Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 28 października 2012, o 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Mam nadzieje, ze tego zaszufladkowania nikt nie wzial personalnie do siebie. Moze nieco niefortunne stwierdzenie, ale chyba wszyscy rozumiemy, o co mi chodzilo. Ja element nie jestem, bo zelastwa nie przewalam w piwnicy, ale tez nie jestem elita bo do fitnesklubu nie chodze (przynajmniej jak jest w miare cieplo ;))


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 30 października 2012, o 21:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:45
Posty: 158
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Urosła nam kolejna siłownia w Kwidzynie i z tego powodu się cieszę, pozwolę sobie napisać kilka słów o niej :). Nie biorę pod uwagę tutaj względów estetycznych, ponieważ te względy biją wszystko co do tej pory widziałem w Kwidzynie i to na głowę.

Po pierwsze kwestia zaplecza. Prysznice, które są naprawdę dobrze wykonane, przemyślane i wygodne. Szatnia raczej przestronna, może bym ograniczył za dużą według mnie liczbę szafek. Gabarytowo szatnia jest naprawdę na "5". Bardzo dobrze że zostały oddzielone pisuary od części w której mieszczą się prysznice. Dzięki temu wychodząc na chwilę z treningu za potrzebą nie musimy spoglądać na towarzyszy :).

Góra. Dla osób które redukują tkankę tłuszczową - marzenie. Sprzęt fitness może się naprawdę podobać. Do tego znajduje się sprzęt do robienia nóg, myślę że również kładzie wszystko co było do tej pory dostępne na głowę wręcz. Maszyny typu Butterfly oraz inny ciekawy sprzęt który nie będę tutaj wymieniał po kolei. Oceniam górę na piątkę :wink:.

Dół. Na początku nie byłem zachwycony ławeczkami do wyciskania (płaska, górna, dolna) ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia do sprzętu co akurat dla mnie jest bardzo ważne. Na "mojej" siłowni mam opanowany ruch, wiem w którym momencie mogę odłożyć sztangę więc pozostaje ocenić jakość ławeczek która jest dobra :smile:. Modlitewnik, chyba najlepszy na którym ćwiczyłem.. kąt nachylenia idealny na moje bicepsy, dla mnie bomba :wink:. Również należy wyróżnić maszynkę do robienia karku, bardzo dobrą bramę czy maszynę do robienia obręczy barków.
Ja akurat ćwiczę w 90 % na wolnych ciężarach dlatego muszę wyróżnić wybór gryfów krótkich, "łamanych". W końcu gryfy mają swoje miejsce i nie trzeba ich szukać po siłowni :wink:. A sztangielki (hantle) dobrze się trzymają, zalane gumą więc niwelują możliwość kontuzji, ogólnie jak to hantle na plus :). Jak byłem w pierwszym dniu to były dostępne tylko do 25 kg.... natomiast miały już być w następnym tygodniu do 40 kg, czyli normalnie :wink:. Również miały dojść odżywki z Animala, Trec-a, Olimp-a, FA i innych firm :).

Obsługa ?, bardzo miło.. aż za miło :razz:. A trenerzy ?, zawsze dobra sprawa jeżeli ktoś ma na oku to jak wykonujesz poszczególne ćwiczenia.

Sauna również ma być, czy już jest. Mnie akurat sauna nie obchodzi, ponieważ i tak bym do niej nie chodził. Natomiast dla osób chcących zgubić brzuszek jak najbardziej :).

Cena ?. Cena za siłownię góra, dół plus sauna czyli normalny karnet to chyba 95 złotych (?) a po podpisaniu rocznej umowy 80 złotych czyli cena karnetu w siłowni Best Gym. Więc o co chodzi ?.

Element który ćwiczy w piwnicy ?, ja się poczułem urażony.. chodziłem ledwie 8 miesięcy do "piwnicy" jednakże wspominam to bardzo dobrze i zapewniam Ciebie że nie czuje się elementem ani plebsem, a chyba to chciałeś udowodnić :roll:. Elementu raczej szukaj w barach i lokalnych dyskotekach, kulturystyka amatorska to walka z samym sobą a to jest najtrudniejsze ponieważ znasz swoje słabości.

