Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 14 maja 2015, o 19:58 
jezdziłem na hulajnodze tam ostatnio - równiutko ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 3 czerwca 2015, o 20:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Próbowałeś po chodniku? :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 3 czerwca 2015, o 21:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
aszastra napisał(a):
dreds11 napisał(a):
Zweryfikowałem swoje zdanie na temat zasadności budowy szerokich dróg i chodników rowerowo-pieszych kończących się w polu, nie wspomnę o basenach p.poż. :)
W razie ewentualnego fiaska tej inwestycji, miasto tereny przy nich może sprzedać jako działki budowlane dla inwestora indywidualnego z kompletną infrastrukturą. Ci co kupią działkę z basenem p.poż mogą wykop wykorzystać pod piwnicę albo i basen :D
Las jest na wyciągnięcie ręki , dolina Liwki także ;)

A grzyby rosną?

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 5 czerwca 2015, o 12:11 
Offline

Dołączył(a): 11 listopada 2013, o 10:58
Posty: 81
Płeć: Nie wybrano
dreds11 napisał(a):
cromags napisał(a):
Bo ludzie dzielą się na tych co coś robią i tych co ich krytykują. Ci pierwsi to postęp. Ci drudzy niebardzo

Ciekawe czy ci coś "robiący" i "postepowi" byli by tak odważni gdyby inwestowali swoją a nie cudzą kasę? :)Jaka to sztuka (być może) wywalić miliony w błoto i nie ponieść żadnych konsekwencji?

Masz rację. A miliony ciągle są wydawane. Przecież to trzeba utrzymać. A macie propozycję jak można by inaczej wydać te pieniążki w mieście?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 5 czerwca 2015, o 18:26 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2009, o 19:51
Posty: 436
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
cromags napisał(a):
dreds11 napisał(a):
cromags napisał(a):
Bo ludzie dzielą się na tych co coś robią i tych co ich krytykują. Ci pierwsi to postęp. Ci drudzy niebardzo

Ciekawe czy ci coś "robiący" i "postepowi" byli by tak odważni gdyby inwestowali swoją a nie cudzą kasę? :)Jaka to sztuka (być może) wywalić miliony w błoto i nie ponieść żadnych konsekwencji?

Masz rację. A miliony ciągle są wydawane. Przecież to trzeba utrzymać. A macie propozycję jak można by inaczej wydać te pieniążki w mieście?


Za te parę milonów można by wyremontować kilka ulic w miescie. Zrobić jakieś miejsce do spedzania wolnego czasu przez mieszkanców. Durne fontanny na dawnych cmetarzach raczej się do tego nie nadają.Coraz więcej miast wykorzystuje sąsiedztwo rzek , jezior a u nas cisza....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 5 czerwca 2015, o 23:01 
Offline

Dołączył(a): 14 stycznia 2012, o 13:30
Posty: 2126
Płeć: Mężczyzna
dreds11 napisał(a):
cromags napisał(a):
Durne fontanny na dawnych cmetarzach raczej się do tego nie nadają.Coraz więcej miast wykorzystuje sąsiedztwo rzek , jezior a u nas cisza....

(--------------)
Podobno mają zalewać zalew... :) ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 6 czerwca 2015, o 07:00 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2009, o 19:51
Posty: 436
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Trochę nie na temat ale może tak powinna wyglądać praca urzędników z UM ?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 6 czerwca 2015, o 08:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja bym nie namawiał do ślepego kopiowania cudzych wzorców. Kiedyś dodałem zdjęcie pt. cała Polska buduje fontanny i tak się stało - fontanna niezbywalnym dobrem każdego miasta powiatowego a nawet już widać takowe instalacje po różnych wsiach. Brak umiaru i oryginalności to cecha narodowa, akwapark, fontanna, fajerwerki, skwery, pomniki niczego, gry miejskie, noce muzeów i wiele, wiele innych przedsięwzięć w niemal każdym powiecie to sposób na maskowanie szarej rzeczywistości. Żadne wydarzenie odświętne ani instalacja w centralnym miejscu nie zmieni faktycznej kondycji miasta. Są w każdym organizmie samorządowym miejsca przeklęty gdzie bród smród i ubóstwo, pomimo sporej ilości kamer i straży miejskiej często na odnowionych fasadach budynków pojawiają się bezsensowne bohomazy które prawdopodobnie wyrażają alienację młodych ludzi którzy mają nieciekawe perspektywy przed sobą. Miłość do miejsca w którym się żyje jest w każdym z nas, nie każdy jednak doznaje odwzajemnienia tej miłości, stąd bunt i działania destrukcyjne. Biedroń coś czuje i próbuje się integrować ze wszystkimi nawet na niskim poziomie. Ci którym nie starcza na przyzwoity byt nigdy nie uwierzą władzy która stąpa w chmurach. Nic by nie było złego żeby np. na takie Dni Kwidzyna zamiast gwiazd dawno przebrzmiałych występowały w prime time lokalne kapele, jest ich wiele i zrobią to za czapkę gruszek. Podpowiem więcej, można by zrobić dotację na grill, piwo etc. i sprzedawać to za małe pieniądze. Myślę że wiele miejscowych firm dorzuciłoby się zbożnego celu, człowiek tak ma że w słusznej sprawie gotów jest do poświęceń. Udział władz w czymś takim jest nieodzowny, od rana do wieczora a później trzeba bywać pomiędzy ludźmi i czuć ich potrzeby. Jest to fraternizacja ale takie są oczekiwania sierot po zielonej wyspie, niestety nie wszyscy to czują i wolą stawiać piramidy.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 6 czerwca 2015, o 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2008, o 18:55
Posty: 2475
Lokalizacja: Gardeja / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dlatego też #robertmusisz i #biedron2020 :)

