Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Egzorcyzmy Anneliese Michel
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 07:39 
Witam.
Ostatnio przyszlo mi ogladac film dokumentalny o opetaniu niemieckiej dziewczyny w 1977roku. W filmie zawarte sa oryginalne nagrania audio z odprawianych egzorcyzmow i tak dowiedziec sie mozemy, ze w Ciele dziewczyny zamieszkalo 7 demonow m.in. Kain. Jesli ktos filmu nie widzial goraco polecam. Robi piorunujace wrazenie, zwlaszcza momenty z autentycznymi nagraniami z odprawianych egzorcyzmow. Na podstawie tej historii powstal film: Egzorcyzmy Emilly Rose (tak sie chyba to pisze)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 08:06 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Mikrus,

Egzorcyzmy to ja odprawiam w urzędzie skarbowym, mówię Ci to jest dopiero horor :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 08:10 
Ja juz odprawilem stojac w kolejce :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 09:35 
Miałem wątpliwą przyjemność oglądania tego tendencyjnego pseudo-reportażu w telewizji publicznej. Kolejne propagowanie bezsensownych zabobonów. Proponuję ludziom wierzącym w egzorcyzmy i inne wywoływanie duchów odbyć krótki wolontariat w zakładzie dla ludzi cierpiących na choroby psychiczne. Przekonacie się jak zachowują się ludzie cierpiący na głęboką schizofrenię. Z szamanizmem nie ma to nic wspólnego.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 10:00 
O tym ze nie wierzysz w takie jak i inne nadprzyrodzone rzeczy wiem bo dalo sie to zauwazyc w temacie Kwidzynkownika (?). Ja stety badz niestety wierze, a na wycieczki do zakladow nie mam zamiaru chodzic.
Wielu lekarzy leczylo, badz probowalo leczyc ta dziewczyne i nie kazdy byl w stanie stwierdzic co jej dolega. No i ten temat nie mial na celu kolejnej bezsensownej wojny ateistow z wierzacymi tylko chcialem podac wart obejrzenia w/g mnie film.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 10:17 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
canario napisał(a):
. Przekonacie się jak zachowują się ludzie cierpiący na głęboką schizofrenię.


Wiem mam w domu Córkę i Żonę :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 10:20 
Cytuj:
Wielu lekarzy leczylo, badz probowalo leczyc ta dziewczyne i nie kazdy byl w stanie stwierdzic co jej dolega.
Tak a było to 50 lat temu kiedy depresję leczono elektrowstrząsami i migrenę trepanacją czaszki.
"Leczyć" próbował też szaman katolicki, ale jak to mówią... operacja się udała, ale pacjent zmarł.

Z wiarą nie ma to nic wspólnego. Chcesz to wierz, ale najpierw trochę zorientuj sie w temacie nim zdecydujesz się zostać zmanipulowany. Swoją drogą "opętał" ją całkiem niezły zestaw:
Judasz, ks. Fleischmanem, Kain, Hitler, Neron i Lucyfer.

Ciekawe tylko dlaczego nie Baal, Shaitan, Zalambur, Sauron i Saruman.


Ostatnio edytowano 9 kwietnia 2008, o 10:25 przez canario, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 10:24 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
canario,

Dotykasz ciemnych mocy, niech cię moc nie zaurocy :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.