Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 13:44 
Offline

Dołączył(a): 1 kwietnia 2009, o 19:15
Posty: 15
Lokalizacja: z Kwidzyna
Płeć: Mężczyzna
Dzisiejszej nocy została"zdemolowana" przez wandali ulica Żeromskiego w okolicach szkoły nr 6.
Powywracane śmietniki, pogięte przystanki autobusowe, wywrócone kosze na ubrania !
Oczywiście policja zapewne nic na ten temat nie wie, bo i jak skoro nasi dzielni stróże prawa wolą czaić się z radarem na Dankowie.
Gdy poprzednio "przewędrowały" koniki to może i było zabawne obecnie jednak Zatorze II coraz bardziej zaczyna się upodabniać do dzielnicy slumsów.
Czy nasza policja i straż miejska boi się już zapuszczać w te tereny, czy taka nocna "akcja" nie zwróciła niczyjej uwagi, czy jedynym znakiem dbałości o bezpieczeństwo maja być ukryte po krzakach fotoradary.
Nie mam nic przeciwko sklepom monopolowym czynnym do 23 ale od czasu otwarcia tegoż, praktycznie codziennie na parkingu w okolicach dawnego Royal Marketu można spotkać pijaną młodzież. A potem po weczornej "biesiadzie" mamy kolejne zniszczone auta , przystanki i śmietniki .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Przykre...
U mnie na Zatorzu I jeżdżą bardzo często i co z tego :?:
Jak przychodzi weekend , to wrzaski dochodzące z boiska w " koniach " - cytuję " Legia górą , Legia panem , Legia całym mym kochaniem " , " j***ć " coś tam... czasami do 3 w nocy nikomu (co mnie dziwi) nie przeszkadzają :roll:
Parę razy doszło do dewastacji elewacji szkoły i nawierzchni boiska , dlatego została zamontowana kamera , ale widać chyba atrapa :razz: bo ani nie odstrasza rozochoconej młodzieży , ani też nie ma żadnej interwencji ze strony służb mundurowych .

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 15:02 
Offline

Dołączył(a): 28 września 2008, o 11:56
Posty: 135
Lokalizacja: Malbork/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kropka napisał(a):
Przykre...
" , " j***ć " coś tam...

Widzew (w sumie racja - takie byle co):D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 15:06 
Offline

Dołączył(a): 3 czerwca 2010, o 14:49
Posty: 28
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
fusek napisał(a):
Widzew (w sumie racja - takie byle co):D


ale błysnąłeś.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Nie wiem co , bo po spożyciu napojów wyskokowych wymowa już nie ta :razz: ale mniejsza o to , liczy się sam fakt zachowania :!:

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 16:52 
Żeby takich wandali złapać to najpierw odpowiednim służbom musi się chcieć.A naszym się nie chce.
Dalej będzie dewastacja a koszty.poniesiemy my.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 17:08 
nie dramatyzujecie czasem :?:
w porownianiu do innych miast (i wiekszych i mniejszych) kwidzyn wydaje mi sie raczej spokojna dziura.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 października 2007, o 13:30
Posty: 235
Lokalizacja: Gdynia/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Może i jest spokojnie, ale nie oznacza to, że nie może być jeszcze spokojniej. :) Gdyby się patrol, raz czy drugi przejechał i trochę zainteresował to na pewno by to pomogło. Podejrzewam, że niektórym się po prostu w wakacje nudzi po piwku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 20:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 18:07
Posty: 1361
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kropka napisał(a):
Przykre...
U mnie na Zatorzu I jeżdżą bardzo często i co z tego :?:
Jak przychodzi weekend , to wrzaski dochodzące z boiska w " koniach " - cytuję " Legia górą , Legia panem , Legia całym mym kochaniem " , " j***ć " coś tam... czasami do 3 w nocy nikomu (co mnie dziwi) nie przeszkadzają :roll:
Parę razy doszło do dewastacji elewacji szkoły i nawierzchni boiska , dlatego została zamontowana kamera , ale widać chyba atrapa :razz: bo ani nie odstrasza rozochoconej młodzieży , ani też nie ma żadnej interwencji ze strony służb mundurowych .


