Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 09:33 
Myślę, że już nieco ostygli tak rozgrzani panowie moderatorowie i pora na odpowiedź jako kontynuację spraw pobocznych, które się pojawiły w innym wątku forum :arrow: viewtopic.php?f=127&t=12689&start=15

Przede wszystkim zwracam uwagę, że przeróżne wypisane przez was insynuacje i obraźliwe uwagi pod moim adresem dyskwalifikują was jako moderatorów. Już jakiś czas temu przekształcono forum z portalu społecznościowego w banalną „piaskownicę” służącą poklepywaniu się przez znajomków i „jeżdżeniu” po tych co miewają odmienne zdanie. Piszę o dominującej obecnie tendencji, bo nie jest moim zamiarem obrażanie osób zamieszczających tu poważne wypowiedzi.

Zamiast pisać o moich wybrykach i prowokacjach oraz o łaskawej tolerancji modów wobec mojej osoby, chociaż wątpliwa jest już, zdaniem ich i administratora, moja przydatność tutaj, to oczekuję konkretnej decyzji – uważam, że powinienem stąd odejść, skoro tak obniżam poziom forumowych wypowiedzi. Po prostu wypraszam sobie tę bezzasadną łaskę ogłaszaną jeszcze w sposób obraźliwy i uwłaczający mi.
/@”Canario” Krzysztofie upominasz się o c.d. wywiadu. Wymiatasz arbitralnie (bo bez umocowania w regulaminie forum) każdy wpis, który „śmierdzi” Ci jakąś polityką, a domagasz się opowieści o moich doświadczeniach z nią. Zastanawiam się po co Ci to?

Jeszcze tu jestem głównie z powodu swojego własnego „dobytku”, którego pilnuję. Ponieważ zgodni jesteśmy w tym, że ani ja nie pasuję do forum, ani forum do mnie, zatem proponuję rozwiązanie spokojne i zdecydowane. (Poniższą propozycję już kiedyś składałem na forum ale została zlekceważona.)
Nadmieniam, że odrzucenie mojego wniosku przez administrację odpowiedzialną za forum skłoni mnie do dochodzenia jego realizacji na drodze sądowej, gdzie będę mógł go poprzeć „zdokumentowanymi” fragmentami wypowiedzi moderatorów.
Pismo w tej sprawie już wysłałem oficjalnie do Administratora Forum E-Kwidzyn.
Cytuj:
drosikus@gmail.com
Pan Grzegorz Drosiński
Administrator Forum E-Kwidzyn
Wniosek
Proszę o usunięcie (skasowanie) ze stron Forum E-Kwidzyn zamieszczonych tam przeze mnie tekstów, a przede wszystkim literackich: opowiadań, szkiców historycznych i felietonów mojego autorstwa, a w następnej kolejności o usunięcie z forum mojego konta użytkownika pod nick'iem „Budslavsky”.
Uzasadniam to niepokojąco niekorzystną ewolucją tego portalu społecznościowego, na którym osoby z jego administracji (administrator i część moderatorów) zamieszczają publicznie dostępne dotyczące mnie nieuzasadnione wypowiedzi, które w ich czytelnym zamiarze mają mnie dyskredytować osobiście. Chcąc temu zapobiec na przyszłość pragnę usunąć się z forum łącznie z zamieszczoną tam moją twórczością.
Nadmieniam, że usuniecie moich tekstów z forum nie będzie kolidowało z ewentualnym przyszłym zainteresowaniem nimi przez czytelników, ponieważ przygotowuję ich wybór w formie wydawnictwa książkowego.
Przedstawiona powyżej moja decyzja jest ostateczna i liczę na jej spełnienie, by nie zaistniała potrzeba popierania jej pozwem sądowym. Jerzy Kosacz 29.10.2012


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 09:50 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jerzy, czy taki był warunek Twego przyszłego wydawcy? Proszę o szczerą odpowiedź. Może być prywatna.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 09:55 
Piotr_J napisał(a):
Jerzy, czy taki był warunek Twego przyszłego wydawcy? Proszę o szczerą odpowiedź. Może być prywatna.
Taką otrzymałem sugestię, zdaniem wydawcy bardzo istotną, by jak najszybciej znikł ogólny nieprzychylny mi kontekst w jakim znajdują się obecnie te teksty. I stąd moja ostateczna decyzja. Szczegółów przecież nie będę tu ujawniał.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 10:04 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ok, Twoja wola. Jednocześnie Twoja odpowiedź wskazała owego wydawcę, który w końcu dopiął swego.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 17:15
Posty: 998
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Wielka szkoda, ale decyzję rozumiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 18:42 
Offline

Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 19:29
Posty: 146
Płeć: Kobieta
Szkoda,dla Forum i jego uzytkownikow.Ale i chyba dla Pana,Panie Jerzy?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2010, o 12:33
Posty: 388
Lokalizacja: Kwidzyn / Warszawa
Płeć: Mężczyzna
eh... :sad:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 20:46 
Jak wynika z ankiety najprawdopodobniej dział o polityce zostanie przywrócony. Zastanów się jeszcze raz czy aby na pewno chcesz popełnić wirtualne "seppuku"


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2685
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Business is business, jak mawiają.
Powodzenia...

