Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sylwester i nie tylko.
PostNapisane: 7 grudnia 2014, o 15:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W ostatnim czasie próbuję tu i ówdzie znaleźć lokal dla siebie. Czasem po prostu nie chce się robić niedzielnego obiadu i szuka się opcji na restauracje, najlepiej w okolicy która nadawałaby się na spacer. Po Iławach, Toruniach i Grudziądzach nadeszła pora na drugą stronę Wisły, Był na początku "Gniewko", pierwszy raz z ciekawości, drugi raz z głodu po grzybobraniu a trzeci żeby przełamać wewnętrzne przekonanie o tym że ta kuchnia chyba mi nie służy. Przełamałem ale przekonanie o tym że mój żołądek wszystko strawi, musiałem przerwać sen bo było coś nie tak, szczegółów Wam daruję. Jakiś czas temu przez przypadek trafiłem w Nicponi na lokal "Pod Abażurem", dziwny to lokal z dobrą obsługą i takim samym jedzeniem, które nie jest ciężkie, zawsze świeże a niestety bez klientów. Ponad miesiąc temu trafiłem na loterię wygrałem zabawę andrzejkową i pobyt w apartamencie. Zabawa się nie odbyła z powodu braku klientów, pobyt w hotelu zaliczony a jego najlepszy punkt to śniadanie, trochę pomieszkiwałem w hotelach i mam jakiś punkt odniesienia ale takiego śniadania w życiu nie widziałem, niesamowita różnorodność, ilość i jakość jedzenia - wędliny, sery i większość pieczywa trzeba było zostawić bo nawet na moje solidne ciało to było nadto. Wystrój restauracji to elegancja z pewną dozą pretensjonalności, obsługa jak już wspomniałem, profesjonalna, najlepsze są ceny (niższe niż "Gniewkowe") i to jest fenomen "Gniewko" oblegany a "Abażur" świeci pustkami. Ma dojść tam do skutku zabawa sylwestrowa, ale jeśli będzie się ten interes tak kręcił jak się kręci to nie sądzę. Na pytanie dlaczego nie w Kwidzynie to odpowiem trochę żartem, biorę przykład z naszego burgmajstra, on w ubiegłą środę robił zakupy w grudziądzkiej "Alfie" a należał do jakiegoś komitetu "Kupuję w Kwidzynie". Tak na serio to trochę lokali kwidzyńskich mam zaliczone a monotonność nie w mojej naturze, jak coś polubię to tam wracam. W Kwidzynie parę miejsc też cenię (jedną parę), one niestety siebie też i powstaje mały klincz pomiędzy ich życzeniem a moją możliwością, raz na jakiś czas to i owszem, ale częściej się nie da.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sylwester i nie tylko.
PostNapisane: 7 grudnia 2014, o 22:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 08:14
Posty: 141
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Gniewko, byłem dzisiaj, tłumy. Świetnie prowadzony fan-page na FB, co tydzień na weekend nowe menu, latem fajny teren dookoła knajpy. Moim zdaniem miejsce to jest największym beneficjentem mostu. Pod abażurem - spróbuję przy najbliższej okazji, jak zresztą widać szukają managera, może coś to zmieni?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sylwester i nie tylko.
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, o 10:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 08:14
Posty: 141
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Byłem wczoraj w Nicponi w lokalu "Pod abażurem". Po 2 stronie rzeki trwa akcja weekend za pół ceny. Jestem pod dużym wrażeniem. Jedzenie rewelacyjne, za 2 daniowy obiad z deserem, napojami i kawą zapłaciłem 69 PLN. Pomimo akcji 50% na talerzu było 100% :). Lokal bardzo czysty, nowoczesny ze świetną infrastrukturą. Ewidentnie brakuje im promocji. Myślę, że nie była to moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Promocja trwa jeszcze dzisiaj, więc polecam. Ciekawe kiedy ta tradycja dotrze w nasze rejony?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sylwester i nie tylko.
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, o 12:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W Kwidzynie za 50 % :? , prędzej za 200%


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sylwester i nie tylko.
PostNapisane: 12 kwietnia 2015, o 13:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 08:14
Posty: 141
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
piterek napisał(a):
Byłem wczoraj w Nicponi w lokalu "Pod abażurem". Po 2 stronie rzeki trwa akcja weekend za pół ceny. Jestem pod dużym wrażeniem. Jedzenie rewelacyjne, za 2 daniowy obiad z deserem, napojami i kawą zapłaciłem 69 PLN. Pomimo akcji 50% na talerzu było 100% :). Lokal bardzo czysty, nowoczesny ze świetną infrastrukturą. Ewidentnie brakuje im promocji. Myślę, że nie była to moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Promocja trwa jeszcze dzisiaj, więc polecam. Ciekawe kiedy ta tradycja dotrze w nasze rejony?

69 PLN za 3 osoby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.