Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba do Wszystkich forumowiczów o pomoc...
PostNapisane: 11 czerwca 2012, o 20:28 

Witam wszystkich forumowiczów.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w dość kontrowersyjnej sprawie.

Dnia 20 kwietnia 2012 roku na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulicy Warszawskiej i Szerokiej obok warzywniaka) została potrącona moja narzeczona i mój niespełna trzy letni syn.
Sprawca kierujący pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia.
Po około miesięcznym śledztwie wezwano moją narzeczoną w celu złożenia zeznań i tego samego dnia sprawa została "zamknięta, z powodu nie wykrycia sprawcy czynu".

Wiem, że był w czasie tego zdarzenia był duży tłum gapiów i jeśli jest jakaś osoba, która pozwoli mi dotrzeć do sprawcy to prosiłbym o jakąkolwiek informację: PW na forum, czy mail na adres mar.kir@wp.pl

Nie pisałbym tego wątku, gdyby nie fakt, że zaraz po otrzymaniu decyzji poszedłem do osoby, która podpisała się pod tym i po krótkiej rozmowie z policjantem wyszło, że jest brak kilku informacji w aktach sprawy.
W chwili, kiedy powiedziałem stróżowi prawa, że ma niekompletne dokumenty odwrócił się na pięcie i tak zakończyła się rozmowa.

Bardzo proszę osoby, które widziały to zdarzenie o pomoc.
Może uda się wspólnie zapobiec podobnym sytuacją.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1