Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 19 lipca 2013, o 07:26 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
ależ my jesteśmy podobni do siebie

Myślałem, że ja jakiś inny jestem, a wychodzi na to, że nie do końca :D
Cytuj:
Pozdrawiam Ciebie

Dziękuję i wzajemnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 19 lipca 2013, o 10:18 
Offline

Dołączył(a): 5 lipca 2011, o 18:44
Posty: 16
Płeć: Nie wybrano
na razie bo byłym championie z każdej strony drzwi jakieś buchty nie wiadomo o co chodzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 19 lipca 2013, o 10:40 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2010, o 06:52
Posty: 400
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ewa25 napisał(a):
na razie bo byłym championie z każdej strony drzwi jakieś buchty nie wiadomo o co chodzi

Trwa przebudowa w środku. I już wiesz o co chodzi :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 20 lipca 2013, o 12:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 18:07
Posty: 1361
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Już niedługo dla miłośników tanich zakupów wielkie otwarcie :)

http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artykul/1 ... d79e,1,3,5

_________________
> KTO PYTA NIE BŁĄDZI <


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 20 lipca 2013, o 20:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Michał napisał(a):
ależ my jesteśmy podobni do siebie


Ja 23-ego września będę mógł powiedzieć, że też jestem podobny do reflexes, chociaż kiedyś widziałem go na ulicy (tak mi się wydaje) i na bliźniaków raczej nie wyglądamy :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 20 lipca 2013, o 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 października 2010, o 10:00
Posty: 326
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Trzeba było wpuścić do Kwidzyna hipermarket -nadal wyjazdy będą do najbliższego centrum handlowego ,czyli cenowo będzie wszędzie tak samo w Naszym mieście. pozdrawiam...

_________________
'' źle się dzieje w państwie duńskim ''


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 20 lipca 2013, o 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2013, o 21:01
Posty: 48
Płeć: Kobieta
jankowskimich napisał(a):

po pierwsze uściślijmy - porównujesz Lublin z Kwidzynem? orajt tylko weź pod uwagę że w Lublinie widziałem osiedla na których mieszkało więcej ludzi niż w całym Kwidzynie :D
po drugie nie tylko Ty pomieszkujesz w "wielkim mieście" - kilka lat mieszkałem w Toruniu i nie zaznałem na każdym kroku super/hiper/turbo marketów z czego bardzo się cieszyłem :)


Bez przesady z tą wielkością Lublina. I chyba Ci się osiedle z dzielnicą pomyliło.
W Toruniu też mieszkałam i tam sklepy SĄ, króluje Polomarket i Biedronka. W okolicy, gdzie wynajmowałam stancję, były dwa Reale[powaga], dwa Polo, biedronka, stokrotka, rossmann i lidl. Masz chyba jakąś pomroczność jasną, bo raz sklepów nie widzisz [Toruń], a raz trzy sklepy to dla ciebie jakiś zalew marketów [Kwidzyn].
Nie porównuję Kwidzyna z Lublinem, nigdy tak nie napisałam. Tylko najwidoczniej paru użytkowników ma jakieś odrealnione spojrzenie na rzeczywistość [supermarkety zaleją miasto i zabiją drobne sklepy, bitch please..]. Jednakże przedstawienie innej perspektywy wywołuje u niektórych najwidoczniej ból pewnej części ciała.


[wszelkie pogrubienia specjalnie dla cytowanego pana]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 21 lipca 2013, o 09:00 
Koraolaola napisał(a):
Bez przesady z tą wielkością Lublina. I chyba Ci się osiedle z dzielnicą pomyliło.

chyba nie ;)

Koraolaola napisał(a):
Masz chyba jakąś pomroczność jasną, bo raz sklepów nie widzisz [Toruń], a raz trzy sklepy to dla ciebie jakiś zalew marketów [Kwidzyn].

http://www.youtube.com/watch?v=zbfYkiHY_A8

Koraolaola napisał(a):
Tylko najwidoczniej paru użytkowników ma jakieś odrealnione spojrzenie na rzeczywistość [supermarkety zaleją miasto i zabiją drobne sklepy, bitch please..].

aaaaa... to nam się specjalistka od obserwacji rynku pojawiła - witamy ;)

Koraolaola napisał(a):
Jednakże przedstawienie innej perspektywy wywołuje u niektórych najwidoczniej ból pewnej części ciała.

tak, głowy :D


Koraolaola napisał(a):
[wszelkie pogrubienia specjalnie dla cytowanego pana]

dzię-ku-ję :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 10:45 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
Ja 23-ego września będę mógł powiedzieć, że też jestem podobny do reflexes, chociaż kiedyś widziałem go na ulicy (tak mi się wydaje) i na bliźniaków raczej nie wyglądamy :P

23 września urodziny któregoś z chłopków?
Na bliźniaków zdecydowanie nie wyglądamy. Ty rosłeś wzwyż, ja wszerz :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 6 września 2013, o 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 marca 2012, o 11:11
Posty: 927
Płeć: Mężczyzna
W przyszłym miesiącu ma być otwarcie.
Cytuj:
Witam,

uprzejmie informujemy, że otwarcie naszego sklepu w Kwidzynie odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Niestety w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty.

