Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2009, o 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Slay napisał(a):
koro Pan z TVN zapowiedział że przemawiał będzie teraz ktoś od e-Kwidzyn to moim skromnym zdaniem powinien się zalansować tam KrzaQ


Grzegorz podczas programu wyczerpał temat. Nie miał bym nic więcej do powiedzenia. Czasu dla oddolnej inicjatywy wystarczyło na te kilka zdań. Z resztą, dajcie już spokój z tymi przepychankami. Znalazłem się tam tylko dlatego, że nie było nikogo innego chętnego. Adam Kasprzyk z TVN zadzwonił do mnie, bo znalazł numer na portalu. Chciał, żebym znalazł mu namiar na Grzegorza. Przy okazji zaprosił nas do programu. Podesłałem mu namiary plus naświetliłem nieco sprawę "pospolitego ruszenia" zainicjowanego w tym wątku forum. Porcellus zaproponował ponton, zadzwoniłem do TVN'u, czy pokażą ponton, jako jedyny (na chwilę obecną) sposób dotarcia na drugi brzeg. Byli zachwyceni. Później było tylko "panie Tomku, do zobaczenia na przeprawie". Ot i cała historia mojego lansu. Cały czas stałem z boku przysłuchując się rozmowie prowadzącego z mieszkańcami i politykami.

Jestem załamany tekstami o podziale pałeczek i czasie antenowym poświęconym Gniewowi i Kwidzynowi. Nie mieszajcie mnie więcej w to wszystko. Nie życzę sobie wymieniania swojego nicka w pytaniach typu "dlaczego Grzegorz a nie KrzaQ?".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2009, o 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Nikogo nie chciałem urazić.. jestem pod wrażeniem całej akcji i doceniam. Jak w przyszłości będę wiedział trochę wcześniej o podobnych wydarzeniach to na pewno możecie liczyć na moją pomoc. Dobrze że w mieście mamy takich ludzi i takie forum :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2009, o 20:50 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Zmusiliście mnie do wyciągnięcia skanera :twisted:


Załączniki:
puls_1.jpg
puls_1.jpg [ 242.59 KiB | Przeglądane 10536 razy ]
puls_2.jpg
puls_2.jpg [ 625.47 KiB | Przeglądane 9985 razy ]
kurier.jpg
kurier.jpg [ 581.9 KiB | Przeglądane 9967 razy ]

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2009, o 20:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 listopada 2006, o 13:49
Posty: 672
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
malgos napisał(a):
Zmusiliście mnie

Poprosiliśmy tylko :)
dzięki!

_________________
Pozdrawiam,
Mega


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sierpnia 2009, o 08:14 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2009, o 11:24
Posty: 330
Lokalizacja: Gniew
Płeć: Mężczyzna
Witam
Dzięki za skany. Fajne teksty. Po naszej stronie też piszą: Gazeta Tczewska, portalpomorza.pl, Dzienik B., Nowiny Gniewskie, www.gniew.pl.
Celowo nie włączałem się do dyskusji pt. Kto powinien być inicjatorem akcji, kto powinien mówić do kamery i kto komu odebrał głos". Wiem, że miażdżąca większość udzielających się w temacie uznała za jedyny cel tej akcji powstanie mostu, nie zaś szansę na wypromowanie się w mediach, czy też kampanię przedwyborczą. Jednak jak przeczytałem w kwidzyńskiej prasie, że zaczęły się jakieś przepychanki to nie wytrzymałem i chcę wyjaśnić:
1. Przy każdej inicjatywie, jest człowiek, lub grupa ludzi, która rozpoczyna akcję. W naszym przypadku też była grupa ludzi i najważniejsze jest to co robimy a nie kto to robi!
2. Nie pchałem się do kamery podczas programu, dziennikarz sam podstawił mikrofon.
3. Bardzo angażuję się sprawę mostu, gdyż jest to dla Gniewu być albo nie być. Znam też temat od strony ekologicznej (ptasiej), gdyż wiele lat zajmuje się ochroną przyrody (głównie ptaków) i swego czasu działaliśmy bardzo aktywnie jako Gniewska Grupa OTOP. Nie zgadzam się ze stanowiskiem OTOP. Uczestniczyłem w spotkaniu z Zarządem OTOP w Warszawie i powiedziałem to panom z Zarządu prosto w oczy. Uważam, że OTOP popełnia błąd i straci na tym idea ochrony ptaków.
4. Chciałbym by z takich śmiesznych powodów nasza współpraca nie umarła. Mam świetny kontakt z Krzaqiem, z autorem strony chcemymostu.pl i cieszę się, że udało się nam spotkać.
Co do ulotki - nie dostałem info czy ją odebraliście z promu - jeśli tak, to musimy się wstrzymać z rozprowadzaniem jej, bo jest tam mowa o protestach OTOP-u, których w chwili obecnej nie ma. Mam jednak przeczucie, że OTOP zaskarży decyzję środowiskową Pani Wójt.... Wtedy ulotka znowu będzie aktualna. Oby się tak nie stało, ale widząc zacięcie członków zarządu podczas spotkania w W-wie, nie wierzę, że nagle odpuścili.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: TVN24 w Gniewie
PostNapisane: 17 lutego 2011, o 21:38 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2009, o 11:24
Posty: 330
Lokalizacja: Gniew
Płeć: Mężczyzna
Zwrócono się do mnie z prośbą o przekazanie zdjęć z naszych akcji w ramach kampanii chcemymostu.pl. Zdjęcia mają znaleźć się w filmie promującym budowę mostu w części pokazującej dramaturgię tej inwestycji i zaangażowanie społeczne. Myślę, że warto pomóc i udostępnić im kilka fotek. Ja już przekazałem zdjęcia z blokady jedynki. Wiem, że Wasz brzeg rzeki ma świetne foty z akcji Prosto z Polski... :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: TVN24 w Gniewie
PostNapisane: 18 lutego 2011, o 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 stycznia 2010, o 13:30
Posty: 9
Lokalizacja: k-n
Płeć: Mężczyzna
Co to za kampania, kto ten film realizuje i ile można na tym zarobić :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: TVN24 w Gniewie
PostNapisane: 19 lutego 2011, o 21:48 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2009, o 11:24
Posty: 330
Lokalizacja: Gniew
Płeć: Mężczyzna
Nie wiem jaka firma realizuje film. Fotki przekazuję do ZBM (Inwestor Zastępczy) sprawującego nadzór nad inwestycją. To z nimi kontaktuje się firma nagrywająca film. O stronie finansowej też niewiele wiem. Po prostu myślę, że warto by w filmie wspomniano o społecznej inicjatywie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.