Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 09:05 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2009, o 19:51
Posty: 436
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów mógłby polecić jakiś zakład zajmujący się projektowaniem i wykonaniem mebli kuchennych pod wymiar?
Pozdrawiam.:-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 09:13 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Adam Kędziora, Mareza.

Dorabiał mi meble biurowe do istniejącej zabudowy. Jakość wykonania I klasa. :)

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 10:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 stycznia 2012, o 12:41
Posty: 30
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Polecić Ci nie mogę ale mogę odradzić.

Ostatnio wykonywałem kuchnię pod wymiar i po odwiedzeniu wielu kwidzyńskich salonów najbardziej odpowiadał mi "Styl Meble" koło rynku. Pierwsze wrażenie bardzo dobre - miła obsługa, fajne pomysły na projekt, całkiem przystępne ceny. Zwiedziony ich "profesjonalizmem" podpisałem umowę na wykonanie kuchni - termin wykonania 4 tygodnie - czyli tak jak wszędzie.
Dwa dni przed terminem montażu odebrałem telefon z salonu z informacją że niestety z powodu dużej ilości zamówień montaż kuchni opóźni się o 4 dni - pomyślałem OK - zdarza się. Przed następnym terminem montażu już nikt się nie odezwał więc odwiedziłem biuro osobiście - zdziwiona Pani uświadomiła mnie, że termin montażu został przesunięty nie o 4 lecz o 11 dni.
Ten termin pokrywał się z moim wyjazdem służbowym więc nie mogłem być przy samym montażu. Poprosiłem ojca żeby był na miejscu. Chłop musiał brać dwa dni urlopu bo pierwszego dnia monterzy zjawili się o 18:00, wnieśli graty i powiedzieli dobranoc a następnego dnia przyjechali sobie w południe dopiero po mojej interwencji telefonicznej - żenada. Nie będę się już rozpisywał że pozostawili po sobie straszny syf; w szafkach brakowało kołków do półek i spowalniaczy do drzwiczek i nie podbito mi żadnej gwarancji ani dokumentów montażu kuchenki gazowej. Mało tego - na zabudowę zaworu wody do kuchni czekałem 2 miesiące - dopiero po niezliczonych telefonach, porządnym opr.. i groźbie złożenia reklamacji na wykonaną usługę przed samą wigilią zapukali do mnie panowie z prezentem świątecznym w postaci wspomnianego elementu, za który chcieli abym im zapłacił 380 zł twierdząc że nie uregulowałem jeszcze w pełni płatności za kuchnię - pogoniłem dziadów!!

Ogólnie: BRAK SŁÓW - ŻENADA
Nie polecam nikomu tego studia - szkoda zmarnowanego czasu i nerwów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 21:18
Posty: 293
Lokalizacja: (:KWIDZYN:)
Płeć: Kobieta
ja mam kuchnię od Bajana, już 3 lata, jest solidna, jeszcze nic mi się nie zepsuło typu zawiasy itd...czekaliśmy wtedy ok 3 tyg, ale kuchnia była co do dnia, wszystko czyste zostawili.
A wybór mój padła na Bajana, bo jak do mnie przyszedł i mu mówiłam co bym chciała to malował to od razu odręcznie, projekt wyglądał po 15 minutach jak moja wymarzona kuchnia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 11:13 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Rzeczywiście w Bajanie terminowość też była świetna. Co do dnia i godziny. Montowali nam szafę według mojego projektu jakieś 3 lata temu.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 12:22 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2009, o 19:51
Posty: 436
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dziękuję za podpowiedzi:-)Wycieczke do salonu przy rynku sobie podaruje;-)"BAJAN" - a gdzie to jest?:$Czy ktoś zamawiał meble w salonie za dawną Casablanką?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 21:18
Posty: 293
Lokalizacja: (:KWIDZYN:)
Płeć: Kobieta
Bajan jest koło Musica
obok wejście i do góry, jest szyld


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 12:37 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2009, o 19:51
Posty: 436
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
domi25 napisał(a):
Bajan jest koło Musica
obok wejście i do góry, jest szyld

Dzięki:-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
Ja meble brałem z gawina , a zamawiałem w "BMS RTV" (mebla mają na dole sklepu) czas oczekiwania standardowy 4-6 tyg. (zależy od frontów) meble dostarczone jako korpus , także montuję się tylko fronty,nóżki i cokoliki (bardzo szybki montaż) oraz blat jest w całości , więc trzeba pobawić się w wycinanie :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 17:41 
Offline

