Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 31 października 2012, o 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2006, o 14:27
Posty: 162
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
krzyzak napisał(a):
Verdan Koga nazywasz szarą masą?? Nie uważasz że obrażasz część forum, tych którzy maja inne zdanie niż Budslavsky, nazywając ich "beczącą tak samo , szarą masą".


Nie było moją intencją obrażanie kogokolwiek. Jeżeli ktoś poczuł się dotknięty (cóż za wrażliwe społeczeństwo), to przepraszam. Aż ciśnie mi się na usta: "uderz w stół a nożyce się odezwą". Kto to "szara masa"? To ludzie bez polotu, którym brak odwagi by iść własną drogą, to Ci którzy stoją w szeregu.

Darek napisał(a):
Verdan już nie raz dał próbkę swojej kultury. :D


Odezwał się człowiek święty (bez skazy). Jeżeli jesteś idealny to pierwszy rzuć kamieniem, ale jeżeli masz coś na sumieniu to lepiej zamilcz, bo akurat Ty jesteś ostatnią osobą, która ma prawo wytykać mi brak kultury. Człowiek, który nie raz dawał popisy swojego zacnego zachowania i "super" niby żartów. Pogratulować tupetu. Jeżeli masz coś konkretnego mi do zarzucenia to proszę bardzo, przytocz konkretne fakty, argumenty.

Naszła mnie pewna refleksja. Jakość życia społecznego wyraźnie upada. Każdy kto ma inne zdanie od większości jest natychmiast gaszony, uciszany, krytykowany, etc. Ja nie należę do ludzi, którzy będą się godzić na takie rzeczy. Zbyt mocno cenię sobie wolność i prawo wygłaszania własnych przekonań. To forum niestety coraz bardziej zamienia się w ziemię "cenzury", a powinno zmierzać w kierunku "Hyde Parku" gdzie każdy może mówić co chce (nawet gdy dla kogoś głoszone tezy są niewygodne).

_________________
Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów nie ma - Jan Twardowski
------------------------------------------------------------


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 31 października 2012, o 20:15 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Verdan napisał(a):
ale jeżeli masz coś na sumieniu to lepiej zamilcz, bo akurat Ty jesteś ostatnią osobą, która ma prawo wytykać mi brak kultury.


No i masz przykład prawomyślnego. Teraz to już Ci mogę zarzucić całkowity brak kultury. Poprzednio tylko napisałem o przykładzie kultury.
Następny megaloman forumowy :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 31 października 2012, o 20:18 
Offline

Dołączył(a): 27 września 2009, o 13:10
Posty: 53
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Verdan, popieram w całości Twój post, a jeśli chodzi o Darka, to jest człowiek pseudo ideał i chyba ma jakieś kompleksy co do kultury itd. że tak każdemu wszystko wytyka więc nie przejmuj się tym człowiekiem tylko olej go tak jak ja kiedyś to zrobiłem :D

_________________
PiotrRot


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 31 października 2012, o 20:23 
Cytuj:
powinno zmierzać w kierunku "Hyde Parku" gdzie każdy może mówić co chce (nawet gdy dla kogoś głoszone tezy są niewygodne).

To w jakim kierunku będzie zmierzać forum,zależy tylko od nas użytkowników.
Jeśli będziemy się szanować ,rozmawiać na poziomie i z zasadami ogólnie pojętej kultury,to będzie dobry kierunek.
Miejcie to na uwadze.

Verdan i krzyżak.
Jeśli macie jakieś wzajemne pretensje,to zapraszam na pw.
Do tego służy ten mechanizm.
Każde kolejne " osobiste wrzutki" będą skutkować "nagrodami" według regulaminu.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 31 października 2012, o 20:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Temat został wyczerpany. Wniosek Jerzego, jest w trakcie realizacji i nie ma już o czym tu dyskutować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wniosek
PostNapisane: 1 listopada 2012, o 07:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jeszcze ostatnie kilka zdań od Martina, który był w trakcie pisania posta, gdy ja zamykałem wątek.


martin napisał(a):
Ludzie, Wy chyba nie macie innych problemów.

Ciągle to samo: jakieś podstępy, spiski, "podsłuchy", głupie żarty i dowcipy. Ten napisało to a ten tamto itd... itd...
Niektórym po prostu puszczają nerwy i piszą to co mają na "języku". Dziwię się, że moderatorzy jeszcze wytrzymują z Nami wszystkimi :grin: . Budslavskiego próbują udobruchać na wszystkie sposoby, a Pan Jerzy ciągle swoje. Panie Jurku, przeglądam głównie dział historia i tam nie padło ani jedno negatywne słowo pod Pana adresem. Wręcz przeciwnie, wszyscy Pana uwielbiają i podziwiają. W innych działach forum jest trochę inaczej (ale od pewnego czasu). Ma Pan zatargi z kilkoma osobami, co nie znaczy że cała reszta jest przeciwko Panu. Nie jest Panu szkoda czasu i nerwów. Być może szukał Pan tylko pretekstu aby "uwolnić się" od forum... w co nie chce mi się wierzyć.

I jeszcze jedno

Pamiętam jak kilka lat temu przyszedłem z Ziemowitem na spotkanie stowarzyszenia, które odbyło się u Okiego w domu.
Spotkałem tam wspaniałych ludzi, pełnych energii, chęci działania, wspaniale dogadujących się ze sobą i przede wszystkim szanujących się. Naprawdę byłem pod ogromnym wrażeniem. A dziś po kilku latach skaczecie sobie do gardeł.

Naprawdę mieliście ogromny potencjał i uważam ze nadal go macie (mamy).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.