Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Lekarz rodzinny?
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=131&t=11236

Autor:  mmmsz [ 7 grudnia 2011, o 13:49 ]
Tytuł:  Lekarz rodzinny?

Hej jakiego polecacie lekarza rodzinnego i z jakiej przychodni?? Do jakich należycie i warto do tego lekarza chodzić?

Autor:  kadzimiedz [ 7 grudnia 2011, o 15:23 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Ja po powrocie do Polski nie miałem zielonego pojęcia ktoego lekarza dla nas wybrać. Kilkoro bliskich i zanjomych podpowiedziało mi i skorzystałem. Wybór padł na Pana Piotra Chojnackiego z "Palmed'u" na ul. Chopina w starym pogotowiu. Od pół roku korzystamy z jego profesjonalnej opieki i do tej pory się nie zawiedliśmy. Pomimo młodego wieku, profesjonalizmu i podejścia do sprawy mu nie brakuje. Moje bliźniaki jak słyszą że muszą iść do pana doktora są bardzo zadowolone. A to świadczy że potrafi on zająć się dziećmi żeby ich nie zniechęcić do białego kitla.

Autor:  pepik29 [ 7 grudnia 2011, o 15:41 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

zgadzam sie w 100% kadzimiedz

Autor:  kadzimiedz [ 7 grudnia 2011, o 16:05 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Ja się ze sobą też zgadzam pepik29, :D :wink:

Autor:  Lilith [ 7 grudnia 2011, o 16:32 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

To jest pediatra, ale powiem wam coś w tajemnicy :D też do niego chodzę :P.
Jest dokładny,cierpliwy, troszczy się o tych małych i nieco starszych pacjentów.
Chodziłam przez długie lata do doktora Palaka. I.... Boże chroń mnie przed takimi ludźmi
i takimi rutyniarzami.
Zdecydowanie Chojnacki z Palmedu.

Autor:  NOWY(L) [ 7 grudnia 2011, o 18:33 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Cytuj:
Moje bliźniaki

Fiu fiu....Gratuluję stary :grin: :grin:

Autor:  kadzimiedz [ 7 grudnia 2011, o 19:17 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

A dziękuę.

Autor:  mmmsz [ 8 grudnia 2011, o 07:53 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Aaa ok to może przepiszę moja małą do Chojnackiego, a Wy do jakiego chodzicie?

Autor:  reflexes [ 8 grudnia 2011, o 10:22 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

To jeszcze opiszcie jak wygląda rejestracja do Palmedu?
Moje szkodniki chodzą do Artmedu do przyjmujących tam pań (Żmudowska - Wiśniewska, Wichowska - Łagowska) i bardzo jestem zadowolony z ich podejścia i leczenia. Ja bardzo rzadko ale jak już jestem chory to też do nich idę. Niestety proces rejestracji w tej przychodni wkurza mnie na maxa. Telefonicznie to w 99% przypadków nie ma numerków, a żeby się załapać bez problemów to trzeba kwitnąć co najmniej godzinę przed otwarciem rejestracji. O tym, że jak dziecko się rozchoruje o 12 w południe to trzeba się albo prosić albo czekać do dnia następnego nie wspomnę.

Autor:  kadzimiedz [ 8 grudnia 2011, o 10:40 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

A to chyba wszędzie tak.

Autor:  NOWY(L) [ 8 grudnia 2011, o 15:28 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Cytuj:
Telefonicznie to w 99% przypadków nie ma numerków, a żeby się załapać bez problemów to trzeba kwitnąć co najmniej godzinę przed otwarciem rejestracji. O tym, że jak dziecko się rozchoruje o 12 w południe to trzeba się albo prosić albo czekać do dnia następnego nie wspomnę.

Ale to jest standard nie tylko tam.
Moja mała chodzi do doktor Hanas i jest tam identycznie.
Już nawet nie próbuje się dodzwonić,tylko idę grzecznie na 7 rano zająć miejsce w kolejce.

Autor:  reflexes [ 8 grudnia 2011, o 16:51 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Cytuj:
tylko idę grzecznie na 7 rano zająć miejsce w kolejce.

To masz wypas, bo u mnie to o 7 zaczynają rejestrować a więc jak z reguły stoję od 6. Na domiar złego dzieciaki najczęściej chorują zimą. Dobre jest to, że godzinka na mrozie wpływa całkiem orzeźwiająco na umysł przed całym dniem pracy. :wink:

Autor:  NOWY(L) [ 8 grudnia 2011, o 17:16 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Wypas nie wypas,ale w takim razie po cholere ta telefoniczna rejestracja?
Nie zawsze jeden z rodziców jest w domu,żeby drugi mógł ruszyć w kolejkę.....Dla mnie to jedna wielka bzdura.

Autor:  dixi [ 8 grudnia 2011, o 17:50 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Ciekawe jak załatwią rejestrację przez internet - tak teraz o tym głośno.

