Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 12 lipca 2012, o 20:35 
Offline

Dołączył(a): 19 lipca 2010, o 18:36
Posty: 35
Lokalizacja: Sadlinki
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
Trafiłem dziś do firmy: http://www.ozonkwidzyn.strefa.pl/


Dzięki temu wątkowi, dzisiaj też tam trafiłem i tez polecam.

Pan Marcin poza doprowadzeniem mojej klimatyzacji do nalezytego stanu, opowiedział sporo technicznych zagadneń z nią związanych. Widac że człowiek poważnie podchodzi do sprawy i dysponuje ogromną wiedza na temat tego co robi.

Polecam zdecydowanie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 23 lipca 2012, o 17:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2009, o 13:34
Posty: 185
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
Szukalam kogos do nabicia klimatyzacji, poczytalam Wasze komentarze i takze pojechałam do P.Marcina i potwierdzam wszystko co zostało napisane powyzej .Ten pan doskonale sie zna na tym co robi ,potrafi nie tylko nabić klime ,usunał mi usterki zwiazane z klimatyzacja ,przy okazji dowiedzialam sie kilku technicznych zagadnien .Jednym słowem dokładny profesjonalista .Polecam .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 22 sierpnia 2012, o 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
pawik83 napisał(a):
prokurator1 napisał(a):
http://www.centrumserwis.pl Klima , serwis, myjnia


Tej firmy nie polecam zdzierstwo w żywe oczy :evil:


Nie dość że zdzierstwo to na dodatek tragedia jeśli chodzi o szeroko pojętą "fachowość" w temacie klimatyzacji.
Odradzam każdemu.

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 19:25 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2009, o 17:28
Posty: 42
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jak najdalej od
takiej firmy Centrumserwis.pl Klima,serwis,myjnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 30 sierpnia 2012, o 14:27 
Offline

Dołączył(a): 30 sierpnia 2012, o 14:06
Posty: 1
Płeć: Nie wybrano
Zasadniczo nigdy nie wyrażam swojej opinii na forum, ale korzystałam z Centrum- Serwisu przy ulicy Krasickiego w Kwidzynie osobiście i co.? Jestem bardzo zadowolona, przemiła obsługa , pełna komputeryzacja . Wielokrotnie korzystałam z usług innych zakładów na terenie Kwidzyna i nie tylko jednak w tym serwisie diagnoza została postawiona szybko i trafnie i taka tez była naprawa usterki. Pozdrawiam Centrum-Serwis


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 30 sierpnia 2012, o 14:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
"Zasadniczo nigdy nie wyrażam swojej opinii na forum, ale" postanowiłam zarejestrować się i wyrazić ... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 30 sierpnia 2012, o 16:58 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2009, o 17:28
Posty: 42
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Prokurator1 jest te bardzo zadowolony?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 31 sierpnia 2012, o 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Komin napisał(a):
"Zasadniczo nigdy nie wyrażam swojej opinii na forum, ale" postanowiłam zarejestrować się i wyrazić ... :D

Też się uśmiałem :D , po moim poprzednim wpisie zadzwonił do mnie właściciel tegoż "serwisu" i straszył sądem jeśli nie usunę swojej negatywnej opinii.


:D :D :D

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 31 sierpnia 2012, o 19:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 marca 2007, o 15:13
Posty: 2653
Lokalizacja: 85% Røros 15% Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
punky, widzisz, po tym można poznać również fachowca na poziomie-bo gdyby człowiek miał klasę to zadzwoniłby i zaproponował poprawki na koszt zakładu czy cokolwiek-"zawsze idzie się dogadać". Nikt nie jest nieomylny, ale jeśli komuś zależy na renomie i dobrej opinii to w takich przypadkach przyznaje się do błędu i próbuje go naprawić, a jak dzwoni do klienta z pogróżkami no to jak dla mnie dno totalne... Może opisz dokładniej swoją przygodę z tym zakładem, no chyba że się boisz :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 31 sierpnia 2012, o 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
electro_nick napisał(a):
Może opisz dokładniej swoją przygodę z tym zakładem.. :shock:


Dobra myśl.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 3 września 2012, o 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
electro_nick napisał(a):
punky, widzisz, po tym można poznać również fachowca na poziomie-bo gdyby człowiek miał klasę to zadzwoniłby i zaproponował poprawki na koszt zakładu czy cokolwiek-"zawsze idzie się dogadać". Nikt nie jest nieomylny, ale jeśli komuś zależy na renomie i dobrej opinii to w takich przypadkach przyznaje się do błędu i próbuje go naprawić, a jak dzwoni do klienta z pogróżkami no to jak dla mnie dno totalne... Może opisz dokładniej swoją przygodę z tym zakładem, no chyba że się boisz :shock:



Masz niestety w 100% rację.