Pozdrawiamy serdecznie / Best regards

NETTO Sp.z.o.o.
tel. +48 91 4 699 999
fax +48 91 4699 998


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 22 października 2013, o 15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 marca 2012, o 11:11
Posty: 927
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Netto otwiera swój 300 sklep w Polsce

Sieć dyskontów detalicznych Netto otworzy 24 października swój 300. sklep w Polsce - mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Kent Petersen, dyrektor generalny Netto Polska.


- W przyszłym tygodniu, w czwartek 24 października otworzymy swój trzysetny sklep w Polsce. W Kwidzynie - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Kent Petersen.

- Ponieważ jest to wyjątkowe otwarcie nasi klienci z Kwidzyna mogą liczyć na wiele atrakcji, przygotowaliśmy dla nich nie tylko wyjątkową ofertę, ale także prezenty. Nad niespodziankami jeszcze pracujemy - dodaje Mariola Skolimowska, PR&Communication Manager sieci Netto.

Sklep będzie miał 750 m kw. sali sprzedaży i tradycyjnie poza halą zmieszczą się jeszcze trzy stoiska poddzierżawców. Przy sklepie powstał parking na 60 miejsc, a do obsługi klientów sieć Netto zatrudniła 12 osób.

Należąca do duńskiego koncernu handlowego Dansk Supermarked, sieć dyskontów Netto, jest obecna na naszym rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie.

Duńska sieć sklepów spożywczych oferuje produkty pierwszej potrzeby po najniższych cenach na rynku. Netto stanowi część Dansk Supermarked A/S, drugiego co do wielkości przedsiębiorstwa działającego w branży handlu detalicznego w Danii. Poza Polską i Danią, sieć rozwija się w Niemczech i Szwecji.

Do flagowej inicjatywy biznesowej DS należy sieć Netto, na rozwój której kładziony jest bardzo duży nacisk zarówno na rynku wewnętrznym, jak i po za granicami kraju.

Grupa Dansk Supermarked rozwija sieci sklepów pod szyldami Netto, Føtex, Bilka i Salling w Danii, Polsce, Niemczech i Szwecji.



http://www.portalspozywczy.pl/handel-de ... 92398.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 22 października 2013, o 18:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jakoś mi to Netto nie robi, ani że otwierają, ani że trzy setny. Cóż sieciówka jest sieciówką, towar podobnej jakości jak w różnych Biedronkach czy też Stonkach. Kiedyś to byłby powód do dumy bo dotykało nas nowe. A teraz kiedy poznaliśmy towary z dyskontów i zawartą w nich tablicę Mendelejewa to pozostaje powspominać stare czasy, mleko które się zsiadało, bułgarskie pomidory które były soczyste i miękkie a nie łykowate i twarde, masło co pachniało masłem i tak można by wymieniać bez końca. Nie mówię że tam nie zajrzę, w końcu mam pod nosem ale pozorna wielość wyboru nie jest żadnym wyborem.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 22 października 2013, o 22:57 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
anduel napisał(a):
pozostaje powspominać stare czasy, mleko które się zsiadało, bułgarskie pomidory które były soczyste i miękkie a nie łykowate i twarde, masło co pachniało masłem i tak można by wymieniać bez końca. .

To prawda! Masz rację! Zgadzam się z Tobą w zupełności.
Większość młodych ludzi nie ma porównania. Bo od lat wszystko idzie ku ilości a nie ku jakości.
Pamiętam czasy kiedy moja babcia hodowała świnki, karmiło się ich gotowanymi ziemniakami, dodawało się pokrzyw, liści buraczanych,otrąb, od czasu do czasu tak zwaną serwatkę (produkt uboczy mleka przy wyrobie twarogu) itd...i potem jak się takiego świniaka ubiło, zrobiło z niego wyroby(kiełbaskę ,kaszankę , salceson, szyneczkę, boczek),itp... to zapach był w domy i wokoło domu na odległość .....metrów.
Nie było lodówek (za lodówkę służyła wędzarnia), a mięso i wyroby z takiego świniaka się nie psuły,tak było ze wszystkim, z nabiałem warzywami itd... wszystko aż pachniało, nawet jak takie wyroby kupowało się w sklepach, to był całkiem inny smak, zapach, nie było oszustwa .
I chorób było mniej.
Dzisiaj jak oglądamy w TV i czytamy w gazetach o tych wszystkich aferach związanych z produkcją żywności, jak nas trują, to tak na dobrą sprawę nie powinno się nic jeść, nawet warzyw które dzisiaj żeby utrzymać świeżość pryskane są jakimiś świństwami które są skutkami wielu poważnych chorób.
Ale o czym tutaj mówić, można by tak pisać, pisać i pisać.

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sklep Champion.
PostNapisane: 23 października 2013, o 07:24 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
krzyzak napisał(a):
Ale o czym tutaj mówić, można by tak pisać, pisać i pisać.



Krzyżak a ile Ty masz lat, że pamiętasz jeszcze smak pieczonej świnki? :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odp: Sklep Champion.
PostNapisane: 23 października 2013, o 08:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 września 2006, o 01:25
Posty: 1454
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Darek to Ty nie wiesz? Krzyżak to już stary pierdoła jest :-D

_________________
"They got money for wars but can't feed the poor" T. Shakur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.