Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Aerobik w Kwidzynie?
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=131&t=10779

Autor:  mmmsz [ 29 września 2011, o 08:37 ]
Tytuł:  Aerobik w Kwidzynie?

Hejka gdzie odbywają się jeszcze zajęcia z aerobiku oprócz w Magnum? I za jakie pieniądze?

Autor:  slawek1968 [ 1 grudnia 2011, o 19:10 ]
Tytuł:  Re: Aerobik w Kwidzynie?

Mozesz poprawic kondycje i figure w Studio Pieknego Ciala ul. Słowackiego 16 (za apteka).Warto sprobowac pierwszy trening gratis. Wiecej inf. www.anna-vacu.pl

Autor:  KRYNIA [ 1 grudnia 2011, o 19:24 ]

mmmsz, właśnie przed chwilką umówiłam się tam na jutro, jak masz ochotę, to dołącz, reszta na PW :)

Autor:  beria [ 1 grudnia 2011, o 19:50 ]

Klub malucha na Mieszka? :)

Autor:  mmmsz [ 2 grudnia 2011, o 18:30 ]

KRYNIA napisał(a):
mmmsz, właśnie przed chwilką umówiłam się tam na jutro, jak masz ochotę, to dołącz, reszta na PW :)

Hmmm ciekawa jestem jak cenowo to stoi? na pewno nie tanio :(

Autor:  kasia 1980 [ 3 grudnia 2011, o 19:41 ]

[Wymoderowano]
mod electro_nick:
Informuje wszystkich że konto tego użytkownika to klon konta slawek1968 uparcie spamującego forum reklamą studia "Anna vacu" Co za tym idzie oba konta zostają zbanowane.

Autor:  megi [ 3 grudnia 2011, o 20:23 ]

kasia 1980 napisał(a):
[wymoderowano spam.]

normalnie po przeczytaniu tego postu pomyślałam że zarejestruję się na forum Malborka i napiszę im że na środę jestem umówiona do fryzjera a co mi tam niech i oni wiedzą :P

Autor:  Lilith [ 3 grudnia 2011, o 21:52 ]

megi, niech wiedzą i zazdroszczą :D Nie zapomnij pochwalić się efektami. Cały Malbork na to czeka.
Jak to wygląda cenowo?

Autor:  KRYNIA [ 3 grudnia 2011, o 22:18 ]

Witam, byłam tam dziś na pierwszym gratisowym zabiegu. Faktycznie jest teraz promocja. Wykupując karnet na 11 wizyt - 140zl.
Opcja rower ergometryczny, bądź stepper.
Przy czym polecam steper, bo ten posiada dodatkowo funkcję podczerwieni.
Pół godziny treningu na tym ustroństwie, naprawdę daje czadu !
Kapsuła jest bardzo szczelna a efekty podciśnienia i próżni, są bardzo silne, ale nie jest to niemiłe uczucie:)

Autor:  agnieszka78 [ 17 kwietnia 2012, o 11:31 ]

Witam mam pytanie.Czy ktoś z Was korzystał z kapsuł odchudzających Vacu i czy to prawda , że efekty można osiągnąć bardzo szybko. Dziękuję i proszę o namiar na salon jeśli jest jeszcze w Kwidzynie.

Autor:  reflexes [ 17 kwietnia 2012, o 11:41 ]

Najlepsza metoda to dieta MŻ (mniej żreć) i dużo wylanego potu*. Żadna maszyna tego za Ciebie nie zrobi.

*) Podobno działa, chociaż osobiście nigdy nie próbowałem :D .

Autor:  MACIEKZB [ 17 kwietnia 2012, o 12:02 ]

Jak znam życie i forumowych spamerów buszujących w sieci, to niedługo Agnieszka78 wyskoczy z postem, ze znalazła miejsce dystrybucji owego specyfiku, poda dokładne namiary, pochwali obsługę i będzie zachwalać towar... :D

Autor:  Lilith [ 17 kwietnia 2012, o 17:52 ]

MACIEKZB, trochę wiary w ludzi...
reflexes, z tym MŻ to fajny pomysł jest, tylko ciężki do realizacji. (Powiedziała Lil wcinając kolejny pasek czekolady :D ).

Wiem, ze BestGym prowadzi aerobik i fajnie by było się kiedyś wybrać. Co do tych wszystkich kapsuł, masaży na cellulit itp.- mam do tego wszystkiego sceptyczny stosunek. Bez dobrej diety i ruchu nawet nie ma mowy o schudnięciu.