Nie boję się - moja firma ma kilku prawników do dyspozycji w takich przypadkach, nie mam po prostu ochoty babrać się w g...e.

Poza tym opiszę tylko to co mnie spotkało po części - reszty nie mogę już w tej chwili udowodnić, gdyż moje zdenerwowanie wzięło górę i nie porobiłem zdjęć.




Więc od początku.

W maju pojechałem do centrum serwis na ul. Krasickiego, moja klimatyzacja była kompletnie pusta.
Zostawiłem auto na 3 godziny na diagnostykę, dowiedziałem się że mam filtr osuszacza do wymiany oraz oringi, no i na koniec nabicie.
Jako przyczynę nieszczelności podano mi zgniły filtr i wspomniane oringi.
Na usługę dają gwarancję - na rachunku widnieje wpis "kompletna diagnostyka układu klimatyzacji".
Ok.

Jako że nie było mnie w PL w okresie czerwiec i lipiec to wsiadłem do auta w sierpniu i klimat znów pusty.

Odwiedziłem znowu wspomniany wyżej serwis i znaleźli dziurę w skraplaczu (notabene wielkości 2 palców).
Ja się pytam jakim cudem to przeoczyli podczas "kompletnej diagnostyki" za pierwszym razem :D
Więc zapytałem ile kosztuje u nich skraplacz - 450 PLN do mojego auta.
Podziękowałem i pojechałem do domu, na allegro ten sam, tej samej firmy 380 PLN :D

Następnego dnia podjechałem do innej firmy reklamowanej w tym wątku przez między innymi przez drosika.
U tego pana skraplacz do mojego auta kosztował 300 PLN , a więc 150 taniej.

Po wymianie skraplacza u pana Marcina najpierw nabito mi klimatyzację azotem, żeby sprawdzić szczelność, potem czynnikiem. Mój tata który rano podjechał ze mną do pana Marcina wziął stary skraplacz i pojechał na ul. Krasickiego pokazać im to czego nie mogli zobaczyć podczas pierwszej ich tzw "diagnostyki" , jak to możliwe że za pierwszym razem to przeoczono i dlaczego nabito dalej nieszczelną klimatyzację czynnikiem. :D :D :D
Teraz największy absurd tej sytuacji: Kobieta oświadczyła mojemu tacie podczas już ostrzejszej wymiany zdań, że mechanik podczas wymiany skraplacza zrobił mi tą dziurę :D :D :D
Tę samą dziurę którą dzień wcześniej jej "serwisanci" mi pokazali pod okularami UV :D :D :D


Teraz ich ceny.

O skraplaczu już wspomniałem,
Wymiana oringów 30 PLN, dodam że jedna sztuka kosztuje w hurcie około 10 groszy!!!
Nabicie 180 PLN, tam gdzie robiłem 140 PLN, tylko że mówię tutaj o nabiciu do pełna a nie o uzupełnieniu.






Niestety to nie wszystko, reszta jeśli kogoś interesuje na PW.



Także jako kolejny w tym wątku mogę ze szczerym sercem polecić pana Marcina z http://www.ozonkwidzyn.strefa.pl/

,a zdecydowanie odradzam "serwis" z Krasickiego.




PS. Pozdrawiam właściciela i czekam na kolejny telefon :D :D :D :D :D :D :D

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 4 września 2012, o 17:48 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2012, o 17:34
Posty: 1
Płeć: Nie wybrano
witam ja tez korzystalem z usług tego serwisu centrum serwis i jetem zadowolony,bardzo fachowa rzetelna obsluga bardzo polecam ten SERWIS!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 4 września 2012, o 17:57 
Jeżeli jeszcze ktoś znowu zarejestruje się tylko po to by wrzucic tu komentarz jak z autogeneretora komentarzy allegro to będę banował takie osoby bez ostrzeżenia. I wcale nie jest to kampania oczerniająca jakiś tam serwis (który ani mnie ziębi ani grzeje). Możecie mnie podać na Policję.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 4 września 2012, o 18:00 
Widocznie kogoś zabolaly szczere opinie .
Pozdrawiam tego "kogoś" :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Mechanik samochodowy - klimatyzacja
PostNapisane: 4 września 2012, o 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Łooooo ludzie czy oni myślą, że wszyscy jesteśmy tak naiwni, że nie zauważymy liczby postów delikwenta ? :573:
Strzelacie sobie w ten sposób w stopę centrum servis.... :572: Widocznie nie dość, że brak kompetencji to jeszcze zdrowego rozsądku ....

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.