Dołączył(a): 11 sierpnia 2011, o 07:20
Posty: 4
Płeć: Nie wybrano
Ja polecam, firmę jednoosobową. Chłopak robi sam, porządnie i solidnie, pomiar i projekt gratis. Także można spróbować, chcesz to podam Ci telefon, bo mi kuchnie robił i szafę
pod zabudowę i jestem w 100% usatysfakcjonowana. jak chcesz podam numer tel.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 17:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Właśnie jestem na etapie szafy pod zabudowę. Zaczęłam od salonu Styl na Kopernika. Pierwsze co tam usłyszałam to projektantka i 50zł .Zdumiało mnie to ale cóż...... pomyślałam prosta jestem i chcę prostą szafę , po co mi projektant? Ale to może taka moda i dlatego moje nogi już więcej mnie tam nie poniosą...Tym bardziej że chciałam lakierowane fronty a Pani skomentowała do szafy w pokoju lakierowane fronty? 8)

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 17:58 
Offline

Dołączył(a): 11 sierpnia 2011, o 07:20
Posty: 4
Płeć: Nie wybrano
Hehe to dziwaki, na moje wszystko się robi pod klienta, jak chce lakierowane to się robi, klient nasz Pan.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
dreds11 napisał(a):
Czy ktoś zamawiał meble w salonie za dawną Casablanką?

Nie wiem czy ten salon prowadza ci sami ludzie, ktorzy robili mi kuchnie 8 lat temu. Jezeli tak to:
1. Moje meble maja 8 lat, nie wiem czy to duzo czy malo. Uzytkowane intensywnie. Jeszcze stoja.
2. Majstry nie zabezpieczyli blatow, na laczeniach zaczynaja puchnac.
3. Okleina frontow w niektorych naroznikach zaczyna sie odklejac.
Jako ze wlasnie zastanawiam sie nad remontem mysle rowniez o wymianie tych mebli. Nie wiem czy kolejny raz do nich pojde, pewnie tak, chociazby po oferte. Zalezy mi tylko na samym zrobieniu mebli, bo od skladania, wieszania i dociecia blatow mam fachowca pierwsza liga.
O tym jak w kosc potrafia dac majstry od kuchni przekonalem sie owe 8 lat temu. Meble robila mi firma, ktora wtedy dzialala w swietlicy kolejowej (nie wiem co tam teraz sie dzieje). Robili 3 podejscia, 3 razy zabierali szafki do poprawki/przerobienia/wymiany. Za trzecim razem kazalem zawinac ten badziew i ozieble pozegnalem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 stycznia 2012, o 20:27 
Offline

Dołączył(a): 21 lutego 2010, o 19:35
Posty: 50
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Firma PROFIL p. Bednarza z ul. Długiej naprzeciwko firmy Rybickiego, meble Kuchenne na wymiar, zabudowy wszelkiego rodzaju. Terminy dotrzymane, fachowo, solidnie i ceny przystępne.

_________________
art


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 6 stycznia 2012, o 00:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
kapec napisał(a):
dreds11 napisał(a):
Czy ktoś zamawiał meble w salonie za dawną Casablanką?

Nie wiem czy ten salon prowadza ci sami ludzie, ktorzy robili mi kuchnie 8 lat temu. Jezeli tak to:
1. Moje meble maja 8 lat, nie wiem czy to duzo czy malo. Uzytkowane intensywnie. Jeszcze stoja.
2. Majstry nie zabezpieczyli blatow, na laczeniach zaczynaja puchnac.
3. Okleina frontow w niektorych naroznikach zaczyna sie odklejac.


Mam to samo, tylko u mnie po 6 latach są takie objawy. Dodam jeszcze 4 punkt:

4. Pół roku czekałem na wymianę frontu od szuflady, bo było inne nacięcie niż w 3 pozostałych

Na pewno tej firmy (która nawet nazwy nie ma) nie polecam. Wystrzegam też zamawiania mebli do kuchnii pod wymiar ze sklepu na Mostowej. Własnie ta nieszczęsna firma dla nich robi.

Do mebli kuchennych polecam również Bajan, a do zabudowy np. w przedpokoju INDECO ze Zbożowej - terminowy, dokładni i cenowo przystępni.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.