Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=130&t=7716

Autor:  Grzegorz Gniew [ 8 lipca 2010, o 12:28 ]
Tytuł:  Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl

Niestety wygasła strona chcemymostu.pl. Aby ją ponownie uruchomić potrzebna jest jakaś kasa. Co myślicie o zrzucie? Chyba, że nie ma woli jej wznawiania...

Autor:  canario [ 8 lipca 2010, o 13:02 ]
Tytuł: 

Ile?

Autor:  caballarius [ 8 lipca 2010, o 14:00 ]
Tytuł: 

Ale skoro już na 100% jest pewne, że most będzie, to po co krzyczeć "chcemy mostu"?
Po co w takim razie miałaby być ta strona?

Czy nie jest jeszcze na 100% pewne, że most powstanie?

Autor:  Piotr_J [ 8 lipca 2010, o 14:02 ]
Tytuł: 

caballarius napisał(a):
Czy nie jest jeszcze na 100% pewne, że most powstanie?


Ja tam będę jak niewierny Tomasz. Nie zobaczę, nie uwierzę. :-D

Autor:  caballarius [ 8 lipca 2010, o 14:04 ]
Tytuł: 

Ha, czyli miałem rację mówiąc, że znów może skończyć się na gadaniu o moście.

Coś tak niestety czuję.

Autor:  Piotr_J [ 8 lipca 2010, o 14:15 ]
Tytuł: 

Teraz Gdańskowi zależy. W końcu jak będą do nas wozić swoje śmieci? :-)

Autor:  caballarius [ 8 lipca 2010, o 14:22 ]
Tytuł: 

A tak, słyszałem. A Wy bądźcie wredni i w przypływie złości weźcie te śmieci i im SPALCIE!! ;-)

Autor:  Grzegorz Gniew [ 9 lipca 2010, o 06:14 ]
Tytuł: 

chcemy mostu trzeba krzyczeć nawet jak będzie trwała budowa i będą się ociągać :)
Co do kwoty potrzebne jest ok. 150-200zł, nie wiem po ile zrzuta, bo nie wiem ile osób weźmie w niej udział. W sprawie zrzutki proszę pisać na priv. Nowm chce na nowo zbudowac strone i wrzucic na serwer. Na stronie bedzie mozna informowac o postepach prac itd.

Autor:  Piotr_J [ 9 lipca 2010, o 07:38 ]
Tytuł: 

20 PLN ode mnie. Konto proszę podać na PW.

Autor:  aszastra [ 9 lipca 2010, o 11:45 ]
Tytuł: 

caballarius napisał(a):
Po co w takim razie miałaby być ta strona?

Ta strona powinmna być przynajmniej do ukończenia inwestycji , jest to swego rodzaju archiwum które może być jeszcze przydatne :-D
Ja oferuję 10 PLN , proszę podać numer konta i nie koniecznie na priva :-P

Autor:  krzyzak [ 9 lipca 2010, o 11:47 ]
Tytuł: 

Jeżeli to nie tajemnica to podajcie numer konta w tym wątku, i kto będzie chciał, niech wpłaca.

Autor:  grzegorzkk [ 9 lipca 2010, o 15:40 ]
Tytuł: 

Jestem za jawnym numerem konta.Kto będzie chciał to sam zadecyduje czy się dołączy do składki.

Autor:  drosik [ 9 lipca 2010, o 19:25 ]
Tytuł: 

Ja jestem za jawnym przedstawieniem na co konkretnie i jaka dokładnie ta kwota.

Ode mnie oczywiście też pare PLN'ów poleci :)

Autor:  Grzegorz Gniew [ 10 lipca 2010, o 09:24 ]
Tytuł: 

Nowm: W załączniku przesyłam fakturę proforma. Do opłacenia jest 122zł. Na życzenie użytkowników mogę podać później całe archiwum przelewów na moje konto, żeby wiadomo było, kto ile dał, dla jasności sprawy. Numer rachunku: mBank: (USUNIĘTE NA PROŚBĘ AUTORA) Pieniądze będę zbierał, aż uzyskamy większą część pieniędzy. Mam "kilka" złotych, które dam od siebie, także czekamy.

G: Termin płatności do dzisiaj :) Więc czasu mamy mało :(

Załączniki:
faktura chcemymostu.pl.jpg
faktura chcemymostu.pl.jpg [ 41.15 KiB | Przeglądane 27922 razy ]

Autor:  drosik [ 10 lipca 2010, o 11:06 ]
Tytuł: 

Przelew poszedł.


Przy okazji wydzieliłem do osobnego wątku.