Autor:  beria [ 8 grudnia 2011, o 18:05 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

kadzimiedz napisał(a):
Ja się ze sobą też zgadzam pepik29, :D :wink:


To ja się też zgodzę z Wami panowie ;)

A co do rejestracji... hmmm no cóż... no comment ;)

Autor:  martucha821 [ 8 stycznia 2012, o 22:43 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

jako pediatra Pan Chojnacki sprawdził się u nas w 100%. Wieść o dobrym lekarzu szybko się rozniosła, bo teraz musimy się rejestrować z dziennym wyprzedzeniem-tak dużo ludzi do niego. Minusem Palmedu jest to, że często zmieniają nr telefonu, nie wiem czym jest to spowodowane. Telefonicznie można się rejestrować, ale to zależy ilu pacjentów stoi przy okienku-jeśli nie ma nikogo, telefon jest odbierany. Po 2 latach chodzenia do Palmedu Pani Stasia, która rejestruje, robi szczepionki, wypisuje zwolonienia itp. po usłyszeniu nazwiska synka pamięta miesiąc i rok urodzenia :) To bardzo miłe :) Ogólnie polecam Palmed :)

Autor:  Kropka [ 8 stycznia 2012, o 23:23 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Witam nową Forumowiczkę :D i zachęcam do odwiedzenia wątku viewtopic.php?f=122&t=517

Autor:  Lilith [ 9 stycznia 2012, o 19:55 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

martucha821, to prawda. Pani Stasia jest nieoceniona. Bardzo miła, ciepła
i nie sprawiająca żadnych problemów. No i posiada wzorową pamięć.

Autor:  domi25 [ 10 stycznia 2012, o 09:18 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Nam niestety Chojnacki nie przypasował, nie wiem z jakiego powodu stwierdził astmę i dziecko pół roku było bez sensu na sterydzie, na szczęście mój instynkt wygrał i dopiero dwoje innych lekarzy wyprowadziło nas na prostą. porozmawiałam z Chojnackim i nagle zmienił podejście.
ale chyba wrócimy do dr Hanas, bardzo żałuję, że pod wpływem opinii, że Chojnacki taki dobry się do niego zapisałam z córką.

Autor:  Lilith [ 10 stycznia 2012, o 20:25 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

domi25, niestety każdy popełnia błędy. Przykro mi, że ucierpiało na tym Twoje dziecko.

Autor:  domi25 [ 10 stycznia 2012, o 20:36 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

nie, nie ucierpiało, mam nadzieję, że organizm się oczyścił. Na początku byłam zła, ale porozmawiałam z nim, dał skierowanie do alergologa, który potwierdził, że dziecko zdrowe, nie ma żadnej astmy. Potem jeszcze szukał czegoś, kazał robić badania. Ale po badaniach spasował.
A ja... cieszę się, że mam zdrowe dziecko, może też przesadzałam, że latałam z byle kaszlem zaraz do lekarza.

Autor:  Lilith [ 10 stycznia 2012, o 20:44 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

domi25, lepiej latać z byle kaszlem, niż potem martwić się o coś poważniejszego.
Szacunek dla doktora, że przyznał się do błędu.
Bo np. Palak by dalej szedł w zaparte. Do niego się wybitnie zraziłam.

Autor:  domi25 [ 10 stycznia 2012, o 20:58 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Palak to mi właśnie małą jakoś wyprowadził, jemu to akurat nie mam nic do zarzucenia.

Autor:  Lilith [ 11 stycznia 2012, o 18:12 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

domi25, kiedyś był dobrym lekarzem. W tej chwili nie mam do niego zaufania.
Ja to ja. Nic istotnego. Ale kiedy moja babcia ciężko zachorowała z przyczyn cukrzycy, pan doktor odpowiedział
"nażarła się pączków to i ma" to.... ręce mi opadły.

Autor:  mimik [ 25 kwietnia 2014, o 11:01 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

witam wszystkich! :)
i odświeżam wątek.
kilka lat temu już słyszałam o tym lekarzu bardzo dobre opinie.
moja znajoma podałam mi jego numer telefonu, ponieważ od kilku znajomych słyszałam, że Pan doktor Chojnacki może przyjechać z wizytą domową w pilnej sprawie do maleńkiego dziecka.
ale ja dzwonię i dzwonię i nikt nie odbiera ani nie oddzwania i nie można się nagrać na pocztę. :( czy ma ktoś numer na kom do tego lekarza?????

Autor:  biomag [ 25 kwietnia 2014, o 15:20 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Ponieważ trzeba pisać smsy na ten numer. Pan Doktor odpisuje.

Autor:  mimik [ 25 kwietnia 2014, o 18:39 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

dziękuję za odp.
myślałam, że nie wypada pisać sms-a....
spróbuję z tym sms-em, mam nadzieję że odpisze.

Autor:  NOWY(L) [ 25 kwietnia 2014, o 19:32 ]
Tytuł:  Re: Odp: Lekarz rodzinny?

Odpisze .

Autor:  mg6 [ 25 lipca 2016, o 16:37 ]
Tytuł:  Re: Lekarz rodzinny?

Hej, może ktos polecic jakiegos lekarza ogolnego prywatnie i jakies namiary?

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/