Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Poszukuję tapicera
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=131&t=4776

Autor:  azuz [ 18 lutego 2009, o 10:30 ]
Tytuł:  Poszukuję tapicera

Witam,
może ktoś ma namiary na dobrego tapicera z Kwidzyna?
Poproszę o numer telefonu lub adres.
Z góry dziękuję
azuz :-)

Autor:  krzyzak [ 18 lutego 2009, o 10:45 ]
Tytuł: 

Jeden zakład tapicerski znajduje się na ulicy Kościuszki,
w podwórku za sklepem, z częściami samochodowymi p. Guziny.

Autor:  azuz [ 18 lutego 2009, o 12:12 ]
Tytuł: 

Dziękuję, sprawdzę go.

Autor:  adamblue [ 18 lutego 2009, o 12:32 ]
Tytuł: 

Jest też zakład tapicerski w Górkach. Siedzibę ma w garażach obok bloków. Korzystałem z jego usług (meble na zamówienie) i byłem zadowolony. Niestety nie znam tel. ani dokładnego adresu ale z odrobiną chęci nie będzie problemu z odnalezieniem firmy. Miła obsługa i nawet dosyć tanio.

Autor:  chester [ 18 lutego 2009, o 19:12 ]
Tytuł: 

Jest też tapicer na ul. 3-go Maja przy zjeździe na ul. Warszawską. W tym budynku jest agencja turystyczna.

Autor:  Jolka [ 19 sierpnia 2009, o 20:10 ]
Tytuł: 

Tego tapicera z ul. 3-go Maja nie polecam.

Autor:  chester [ 20 sierpnia 2009, o 09:05 ]
Tytuł: 

Nie wiem jak wykonuje swoje usługi tylko podałem, że mieści się tam szukany zakład tapicerski.

Autor:  Jolka [ 21 sierpnia 2009, o 08:13 ]
Tytuł: 

Ok. Ja natomiast wiem jak wykonuje swoje usługi.Porażka.

Autor:  drosik [ 21 sierpnia 2009, o 08:16 ]
Tytuł: 

A możesz się podzielić z nami swoją wiedzą :?: było za drogo :?: zostało coś źle zrobione :?: rozmawiałaś z tapicerem :?:

Autor:  Jolka [ 21 sierpnia 2009, o 19:49 ]
Tytuł: 

Usługę , którą przyjął zrobił fatalnie.Reklamację przyjął,ale od miesiąca jej nie poprawił mimo,ze wiele razy interweniowałam. Stan na dzisiaj jest taki, że nie mam towaru za który zapłaciłam.

Autor:  meloska [ 8 listopada 2010, o 19:48 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

hejka, ja znam bardzo dobrego tapicera z Sadlinek. Podaje tel. 601 056 497

Autor:  drosik [ 8 listopada 2010, o 21:00 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Uwielbiam takich użytkowników jak Ty ;)

Autor:  agniesz-ka [ 9 listopada 2010, o 09:07 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Polecam tapicera z Bajkowego - było szybko, sprawnie.
Tel. 279-43-96.

Autor:  dzejson41 [ 10 lutego 2012, o 12:52 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Najlepszy fachowiec z kwidzyna w branzy tapicerskiej to Jonatan na ul Grunwaldzkiej.Polecam

Autor:  Ewa1 [ 10 lutego 2012, o 22:09 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Tap Serwis na ulicy Mickiewicza.Usługi wykonują szybko, fachowo i sprawnie. Polecam!

Autor:  ania24 [ 23 czerwca 2012, o 18:02 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Moi drodzy najlepszym tapicerem z Kwidzyna jest Jonatan z ul Grunwaldzkiej terminy sa dlugie ale warto zaczekac.W innym zakladzie zrobia ci od reki u nich trzeba czekac na kolejke ale naprawde polecam.Najlepszy zaklad w powiecie moze i wojewodztwie,jakosc jest bardzo wysoka.polecam

Autor:  electro_nick [ 23 czerwca 2012, o 18:35 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Jasne. Ciekawe czemu więcej ludzi się nie rejestruje tutaj tylko żeby przekazać nam tą chwalebną ciekawostkę...