Autor:  Grzegorz Gniew [ 10 lipca 2010, o 13:24 ]
Tytuł: 

20 zł poszło.

Autor:  aszastra [ 10 lipca 2010, o 21:49 ]
Tytuł: 

drosik napisał(a):
Przelew poszedł.

Ja też dorzuciłem 10 zł :-D

Autor:  drosik [ 10 lipca 2010, o 21:54 ]
Tytuł: 

Dajcie chłopaki w poniedziałek znać ile jeszcze potrzeba to się coś pomyśli :)

Autor:  MACIEKZB [ 11 lipca 2010, o 07:45 ]
Tytuł: 

Dołożyłem trochę

Autor:  grzegorzkk [ 11 lipca 2010, o 22:50 ]
Tytuł: 

poszło coś tam.....

Autor:  Grzegorz Gniew [ 12 lipca 2010, o 18:28 ]
Tytuł: 

NOWM: Hej, właśnie dzisiaj wpłynęła reszta pieniędzy. Mamy 80zł ze zrzutki. Ja od siebie dorzucę jeszcze 32zł, bo tyle mam teraz mniej więcej na koncie, wiec brakuje śmiesznych 10zł. Jeszcze jeden przelew i piszę do NetArt.pl, żeby przygotowali mi kolejną fakturę i robię im przelew na konto. Pozdrawiam. Dzięki za mobilizację sił :) W załączniku jest podgląd na historię przelewów.

Autor:  Grzegorz Gniew [ 12 lipca 2010, o 18:33 ]
Tytuł: 

zał.

Załączniki:
przelewy.jpg
przelewy.jpg [ 78.62 KiB | Przeglądane 10500 razy ]

Autor:  Grzegorz Gniew [ 12 lipca 2010, o 18:38 ]
Tytuł: 

NOWM: aha, w załączniku saldo jest z godzin porannych i wynosi 188zł, ale jak wcześniej Ci pisałem, musiałem wypłacić swoje 70zł, więc ode mnie jest 30 kilka zł.

Ode mnie: to tak dla jasności i klarowności całej zbiórki. Została dyszka i sprawa leci dalej!

Autor:  canario [ 12 lipca 2010, o 18:39 ]
Tytuł: 

Mógłbyś zamazać numery kont ludzi, którzy ci wysłali pieniądze.

Autor:  grzegorzkk [ 12 lipca 2010, o 20:49 ]
Tytuł: 

canario napisał(a):
Mógłbyś zamazać numery kont ludzi, którzy ci wysłali pieniądze.


Przyłączam się do prośby.

Autor:  Grzegorz Gniew [ 12 lipca 2010, o 21:14 ]
Tytuł: 

Przepraszam! Jeśli ktoś (moderator) może to zrobić, to bardzo proszę, bo ja już nie mogę edytować tego postu... :cry:

Autor:  MACIEKZB [ 12 lipca 2010, o 21:18 ]
Tytuł: 

Grzegorz Gniew napisał(a):
Przepraszam! Jeśli ktoś (moderator) może to zrobić
Pozwoliłem sobie to zrobić ;)

Autor:  Grzegorz Gniew [ 12 lipca 2010, o 21:31 ]
Tytuł: 

wielkie dzięki i jeszcze raz przepraszam! a może w końcu Wałęsa nam poprzelewa obiecane 100mln? :)

Autor:  Komin [ 12 lipca 2010, o 22:24 ]
Tytuł: 

również dorzuciłem troszkę

Autor:  tincop [ 13 lipca 2010, o 07:55 ]
Tytuł: 

Właśnie wróciłem z urlopu, dorzucić coś jeszcze?

edit. poszło 20pln ;)

Autor:  Grzegorz Gniew [ 13 lipca 2010, o 17:20 ]
Tytuł: 

Nowm: Hej, udało się. Dzisiaj doszedł jeszcze, jako ostatni, przelew od Tincop'a i uzbieraliśmy na forum sumkę 100zł. Cieszę się, że zdążyliśmy. Przelew do NetArt.pl poszedł. Domena została już przedłużona. Na dowód tego załączam dwa pliki. Domena zacznie działać w przeciągu 24h. Nowa strona jest w trakcie budowania. Dzięki jeszcze raz :) Temat na forum najlepiej zamknąć, a numer mojego konta z tematu usunąć, żeby nikt już nie przelewał pieniędzy ;) Pozdrawiam

Autor:  canario [ 13 lipca 2010, o 17:47 ]
Tytuł: 

Usunąłem numer konta z twojego postu.

