Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2007, o 05:41 

Jacob_Spricel napisał(a):
...mam nadzieje że za dwa czy trzy lata w kwidzynie będzie można wybrać to na co ma się ochotę, a nie to co jest dostępne...

Było by pięknie .... nawet AŻ , czas pokazał że robi się coraz większe zainteresowanie , teraz potrzeba tylko konkretnego napędu np. jakiś lokal (choćby nowy) w którym można serwować różne potrawy muzyczne i stworzyć klimat :wink:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2007, o 06:38 

Jacob napisał(a):
Co do tego co Ja zrobiłem to tylko tyle że kwidzyn.org do niedawna był częściowo moją inicjatywą. Bałagangi też ja robiłem i ja byłem ich inicjatorem. Nie powiem że Młody Kwidzyn Zrobił coś wielkiego dla miasta...to tylko jedna z wielu, mam nadzieje, inicjatyw które zmotywują kwidzyńską społeczność do tego by naprawdę się działo...

Powiem za siebie ale myślę, że wielu z e-kwidzyniaków się z tym zgodzi. Piszesz tu o części swoich osiągnięć w czasie przeszłym w kontekście współpracy z kwidzyn.org. Jeśli ta współpraca się skończyła i z tego powodu miałbyś przestać robić Bałagangi i imprezy muzyczne to by była wielka strata. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś razem z ponad trzema setkami ludzi robił to dalej. Zaręczam, że znajdzie się tu wiele osób chętnych do współtworzenia tego typu imprez. Co do "Młodego Kwidzyna" to czuję wielki niesmak. Pojawili się okazjonalnie na potrzeby kampanii wyborczej w bloku z szeregiem innych partii po to tylko żeby zebrać głosy młodych ludzi uzurpując sobie przy tym prawo do miana kwidzyńskiej młodzieży. Tak na prawdę czując się cały czas młodym nie znalazłem wśród nich ani jednego, godnego reprezentanta siebie. Ale to mniej więcej tak jak z partią mającą reprezentować miłośników taniego wina. Pojawili się, zebrali głosy poparcia ludzi spod sklepów i na tym się skoczyło. Niektórzy dzięki temu poparciu zasiadają teraz na stołkach a ludzie spod sklepów dalej stoją sobie i nikt o nich nie pamięta :) Przy okazji kolejnych wyborów znowu pojawi się strona internetowa "Młodych Kwidzyniaków", która natychmiast po wyborach zniknęła, znowu padną obietnice i na tym się skończy.

Co do "dicho" to przeczuwałem, że to ta impreza z DJ'ami ale na filmie ich nie widać. Gra muzyka, ludzie tańczą to znaczy że "dicho" jest :) To tak okiem (czy raczej uchem) kogoś kto się na tym zupełnie nie zna.

To tyle mojego wywodu zbyt poważnego i monotonnego jak na tę porę dnia...

Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2007, o 07:32 
Przyjaciel forum

Jacob_Spricel napisał(a):
mam nadzieje że za dwa czy trzy lata w kwidzynie będzie można wybrać to na co ma się ochotę, a nie to co jest dostępne...

Potrzeba więcej inicjatyw, między innymi takich jak Twoje czy podobnych.
Ja jestem przekonany, że będzie lepiej, bo coraz częściej młodzi biorą sprawy we własne ręce, a ci "starzy" (którzy "coś" mogą pomóc) patrzą na nich bardziej przychylnym okiem i często pomagają.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1