Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: dobra lub bardzo dobra firma telekomunikacyjna w Kwidzynie
PostNapisane: 11 maja 2021, o 15:10 
Offline

Dołączył(a): 15 stycznia 2012, o 11:43
Posty: 339
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam,
próbowałem szukać podobnych wątków, ale nie znalazłem.
Proszę o polecenie dobrej lub bardzo dobrej firmy telekomunikacyjnejw Kwidzynie. W Multimediach mam problemz zanikającym dźwiękiem , zanikającym obrazem (pikselllllllllle0 w TV i zanikami internetu mniej więcej 10-13 w różnych dniacch i różnych godzinach. Znajoma ma tosamo na Szerokiej i przenosi się do Netii. Netia zasypuje mnie ofertami od dawna , kilku przedstawicieli podrzuca ulotki.

Jaką firmą mam wybrać? Najpierw byłem w Multimedia , potem w Vectrze. teraz Multimedia. co polecacie, także pod względem dostępnośći biura, serwisu, ale przede wszystkim jakości TV i internetu.

Skąd inąd wiem, że MM wie o takiej usterce, ale nie wie jak to poprawić, może im nie zależy?
pozdrawiam
domek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dobra lub bardzo dobra firma telekomunikacyjna w Kwidzyn
PostNapisane: 24 czerwca 2021, o 00:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2008, o 18:55
Posty: 2475
Lokalizacja: Gardeja / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
TV - NC+ i nic innego - żaden kabel - szczególnie MM, Vectra - popada i nie działa, bo leci zalanych wodą studzienkach...
Internet... well, był do niedawna dobry net - MSI/Gracomm, ale... został przejęty przez firmę z Prabut :) I ta historia nie potoczyła się dobrze ;)

https://www.facebook.com/stefano.el.doc ... 4110955237

Ale obecnie przeszedłem na Netia, chociaż w moim rejonie - Sokola, wchodzi Orange ze światłowodem. Netia działa... no tak czasem lubi sobie stanąc na 2-3 minuty raz na tydzień, cytując klasyka... "Not great not terible" ;)

_________________
Od chwili tej aż do końca świata,w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dobra lub bardzo dobra firma telekomunikacyjna w Kwidzyn
PostNapisane: 24 czerwca 2021, o 06:26 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
beria napisał(a):
wchodzi Orange ze światłowodem.

Właśnie, zna ktoś może politykę "kablowania" rejonów tej firmy?
U mnie na ulicy rok czy dwa temu przetoczyła się brygada która układała światłowody. Powiem szczerze, że niewiele na to zwracałem uwagę. Położyli, zwinęli się i już. Po jakimś czasie patrzę, że wszyscy sąsiedzi mają przy swoich ogrodzeniach wystające z chodnika taśmy z napisem "Przewód światłowodowy" czy coś podobnego. Wszyscy tylko nie ja :( Wszedłem na stronę Orange na której można sprawdzić usługi dostępne dla danego adresu i oczom nie wierzę. Pod wszystkimi adresami na mojej ulicy jest dostępny szybki internet światłowodowy tylko nie u mnie :shock: Udałem się więc do najbliższego salonu Orange ale niestety przemiła Pani nie była w stanie wyjaśnić dlaczego tak robią, ale podobno nie jestem odosobnionym przypadkiem. Niby złożyłem jakiś kwit wyrażający moją chęć, ale to pewnie nic nie zmieni, bo nie sądzę że ktoś będzie znowu kopał 100m chodnika żeby mnie podłączyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: dobra lub bardzo dobra firma telekomunikacyjna w Kwidzyn
PostNapisane: 24 czerwca 2021, o 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
reflexes napisał(a):
beria napisał(a):
wchodzi Orange ze światłowodem.

Właśnie, zna ktoś może politykę "kablowania" rejonów tej firmy?
U mnie na ulicy rok czy dwa temu przetoczyła się brygada która układała światłowody. Powiem szczerze, że niewiele na to zwracałem uwagę. Położyli, zwinęli się i już. Po jakimś czasie patrzę, że wszyscy sąsiedzi mają przy swoich ogrodzeniach wystające z chodnika taśmy z napisem "Przewód światłowodowy" czy coś podobnego. Wszyscy tylko nie ja :( Wszedłem na stronę Orange na której można sprawdzić usługi dostępne dla danego adresu i oczom nie wierzę. Pod wszystkimi adresami na mojej ulicy jest dostępny szybki internet światłowodowy tylko nie u mnie :shock: Udałem się więc do najbliższego salonu Orange ale niestety przemiła Pani nie była w stanie wyjaśnić dlaczego tak robią, ale podobno nie jestem odosobnionym przypadkiem. Niby złożyłem jakiś kwit wyrażający moją chęć, ale to pewnie nic nie zmieni, bo nie sądzę że ktoś będzie znowu kopał 100m chodnika żeby mnie podłączyć.



U mnie jest dokładnie to samo. Żeby było śmieszniej to sobie weszli pod dom sąsiada z kablem, ale go nie podłączą. Jakieś kpiny. Do mnie mają 20m i też nie podłączą. Bo nie. O i co nam pan zrobisz.

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: dobra lub bardzo dobra firma telekomunikacyjna w Kwidzyn
PostNapisane: 24 czerwca 2021, o 18:59 
Offline

Dołączył(a): 15 stycznia 2012, o 11:43
Posty: 339
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
witam
pytałem o poradę, bo sypał mi się obraz/dźwięk w MM. Zgłosiłem w biurze , przyszedł Pan Monter i stwierdził, że sygnał mam 100% i nic się u mnie nie dzieje i wyszedł. Pikseloza zmniejszyła się znacznie i właściwie jest niezuważalna. Znajoma z Szerokiej przeniosła się z MM do Netii. W "moim" bloku jest MM, Vectra, Netia (od ich przedstawicieli mam zebrane z siedem ulotek), nie wiem nic o Orange, i innych, jeśli są?
Nie wiem o światłowodach czy są , niema kogo zapytać. Nie mam też extra wymagań, te programy, które mam są wystarczające . Mam dodatkowy pakiet Eleven dla oglądania piłki ligowej. Podobno jakaś nowa firma wykupiła prawa do Bundesligi - muszę poczekać do jesieni.
Życzę wam dobrego odbioru
z poważaniem
domek

-- 24 czerwca 2021, o 19:04 --

GSXR napisał "weszli pod dom sąsiada z kablem, ale go nie podłączą." Oby sąsiad nie użył "strzelby i szpadla". :)

reflexes zapytał: zna ktoś może politykę "kablowania" rejonów tej firmy? Znają pewnie fimy i wykonawcy. Były pieniądze, to położono świadłowody


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.