Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 10:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
http://sport.wp.pl/gid,16391674,kat,39, ... leria.html
Trochę Kamil poszedł po bandzie. Niezależnie gdzie Olimpiada się odbywa, to umieszczanie symbolu związanego z militaryzmem w trakcie tej imprezy jest faux pas. Najpierw niech Kamilek coś zdobędzie, niech kibice się cieszą wymachując biało-czerwoną bez żadnych bazgrołów. Zastanawia mnie kiedy wreszcie wyzwolimy się z tej prymitywnej symboliki.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 13:36 
Offline

Dołączył(a): 14 stycznia 2012, o 13:30
Posty: 2134
Płeć: Mężczyzna
anduel napisał(a):
http://sport.wp.pl/gid,16391674,kat,39,title,Nowy-kask-Kamila-Stocha-robi-furore,galeria.html
Trochę Kamil poszedł po bandzie. Niezależnie gdzie Olimpiada się odbywa, to umieszczanie symbolu związanego z militaryzmem w trakcie tej imprezy jest faux pas. Najpierw niech Kamilek coś zdobędzie, niech kibice się cieszą wymachując biało-czerwoną bez żadnych bazgrołów. Zastanawia mnie kiedy wreszcie wyzwolimy się z tej prymitywnej symboliki.


Mnie , ta biało-czerwona szachownica na kasku Kamila niespecjalnie przeszkadza. ;)
I kojarzy się z naszym lotnictwem ; samoloty mam z second-hand :sad:
to wracamy do latania "na drzwiach od stodoły" :lol:
albo z lepszym skutkiem na nartach ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
Na Moje ,to Sponsor płaci,Sponsor wymaga .A Kamil ma tylko nosić na głowie i pokazywać palcem ileś tam razy jak wynika z kontraktu.Bo inaczej by w beretce z antenką skakał .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 14:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jestem ciekaw jakby niemieccy sportowcy występowali ze znanym krzyżem stylizowanym na żelazny, rosyjscy z czerwoną gwiazdą, amerykańscy z białą itp. Symbole wojskowe przystają do idei olimpijskiej jak pięść do oka - jest to świętokradztwo. Dla niekumatych polecam film pt. "Rydwany ognia", trochę na początku wydaje się może i trudny, ale jest to genialne kino i co nieco przybliża idee olimpijskie.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 15:18 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
anduel napisał(a):
Symbole wojskowe przystają do idei olimpijskiej jak pięść do oka - jest to świętokradztwo. .


Niby prawda, ale już dawno Hitler przełamał tą barierę olimpijską. Ostatecznie ruski Putin ciągnie dalej. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 15:47 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
anduel napisał(a):
[u]Dla niekumatych [/u]polecam film pt. "Rydwany ognia", trochę na początku wydaje się może i trudny,

Dla mnie za bardzo trudny i niekumaty, jak pewnie dla większości (Twoim zdaniem) z naszego forum, albo nawet dla wszystkich na naszym forum.

Kumaty anduel, !!
Czy ty nawet w niedzielę nie potrafisz napisać coś optymistycznego, wesołego, śmiesznego, pozytywnego, radosnego itd,itp....??
Tylko wiecznie musisz się do czegoś przyczepić: a to źle,a to brzydkie,a to nie na miejscu, a to do du..y a to....
Wszystko musisz zohydzić, obrzydzić, upokorzyć itd..
Pogoda się robi, coraz cieplej, zamiast wyjść na spacer, po drodze kupić dwa-trzy piwka, siąść przed telewizorem otworzyć piwko, pooglądać ciekawą rywalizację olimpijską itd... to ty nie, tylko:
rząd do du..y, olimpiada do du..y, pogoda do du..y, most do du...y, piwo pewnie też do du..y.
Aaa!! Słyszałeś że Kowalczykowa przegrała?? Do du...y! :571:

Ale Ty jak zwykle: wyznajesz zasadę, która Cię pewnie cieszy i rajcuje , którą klasyk ujął w tekście piosenki:
"Co by tu jeszcze spieprzyć, Panowie? Co by tu jeszcze?" :evil:

A tak na marginesie :wydaje mi się że akurat nasza szachownica nie kojarzy się na świecie aż tak, jak kojarzy się hitlerowski krzyż, czy radziecka gwiazda.
Nie mamy aż tak wielkich i negatywnych osiągnięć. ;)


:D :D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 16:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3647
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
krzyzak, lubię to !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odp: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 16:09 
He he .....