Autor:  WST 1939 [ 19 kwietnia 2012, o 22:16 ]

To może ja powiem kilka słów, ponieważ musiałem się uporać z brzuszkiem. Nie zgodzę się że trzeba mniej jeść, zdecydowanie nie. Jedzenie to podstawa odchudzania, czy wyrabiania sylwetki (w przypadku panów) jednakże jedzenie mądrze, zbilansowane odpowiednio. W odpowiednich odstępach oraz odpowiednią dawkę, czyli dawkę którą organizm jest w stanie spalić a nie odłożyć. Myślę że na początek wystarczy nie jeść 3-4 godziny przed snem. Głodzenie to nie sposób, mniejsze porcje, częściej jedzone. Unikajcie ziemniaczków pod każdą postacią, zamiast smarować kanapkę masłem polecam serek topiony wyższej jakości. Obcinamy węglowodany, tłuszcze oraz cukry, i nie tylko te proste (węgle).

Oczywiście trzeba postawić sobie cel, w przypadku pań będzie inny cel i w przypadku panów również. Panowie zwykle chcą być bez brzucha, a inni zaczną chodzić na siłownie by zrobić coś dla siebie. Tak w skrócie moje przemyślenia.

Zróbcie coś dla siebie, odżywiajcie się lepiej. Wtedy, proszę mi uwierzyć czujecie się lepiej, witalniej.. nawet do tego stopnia że zapomnicie o tym że Macierewicz wywołał wojnę z Rosją. Pozdrawiam :).

Autor:  drosik [ 20 kwietnia 2012, o 08:42 ]

WST 1939,
Z tymi ziemniakami to nie tak do końca. To nie ziemniaki powodują tycie, tylko wszelkiego rodzaju dodatki w postaci sosów, mięsa itd.

Polecam http://www.msfera.pl/odchudzanie-fakty-mity.html

Autor:  MACIEKZB [ 20 kwietnia 2012, o 09:29 ]

Ostatnio gdzieś przeczytałem(nie pamiętam źródła), że tycie powodowane jest przez tzw. hormon małżeński :D

Autor:  WST 1939 [ 20 kwietnia 2012, o 14:14 ]

Same ziemniaki zawierają skrobie, a to już jest powód by je ograniczyć. Ja na przykład jem może 200-400 g miesięcznie. Oczywiście że sosy to w ogóle zabójstwo w odchudzaniu jak i kulturystyce. Ja mogę polecić zamiast ziemniaczków ryż, najlepiej ciemny nie przetwarzany oraz kasze o której zapominamy.

Z mięs ważne by ograniczyć wieprzowinę. "Świnia idzie w brzuch tylko" :). Jeść tylko krowy i ptaki cytując znaną postać, czyli kurczaki, indyki i wołowinę. Co oczywiście wiąże się z kosztem przy naszych cenach za wołowinę dlatego najzdrowiej dla portfela i dla Ciebie to kurczaki. No, to jeszcze odrzucimy skórę na bok i ideał :grin: .

Autor:  agnieszka78 [ 22 kwietnia 2012, o 20:18 ]

Witam dziękuję za wszystkie Wasze ,,rady,, te urzadzenia to takie kapsuł w których zamontowane są bieźnie lub rower itp.Czyli jak by ktoś się pytał to odchudzanie przez ruch a nie leźenie ale dieta równieź jest potrzebna.Pytałam głównie czy Ktoś wie czy to naprawdę działa i warto zacząc treningi. Wiem , że w Kwidzynie są takie urządzenia . Pozdrawiam Wszystkich .

Autor:  Lilith [ 22 kwietnia 2012, o 20:38 ]

Skoro jest w środku bieżnia, albo rower, to... działa. Każdy wysiłek przynosi efekt.

Autor:  Samidos [ 9 września 2019, o 21:57 ]

Lilith napisał(a):
Skoro jest w środku bieżnia, albo rower, to... działa. Każdy wysiłek przynosi efekt.

Dokładnie, to co mamy "nad" trzeba w jakiś sposób spalić. Owszem dieta, jest też wazna,. by nie "ładować za dużo do pieca", podobnie jak środki takie jak Slimunox są ważne, by poprawić metabolizm oraz opanować chęć podjadania, tak bez wysiłku fizycznego, raczej nie będą zadowalające. Niestety wiele osób uważa, że jak spełni jedną rzecz, czyli nie wiem ,stosuje suplementacje, lub jest tylko na diecie, to odchudzanie musi przynuieśc efekt. Moim zdaniem to nie jest takie oczywiste.

Strefa czasowa: UTC + 1