Autor:  Komin [ 13 lipca 2010, o 18:29 ]
Tytuł: 

Wczoraj w nocy trochę się zakręciłem i puściłem przelew bezpośrednio do NetArt SA S.K.A.

ale skucha

Autor:  Grzegorz Gniew [ 15 lipca 2010, o 06:18 ]
Tytuł: 

Wydaje mi się że odeślą jak zadzwonisz...

Autor:  Grzegorz Gniew [ 15 lipca 2010, o 06:24 ]
Tytuł: 

Z serii "Piszą o nas... " :) http://faktygrudziadz.pl/article/3484/k ... sobie-most

Autor:  Grzegorz Gniew [ 16 lipca 2010, o 05:50 ]
Tytuł: 

Kasę odesłali do nowma. Ten Ci odeśle jak chcesz, albo nadpłata posłuży na kolejne akcje :)

Autor:  Komin [ 16 lipca 2010, o 12:18 ]
Tytuł: 

Grzegorz Gniew napisał(a):
Kasę odesłali do nowma. Ten Ci odeśle jak chcesz, albo nadpłata posłuży na kolejne akcje :)


Niech zostanie !

Autor:  Grzegorz Gniew [ 16 lipca 2010, o 13:16 ]
Tytuł: 

można tę sumę później wykorzystać przy kolejnym przedłużeniu domeny

Autor:  Komin [ 16 lipca 2010, o 13:54 ]
Tytuł: 

Tak ja napisałem, niech zostanie u NOWM`a na kolejne przedłużenie domeny.

Autor:  Grzegorz Gniew [ 28 czerwca 2011, o 11:34 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Bardzo bym prosił o kontakt na priv wszystkich zainteresowanych kontynuacją strony www.chcemymostu.pl

Autor:  oki44 [ 28 czerwca 2011, o 12:07 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Grzegorz. na Twojej stronie brak systematycznych informacji.
Jeśli chcesz to wybierz dowolną ilość fotek z tego tematu forum i umieść je na stronie
w kolejności chronologicznej, tak by można było w łatwy sposób obserwować postępy w budowie.
Odemnie masz zgodę na wykorzystanie fotek do tego celu.

Autor:  Grzegorz Gniew [ 28 czerwca 2011, o 13:11 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Nie jestem administratorem strony - robi ją były forumowicz nowm, tzn wrzuca fotki, stworzył stronę itd. Ja podrzucam mu czasami fotki i teksty. Oczywiście przekażę mu możliwość wykorzystania Twoich fotek. Bardziej chodzi o sprawy finansowe istnienia strony w sieci.

Autor:  nicqo [ 28 czerwca 2011, o 19:44 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Moje tez mozecie wykorzystac, chociaz zastanawiam sie czy ta stronka jest potrzebna? To zaczyna tak wygladac jak kwidzyniacy.pl ostatnia aktualizacja byla uhuhuuu dawno temu. Lepiej domene wykorzystac i przekierowac ja na adres forum.

Autor:  Strzyziujr [ 28 czerwca 2011, o 21:44 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Również i ja zgadzam się na wykorzystanie moich zdjęć.
Zerkam właśnie na tę stronkę i wydaje mi się, że trochę za mało tam informacji opisowych.
Może warto wspomnieć tam coś o metodach budowy, jakie zostały zastosowane... artykuły, wycinki z gazet itp.

Grzegorz Gniew... co masz na myśli wspominając o finansowym wsparciu portalu?

Autor:  Grzegorz Gniew [ 28 czerwca 2011, o 21:56 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Nie wiem jak uważacie. Ja tam dorzucę się do opłaty za domenę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Strona www.chcemymostu.pl jest jakby nie patrzeć źródłem naszej społecznej akcji, o której chyba jeszcze wszyscy pamiętamy. Statystyki mówią, że stronka ma popularność jest na facebooku, o tym, że na forum piszemy o moście wiedzą tylko forumowicze... Narazie trzeba tylko utrzymać domenę, ja jestem za tym by ją utrzymać. Co do aktualizacji - wystarczy na bieżąco wysyłać fotki do administratora na kontakt podany na stronie www.chcemymostu.pl. Są pewne pomysły na ożywienie strony, właśnie wysyłam artykuł z prasy na temat inwestycji. Ostatnio dodano również program Z jedynką po drodze - odc. 15, w którym jest materiał o moście.

Autor:  Strzyziujr [ 28 czerwca 2011, o 22:01 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

OK... ale do rzeczy... jakie są koszty utrzymania tej domeny?

