Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 13 grudnia 2011, o 21:17 
Offline

Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 19:29
Posty: 146
Płeć: Kobieta
Mama tez jest za Grzywaczem, ale jest mozliwe, ze czasami i Kazaryn tam przyjmowal, w Kwidzynie nie bylo az tak duzo specjalistow.Po za tym przypominam sobie ,ze ten "nasz" przez pewien okres czasu byl ciezko osiagalny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 13 grudnia 2011, o 21:32 
beria napisał(a):
Ja też czytam, bo mimo młodego wieku poszukuje kolegi z którym przesiedziałem 8 lat w szkolnej ławie, niestety po podstawówce drogi się rozeszły i do dziś żadnego kontaktu


Beria, namawiam Cię zatem gorąco do tego, byś zrobił to samo co ja. Opisz, poszukaj i wklej jakąś fotkę. Dopisz się do tego samego wątku ( on nie ma rezerwacji ;)).
Naprawdę warto ! Przeżycia i wspomnienia bezcenne...
Nie jestem w stanie oddać i opisać słowami, mojego wrażenia i odczuć po pierwszym wpisie Beaty :shock: :shock: :shock: a nieco później... :grin: :grin: :grin:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 13 grudnia 2011, o 22:16 
Offline

Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 19:29
Posty: 146
Płeć: Kobieta
Krysiu, czy wyobrazalas sobie,otwierajac ten watek, ze to nabierze takich rozmiarow? I spojrz w jak glupi sposob Was znalazlam (na goglu Liczkowski-Kwidzyn i juz Was mialam).Maz moj sie smieje -glupi ma szczescie, ale to naprawde bylo szczescie.Przedtem juz pare razy zagladalam na te strony,ale na twoj watek nie trafilam.Co to bylo za wrazenie! Coz moglam blizszego mi znalezc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 13 grudnia 2011, o 22:20 
Beatko, fotki są zarąbiste, a Twoją mamę poznałabym zawsze i wszędzie.
Bardzo, bardzo Ci dziękuję, jestem ogromnie wzruszona, reszta na PW :)

Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że odnajdę Cię w ten właśnie sposób...

-- 13 gru 2011, 2011 23:34 --

Siedzę i gapię się jak sroka w kość na fotki, które mi przesłałaś na maila :)
Jakby tak z boku spojrzeć, zachowuję się jak ...nawiedzona :D ( uśmiecham się sama do siebie)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 16 grudnia 2011, o 10:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2008, o 18:55
Posty: 2475
Lokalizacja: Gardeja / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
KRYNIA napisał(a):
beria napisał(a):
Ja też czytam, bo mimo młodego wieku poszukuje kolegi z którym przesiedziałem 8 lat w szkolnej ławie, niestety po podstawówce drogi się rozeszły i do dziś żadnego kontaktu


Beria, namawiam Cię zatem gorąco do tego, byś zrobił to samo co ja. Opisz, poszukaj i wklej jakąś fotkę. Dopisz się do tego samego wątku ( on nie ma rezerwacji ;)).
Naprawdę warto ! Przeżycia i wspomnienia bezcenne...
Nie jestem w stanie oddać i opisać słowami, mojego wrażenia i odczuć po pierwszym wpisie Beaty :shock: :shock: :shock: a nieco później... :grin: :grin: :grin:



Problem w tym, że kolega raczej wyemigrował na południe od Gardei, więc szansa odnalezienia go przez to forum jest znikoma ;)

_________________
Od chwili tej aż do końca świata,w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 17 grudnia 2011, o 22:47 
Offline

Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 19:29
Posty: 146
Płeć: Kobieta
Beria, 1200km i 30 lat- czy jest to wystarczajaco "na poludnie" od Gardei? Licz sie z tym, ze im wieksza odleglosc -tym wieksza tesknota. W przeciagu paru tygodni odnalezlismy wiele nam bliskich osob,ale trzeba chciec i szukac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 24 grudnia 2011, o 00:53 
Offline

Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 19:29
Posty: 146
Płeć: Kobieta
Wszystkim odwiedzajacym ten watek zdrowych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego Nowego Roku


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 30 grudnia 2011, o 21:53 
Offline

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 18:53
Posty: 78
Płeć: Kobieta
Dziękuję za ten wątek. Myślę,że to dobry pomysł,aby dołączyć zdjęcia i wspomnienia z lat dzieciństwa spędzonych w Kwidzynie. Sądzę, że nie jedno archiwum by nas zdziwiło.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 30 grudnia 2011, o 22:05 
Bardzo mi miło, że spodobał Ci się ten wątek. Zapraszam Cię serdecznie do jego dalszego rozwinięcia, pozdrawiam :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 18 stycznia 2012, o 21:59 
Offline

Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 19:29
Posty: 146
Płeć: Kobieta
Czesto zagladam na "zywe" zdjecia z Kwidzyna i dzisiaj zobaczylam, ze w "Kwidzynkowie" lezy snieg. Pozazdroscialam troche, bo u nas snieg pada bardzo rzadko (raz na trzy lata).Jedno z mich pierwszych wspomnien z dziecinstwa wiarze sie ze sniegiem i z moim Tata.
Byl to okres karnawalu i Tata mial zamowienie na fotografowanie jakiejs zabawy. Wrocil do domu dosc pozno i opowiadal jej,ze wlasnie spadl snieg i na dworze jest pieknie,snieg blyszczy w swietle ksiezyca,jest az widno od tej bieli.Najchetniej to poszedl by teraz na spacer.A Mama na to -no to wezmy sanki i idziemy.Zapakowali mnie na sanki i poszlismy na Zamkowa Gore (tak sie chyba ta ulica nazywala). Zjezdzalismy chyba do polnocy,nawet maly balwan byl w programie.Do dzisiaj wspominam ten wieczor z lezka w oku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 20 stycznia 2012, o 11:49 
Zdjęcia są własnością "beaty2810" i wklejam je tu w jej imieniu :)
Na fotce, Państwo Liczkowscy i nasza malutka Beata ;)

-- 20 sty 2012, 2012 13:17 --

Święta 1958 r


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 20 stycznia 2012, o 16:44 
Offline

Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 19:29
Posty: 146
Płeć: Kobieta
Glupio mi, ale wciaz nie umiem "wklejac" zdjec i musze zadreczac Krynie by to za mnie robila.Niesty dostaje juz pokiereszowana przez moje "dzialania" fotke.Przepraszam za jakosc,moze kiedys naumiem sie sama a narazie przyrzekam,ze jak bede przesylac,to w orginale. Mam nadzieje,ze Krynia nie pogoni mnie w diably.
Teraz pare slow do zdjecia: Byly to drugie Swieta Bozego Narodzenia na Slowianskiej.Choinke ubieralismy zawsze w dzien Wigilii, to bylo zadanie mojego Taty i moje.Wiele zabawek i lancuszki na choinke Mama robila sama,potem, jak bylam starsza ze mna. Swiateczna atmosfera,wspomnienia Mamy i tesknota za Kwidzynkowem troche mnie rozrzewnilo i wyszperam to zdjecie z rodzinnego lamusa.Pare choinkowych bombek przywedrowalo z nami i wisza zawsze na honorowym miejscu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 20 stycznia 2012, o 20:42 
Offline

Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 19:29
Posty: 146
Płeć: Kobieta
Zdjecie jest w oginalnym formacie 6x9.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 23 stycznia 2012, o 13:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Na prośbę Beaty wklejam fotkę


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wspomnienia z dzieciństwa
PostNapisane: 23 stycznia 2012, o 15:26 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:30
Posty: 1548
Lokalizacja: Ziemia
Płeć: Nie wybrano
No jaka ładna dziewczynka :) W którym roku była fotka zrobiona? :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.