Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: NPL
PostNapisane: 29 grudnia 2014, o 13:17 
Offline

Dołączył(a): 19 grudnia 2010, o 03:23
Posty: 27
Płeć: Kobieta
Czy w Kwidzynie funkcjonuje NPL?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 29 grudnia 2014, o 15:11 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Chodzi Ci o Narodowy Program Leśny? :grinka:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 29 grudnia 2014, o 18:42 
Offline

Dołączył(a): 19 grudnia 2010, o 03:23
Posty: 27
Płeć: Kobieta
Bardziej o Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 29 grudnia 2014, o 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 listopada 2010, o 22:37
Posty: 279
Lokalizacja: Kwidzyn\ Gdańsk
Płeć: Kobieta
szpital.

-- 29 grudnia 2014, o 21:55 --

szpital.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 29 grudnia 2014, o 22:01 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
Bardziej o Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną ;)

A to faktycznie tylko szpital ale zdecydowanie polecam przechorować (o ile oczywiście się da i sytuacja nie zagraża życiu) do pierwszego pracującego dnia i pójść do rodzinnego w swojej przychodni. Korzystałem nie raz i nie dwa i niestety chyba nigdy nie wyszedłem zadowolony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 29 grudnia 2014, o 22:36 
Tiaaaa......a najlepiej jechać do Grudziądza albo Gdańska. :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 30 grudnia 2014, o 07:12 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Czytać nie potrafisz? Napisałem wyraźnie żeby przeczekać, o ile się da, do pierwszego pracującego dnia i iść do lekarza rodzinnego. Dla jasności dodam, że nie jestem hipochondrykiem ani roztrzęsionym tatusiem, który wymaga kompleksowych badań przy każdym katarku. Jedyne czego bym chciał to w miarę uprzejma i przede wszystkim fachowa obsługa. Tego pierwszego to raczej tam nie widziałem, a i z drugim nie jest najlepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 30 grudnia 2014, o 12:27 
I po co tyle agresji.....Żartobliwie miało być,ale zawsze ktoś musi się spiąć.
A co do ostatniego zdania.
Wyobraź sobie ,że ostatnio doświadczyłem tam i jednego i drugiego.Nie wiem ,czy to jednostkowy przypadek,ale miał miejsce.Tyle ode mnie.Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 30 grudnia 2014, o 13:39 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
I po co tyle agresji.....Żartobliwie miało być,ale zawsze ktoś musi się spiąć.

To po co zaczepiasz? Napisałem swoje zdanie i tyle. Ktoś zadaje pytanie, ktoś odpowiada, a Ty podkręcasz.
Cytuj:
Wyobraź sobie ,że ostatnio doświadczyłem tam i jednego i drugiego.Nie wiem ,czy to jednostkowy przypadek,ale miał miejsce.

Ja i moje dzieci nie mamy tyle szczęścia. Oczywiście nie twierdze kategorycznie, że się nie zdarza, bo raz całkiem nie dawno faktycznie zostałem tam załatwiony całkiem miło i fachowo. Jadnak kilka miesięcy wcześniej jak wpadłem tam z nadzieją na to co pisałem wcześniej to wyszedłem tak wku...ny, że miałem ochotę im coś bolesnego zrobić.
Na dzień dobry pani w recepcji wyśmiała mnie, że przychodzę z bólem gardła. Później pan doktor kazał mi jechać do apteki i kupić sobie tabletki na gardło bez recepty i ziółka do płukania. Nie pomogło moje tłumaczenie, że w ciągu tygodnia zjadłem pół apteki, a gardło mam tak spuchnięte, że w nocy się duszę. Oczywiście w pierwszym możliwym momencie poszedłem do rodzinnego i po tygodniowej kuracji antybiotykiem był spokój.
Takich przypadków miałem kilka, głównie ze starszą córką. Dzisiaj omijam szerokim łukiem, bo i tak zawsze kończyło się kolejną wizytą w lekarza rodzinnego i zupełnie innymi zaleceniami.

Fakt może lekko się spinam ale tylko przez to, że mam z tym miejscem złe doświadczenia. Nie chodzę tam dla przyjemności i z byle gównem. Zawsze walczę ze sobą, bo wiem jak to się skończy i zwlekam do granic wytrzymałości. Rozumiem, że może ktoś nie jest szczęśliwy, że musi tam kwitnąć w święta czy weekendy ale taką sobie wybrał pracę. Zdarza mi się czasem korzystać ze służby zdrowia w innym mieście (i nie jest to Grudziądz czy Gdańsk ale też na G :P ) i czy to w normalny dzień czy w święta zawsze jest ok. W tygodniu żadnej rejestracji, stania w kolejkach, wchodzisz, siadasz w kolejce i już. Nie martwisz się jak dzieciak Ci się rozchoruje o 14.00, że już nie ma numerków. W świata czy weekendy zawsze długa kolejka, a mimo to obsługa w pełni profesjonalna. Wkurzam się, że muszę kwitnąć w tej kolejce ale po wejściu do gabinetu wiem czemu. Zawsze dzieciak jest przebadany, obejrzany, wypytany, a to niestety kosztuje trochę czasu. Niby ten sam kraj, ten sam system, a tak różne podejście, bo jak się chce to można.
Cytuj:
Tyle ode mnie.

Ja mogę jeszcze długo ale jak nie to nie :P
Cytuj:
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Również życzę pomyślności w Nowym Roku i dodatkowo życzę Tobie, sobie i nam wszystkim żebyśmy w końcu nie mieli powodów do narzekania na służbę zdrowia :-D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 30 grudnia 2014, o 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 listopada 2010, o 22:37
Posty: 279
Lokalizacja: Kwidzyn\ Gdańsk
Płeć: Kobieta
NOWY(L) napisał(a):
Tiaaaa......a najlepiej jechać do Grudziądza albo Gdańska. :twisted:

żebyś wiedział. Pojechałam z córką do Gdańska, do szpitala na Zaspie. Przez nasz NPL to moje dziecko straciłoby nerkę. Miała 42st gorączki a w Kw dali jej syrop na gardło.
Na Zaspie pierwsze co to badania moczu, krwi i wyszło, co jej dolega


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NPL
PostNapisane: 1 stycznia 2015, o 18:40 
Cytuj:
To po co zaczepiasz

Uuuuu....wybacz,nie wiedziałem ,żeś taki delikatny.Wybacz.Więcej nie będę.Obiecuję.
Cytuj:
Fakt może lekko się spinam ale tylko przez to, że mam z tym miejscem złe doświadczenia

Też mam.Zakończone wizytą w zakładzie pogrzebowym a później na cmentarzu.Też byłem traktowany nie poważnie,a szanowny pan ginekolog został ostatnio przeze mnie mocno zjeb..ny,bo na chamstwo reaguję chamstwem.Ale co z tego.Jest jak jest.Szpital ma plusy ,ma też minusy.Życie.
Cytuj:
Ja mogę jeszcze długo

Ja też.Ale nie lubisz zaczepek,więc odpadam.
are_the, Wiem.Też przerabiałem takie scenariusze.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.