wieku cierpi sie na nadmiar wyobraźni :grinka:
pozdrawiam całe towarzystwo i życzę samych VI.6 w nadchodzącym sezonie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.