Autor:  Grzegorz Gniew [ 28 czerwca 2011, o 22:23 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Czekam na info nt kosztów, ale w zeszłym roku było to ok. 150zł... Jak tylko się dowiem - napiszę.

Autor:  Grzegorz Gniew [ 29 czerwca 2011, o 06:22 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Koszt domeny to 123zł. Strona zmieni design, będzie bardziej przejrzysta i znajdzie się na niej więcej informacji. Co tydzień otrzymujemy 10 aktualnych fot z budowy od Budimexu. Wszyscy z nas mogą być jej współautorami. Pieniądze zbierane są do dzisiaj(29.06) do północy. Jeśli ktoś jest chętny, niech się kontaktuje na mail info@chcemymostu.pl

Autor:  aszastra [ 29 czerwca 2011, o 08:44 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Grzegorz Gniew napisał(a):
Koszt domeny to 123zł. Strona zmieni design, będzie bardziej przejrzysta i znajdzie się na niej więcej informacji. Co tydzień otrzymujemy 10 aktualnych fot z budowy od Budimexu. Wszyscy z nas mogą być jej współautorami. Pieniądze zbierane są do dzisiaj(29.06) do północy. Jeśli ktoś jest chętny, niech się kontaktuje na mail info@chcemymostu.pl


Grzegorz dawaj numer konta na forum , dlaczego obudziliście się tak późno ??? ,,Pieniądze zbierane są do dzisiaj(29.06) do północy" - jeśli dzisiaj zrobię przelew do 12tej to kaska będzie na koncie po 18tej :razz: , jeśli zrobię to później to dopiero kasa będzie jutrooooo :P

Autor:  Grzegorz Gniew [ 29 czerwca 2011, o 10:18 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Spokojne. Damy radę. Konto wysyłam na priv, na maila fakturę proformę do wglądu.

Autor:  drosik [ 30 czerwca 2011, o 21:32 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

Grzegorz Gniew,
Te reklamy co mieliście na stronie i macie obecnie nie są w stanie pokryć opłaty za domenę :?:
Rozmawialiście o sponsoringu z Budimexem :?: Wasza strona jest dla nich super reklamą :)

Autor:  kulas [ 1 lipca 2011, o 16:08 ]
Tytuł:  Re: Budowa mostu koło Kwidzyna w ciągu DK90

drosik napisał(a):
Grzegorz Gniew,
Te reklamy co mieliście na stronie i macie obecnie nie są w stanie pokryć opłaty za domenę :?:
Rozmawialiście o sponsoringu z Budimexem :?: Wasza strona jest dla nich super reklamą :)


Poza tym domenę można przenieść do innego rejestratora, gdzie koszt utrzymania jest dwukrotnie mniejszy ;-)

Autor:  Piotr_J [ 4 lipca 2011, o 11:04 ]
Tytuł:  Re: Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl

Cytuj:
Poza tym domenę można przenieść do innego rejestratora, gdzie koszt utrzymania jest dwukrotnie mniejszy ;-)


Którego? Chętnie bym przeniósł jedną domenę.

Autor:  kulas [ 4 lipca 2011, o 11:15 ]
Tytuł:  Re: Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl

Piotr_J napisał(a):
Cytuj:
Poza tym domenę można przenieść do innego rejestratora, gdzie koszt utrzymania jest dwukrotnie mniejszy ;-)


Którego? Chętnie bym przeniósł jedną domenę.

Polecam Dropped.pl - od pięciu lat przeciągnąłem przez tą firmę kilkaset sztuk i nigdy nie było problemu. Dla niektórych zaś problemem może być brak polskiej FV.

Autor:  aszastra [ 4 lipca 2011, o 14:16 ]
Tytuł:  Re: Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl

Na razie stronki niema :567:

Załączniki:
chcemymostu.JPG
chcemymostu.JPG [ 41.83 KiB | Przeglądane 15393 razy ]

Autor:  kulas [ 4 lipca 2011, o 14:26 ]
Tytuł:  Re: Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl

Domena wygasa po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Zostało jeszcze 10 dni na opłacenie i wróci do rejestru.

Cytuj:
DOMAIN NAME: chcemymostu.pl 's billing period had finished

created: 2009.06.29 10:26:48
last modified: 2010.07.13 12:05:02
expiration date: 2011.07.14 10:26:48


14.07.2011 wygaśnie i może zostać złapana / przechwycona przez kogoś i trzeba będzie ją odkupić. Domena opłacana jest na rok i nigdy nie jest się jej właścicielem, jedynie abonentem.