Już nie mogę się doczekać otwarcia nowego magnuma :wink:.

Każdemu polecam przejść się po naszych siłowniach i porównać, każdy oczekuje czegoś innego. Ważne żeby "coś" robić z sobą.

PS. Ta "siłownia" na wolnym powietrzu to śmiech na sali.. myślałem że to będzie coś dla osób dorosłych, seniorów a nie.. no właśnie kogo ?. Dla dzieci za duże obciążenie a dla starszych za małe siedziska chociażby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 2 listopada 2012, o 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 12:20
Posty: 141
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
WST 1939, Dokładnie najwyższy poziom w mieście w Gold...Gym :grin: Ciekawe czy "nowy" MAGNUM pobije rywala :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 5 listopada 2012, o 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 21:18
Posty: 293
Lokalizacja: (:KWIDZYN:)
Płeć: Kobieta
"Nowy" Magnum miał być dzisiaj otwarty a nie widzę aby zdążyli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 5 listopada 2012, o 13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 12:20
Posty: 141
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
domi25, dwa dni temu byłem na spacerze i widziałem jakieś ustawione maszyny i sprzątanie w środku, ale do otwarcia trochę brakowało.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 5 listopada 2012, o 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 21:18
Posty: 293
Lokalizacja: (:KWIDZYN:)
Płeć: Kobieta
byłam, pytałam
ogrzewania nawet jeszcze nie ma, pan powiedział, że moooże do środy zdążą
znając życie za tydzień otworzą


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 5 listopada 2012, o 15:22 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2010, o 14:24
Posty: 355
Lokalizacja: Røros/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Byłem dzisiaj z dziewczyną, można już przychodzić na Zumbe z tego co się dowiedzieliśmy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 5 listopada 2012, o 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:45
Posty: 158
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Widzę ze siłownia jest otwierana "na raty", moim zdaniem powinna być otwarta chociażby w grudniu ale by już wszystko było na poziomie. Coś takiego nie przysporzy tam klientów. Dziś mamy wybór więc dziwna sytuacja, a zachowanie takie jak by jedna "firma" miała monopol w Kwidzynie w tej branży. No ale ocenię jak będę tam :).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 6 listopada 2012, o 07:24 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:28
Posty: 846
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Już wczoraj trochę osób ćwiczyło na siłowni. Widać, że to wszystko jest jeszcze nie gotowe. Chyba, że ludzie testowali tylko sprzęt.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 11 kwietnia 2013, o 10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 listopada 2007, o 11:12
Posty: 282
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ta instytucja (Magnum) jest niestety utrapieniem dla okolicznych mieszkańców. Teren wokół budynku został totalnie zdewastowany przez budowę, a najgorsze jest to że klienci parkują gdzie popadnie więc wszystko wokoło jest zajęte - prawie jak w centrum Warszawy - ludzie kłócą się o miejsce parkingowe - nie do pomyślenia :x


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 22 czerwca 2014, o 18:20 
Offline

Dołączył(a): 8 października 2012, o 18:40
Posty: 2
Płeć: Nie wybrano
Mam nadzieje że jest troche lepiej z parkingami - każdy KORZYSTAJĄCY z klubu może POSTAWIĆ AUTO na PARKINGU za MAGNUM - będzie jeszcze kilka miejsc dobudowanych przy Chrobrego + CHODNIK ZE ŚCIEŻKĄ ROWEROWĄ OD STRONY PLACU ZABAW. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 22 czerwca 2014, o 18:50 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Jest gdzie stanąć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 3 listopada 2017, o 07:08 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2012, o 20:38
Posty: 401
Płeć: Mężczyzna
Dało by się coś zrobić z tym wątkiem? Wyświetla się on codziennie jako wątek aktywny, gdzie ostatni wpis jest z 22 czerwca 2014.

Dzięki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siłownie/kluby fitness
PostNapisane: 4 listopada 2017, o 09:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
qra, na stronie głównej w prawym górnym rogu kliknij "Oznacz działy jako przeczytane "


Załączniki:
Przeczytane.jpg
Przeczytane.jpg [ 78.43 KiB | Przeglądane 7423 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.