Autor:  Konto usunięte (B...y) [ 23 czerwca 2012, o 22:44 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

electro_nick napisał(a):
Jasne. Ciekawe czemu więcej ludzi się nie rejestruje tutaj tylko żeby przekazać nam tą chwalebną ciekawostkę...
Wszystko na to wskazuje, że forum ponad ten poziom chyba nie ma ochoty wznieść się ponad milimetr. Ale taka jest jak widać wola tutejszego ludu i ambicje jego wodzirejów. VOX POPULI :583:

Autor:  electro_nick [ 23 czerwca 2012, o 23:02 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Dobrze, wejdźmy w ten temat. Takie osoby pojawiały się zawsze, niezależnie kto kierował forum, kto był administratorem oficjalnym a kto moderował z "forumowego undergroundu" nie trzymając jakichkolwiek standardów ani zasad. Czyżby nagle co niektórym otworzyły się oczy na zło i czy do tej pory te same oczy były(są?) zaślepione charyzmą i elokwencją ex-administracji?

Autor:  canario [ 23 czerwca 2012, o 23:09 ]
Tytuł:  Poszukuję tapicera

Forum jest dość popularne, ogólnodostępne i darmowe. To skutecznie przyciąga "jedno-postowców". Nic na to nie poradzimy.

Autor:  kulas [ 18 września 2012, o 13:48 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Mam strasznie niewygodny fotel w samochodzie. Czy w Kwidzynie jest tapicer, który mi pomoże? Tapicerka skórzana.

Autor:  tapicerniastawiski [ 24 października 2012, o 12:54 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Od siebie polecam:
SPAM
mod electro

Autor:  lakoc [ 24 października 2012, o 13:26 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Ojciec ze dwa lata temu oddal auto do jakiegos tapicera na terenie GKW. Mial podobny problem jak Ty. Jednak facet jakos tak chu... to zrobil i juz po roku problemy powrocily. Zamowilismy wiec z allegro fotel pasazera z taka sama tapicerka do tego modelu (mniejsze prawdopodobienstwo ze bubla trafisz). koszt z przesylka 100zl. W godzine przelozylismy wszystkie potrzebne graty i jest git.

PS. Auto nie mialo air bagow seryjnie w fotelach.

lakoc

Autor:  kulas [ 24 października 2012, o 13:45 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

tapicerniastawiski napisał(a):
Od siebie polecam:
SPAM
mod electro


To chyba nie był SPAM (?)

Autor:  electro_nick [ 24 października 2012, o 13:51 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Jeśli nie to wróci i napisze coś mądrego. Przecież dostaje maila z powiadomieniem o odpowiedzi w temacie...

Autor:  kapec [ 25 października 2012, o 08:41 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

kulas napisał(a):
Mam strasznie niewygodny fotel w samochodzie. Czy w Kwidzynie jest tapicer, który mi pomoże? Tapicerka skórzana.

A moze on jest po prostu konstrukcyjnie niewygodny i zamiast tapicera powinienes poszukac fotela z innego auta i spawaczomechanika do zamontowania, jak sam nie potrafisz?
Jak fotel jest po prostu zmeczony i auto w miare typowe i chodzi o fotel kierowcy to szukaj fotela z anglika. Fotele pasazera z reguly sa mniej wypierdziane niz kierowcy i cena uslugi reanimacji tapicerskiej moze byc wyzsza niz zakupu fotela.
A jak chcesz koniecznie pokazac to tapicerowi to nr tel 609796423. Nie wiem czy aktualny, probuj, chlop urzeduje w budynku za MOPSem, jak jeszcze robi to ci wytlumaczy jak trafic. Z jakoscia roznie, raz zrobi ladnie, raz spierdzieli, moze bedzie mial dobry dzien ;) Jest tez super tapicer od skor w Grudziadzu. Problem polega na tym, ze jest strasznie nieterminowy, taki ma styl pracy, ze pracuje jak mu sie chce i nie ma sily zeby go do tej roboty zmusic. Czlowiek z Lasu na niego mowia, wydaje mi sie, ze to ten
Błąkała Andrzej. Zakład tapicerski
Kwiatowa 21, Grudziądz
56 462 20 04 ‎

Autor:  kulas [ 25 października 2012, o 08:59 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

kapec napisał(a):
kulas napisał(a):
Mam strasznie niewygodny fotel w samochodzie. Czy w Kwidzynie jest tapicer, który mi pomoże? Tapicerka skórzana.

