Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 27 lipca 2018, o 09:58 

Taka sytuacja... jestem sobie w domu, czymś tam zajęty zerkam na okno z widokiem na chodnik prowadzący do wejścia, gdzie wisi skrzynka na listy. Jest piątek i tego dnia ma przyjść ważna dla mnie przesyłka. Przeczytałem o tym informację na oficjalnej stronie Poczty Polskiej w takiej fajnej zakładce, gdzie wpisuje się numerek i widać jak ta moja paczka wędruje po Polsce. Ostatnia linijka, łoł... w doręczeniu, no to super !!! Mija południe, mija pora obiadowa, skończyłem prace domowe i muszę wyjść na chwilę z domu. Nie chcę przegapić listonosza, więc sprawdzam znów internety... a tu informacja, że przesyłka awizowana. Ale JAK, KIEDY, KTO... niemożliwe, żebym przegapił listonosza, schodzę sprawdzić i faktycznie kwitek leży w skrzynce. Czy też macie takie tajemnicze dostarczanie awizo do Waszych skrzynek podczas obecności w domu? Czyżby Poczta Polska zatrudniała Ninja na listonoszy?

Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 27 lipca 2018, o 14:31 

Nie, ja żyję dobrze z listonoszem :)
P.S. Napisz skargę nie dostanie premii, może zmądrzeje, ale z tego co słyszałem zatrudniają ich przez agencję więc mają to gdzieś.

Obrazek

PostNapisane: 27 lipca 2018, o 14:39 

Ciekawe zjawisko,że niezauważyłeś jak wrzucił AWIZO do skrzynki. To jak w przypowieści biblijnej o pannach rozsądnych i nierozsądnych.
A tak bardziej poważnie to zadzwoń do magazynu następnym razem 055 2792535 ,to tel oficjalny więc NO PROBLEM , RODO tu niesięga i można paczkę na okienku zostawić żebyś czasu nietracił na oczekiwanie w domu tylko robił Swoje w terenie ,bo paczkowy napewno był i prawidłowo dokonał awizacji tylko widać domofony szwankują .
Coś wiem o tym ....

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 27 lipca 2018, o 17:06 

Po prostu nie chciało mu sie wejść po schodach dlatego wrzucił kartkę do skrzynki..............

PostNapisane: 29 lipca 2018, o 14:32 

Kilka razy składałem skargi na listonoszy. Nie ma na nich mocnych. Mają w pompie chodzenie po schodach, ba - zostawienie w skrzynce awizo to też wyzwanie, bo przecież trzeba je wypisać. Oszołom co chodził u mnie (już nie chodzi bo się zwolnił) nie wrzucał awizo, odnosił list na pocztę a po jakimś czasie znajdowałem powtórne awizo. Powtórne, bo kwit wypisywany jest na poczcie. Więc ważny papier urzędowy leżał na poczcie 2 tygodnie, bo on ma to w pompie.
Na poczcie oczywiście - co my możemy zrobić? Płacą jak płacą, ludzie nie chcą pracować, co mamy zrobić...?
Kopanie z koniem.

PostNapisane: 29 lipca 2018, o 21:05 

Jeśli Twój rejon to poczta obok "Jedynki", to każdy Ci tam powie, że listonosze nie noszą w ogóle paczek. Listonosz od razu zostawia awizo, a tłumaczą, to tym że przecież listonosz nie będzie paczek nosił. Marna była pogawędka, o tym że napisał tam, że nikogo nie zastał na tym kwitku(po kiego grzyba w takim razie to napisał), a w domu zawsze ktoś był. Pani była bardzo nieuprzejma delikatnie mówiąc. :roll:

PostNapisane: 30 lipca 2018, o 20:16 

Mój rejon to poczta na mickiewicza. Znowu jakiś inny chodzi. Ciekawe, czy taki sam oszołom jak poprzednik.

