Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2010, o 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 października 2007, o 13:53
Posty: 598
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jolka napisał(a):
NAJLEPSZY? -tego bym nie powiedziała.


a który jest lepszy i w jedym zdaniu dlaczego?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2010, o 20:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W jednym zdaniu to pewnie ciężko będzie napisać opinie.

Ja szczerze mogę polecić dwóch, jednego z Moniuszki, a drugiego z Warszawskiej.
Obaj panowie przykładają się do swojej pracy i mają o tym spore pojęcie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2010, o 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2009, o 13:34
Posty: 185
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
Przeszłam chyba wszystkich weterynarzy z moimi swinkami ,króliczkami a teraz z psem i moge powiedziec ze nie ma lepszego weterynarza niz P Mariusz koło Casablanki mieszkam a Rakowcu i jak mój pies wraca po paru dniach od suczek zjawia sie P Mariusz i na telefon i leczy mojego "ogiera w psiej skórce" :-P takze co do szczepien nie ma z nim problemu w maju cała ulica zaszczepiona . Najwieksza rzeznia to Warszawska juz nie jedno zwierze po ich leczeniu pochowałam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2010, o 15:08 
madzia70 napisał(a):
Przeszłam chyba wszystkich weterynarzy z moimi swinkami ,króliczkami a teraz z psem i moge powiedziec ze nie ma lepszego weterynarza niz P Mariusz koło Casablanki mieszkam a Rakowcu i jak mój pies wraca po paru dniach od suczek zjawia sie P Mariusz i na telefon i leczy mojego "ogiera w psiej skórce" :-P

mysle, ze raczej nalezaloby tu zalecic i namowic wlascicielke na kastracje niz leczyc "skutki" :roll:
czasami podziwiam wlascicieli psow za ich nieodpowiedzialnosc, jednak dalej bardzo daleko nam do europy :cry:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2010, o 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2009, o 13:34
Posty: 185
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
Facet i kobieta to natura A zwierxzeta katrowac :razz: .Facet biega po wsi to ogier pies ucieknie własciciel daleko od europy . Wszystko ma swoje potrzeby :grinka: :grinka: nawet mrówka ,A tak powaznie to myslałam nad kastracja jestem umówiona z P Mariuszem na lato bo mój piesek jest troche duzy i fakt faktem nie poradziłabym sobie z nim po zabiegu Takze bez obaw wolnymi kroczkami zbliżam sie chyba do europy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 14 sierpnia 2015, o 07:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Cześć,

Którego Weterynarza polecacie ?

Czy 125 PLN za profilaktyczne badanie psa polegające na oględzinach i osłuchaniu statoskopem, podstawowym badaniu kału i baniu krwi to standardowa cena u nas ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 14 sierpnia 2015, o 08:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Niestety ceny są kosmiczne. W zeszłym roku pies z kaszlem , dwa dni wizyt (antybiotyk w zastrzyku i w pozostałe dni w tabletkach) " przyjemność " 160 pln.

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 14 sierpnia 2015, o 08:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Kropka napisał(a):
Niestety ceny są kosmiczne. W zeszłym roku pies z kaszlem , dwa dni wizyt (antybiotyk w zastrzyku i w pozostałe dni w tabletkach) " przyjemność " 160 pln.


Dzięki za info. Ja pytałem o badania profilaktyczne, by można było porównać cenę, bo to co Ty opisałaś chyba trochę się różni.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 14 sierpnia 2015, o 19:42 
Offline

Dołączył(a): 22 lutego 2010, o 19:46
Posty: 115
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W Kwidzynie trudno kogoś polecić. Każdy ma plusy i minusy. Jeden stosuje stare techniki, leki dla ludzi, wszelakiego rodzaju maści itp. Jedni sobie chwalą, inni uważają, że z takim podejściem to tylko do bydła, a nie zwierząt domowych. Inny z kolei stosuje nowoczesne techniki, badania takie i siakie, a nie zauważył braku jąder u psa. Po prostu zależy jak trafimy, nikt nie jest nieomylny. Nazwisk nie piszę celowo, nie chcę nikomu robić w koło kupra.

Od siebie mogę polecić klinikę Med-Wet w Grudziądzu na Konstytucji 3 Maja. Nie są tani, ale czynią cuda i na prawdę ratują życie zwierzakom, nawet w sytuacjach kiedy wydaje się, że nie ma szans już na nic. Mi pomogli, dlatego z ręką na sercu, polecam. Można by powiedzieć, że to szpital dla zwierząt.

Niestety, posiadanie zwierzęcia niesie za sobą wysokie koszta, ale tak jest wszędzie, ze wszystkim i z każdym. Ja za 1 leczenie jednego zęba (piszę tu o swoim), zostawiłem u dentysty 1000zł. Przy tym profilaktyczne badanie pupila za 125plnów jest chyba niczym ;)

Ale wracając do pytania - niedługo wybieram się do przychodni na piastowskiej w celu "przeglądu" psa, to napiszę ile mnie to wyniesie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 16 sierpnia 2015, o 19:22 
Sadlinki, Robotnicza 20


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 10 listopada 2015, o 17:34 
Offline

Dołączył(a): 10 listopada 2015, o 17:30
Posty: 1
Płeć: Nie wybrano
Witajcie,

mam pieska z problemami skórnymi. Czy jakiś weterynarz z Kwidzyna specjalizuje się w dziedzinie dermatologii zwierzęcej? Miał ktoś z Was jakieś doświadczenia z tutejszymi przychodniami?

Nie mam pojęcia dokąd iść, żeby zaraz nie zostać bez wypłaty. Zależy mi na wyleczeniu zwierzaka, a nie wydojeniu z kasy i tego wymagam od drugiej strony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 10 listopada 2015, o 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
Atego napisał(a):
Witajcie,

mam pieska z problemami skórnymi. Czy jakiś weterynarz z Kwidzyna specjalizuje się w dziedzinie dermatologii zwierzęcej? Miał ktoś z Was jakieś doświadczenia z tutejszymi przychodniami?

Nie mam pojęcia dokąd iść, żeby zaraz nie zostać bez wypłaty. Zależy mi na wyleczeniu zwierzaka, a nie wydojeniu z kasy i tego wymagam od drugiej strony.


Po prostu idź do pierwszego lepszego Weterynarza ,a On Ciebie pokieruje do ewentualnego Specjalisty. Taka jest kolej rzeczy.
A wogóle idź do Powiatowego na Warszawską do kontroli czy to niejest choroba zakaźna i możesz roznieść po całym Powiecie czy dalej i niedajBoże jeszcze przenoszona na człowieka. to jeszcze sprawa zrobi się kryminalna .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 10 listopada 2015, o 19:23 
Offline

Dołączył(a): 18 października 2008, o 19:53
Posty: 298
Lokalizacja: Gdańsk/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
haha na Warszawską:D dobre


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Weterynarz - Kwidzyn
PostNapisane: 8 grudnia 2015, o 13:31 
Offline

Dołączył(a): 12 lutego 2010, o 09:45
Posty: 2
Lokalizacja: Kwidzyń
Płeć: Kobieta
Ja również Warszawską odradzam. Już samo podejście tam mi się nie podobało, ale, że koleżanka zachwalała to zaryzykowałam. Żałuję strasznie bo wydałam mnóstwo kasy, a efektów leczenia psa nie było. Niestety zakończyło się to smutnym rozstaniem. Teraz myślę o kolejnym pupilu i też szukam kogoś na prawdę fachowego. Takiego lekarza z powołania, który mimo wielu zwierzęcych pacjentów, potrafi mieć serce do każdego. Będę wdzięczna za pomoc :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.