Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2010, o 16:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 08:11
Posty: 1128
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
casan napisał(a):
Mecz przyjaźni?

fusek napisał(a):
Mial byc meczem przyjazni z Legia , a nie z basketem;) i o to pewnie chodzilo... o strach o swojego pupilka....


casan napisał(a):
dla prawdziwego kibica nie ma znaczenia czy to sekcja piłkarska, hokejowa, siatkarska, koszykowa, strzelecka, boksu, łucznictwa czy inna. Parkiet, lód czy trawa - dla nas liczy się zabawa! :)


Czy Legia ma sekcję bilarda?
casan napisał(a):
Pomijam już tutaj kwestię tego czy to jest dla Ciebie mecz 'przyjaźni' czy nie, chodzi o to, że mecze są dla kibiców, uniemożliwiając im oglądanie takich spotkań zabija się ducha tego sportu. Czym byłby sport bez kibiców?


Zgadzam się z Tobą ale powiedz dlaczego za kibicami piłki nożnej cięgnie się " smród" ciągłych kos, ustawek , hools itd. Tego właśnie się obawiam na meczach kosza gdzie przychodzą całe rodziny.
casan napisał(a):
Koszykarze Legii na wyjazdy jeżdzą za swoje pieniądze, treningi mieli na połowie hali, bo nie było klubu stać na wynajęcie całej, dopiero odkąd kibice zaczęli robić 'zrzutki' trenują na całej hali.


To już problem Klubu. Zakładam ,że Basket nie miał kasy i " spadł" do niższej ligi. Niech to samo zrobi sekcja Legii.
casan napisał(a):
Hania potrafi dać ponad 500 mln pln.


Jak miała to dała. Widocznie było to ważniejsze. Burmistrz nie miał i nie dał i prosta sprawa.

Na marginesie. Jak będziesz na hali to w przerwie kibicowania popytaj o siedzącego na czterech literach w trakcie meczu i nic nie robiącego ignoranta z koszulką Warzek 65.
Pozdrawiam

_________________
Żyjemy w czasach, w których tylko głupców traktuje się poważnie.

— Oscar Wilde


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2010, o 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
casan napisał(a):
odbiera się nam możliwość dopingowania naszej drużyny...


drużyny z Kwidzyna czy drużyny z Warszawy ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2010, o 19:23 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwietnia 2007, o 18:03
Posty: 1425
Lokalizacja: Niedaleko. ;)
Płeć: Mężczyzna
casan napisał(a):
Przyjaźń Kwidzyńsko- Warszawska, jak już napisał NOWY(L), ma już historię sięgającą ponad 20 lat.

A nie zaczęło się to w 45 roku?

casan napisał(a):
Czym byłby sport bez kibiców

Sportem bez kibiców. Jest wiele dyscyplin gdzie nie ma kibiców i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Już w szkole mamy zajęcie sportowe - WF - szkołę mam dawno za sobą, ale pamiętam, że chodziło o zainteresowanie nas sportem a nie kibicowaniem. To tak gwoli ścisłości, bo czytając Twój post zastanowiłem się nad definicją ze słownika:

Cytuj:
sport - ćwiczenia i gry mające na celu rozwijanie sprawności fizycznej i dążenie we współzawodnictwie do uzyskania jak najlepszych wyników


Wiki jeszcze bardziej się rozpisuje, ale też nie stawia jako warunku kibiców! Nie chcę tu krucjaty "Legionistów", udowadniających jak ważni są dla klubu i klub dla nich. (swoją drogą - nie za daleko ta wasza Warszawa :)) - Po prostu drażni mnie ten argument - nie ma sportu bez kibiców. Dla kogo grają 7 latkowie na podwórku w piłkę?

dzwonek napisał(a):
dla kogo te mecze ??? dla zawodników ??? dla trenerów ??
dokładnie - dla zawodników - bo to jest istota sportu. Jeśli są kibice to tylko lepiej - są pieniądze i zawodnik nie musi pracować i więcej czasu poświęca treningowi - podnosząc poziom. Ale sport jako taki jest dla zawodników właśnie!

_________________
I may be dumb, but I'm not stupid.
1st Hole in One - 07/03/10 Athgoe 8 par3 index 14!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2010, o 21:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Koszykarze Legii po bardzo zaciętym wyjazdowym spotkaniu z Basketem Kwidzyn przegrali 67-53. "Walczyliśmy do upadłego, a Basket do samego końca nie mógł byc pewny wygranej" - powiedział LegiaLive! po meczu trener Wojciech Kiełbasiewicz. Spotkanie, na wniosek zarządu klubu z Kwidzyna, rozegrano bez udziału publiczności. Choć policja rzekomo nie miała wpływu na tę decyzję, to dziś w całym Kwidzynie roiło się od policjantów i antyterrorystów. Bus z naszymi koszykarzami był dwukrotnie kontrolowany, a zawodników do hali eskortował cały batalion mundurowych. Za tydzień Legia zagra z Astorią Bydgoszcz na Bemowie.