Autor:  kammo [ 4 lipca 2011, o 15:02 ]
Tytuł:  Re: Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl

Cześć, tu nowm. Pisałem dużo wcześniej do Grzegorza o tym, że domena wygasa, ale widocznie przeoczył to i stąd wynikła ta sytuacja(broń Boże nie zwalam tutaj na niego winy). Z resztą sam mogłem dać znać na forum, że potrzeba wsparcia, jednak uznałem, że i tak Was w większości los strony nie obchodzi(nie myliłem się), poza tym nie bez powodu opuściłem forum e-kwidzyn...

Domenki niestety nie ma i nie będzie. Nie pomyślałem wcześniej, że można taniej transferować domenę do innego rejestratora. Miałem urwanie głowy na uczelni, dlatego zaniedbałem aktualizowanie strony. Nawiązałem "współpracę" z Budimexem. A właściwie oni ze mną. Było obiecująco. Miał być monitoring live(tak jak jest to w Toruniu), jednak "nie mają gdzie zamontować sprzętu". Sami z resztą wyszli z inicjatywą podglądu na żywo(i innymi propozycjami). Proponowałem im domostwa w pobliżu budowy, ale nie dostałem odpowiedzi, natomiast dostaję tygodniowo 10 oryginalnie wykonanych, świeżych zdjęć.

Co do domeny- w tej chwili jest już za późno na transfer. Domenę można przenosić niepóźniej niż na 24 dni przed datą wygaśnięcia. Do tego trzeba wysłać prośbę o otrzymanie kodu Authinfo, czego tak z miejsca nie udostępniają. W tym momencie zostałoby przedłużenie (123zł) albo się z nią pożegnać(wybrałem tę drugą opcję). Pieniądze(wyszło 25zł), które dostałem od Aszastry i GrzegorzaGniew nadam dzisiaj przelewem właścicielom. Dzięki za pomoc.

Jednak to nie koniec. Żeby jakiś ślad po ChcemyMostu.pl pozostał, za swoje pieniądze(12zł:) ) kupiłem nową domenę. Będzie uaktualniana na bieżąco co tydzień(daję na to 99% gwarancji). Chciałbym kogoś do pomocy(kogoś kto "siedzi" w tematyce mostów, a konkretniej wie mniej więcej, jakie prace są wykonywane na placu budowy i mógłby to w prosty sposób streścić w artykule. I tutaj ukłon do GrzegorzaGniew (a może ktoś jeszcze chce pomóc?).

Zapytam Budimex o to, czy nie są zainteresowani sponsoringiem, w zamian za reklamę, jednak jestem przekonany, że odpowiedź będzie negatywna, bo im taka reklama jest do niczego niepotrzebna.

--edit:
jeszcze w ramach wyjaśnienia. Pieniądze z reklam Google są wirtualnymi pieniędzmi. Wypłacić można minimum 70Euro, nam udało uzbierać się 10;)

Autor:  wisłapłynie [ 5 lipca 2011, o 08:51 ]
Tytuł:  Re: Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl

Może jednak kolega pojawiłby się w biurze Budimeksu w Korzeniewie? Myślę, że coś się uda zrobić.....

kammo, :)

Autor:  kammo [ 5 lipca 2011, o 14:21 ]
Tytuł:  Re: Zbieramy na opłacenie domeny chcemymostu.pl

ChcemyMostu.pl powinno wrócić lada dzień :) na bardzo długo ;) Pzdr

p.s tak jak napisał wcześniej Grzegorz, strona zmieni wygląd i będzie bogatsza w treść

Autor:  caballarius [ 10 sierpnia 2011, o 23:20 ]
Tytuł:  Re:

caballarius napisał(a):
Ale skoro już na 100% jest pewne, że most będzie, to po co krzyczeć "chcemy mostu"?
Po co w takim razie miałaby być ta strona?

Czy nie jest jeszcze na 100% pewne, że most powstanie?


Grzegorz Gniew napisał(a):
chcemy mostu trzeba krzyczeć nawet jak będzie trwała budowa i będą się ociągać :)
Co do kwoty potrzebne jest ok. 150-200zł, nie wiem po ile zrzuta, bo nie wiem ile osób weźmie w niej udział. W sprawie zrzutki proszę pisać na priv. Nowm chce na nowo zbudowac strone i wrzucic na serwer. Na stronie bedzie mozna informowac o postepach prac itd.


Ok, argument był do zaakceptowania. Tyle, że teraz "serwis wspiera Budimex". Jak dla mnie bomba. GW ma plecy u Inwestora :)

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/