Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 29 maja 2013, o 20:54 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
WITAM WSZYSTKICH. DO ZAŁOŻENIA KONTA NA FORUM I DO ZAŁOŻENIA TEGO WĄTKU SKŁONIŁ MNIE ARTYKUŁ Z DZISIEJSZEGO KURIERA KWIDZYŃSKIEGO " RODZICE KONTRA SZPITAL". OTO POKAZANO JAK W KWIDZYNIE TRAKTUJE SIĘ SUPER LEKARZY. PANI WARDAK - SĘDZICKA NIE BĘDZIE JUŻ ORDYNATOREM ODDZIAŁU KTÓREMU PRZED JEJ PRZYJŚCIEM GROZIŁO ZAMKNIECIE. SZPITAL NIE PRZEDŁUŻYŁ JEJ KONTRAKTU BEZ PODANIA PRZYCZYN..... CZYLI BEZ POWODU...... NIE JESTEM SUPER SPECEM, ALE PAN PSEUDOPREZES SPÓŁKI ZDROWIE ZA NASZE PIENIĄDZE RYSZARD U. POCHODZI Z PRABUT TAK SAMO JAK NOWY ORDYNATOR PANI RENATA MADEJ - KOPACZ. PEWNIE SIĘ NIE ZNAJĄ I NIGDY NAWET NIE WIDZIELI. CIEKAWE JAKIE PROCEDURY WPROWADZIŁ PAN PREZES W PÓKI CO PUBLICZNYM SZPITALU WYŁANIAJĄCYM ORDYNATORA. MOIM ZDANIEM SPRAWA DLA CBA I PROKURATURY. POZDRAWIAM I POLECAM ARTYKUŁ


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 29 maja 2013, o 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Coś tam słyszałem.
Daj linka do artykułu.

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 29 maja 2013, o 21:03 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
NIESTETY, ARTYKUŁ MAM W FORMIE PAPIEROWEJ...... JUTRO NA STACJI PALIW MOŻNA KUPIĆ GAZETKĘ BO WSZYSTKO ZAMKNIĘTE.... NA RAZIE W KWIDZYŃSKIM INTERNECIE CISZA..... MAM NADZIEJĘ ŻE NIE CENZURA....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 29 maja 2013, o 21:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
tomaszek_81,
My Ciebie też serdecznie witamy na forum.
Tuż obok litery "a" jest taki klawisz o nazwie "Caps Lock" weź go raz stuknij, z góry dziękuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 29 maja 2013, o 21:26 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
stuknąłem..... posta drukowanymi napisałem celowo...... pierwszy i ostatni raz ok?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 12:58 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
czy znalazł ktoś artykuł w wersji online na w/w temat?? jeśli tak to niech wrzuci link....

-- 30 maja 2013, o 14:13 --

http://www.tv-kwidzyn.pl/6,283-_w_obron ... nator.html
znalazłem inny artykuł, pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 13:24 
a ja nie mam dobrych skojarzen z ta pania...takze nie uogolnialabym. zachowanie niektorych pielegniarek na oddziale tez pozostawia wiele do zyczenia, ale za to tez obwiniam "szefowa" oddzialu, bo to w koncu ona odpowiada za zachowanie podwladnego personelu. moze zmiana bedzie wiec korzystna?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 13:30 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
no oczywiście, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.... po prostu staram się oceniać lekarzy nie po tym czy są mili i uprzejmi tylko po tym jak wykonują swoje obowiązki.... bo wiadomo dorosły jest w stanie znieść dużo.... ale z dziećmi to już inna para kaloszy.... co do pielęgniarek to temat rzeka .... nowy wątek można by założyć i pisać dniami i nocami.... pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 13:39 
tomaszek_81 napisał(a):
no oczywiście, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.... po prostu staram się oceniać lekarzy nie po tym czy są mili i uprzejmi tylko po tym jak wykonują swoje obowiązki.... bo wiadomo dorosły jest w stanie znieść dużo.... ale z dziećmi to już inna para kaloszy.... co do pielęgniarek to temat rzeka .... nowy wątek można by założyć i pisać dniami i nocami.... pozdrawiam

zeby byla jasnosc-nie oceniam lekarzy po tym czy sa mili, czy sa ladni, brzydcy i jaki maja kolor skory, oceniam tylko i wylacznie ich kompetencje.
za, nieraz, skandaliczne zachowanie pielegniarek na tym oddziale dla mnie rowniez odpowiada ordynator oddzialu...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 14:25 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
masz zupełną rację, nie od dzisiaj wiadomo że najważniejsza w szpitalu jest..... salowa, potem pielęgniarka, a na końcu lekarz hehehe.... tylko że temu oddziałowi groziło 7 lat temu zamknięcie... jaki by on nie był ktoś go " do kupy" zebrał, sprowadził młodych lekarzy aby robili specjalizację i leczyli dzieci w Kwidzynie.... Mi to po prostu brzydko pachnie jakimś układem..... Bez konkursu wybiera się innego lekarza na ordynatora.... i to z zewnątrz.... na oddziale są również specjaliści,ale prezes z Prabut zatrudnia lekarkę z Prabut.... przypadek?? a może po prostu po sąsiedzku....???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 14:28 
Cytuj:
Mi to po prostu brzydko pachnie jakimś układem..

Na układy nie ma rady.
Zawsze możesz zgłosić newsa do WSI24 albo innej Jaworowicz.
Cytuj:
przypadek?? a może po prostu po sąsiedzku....???

Może jakaś komisja śledcza?To ostatnio modne w naszym kaczystanie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 14:35 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
z układami to masz rację..... szkoda naszych nadgarstków na rozpisywanie się ..... a myślę że zamiast komisji śledczej, ważniejsze jest powołanie komitetu w celu uzgodnienia trasy przemarszu na Boże Ciało, w naszym mieście..... pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 14:48 
Cytuj:
szkoda naszych nadgarstków na rozpisywanie się .

Dokładnie.To zrobisz coś konkretnego,czy dalej będziesz marnował swoje nadgarstki.?
Od pisania jeszcze nikogo nie odwołali.Chyba ,że piszesz zawiadomienie :twisted:
Cytuj:
ważniejsze jest powołanie komitetu w celu uzgodnienia trasy przemarszu na Boże Ciało,

Są rzeczy ważne i ważniejsze.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 30 maja 2013, o 15:25 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
masz rację, na początek w dniu jutrzejszym spróbuję uzyskać odp. od redaktora który pisał artykuł czy dostał odp. od Prezesa spółki zdrowie w sprawie zatrudnienia nowego ordynatora... wydaje mi się że powinno to odbywać się w formie konkursu na stanowisko... ogłoszenie w BiP itp.... w końcu to robota za publiczne ( nasze ) pieniądze..... jeśli tak się nie odbyło to moim zdaniem przynajmniej przekroczenie uprawnień.... więc zawiadomienie do CBA i prokuratury jak najbardziej..... szukam osoby ( najlepiej rodziców, którzy napisali petycję do prezesa spółki z podanego linku) do pomocy..... mam jeszcze kilka pytań, komu podlega prezes spółki zdrowie?? ktoś wie?? Starosta umywa ręce.... i informuje na łamach gazety że to nie jego sprawa.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POZBYCIE SIĘ ORDYNATORA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W SZPITALU
PostNapisane: 31 maja 2013, o 09:39 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2013, o 20:41
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
tak było, zanim się pojawiła..... http://www.old.portalpomorza.pl/aktualnosci/7/1234


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.