Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 09:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 września 2006, o 01:25
Posty: 1454
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Didi, to jest twoim zdaniem zachowanie uczciwego i szlachetnego człowieka?

Cytuj:
Mam niezłą frajdę, jak tutejsze spec. slużby mnie namierzają . To konto można mi zamknąć jak i chyba już 6 innych. (Mam ich jeszcze kilka, więc proszę mi je namierzć wg IP. (Taka Enigma dla speców: ile mam tych kont na poziomach teoretycznie niedostępnych dla bylekogo.

_________________
"They got money for wars but can't feed the poor" T. Shakur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 11:57 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2010, o 06:52
Posty: 400
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
kadzimiedz napisał(a):
Didi, to jest twoim zdaniem zachowanie uczciwego i szlachetnego człowieka?


Co prawda ja nie Didi, ale zdążyłem się już zasymilować z panującymi na forum zwyczajami, więc wyrażę swoje zdanie nie pytany. Założenie kilku kont i czerpanie radości z ich tropienia przez adminów to coś strasznego. To wręcz samobójstwo na resztkach uczciwości i szlachetności dawnego i obecnego opozycjonisty. Mojej druzgocącej krytyki tego ze wszech miar pożałowania godnego zachowania nie zmienia fakt, że...
Darek napisał(a):
...e-kwidzyn to zabawka, niegłupia ale zawsze zabawka. (...) Tu panuje zazwyczaj pełen wirtual...


Nie pozostaje mi więc nic innego niż żywić nadzieję, że tak straszne niegodziwości Pana Jerzego występują wyłącznie w świecie wirtualnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 19:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 17:15
Posty: 998
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Michał napisał(a):
kadzimiedz napisał(a):
Didi, to jest twoim zdaniem zachowanie uczciwego i szlachetnego człowieka?


Co prawda ja nie Didi, ale zdążyłem się już zasymilować z panującymi na forum zwyczajami, więc wyrażę swoje zdanie nie pytany. Założenie kilku kont i czerpanie radości z ich tropienia przez adminów to coś strasznego. To wręcz samobójstwo na resztkach uczciwości i szlachetności dawnego i obecnego opozycjonisty. Mojej druzgocącej krytyki tego ze wszech miar pożałowania godnego zachowania nie zmienia fakt, że...
Darek napisał(a):
...e-kwidzyn to zabawka, niegłupia ale zawsze zabawka. (...) Tu panuje zazwyczaj pełen wirtual...


Nie pozostaje mi więc nic innego niż żywić nadzieję, że tak straszne niegodziwości Pana Jerzego występują wyłącznie w świecie wirtualnym.


Michał, nie znam Cię, ale po paru postach uznałam Cię za rozsądnego człowieka, a tu takie coś...

Opozycjonista, który nadstawiał karku za komuny, przekreślił swój chwalebny życiorys założeniem 6 kont na forum e-kwidzyn. W nowym numerze Super Expressu pewnie przeczytamy mrożący krew w żyłach wywiad z Drosikiem pt. "Nie śpię, bo zamykam konta Jerzemu Kosaczowi". Swoją drogą zarzucanie Jerzemu posiadania jedynie resztek uczciwości i szlachetności uważam za milion razy bardziej niegodziwe niż jego zabawa z adminami w ciuciu babkę.

Moim zdaniem założenie 6 kont na e-kwidzyn jest tak samo dyskredytujące jak puszczenie brzydkiego bąka w towarzystwie, czyli obiektywnie psów się nie powinno na osobie dokonującej czynu wieszać.

Uważacie, że Wasz sposób reagowania na aktywność Jerzego jest adekwatna? Kasowanie postów, pisanie o hańbiącym, niegodnym zachowaniu w stosunku do człowieka, który założył 6 kont? Przecież to jest niepoważne.

Przyznam, że bawi mnie czytanie jak dorośli faceci zarzucają sobie inwigilację lub obawiają się zemsty Porcellusa zza forumowego grobu. Halo, budzimy się. Esencją najbardziej poczytnych działów są pokazy garnków, zdjęcia bandytów parkingowych, relacje z wypadków samochodowo-motocyklowych w okolicznych wsiach i reportaże z wypraw antropologicznych do Gniewu. Czy wojsko po jednej i drugiej stronie wie o co się bije?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 19:49 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Didi napisał(a):

Opozycjonista, który nadstawiał karku za komuny,



Ja tam się nie znam, ale ten opozycjonista według IPN zajmował się zbieraniem pieniędzy na papierosy dla stoczniowców.
Poza tym ten opozycjonista, został po miesiącu zwolniony z więzienia ze względu na zły stan zdrowia.
Dane podane w książce Internowani w Kwidzynie wydawca IPN.