A moze on jest po prostu konstrukcyjnie niewygodny i zamiast tapicera powinienes poszukac fotela z innego auta i spawaczomechanika do zamontowania, jak sam nie potrafisz?
Jak fotel jest po prostu zmeczony i auto w miare typowe i chodzi o fotel kierowcy to szukaj fotela z anglika. Fotele pasazera z reguly sa mniej wypierdziane niz kierowcy i cena uslugi reanimacji tapicerskiej moze byc wyzsza niz zakupu fotela.
A jak chcesz koniecznie pokazac to tapicerowi to nr tel 609796423. Nie wiem czy aktualny, probuj, chlop urzeduje w budynku za MOPSem, jak jeszcze robi to ci wytlumaczy jak trafic. Z jakoscia roznie, raz zrobi ladnie, raz spierdzieli, moze bedzie mial dobry dzien ;) Jest tez super tapicer od skor w Grudziadzu. Problem polega na tym, ze jest strasznie nieterminowy, taki ma styl pracy, ze pracuje jak mu sie chce i nie ma sily zeby go do tej roboty zmusic. Czlowiek z Lasu na niego mowia, wydaje mi sie, ze to ten
Błąkała Andrzej. Zakład tapicerski
Kwiatowa 21, Grudziądz
56 462 20 04 ‎

Podobno ogólnie Honda Civic VIg ma niewygodne fotele, a ja przesiadłem się z Mercedesa, więc komfort podróżowania bardzo spadł. W tej chwili po kilkunastu ustawieniach i kombinacjach nie jest tak źle bym musiał skórzany fotel reanimować.

Dzięki za namiary, jak będę jednak musiał wyprofilować oparcie fotela to skorzystam z Twoich informacji.

Autor:  zimoch [ 22 stycznia 2015, o 12:01 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Pękł mi lekko skórzany fotel w samochodzie. Czy mamy w mieście fachowca który to ogarnie ?

Autor:  doma186 [ 29 marca 2016, o 17:13 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

Dziś odwiedziłam prawie wszystkich tapicerów w Kwidzynie i muszę stwierdzić że:
w zakładzie na ulicy Grunwaldzkiej 1 pracują bardzo niemiłe osoby wręcz mogę określić chamami i dupkami ich zachowanie wobec klientki wzbudziło we mnie niechęć. Mieli w poszanowaniu klienta, to co on mówi, to co che itd.
następny zakład znajdujący się w górkach wydaje się kompetentny i profesjonalny. Właściciel miły i pomocny, pomimo że ciężko się z nim zgrać. Został z odwiedzanych przeze mnie ostatni zakład na ulicy Czerwonego kapturka. Z pewnością najtańszy ale chyba nie tak profesjonalny. Więcej na ten temat nie posiadam informacji na ta chwile :)

Autor:  carloss17 [ 12 kwietnia 2016, o 19:58 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

poszukuje tapicera samochodowego do renowacji foteli możecie kogoś polecić z okolic?

Autor:  nietoperek25 [ 3 maja 2016, o 13:18 ]
Tytuł:  Re: Poszukuję tapicera

No ja właśnie- nie znalazłszy odpowiedniego fotela na szrotach - trafiłam na tego tapicera na Nadrzecznej 5, ale nie mogę w stercie wszystkiego odnaleźć jego wizytówki z telefonem, tylko wiem jak dojechać. Generalnie kończy się Łąkowa i przechodzi w Nadrzeczną, po lewej mija się mostek i dosłownie parę metrów dalej skręca się w małą ślepą odnogę zakończoną dość sporym szarym budynkiem - na oko 4-6 mieszkań. Mój zmiażdżony tyłkiem Gretchen fotel dostał nową gąbkę oraz nowe porozdzierane od naprężeń boki materiałowe, w parę godzin i za stówkę. Nie wiem czy radzi sobie ze skórą, ale ze zwykłymi fotelami na pewno.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/