_________________
Od chwili tej aż do końca świata,w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 6 lipca 2017, o 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 października 2010, o 10:00
Posty: 326
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Zwiedziłem dzisiaj fajne tereny rowerkiem. Wszystko co tam widziałem bardzo mi się podoba . Nie miałem telefonu to podeprę się zdjęciem z FB .Dojechałem do tego miejsca i dalej przez wiadukt kolejowy( nad linią Kwidzyn -Prabuty ) ruszyłem rowerkiem za innymi rowerzystami , pieszymi , biegaczami przez TEN WIADUKT. ku laskowi .
Zastanawia mnie jedna sprawa jest Wiadukt kolejowy i były barierki ochronne .Tak te bariery zostały wycięte gazami i jest Bardzo Bardzo niebezpiecznie . Ktoś kto ma piecze nad tym terenem ,zdecydowanie nie ma grama oleju w głowie ,a o wyobraźni to nie wspomnę . Za coś takiego powinni od razu zamykać ,zupełna ignorancja , a po drodze wystające z ziemi druty , powodujące u biegacza ,czy spacerowicza wybuch śmiechu zaczepi się i lotem koszącym spocznie na ziemi .Dobrze gdy tylko ryjek sobie podrapie nieznacznie . pozdrawiam ...


Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 148.92 KiB | Przeglądane 9232 razy ]

_________________
'' źle się dzieje w państwie duńskim ''
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 7 lipca 2017, o 07:12 
Offline

Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 19:12
Posty: 236
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
No tak Park zamiast zwabiać nowych inwestorów to służy do spacerów z pieskami,jazdy na rolkach,na rowerze i dla złodziei żelastwa...żenada :evil: inwestycja stulecia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 7 lipca 2017, o 07:13 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2012, o 20:38
Posty: 401
Płeć: Mężczyzna
Kolego Jurgo,
Ja również jchałem rowerem z rodziną (2 dorosłych, 2 dzieci) w rejonach przez ciebie opisanych.
Masz rację, - kładka/most czy jak to nazwiemy jest niebezpieczna. Biorąc to pod uwagę jakie jest najtańsze rozwiązanie?
Zamknąć wiadukt.

Jeśli to się stanie , nie będzie możliwości przejażdzki z Kwidzyna na Piekarniak tą drogą, a szkoda, bo droga niezmiernie ciekawa.

Podsumowując - albo będzie jak jest albo władza mostek zamknie ze względu na bezpieczeństwo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 7 lipca 2017, o 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 października 2010, o 10:00
Posty: 326
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nawet nie chce myśleć co może się stać ,a co dopiero wypowiadać słowami jakie mam okropne skojarzenia . Pierwsze to zwierzęta ginące w męczarniach .Zrobię zdjęcia i wyśle do mediów, może ktoś zareaguje tak jak by przystało i nie zamknie przejścia .

_________________
'' źle się dzieje w państwie duńskim ''


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 7 lipca 2017, o 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 października 2010, o 10:00
Posty: 326
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nie mogę edytować swojego postu ale i tak pokaże te kwiatki .


Załączniki:
Bez tytułu2222.jpg
Bez tytułu2222.jpg [ 306.38 KiB | Przeglądane 9189 razy ]
Bez tytułu22222.jpg
Bez tytułu22222.jpg [ 296.22 KiB | Przeglądane 9189 razy ]
Bez tytułu2.jpg
Bez tytułu2.jpg [ 302.74 KiB | Przeglądane 9189 razy ]

_________________
'' źle się dzieje w państwie duńskim ''
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
PostNapisane: 7 lipca 2017, o 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lutego 2007, o 22:51
Posty: 783
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Zastanawia mnie jedna sprawa jest Wiadukt kolejowy i były barierki ochronne .Tak te bariery zostały wycięte gazami i jest Bardzo Bardzo niebezpiecznie .


Wzdłuż całej linii Kwidzyn-Prabuty są powycinane barierki na większość mostów i wiaduktów przez które prowadzą mało uczęszczane drogi. Zresztą podobnie jest na innych liniach.

_________________
Reklama dźwignią brzydoty i bałaganu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.