Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 stycznia 2008, o 19:07 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
ofi napisał(a):
Może kiedyś uda mi się przedstawić na forum jego najnowsze prace :roll: :grinka: :grinka:

Pamiętaj o obietnicy :grin:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 stycznia 2008, o 00:29 
Offline

Dołączył(a): 26 stycznia 2008, o 18:34
Posty: 2
Lokalizacja: starogard -gdanski
Płeć: Kobieta
Dziękuje! Oczywiście postaram sie jak najszybciej przedstawić na forum mój obrazek, bardzo mi sie podoba i chętnie pokażę go! Potrzebna mi rada - obrazek wielkości A4, jakiej wielkości zdjęcie zrobić by ładnie i czytelnie prezentował sie na tej stronce? W tej chwili dysponuje tylko aparatem w tel. kom. Widziałam ze ludzie ściągają te pliki wiec chciałabym by ładnie wypadło! Miło mi, ze będzie można zobaczyć więcej prac Leszka! Temat zaczyna mnie kręcić i to bardzo! To co maluje jest bardzo plastyczne, szczególnie portrety. Super, ze po tylu latach mogłam Leszka zobaczyć na zdjęciach tu prezentowanych. Pozdrawiam serdecznie :smile:

Bardzo fajnie ze Leszek dobrze sie czuje i nie rezygnuje z malowania! Przesyłam dla niego pozdrowienia i życzę dużo zdrówka oraz pomysłów na dalsze prace!

Darek napisał(a):
akrimstg,
Liścik bardzo piękny, postaraj się o kopię elektroniczną obrazu, który posiadasz, nasze forum pełne jest takich osobliwych znalezisk. Watro żeby znalazł się i ten, który posiadasz :-)
postaram sie jak najszybciej przedstawić go na forum !pozdrawiam i dziekuje

_________________
akrimstg


Ostatnio edytowano 28 stycznia 2008, o 07:38 przez akrimstg, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 stycznia 2008, o 08:55 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
akrimstg napisał(a):
jakiej wielkości zdjęcie zrobić by ładnie i czytelnie prezentował sie na tej stronce?

Obrazek wynikowy nie powinien przekraczać w poziomie 800 pixeli w pionie 750 pixeli i mieć jak najmniejszą objętość, ale tak by stopień kompresji ni zakłócał obrazu najlepiej 100-160 kb.
Twój obrazek wynikowy powinien mieć ok 750 pix wysokości i 525 szerokości :grinka:
Format pliku jpg.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2009, o 20:30 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2006, o 13:46
Posty: 1754
Lokalizacja: ...
Płeć: Kobieta
ofi napisał(a):
Może kiedyś uda mi się przedstawić na forum jego najnowsze prace :roll: :grinka: :grinka:


Może kiedyś się uda. Cały czas mam nadzieję :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, o 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 grudnia 2008, o 22:56
Posty: 44
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Ja również. :)

Miałam przyjemność poznać Leszka Czajkę podczas praktyk w kwidzyńskich WTZ (w swoim czasie;)). To przemiły i przesympatyczny człowiek. Zawsze skromny i grzeczny. Dozgonnie w mojej głowie zachowa się Jego ciepłe spojrzenie i kojący usmiech, którymi tak uroczo obdarza napotkanych znajomych. Chciałabym żeby mu się wiodło jak najlepiej i jak najdłużej! :) To naprawdę ZACNY OBYWATEL NASZEGO MIASTA.
Pozdrawiam Go bardzo gorąco. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lutego 2010, o 22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 grudnia 2008, o 22:56
Posty: 44
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Chciałabym na potwierdzenie mojej przemiłej znajomości z szanownym Nikiforem Kwidzyńskim, umieścić w tym wątku portret p. Leszka Czajki z września 2009 roku.
Jestem przekonana, że nie miałby nic przeciwko temu. Oto Pan Leszek uchwycony moim okiem. ;)

Obrazek


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Nikifor - Leszek Czajka
PostNapisane: 7 listopada 2017, o 17:09 
Offline

Dołączył(a): 25 września 2010, o 21:37
Posty: 7
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Dzisiaj w przykrością dowiedziałam się, że w dniu 05.11.2017 zmarł Leszek Czajka.
R.I.P.

"Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią im się płaci"
W. Szymborska


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.