Mam pytanie , słysząc te wrzaski zadzwoniłaś może na policję ????
Pewnie NIE ,i tak właśnie robią wszyscy mieszkańcy licząc, że może zadzwoni ktoś inny.

_________________
> KTO PYTA NIE BŁĄDZI <


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 20:27 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Kropka, racja... po pijaku ciężko wymówić Widzew :P

catani, hmm czyli uważasz, że skoro to jest spokojna dziura, to można dać przyzwolenie
na kilka zniszczonych przystanków, wywalonych śmietników? Ja uważam, ze trzeba na coś takiego
reagować, a władze powinny poczynić odpowiednie kroki, by policja troszkę ruszyła tyłek, a nie spała
w radiowozie gdzieś pod kauflandem. Takie sprawy należy dusić w zarodku, a nie czekać, aż wandalizm stanie
się plagą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Kiler napisał(a):
Podejrzewam, że niektórym się po prostu w wakacje nudzi po piwku.


To niech idą do lasu z dala od ludzi i tam się wydzierają ile wlezie :grin:

Cytuj:
Mam pytanie , słysząc te wrzaski zadzwoniłaś może na policję ????
Pewnie NIE ,i tak właśnie robią wszyscy mieszkańcy licząc, że może zadzwoni ktoś inny.


Aszastra , to że z wiekiem mam słuch już coraz słabszy :D to nie znaczy , że muszę znosić te " urwy" i " uje " pod nosem .

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 22:06 
Offline

Dołączył(a): 1 kwietnia 2009, o 19:15
Posty: 15
Lokalizacja: z Kwidzyna
Płeć: Mężczyzna
Tu chodzi o dzialania prewencyjne ze strony policji, gdyby patrole pojawialy sie czesciej, to mlodziez przynajmniej zaczelaby odczuwac jakis strach ze patrol to zauwazy. A swoja droga efekty dzwonienia na policje moga okazac sie mizerne, zwlaszcza kiedy patrol pojawi sie w zawrotnym tempie np 20 min.

-- 1 sie 2012, 2012 21:36 --

Tu chodzi o dzialania prewencyjne ze strony policji, gdyby patrole pojawialy sie czesciej, to mlodziez przynajmniej zaczelaby odczuwac jakis strach ze patrol to zauwazy. A swoja droga efekty dzwonienia na policje moga okazac sie mizerne, zwlaszcza kiedy patrol pojawi sie w zawrotnym tempie np 20 min.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, o 23:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 listopada 2007, o 11:12
Posty: 284
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
tin napisał(a):
Tu chodzi o dzialania prewencyjne ze strony policji,


Chodzi raczej o działania prewencyjne ze strony rodziców tych dzieci :? Jeśli rodzice nie wiedzą (bo mają to gdzieś), co robi ich pociecha o 2.00 czy 3.00 w nocy, to żadna policja świata nie upilnuje porządku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 2 sierpnia 2012, o 09:58 
Offline

Dołączył(a): 21 października 2007, o 15:04
Posty: 129
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
za "koniami" przy boisku na płycie betonowej często młodzież męska spożywa alkohol w towarzystwie dziewczyn z pobliskiego domu

już czas się tym zainteresować


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nocna Demolka na Żeromskiego
PostNapisane: 2 sierpnia 2012, o 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
EdiKris napisał(a):
za "koniami" przy boisku na płycie betonowej często młodzież męska spożywa alkohol w towarzystwie dziewczyn z pobliskiego domu


No właśnie :!:
To tam jest założona kamera , która obejmuje swoim zasięgiem całe to miejsce i wniosek nasuwa mi się tylko jeden , że albo to atrapa , albo nikt obrazu z tej kamery nie ogląda .
To miejsce jest " przyjazne " do wypicia alkoholu - w zaciszu , ciemno , nikt nie widzi ( jedynie słyszy ) :D nie dojedzie tam żaden patrol ( jedynie od strony Intermarche , ale to też trzeba wysiąść i przejść jakieś 100m ... ale o czym ja marzę :roll:

Wczoraj właśnie widziałam Naszych mundurowych przy " koniach " - wjechali bramą , podjechali pod rodzinnym dom dziecka , zawrócili i poooojechali w długą ha , ha , ha - i to ma być patrol :?:

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.