Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Spłonął samochód
PostNapisane: 23 sierpnia 2013, o 17:33 
Dziś w nocy na ul. Staszica spłonął samochód.


Załączniki:
DSC_0129.jpg
DSC_0129.jpg [ 231.32 KiB | Przeglądane 6913 razy ]
DSC_0128.jpg
DSC_0128.jpg [ 272.66 KiB | Przeglądane 6913 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Spłonął samochód
PostNapisane: 23 sierpnia 2013, o 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2009, o 22:23
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Przyczyna zapewne nieznana, choć po wypadku nasuwa się myśl, że nie opłacało się remontować a ubezpieczenie może ukoić żal po stracie ukochanego autka. W moim podpisie jest filmik, gdzie udaje się wspólnymi siłami i środkami ugasić auto na drodze. Nie pojechało dalej samo, ale remont mógł mieścić się w ramach "niezaplanowanych, awaryjnych" wydatków. Ale tak czy owak. Patrząc na pożar swojego samochodu i nie mogąc nic zrobić prócz telefonu do straży, kręci się łezka w oku.

_________________
Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem.
Wybrane reportaże:
Teledysk Laury --- Kwidzyn Timelapse --- Mistrzowie Polski 2015
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odp: Spłonął samochód
PostNapisane: 24 sierpnia 2013, o 06:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 marca 2010, o 20:59
Posty: 115
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
brzydal napisał(a):
Przyczyna zapewne nieznana, choć po wypadku nasuwa się myśl, że nie opłacało się remontować a ubezpieczenie może ukoić żal po stracie ukochanego autka. W moim podpisie jest filmik, gdzie udaje się wspólnymi siłami i środkami ugasić auto na drodze. Nie pojechało dalej samo, ale remont mógł mieścić się w ramach "niezaplanowanych, awaryjnych" wydatków. Ale tak czy owak. Patrząc na pożar swojego samochodu i nie mogąc nic zrobić prócz telefonu do straży, kręci się łezka w oku.

Za stare auto na autocasco wiec raczej nie bedzie odszkodowania

_________________
V6 S.C Mechanika Pojazdowa
Specjalizacja OPEL
www.v6.net.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spłonął samochód
PostNapisane: 25 sierpnia 2013, o 08:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwietnia 2008, o 08:58
Posty: 964
Lokalizacja: Włocławek
Płeć: Mężczyzna
Dwie sześciokilogramowe gaśnice .

_________________
To wszystko nic , na przeciw wieczności .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Spłonął samochód
PostNapisane: 25 sierpnia 2013, o 11:32 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
brzydal, z tego co wiem, to nie właściciel sam sobie podpalił samochód.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spłonął samochód
PostNapisane: 25 sierpnia 2013, o 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2009, o 22:23
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Takie moje gdybania, może coś tam się po stuczce zwarło i może to była przyczyna. Zapewne się tego nie dowiemy. Bo i kto się będzie chwalił przyczynami pożaru? Zwłaszcza jak spłonął mu samochód?

_________________
Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem.
Wybrane reportaże:
Teledysk Laury --- Kwidzyn Timelapse --- Mistrzowie Polski 2015
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spłonął samochód
PostNapisane: 28 sierpnia 2013, o 16:29 
Offline

Dołączył(a): 28 sierpnia 2013, o 16:15
Posty: 1
Płeć: Nie wybrano
Moi drodzy. Zastanówcie sie czy takie auto ma autokasko
chyba nie.zamiast wspolczuc wlascicielowi piszecie bzdury. Najpierw pomyślcie nim sie wychylicie z debilowatymi i ograniczonymi komentarzami. Uwazam ze nalezy najpierw sprawdzić co sie dzieje a potem oskazac(polska przypadlosc). A tu przydatna informacja dla przyjaciela który pisze o kasie z autokasko" w listopadzie splonelo identycznie audi a4 pod blokiem, sprawa umozona"


Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2013, o 18:29 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Trzymaj nerwy na wodzy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spłonął samochód
PostNapisane: 29 sierpnia 2013, o 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2009, o 22:23
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Zapewne ten "przyjaciel" to ja. Zwróć uwagę, mój oburzony kolego z forum, że napisałem "nasuwa się myśl" bo takie zdarzenia miały, mają i będą miały miejsce, o czym doskonale wiesz. Prawdopodobnie jest to Twoje auto lub Twojego znajomego lub rodziny i stąd taka reakcja. Twój pierwszy post i od razu do boju. Fakt, że napisałem taką opinię, opiera się na moich życiowych doświadczeniach. Przez kilka lat jeździłem po gminie jako pomoc drogowa i przyczyny różnych zdarzeń drogowych nie były mi obce, zwłaszcza, że byłem w bezpośrenim otoczeniu strażaków, sekcji wypadkowej i dochodzeniowej policji, osób poszkodowanych i świadków. Nie znaczy to, że nie współczuję właścicielowi. Ale nie znam go więc nie będę się uzewnętrzniał na forum dostępnym na całym świecie a tym bardziej rzucał mu się w ramiona.
Jak zauważyłeś w filmie dołączonym do mojego postu, nie podchodzę do takich spraw obojętnie i jakoś, jako jeden z niewielu zatrzymałem się gasić Skodę. Nie jest to jakiś szczególny powód do chwały, ale staram się nie przejeżdżać z niewzruszonym sercem obok takich i innych przypadków.
Fakt jest faktem, że auto spłonęło. A czy mam się zastanowić, czy takie auto ma ac? A nad czym się tu zastanawiać. To wie właściciel i firma ubezpieczeniowa. Ja i inni mogą się tylko domyślać.
Następnie, gdzie, według Ciebie, użytkownicy forum napisali jakieś:
Cytuj:
Najpierw pomyślcie nim sie wychylicie z debilowatymi i ograniczonymi komentarzami

bo użyłeś liczby mnogiej, więc nie tyczy się ten tekst tylko mnie.
Ale jeśli chodzi o pomyślunek, ( tu następuje chwila zadumy, oczy wędrują gdzieś ku niebu) pomyślałem i dalej nasuwa mi się myśl z mojego postu. I co? I nic. Policja i staż pożarna zapewne też weźmie taki wariant pod uwagę bo takie rzeczy po prostu się zdarzają.
Piszesz dalej:
Cytuj:
w listopadzie splonelo identycznie audi a4 pod blokiem

czyli mam rozumieć, że ktoś rozbija auto a potem samo płonie ono pod blokiem? Bo jeżeli identycznie to też musiało być rozbite. Nie zastanawia Cię taka zbieżność "wypadków"?
Poza tym bardzo serdecznie witam Cię w społeczności forum e-kwidzyn. Zapraszam do działu Poznajmy się. Tam możesz przedstawić swoją sylwetkę i pokazać, że jesteś człowiekiem który nie tylko potrafi rzucać gromami.
Podrawiam, przyjaciel brzydal :)

_________________
Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem.
Wybrane reportaże:
Teledysk Laury --- Kwidzyn Timelapse --- Mistrzowie Polski 2015
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.