Początek spotkania o 19. Tu takich szopek z pewnością nie będzie.


legialive.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2010, o 22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 08:11
Posty: 1128
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
magzeust napisał(a):
casan napisał/a:
Przyjaźń Kwidzyńsko- Warszawska, jak już napisał NOWY(L), ma już historię sięgającą ponad 20 lat.

A nie zaczęło się to w 45 roku?


Przestańcie paplać o Warzawsko - Kwidzyńskim sojuszu . Sprawdźcie jak długo istnieje Basket.

_________________
Żyjemy w czasach, w których tylko głupców traktuje się poważnie.

— Oscar Wilde


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2010, o 03:19 
Offline

Dołączył(a): 8 lutego 2008, o 00:04
Posty: 36
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Choć policja rzekomo nie miała wpływu na tę decyzję, to dziś w całym Kwidzynie roiło się od policjantów i antyterrorystów.
Rzekomo czuć spisek? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2010, o 10:02 
Offline

Dołączył(a): 28 września 2008, o 11:56
Posty: 135
Lokalizacja: Malbork/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
warzek napisał(a):
magzeust napisał(a):
casan napisał/a:
Przyjaźń Kwidzyńsko- Warszawska, jak już napisał NOWY(L), ma już historię sięgającą ponad 20 lat.

A nie zaczęło się to w 45 roku?


Przestańcie paplać o Warzawsko - Kwidzyńskim sojuszu . Sprawdźcie jak długo istnieje Basket.


Basket przyjacielu nie ma tu nic do rzeczy, w Kwidzynie sa tez inne sekcje nie tylko te co graja na hali ....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2010, o 10:21 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
NOWY(L) napisał(a):
Kwidzyn od ponad 20 lat jest fan clubem Legii Warszawa.


Cały? Czy może chodzi o garść fanów?

fusek napisał(a):
Basket przyjacielu nie ma tu nic do rzeczy, w Kwidzynie sa tez inne sekcje nie tylko te co graja na hali ....


I co w związku z tym? Tu chodziło o mecz koszykówki.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2010, o 10:54 
Piotr_J napisał(a):
NOWY(L) napisał(a):
Kwidzyn od ponad 20 lat jest fan clubem Legii Warszawa.


Cały? Czy może chodzi o garść fanów?


Ta 'garść' fanów swoją działalnością sprawiła, że od ponad 20 lat Kwidzyn jest jednoznacznie kojarzony jako miasto prolegijne. Moim zamierzeniem nie było to, żebyście pokochali Legię, tak samo jak Wy nie przekonacie mnie do darzenia sympatią Basketu, bo ani mnie on grzeje, ani ziębi. Chodziło mi tylko o to, że śmieszne jest to, że uniemożliwia się nam - kibicom, dopingowania drużyny, którą kochamy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2010, o 11:02 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
casan napisał(a):
dopingowania drużyny, którą kochamy.


Casan, w całej tej sytuacji jestem kompletnie neutralny, bo na mecze Basketu nie chodzę, a na Legii (nożnej) byłem ze trzy razy (w czasach kiedy Legia była CWKS), bo armia miała zniżki na bilety.

A teraz powiedz mi na ilu meczach koszykówki Legii byłeś? Zestaw to z ilością zaliczonych meczów futbolowych. Na hokeja czy zawody strzeleckie Legii też jeździsz?

Zamykanie hali rzeczywiście jest chowaniem głowy w piasek. Niestety mój pogląd jest taki, że kibicowanie drużynie przyjezdnej we własnym mieście jest wbrew moim standardom patriotyzmu lokalnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2010, o 11:28 
Piotr_J napisał(a):
Casan, w całej tej sytuacji jestem kompletnie neutralny, bo na mecze Basketu nie chodzę, a na Legii (nożnej) byłem ze trzy razy (w czasach kiedy Legia była CWKS), bo armia miała zniżki na bilety.

A teraz powiedz mi na ilu meczach koszykówki Legii byłeś? Zestaw to z ilością zaliczonych meczów futbolowych. Na hokeja czy zawody strzeleckie Legii też jeździsz?

Zamykanie hali rzeczywiście jest chowaniem głowy w piasek. Niestety mój pogląd jest taki, że kibicowanie drużynie przyjezdnej we własnym mieście jest wbrew moim standardom patriotyzmu lokalnego.


Wiadomo, że moje liczby na sekcji koszykowej czy hokejowej nie są proporcjonalne do ilości zaliczonych meczy piłki nożnej, aczkolwiek kilkanaście razy byłem zarówno na koszu jak i hokeju. Nie zaprzeczę jednak, że piłka kopana wyzwala u mnie największe emocje ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.