PostNapisane: 4 sierpnia 2018, o 22:25 

Ja kiedys na poczcie staoje odebrac awizowana przesylke i przygladam sie co tam pani ciekawego porabia. A pani wypisuje awiza na kolejny dzien....z data dnia jutrzejszego. Wiec zapewne w taki sposob twoja przesylka byla doreczana :grinka:

PostNapisane: 7 sierpnia 2018, o 13:33 

Dziś Ninja (zapewne ronin jak wynika z wcześniejszych wpisów) powtórnie zaatakował !!! Jako oni to robią??? Dostałem SMS. że paczka w doręczeniu i bardzo pilnowałem przyjścia listonosza. W końcu po 14.00 zniecierpliwiłem się i poszedłem sprawdzić skrzynkę i co.... awizo sobie leży. Ja pitolę, zwykłe doręczanie paczek, a robi wrażenie. CHCĘ BYĆ LISTONOSZEM I NABYĆ TAKICH WYJĄTKOWYCH UMIEJĘTNOŚCI !!!

PostNapisane: 8 sierpnia 2018, o 12:12 

Hedon napisał(a):
Dziś Ninja (zapewne ronin jak wynika z wcześniejszych wpisów) powtórnie zaatakował !!! Jako oni to robią??? Dostałem SMS. że paczka w doręczeniu i bardzo pilnowałem przyjścia listonosza. W końcu po 14.00 zniecierpliwiłem się i poszedłem sprawdzić skrzynkę i co.... awizo sobie leży. Ja pitolę, zwykłe doręczanie paczek, a robi wrażenie. CHCĘ BYĆ LISTONOSZEM I NABYĆ TAKICH WYJĄTKOWYCH UMIEJĘTNOŚCI !!!

Coś kolego ściemniasz. Jedno pewne Oni mają płacone za doręczoną przesyłkę i wątpię ażeby jak Piszesz olewali(akurat Ciebie) .Napraw w końcu domofon,albo odbieraj telefony,bo napewno dzwonili .A jak się bardzo upierasz puść Mi na priv Swój tel i rozwiąże sie problem ;-)
Pozdrawiam

PostNapisane: 15 sierpnia 2018, o 13:51 

pszczelarz - ostrożnie z zarzucaniem kłamstwa ludziom, jeśli nie masz dostatecznej wiedzy i znajomości faktów. Uraziła mnie ta wypowiedź. A kim Ty jesteś, że masz władzę nakazać listonoszowi, żeby doręczał paczki??? Poproszę Cię, żebyś nie udzielał się więcej w rozpoczętych przeze mnie wątkach.

Wracając do tematu, tak przysłali mi SMS, że paczka w doręczeniu, a potem po całym dniu spędzonym w domu znalazłem znów awizo. Domofon jest sprawny, szczególnie jak śpię po nocnej zmianie wydzwaniają do mnie, że mają ulotki :-(

Fotka znaleziona w necie :D

Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 38.63 KiB | Przeglądane 75 razy ]

PostNapisane: 16 sierpnia 2018, o 20:51 

Hedon napisał(a):
pszczelarz - ostrożnie z zarzucaniem kłamstwa ludziom, jeśli nie masz dostatecznej wiedzy i znajomości faktów. Uraziła mnie ta wypowiedź. A kim Ty jesteś, że masz władzę nakazać listonoszowi, żeby doręczał paczki??? Poproszę Cię, żebyś nie udzielał się więcej w rozpoczętych przeze mnie wątkach.

Wracając do tematu, tak przysłali mi SMS, że paczka w doręczeniu, a potem po całym dniu spędzonym w domu znalazłem znów awizo. Domofon jest sprawny, szczególnie jak śpię po nocnej zmianie wydzwaniają do mnie, że mają ulotki :-(

Fotka znaleziona w necie :D

Powiedzmy że jestem Człowiekiem i niech tak zostanie , OK .

Strefa czasowa: UTC + 1