Coś cienka to opozycja, nie sądzisz Didi?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 19:55 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Didi, Tym razem to dałaś do pieca. :shock:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 20:13 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2010, o 06:52
Posty: 400
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Didi za karę proszę na jutro napisać tysiąc razy słowo "SARKAZM".

No chyba, że Twój post jest również osadzony w tej konwencji. Jeżeli jest to przepraszam i z poczuciem wstydu, że tego nie wychwyciłem nakładam na siebie analogiczną karę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 20:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
krzyzak napisał(a):
Didi, Tym razem to dałaś do pieca. :shock:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Dała, nie dała. Prawdą jest że bez postów Jerzego K. forum spsiało. Można się było z nim nie zgadzać, ale zawsze trzymał formę swoich postów na najwyższym poziomie. To że ma inny punkt widzenia na wiele spraw to fakt, że kochał tą swoją inność miłością totalną to też prawda, ale do licha mamy demokrację i wszelkie inności są legalne. Wiele jego poglądów można uznać za dyskusyjne, ale wobec niemocy twórczej wielu wchodziło w swojej epistolografii na poziom graniczący z chamstwem. Czasem jednak wobec własnych ułomności warto przyjąć zasadę że lepiej milczeć i pracować nad sobą niż bez namysłu walić w pysk. Spory polityczne na poziomie krajowym to teatr, patrzajcie na swoich idoli: kaczora Donalda i tego właściwego zwanego Jarosławem, Leszka i innych - oni grają w grę pn. "Jak wygrać następne wybory". Są jednak takie chwile że przełamią się opłatkiem, zgodnie zaśpiewają coś religijnego lub patriotycznego a nawet napiją się wódki.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 17:15
Posty: 998
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Michał napisał(a):
Didi za karę proszę na jutro napisać tysiąc razy słowo "SARKAZM".

No chyba, że Twój post jest również osadzony w tej konwencji. Jeżeli jest to przepraszam i z poczuciem wstydu, że tego nie wychwyciłem nakładam na siebie analogiczną karę.


Generalnie jest osadzony w tej konwencji, ale sarkazm był użyty jako broń przeciwko Tobie, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, że też jaja sobie robisz :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 marca 2012, o 11:11
Posty: 927
Płeć: Mężczyzna
Jak widzę wasze posty w tym temacie.... ;)

Ciągniecie ten temat, końca nie widać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 17:15
Posty: 998
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Darek napisał(a):
Didi napisał(a):

Opozycjonista, który nadstawiał karku za komuny,



Ja tam się nie znam, ale ten opozycjonista według IPN zajmował się zbieraniem pieniędzy na papierosy dla stoczniowców.
Poza tym ten opozycjonista, został po miesiącu zwolniony z więzienia ze względu na zły stan zdrowia.
Dane podane w książce Internowani w Kwidzynie wydawca IPN.

Coś cienka to opozycja, nie sądzisz Didi?


Nie wiedziałam, że za zbieranie na papierosy zamykali w więzieniu. Chętnych zapraszam do zapoznania się z innym źródłem, mianowicie http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetai ... aId=54994& . Darku co tak wybiórczo? Czy ta książka miała więcej obrazków niż treści?;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 22:06 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Didi napisał(a):
Darku co tak wybiórczo? Czy ta książka miała więcej obrazków niż treści?;)



Tak wybiórczo bo IPN zapewne kłamie.
Nie kupuj tej książki Didi obrazków jest niewiele, a cena wysoka. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 17:15
Posty: 998
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Kupię sobie "Party" czy inną "Galę" to przynajmniej Krzyżak nie będzie narzekał, że głupotami się zajmuję :grin:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 22:22 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Krzyżaka się nie obawiaj, to swój chłopak. :grin:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2008, o 18:55
Posty: 2475
Lokalizacja: Gardeja / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drzewko napisał(a):
Jak widzę wasze posty w tym temacie.... ;)

Ciągniecie ten temat, końca nie widać.


Zdaje się, że po to jest forum. Temat, może słaby i cienki jak publikacje IPN, ale do diaska! mamy demokracje i wolność, chcą niech ciągną, nie chcesz nie czytaj :)

@Krzyżak - czemu Didi nie może zajmować się polityką? To źle, że jest świadomą uczestniczką życia politycznego? Z własnym zdaniem i poglądem na wiele spraw?

_________________
Od chwili tej aż do końca świata,w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Potworności"
PostNapisane: 20 sierpnia 2013, o 22:40 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
beria napisał(a):

@Krzyżak - czemu Didi nie może zajmować się polityką? To źle, że jest świadomą uczestniczką życia politycznego? Z własnym zdaniem i poglądem na wiele spraw?


Bo bardzo mi się podoba, i szkoda mi jej!! :roll:

:D :D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.