Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 września 2009, o 12:51 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
KrzaQ napisał(a):
To ja wolę pozostać miłośnikiem architektonicznego disco polo


Akurat Ty takiego "disco polo" nie wybrałeś :grinka:
Kupiłeś to co jest Ci na rękę, jest funkcjonalne i niebrzydkie :razz:
Zaś te 15 tysięcy za projekt indywidualny to taka "warszawska" cena, u nas kosztuje to nieco taniej :wink:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 września 2009, o 13:18 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
KrzaQ napisał(a):
To ja wolę pozostać miłośnikiem architektonicznego disco polo.


Twój wybór, Twoje pieniądze i Twoje prawo.
Nie wszystko co w tym artukule jest napisane wydaje mi się zasadne. Mnie najbardziej przerażają te kolumny przed wejściem. Domek 100 kwadratów a kolumny 3 metry wysoki i pół metra średnicy. Część tych domów zwyczajnie w świecie wygląda komicznie, szczególnie jak ktoś sobie go jeszcze nieudolnie zmodyfikuje. A przecież jest sporo domów w nowoczesnym stylu i są to też projekty - gotowce za 2-3 tyś. zł.
W sumie to nie ma o czym dyskutować. Wszystko to jest kwestia gustu i dawno wszyscy wiedzą, jakie disco polowe są trendy w budownictwie. Fajnie to zostało w zacytowanym artykule opisane.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2009, o 07:36 
Domek: http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,3501 ... acyku.html


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2009, o 08:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwietnia 2007, o 00:14
Posty: 1798
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Budslavsky napisał(a):


:shock:
A niema tam kogoś a'la architekt miasta? Rozumiem że jest to teren prywatny ale słyszałem o sytuacji (np. na peryferiach naszego powiatu) że inwestorowi "narzucono” w warunkach zabudowy jaki ma mieć kształt dachu i w jakim kierunku ma być nachylony aby nie gryzł się z sąsiednimi zabudowaniami. Lub o przypadku (gdzieś w Polsce) gdzie osobą odnawiającym elewację też ograniczono paletę kolorów na jakie mogą pomalować budynki aby kolorowa zabudowa ulicy nie wyszła zbyt jarmarcznie.
Dla mnie projekt jest dość … kontrowersyjny ale osobiście uważam że jeżeli jego lokatorom się podoba to ich sprawa, najważniejsze ze mają swoje, wymarzone cztery kąty

_________________
Gdy tak wspominam ten miniony czas
Jak dobrze że to nie poszło w las
Dużo bym dał by przeżyć to znów
Wehikuł czasu - to byłby cud


Ostatnio edytowano 15 września 2009, o 08:11 przez Großvater, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2009, o 09:07 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Budslavsky napisał(a):


Rewelacyjny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2009, o 11:42 
Großvater napisał(a):
Budslavsky napisał/a:
Domek: http://miasta.gazeta.pl/k...w_palacyku.html

bardzo fajny. Drewno i szare kolory to jest to, co uwielbiam. Zaoszczędzili na materiałach, ale za to mają stylowe wyposażenie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2009, o 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 września 2007, o 12:25
Posty: 3435
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Dom w Mikołowie jest beznadziejny, zimny, ponury. Nic mi się w nim nie podoba.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2009, o 17:02 
Offline

Dołączył(a): 21 stycznia 2009, o 19:41
Posty: 21
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Großvater, to nie tylko w naszym powiecie, warunki zabudowy określają dużo za dużo moim zdaniem, bo nie tylko kąt nachylenia czy rodzaj dachu,ale też szerokość elewacji frontowej,co oznacza, że jeżeli w pobliżu są same małe domki, to nie wybudujemy większego. Albo nie możesz wybudować garażu czy domu tam gdzie Ty masz ochotę, tylko tam, gdzie Ci narzucą, i bywa tak, że ktoś mając kilkudziesięcio- czy nawet kilkuset-arową działkę, musi postawić dom 6 m od drogi...
I to ma być "demokracja" :-|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2009, o 08:54 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2008, o 11:34
Posty: 121
Lokalizacja: Sztum
Płeć: Mężczyzna
domek z tego linku wygląda jak atrapa (dla łapania kierowców) z "Misia" :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.