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 20:58 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
A nie możecie po prostu spełnić prośby Budslavsky, ? Chce nas opuścić to trudno, jakoś to przeżyjemy. Szkoda tylko, że chce ze sobą zabrać wszystko co stworzył, bo to bardzo wartościowe treści, ale jak widać ma w tym jakiś biznes. Szkoda żeby człowiek resztę swojego życia cierpiał z powodu forum, a stowarzyszenie szlajało się po sądach z tak błahego powodu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 21:02 
Nim pociągniemy za spust wolę być pewny na 100%
Potem już jest tylko "progress bar of death"


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 21:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Spokojnie, usunięcie wszystkich postów z forum to nie taka prosta sprawa. Technicznie to tylko kilka kliknięć, ale pozostaje jeszcze sprawa taka, że ktoś mógł zacytować post Budslavsky, i co wtedy?

Druga sprawa to taka, że usuwanie poszczególnych postów poniesie za sobą mocne luki w dyskusjach w których uczestniczył Budslavsky i niektóre posty innych użytkowników stracą zupełnie sens. Zazwyczaj, gdy usuwaliśmy konto na forum, to posty użytkowników pozostawały - tutaj mamy zupełnie inną sytuację.
To tak jakby, ktoś chciał cofnąć powiedziane słowa, a tego się przecież nie da zrobić, pozostają one w pamięci.
No i kolejna sprawa:

Budslavsky napisał(a):
„zdokumentowanymi” fragmentami wypowiedzi

Jeżeli my (ja) usunę konto z forum wraz ze wszystkimi postami to stracimy narzędzie do ewentualnej obrony przed kolejnymi atakami na stowarzyszenie i forumowych moderatorów.


Wybaczcie, w sumie to wybacz Jerzy, że tak zwlekam z tą decyzją, ale sam zrozum, że to nie takie proste.

Nie wspomniałeś słowem o kwidzynopedii, a tam też jest kilka Twoich tekstów, co z nimi? Czy Twój wydawca wspomniał coś o nich?


No i ostatnie pytanie, co z materiałami i wiedzą, które pobrałeś przez te lata z forum, czy zwrócisz je forum, czy może jakoś publicznie zniszczysz?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 czerwca 2008, o 09:06
Posty: 297
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dla mnie sprawa jest jasna jeżeli ktoś loguje się na jakieś forum to automatycznie akceptuje regulamin i jeżeli chce zrezygnować to usuwa konto a nie wpisy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 22:14 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
krzychoo napisał(a):
Dla mnie sprawa jest jasna jeżeli ktoś loguje się na jakieś forum to automatycznie akceptuje regulamin i jeżeli chce zrezygnować to usuwa konto a nie wpisy.


Dla mnie również. To jest zawarcie umowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 29 października 2012, o 23:14 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
Spokojnie, usunięcie wszystkich postów z forum to nie taka prosta sprawa. Technicznie to tylko kilka kliknięć, ale pozostaje jeszcze sprawa taka, że ktoś mógł zacytować post Budslavsky, i co wtedy?

Druga sprawa to taka, że usuwanie poszczególnych postów poniesie za sobą mocne luki w dyskusjach w których uczestniczył Budslavsky i niektóre posty innych użytkowników stracą zupełnie sens. Zazwyczaj, gdy usuwaliśmy konto na forum, to posty użytkowników pozostawały - tutaj mamy zupełnie inną sytuację.
To tak jakby, ktoś chciał cofnąć powiedziane słowa, a tego się przecież nie da zrobić, pozostają one w pamięci.
No i kolejna sprawa:

Budslavsky napisał(a):
„zdokumentowanymi” fragmentami wypowiedzi

Jeżeli my (ja) usunę konto z forum wraz ze wszystkimi postami to stracimy narzędzie do ewentualnej obrony przed kolejnymi atakami na stowarzyszenie i forumowych moderatorów.


Wybaczcie, w sumie to wybacz Jerzy, że tak zwlekam z tą decyzją, ale sam zrozum, że to nie takie proste.

Nie wspomniałeś słowem o kwidzynopedii, a tam też jest kilka Twoich tekstów, co z nimi? Czy Twój wydawca wspomniał coś o nich?


No i ostatnie pytanie, co z materiałami i wiedzą, które pobrałeś przez te lata z forum, czy zwrócisz je forum, czy może jakoś publicznie zniszczysz?


Nikt nikogo nie zmusza do pisania na Forum.
Jeżeli już ktoś to robi, to robi to z własnej nieprzymuszonej woli .....
Nikt tego nie ukradł (wpisów-postów)nikt tego nie publikował bez zgody właściciela ....
Po prostu, nie bardzo rozumiem:
-żądania wykasowania tego co się napisało.- :583:

-"Obrażam się, zabieram zabawki i idę do domu"-. :P
To jest tak niepoważne, że aż nie przystoi.
Tym bardziej jeżeli to robi , człowiek bardzo dojrzały i poważny,
z zasługami (dla niektórych autorytet).
Wydaje mi się to bardzo śmieszne i żenujące.

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.