Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2007, o 20:31 
Dzisiaj byłem zatankować na próbę na stacji. Nawet nieźle się tankuje, bardzo prosto. Tankowałem poprzez kartę kredytową. Wpisałem że chcę zatankować za 20zł. Wlało paliwa za 19,96 i tyle też obciążyło mój rachunek. Nie wiem jakby to wyglądało z płatnością gotówką, zapomniałem obsługi zapytać. Jedynie się tyle od nich dowiedziałem że będą tam przez 3 miesiące przyuczać, pomagać.


Ostatnio edytowano 11 lutego 2007, o 21:09 przez Adamo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2007, o 23:09 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2006, o 23:22
Posty: 381
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam,
ja dziś na próbe zatankowałem za 20 zł - w papierze. Udało mi się zatankowac za 20,01 ;P

Tankuje się bardzo prosto. No i wazne że jest taniej. Nie zauważyłem aby moje autko odczuło jakieś objawy "słabej jakości" paliwa.

Kiedyś jak wracałem z Krynicy, zatankowałem na pewnej stacji Rafinerii, to jakby kilka kuców uciekło, ba stado :(

Myślę że będę częściej tam zaglądał, zawsze to jest taniej... Jak zaleje się z 50 litrów to 2 Llitry ma się za friko, nie tak jak u konkurencji;)
Kalkulacje na podstawie ceny ON.

A co do ceny Diesla to dość długo było 3,69... jak zaczeła sie budowa Neste spadło do 3,55. Teraz z tego co widziałem na Shellu jest 3,56 PLN


Pozdrawiam,
Bloszek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 07:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
bloszek napisał(a):
Teraz z tego co widziałem na Shellu jest 3,56 PLN

Dziś na stacji, o której mówisz ON kosztuje 3,59.

bloszek napisał(a):
jak zaczeła sie budowa Neste spadło do 3,55

Myślę, że to zbieg okoliczności ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 07:53 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W dzisiejszym Pulsie artykuł w formie reklamy stacji ZEM na Żwirowej. Promocyjna cena Pb95 to 3,50 :shock: Ciekawe ile w tym (lania) wody.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 08:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Piotr_J napisał(a):
Ciekawe ile w tym (lania) wody.

Z prostego wyliczenia wynika trzy wiadra na 1000 litrów. :grinka: :grinka:
Ciekawsze jest to, że w sidorowym Pulsie reklamuje się ZEM, czyżby taka forma pisiej odprawy?

Porcellus

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 września 2006, o 23:01
Posty: 263
Lokalizacja: KWIDZYN
Płeć: Mężczyzna
Jeden z taryfiarzy twierdził, że przy tankowaniu po wybraniu diesla zamiast ON dystrybutor zaczął podawać benzynę. Nie wiem jak, ale to chyba niemożliwe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 11:52 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
ptomson napisał(a):
Jeden z taryfiarzy twierdził, że przy tankowaniu po wybraniu diesla zamiast ON dystrybutor zaczął podawać benzynę.


Ha, ha. I taryfiarz od razu to stwierdził. Po węchu chyba :grinka: :grinka: Czego to ludzie nie wymyślą.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 12:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwietnia 2006, o 16:40
Posty: 1671
Lokalizacja: Dwumiasto
Płeć: Mężczyzna
Piotr_J napisał(a):
ptomson napisał(a):
Jeden z taryfiarzy twierdził, że przy tankowaniu po wybraniu diesla zamiast ON dystrybutor zaczął podawać benzynę.


Ha, ha. I taryfiarz od razu to stwierdził. Po węchu chyba

Faktycznie zaczął podawać benzynę, ale sąsiedni dystrybutor. :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 12:53 
ptomson napisał(a):
eden z taryfiarzy twierdził, że przy tankowaniu po wybraniu diesla zamiast ON dystrybutor zaczął podawać benzynę.


Ale tankowanie wybiera dopiero przy podnoszeniu dystrybutora, a nie w momencie wyboru dystrybutora. Wcześniej wybierasz tylko numer dystrybutora z którego chcesz tankować, może wybrał inny niż podszedł, przecież on nie pyta czy tankujesz E98, E95 czy ON. Jeśli dobrze pamiętam, ale nie było takiego wyboru.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 12:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2006, o 19:52
Posty: 4180
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
jejku a ja za duzo czytam na tym forum, bo snilo mi sie, ze bylam nalewaczem benzyny na neste hehehe :D tylko ze to samoobslugowa stacja..no nie wiem..juz mam schizy :) sw walenty patron umyslowo chorych - to cos dla mnie chyba :P

_________________
"Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać."
Gabrielle Colette :D g:zla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 14:20 
grin_ajz napisał(a):
bylam nalewaczem benzyny na neste hehehe :D tylko ze to samoobslugowa stacja.


Przez 3 miesiące ma być tam obsługa. Może się jeszcze załapiesz :grinka:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, o 17:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 października 2006, o 12:24
Posty: 4882
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dziś w Grudziądzu na stacji Neste ON kosztował 3,37.

_________________
"Czym się różni człowiek cywilizowany od kulturalnego? Człowiek cywilizowany jeśli kopnie, to przeprosi, a człowiek kulturalny nie przeprosi, bo nie kopnie"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lutego 2007, o 18:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 stycznia 2007, o 11:50
Posty: 61
Lokalizacja: stąd
Płeć: Mężczyzna
Czytałem niedawno w gazecie "Kurier Powiatu Kwidzyńskiego" że niby w Kwidzynkowie benzynka 3.50 na stacji Insbud jest do zatankowania i że niby bastion najwyższych cen benzynki został obalony ... No troszkę się wkurzyłem bo pełny nadzieji pojechałem na stacyjkę Insbudu i tam uprzejmie poinformowano mnie że cena U95 to 3.82zł więz pojechałem na Neste i zatankowałem za 3.71 wkurzając się że w takim Grudziądzu czy Malborku mają taniej :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lutego 2007, o 22:44 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2006, o 13:46
Posty: 1754
Lokalizacja: ...
Płeć: Kobieta
oki44 napisał(a):
Dziś w Grudziądzu na stacji Neste ON kosztował 3,37.


Dziś także 3,37. A w Kwidzynie 3,47. :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, o 09:31 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2006, o 23:22
Posty: 381
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Niestety w kwidzynie jest najdroższe w okolicy paliwo:[

A co do tankowania na stacjach, to na niektórych lecą sobie w kulki.

Na jednej ze stacji (taknuję firmowe baniaczki na benzynkę) po 30 l - wchodzi za 110 zł.

Jak wlałem jedną 30 to było prawie pod sam korek. A jak wlałem drugą 30 (bez odwieszania pistoletu i płacenia) to za 110 zł miałem mniej wachy może o jakiś litr, albo może nawet max. dwa. Ale zawsze coś... Jak mi się jeszcze raz taka sytuacja przytrafi to poinformuję szefa... :mad:
A baniaczki są identyczne po 30 l. każdy. Jak się leje do 30 l to lej normalnie, najwidoczniej może przy 50 l ma coś przestawione :?:
Takze na tej stacji jest w miarę tanio, ale jak jade prywatnym to nei zatankuję więcej niż 30 l za jednym laniem...

Pozdrawiam,
Bloszek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.