Porównanie symboli zbrodniczych systemów totalitarnych do naszej pięknej bialo-czerwonej szachownicy to delikatnie pisząc lekkie przegiecie.
Ciekawe ,czy jak Kozakiewicz pokazywał wał.a ruskim ,to też koledze anduelowi przeszkadzało ......


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 16:10 
Offline

Dołączył(a): 14 stycznia 2012, o 13:30
Posty: 2134
Płeć: Mężczyzna
krzyzak napisał(a):

Kumaty anduel, !!
Czy ty nawet w niedzielę nie potrafisz napisać coś optymistycznego, wesołego, śmiesznego, pozytywnego, radosnego itd,itp....??
Tylko wiecznie musisz się do czegoś przyczepić: a to źle,a to brzydkie,a to nie na miejscu, a to do du..y a to....
Wszystko musisz zohydzić, obrzydzić, upokorzyć itd..
Pogoda się robi, coraz cieplej, zamiast wyjść na spacer, po drodze kupić dwa-trzy piwa(.......)


Drogi krzyzaku -najwyraźniej już dziś wysłałeś jutrzejszy post :D :D ;)
albowiem właśnie mamy sobotę :grin: ;)
A coś optymistycznego anduel napisze nam jutro - czyli w niedzielę ! :P ;) ;)

niekumaty sagitarius ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Odp: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 16:11 
Kazik jest szczęśliwy ,więc czasu nie mierzy :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Odp: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 16:24 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
sagitarius napisał(a):

Drogi krzyzaku -najwyraźniej już dziś wysłałeś jutrzejszy post :D :D ;)
albowiem właśnie mamy sobotę :grin: ;)
A coś optymistycznego anduel napisze nam jutro - czyli w niedzielę ! :P ;) ;)

niekumaty sagitarius ;)


:D :D



odpowiedź! (bardzo trafna zreszta ;) )
NOWY(L) napisał(a):
Kazik jest szczęśliwy ,więc czasu nie mierzy :)


:D :D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
A tak na marginesie :wydaje mi się że akurat nasza szachownica nie kojarzy się na świecie aż tak, jak kojarzy się hitlerowski krzyż, czy radziecka gwiazda.
Nie mamy aż tak wielkich i negatywnych osiągnięć. ;)

I te słowa Krzyżaka chyba najlepiej wyczerpują temat :). Osobiście uważam, że poprzez szachownicę na kasku, Kamil Stoch chciał wyrazić swoje bojowe nastawienie, że chce walczyć o najwyższe cele :) I dlatego życzę mu sukcesów :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 17:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 16:39
Posty: 644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Osobiście nie uważam że wygrana w sporcie jest najważniejsza, nie mam napadów histerii z powodu przegranej Kowalczyk, nie będę płakał i złorzeczył z powodu braku medali w skokach czy też innych dyscyplinach. W sporcie jest tak że nie zawsze się wygrywa, startuje wielu a na pudło wchodzą nieliczni, ale jeśli chodzi o przemycanie jakiejś symboliki spoza tej dozwolonej to jestem pryncypialny. Pryncypialność ta nie pozwala mi nazywać też zdrajcę bohaterem, ślusarza z pewnej stoczni elektrykiem, i takie przykłady można mnożyć bez końca. Dział nazywa się niefajne sprawy, według mnie ta jest właśnie taka, komuś się podoba jego sprawa. Nie mam problemu z osobowością - "krzyżak" się martwi i ma dla mnie gotową receptę, ale ja zamiast paru piw w domu wypije dzisiaj w "Magazynie" coś innego, będę się nieźle bawił, jakby jakiś forumowicz tam wstąpił to może liczyć na lufę od wiecznego malkontenta.

_________________
AND


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2009, o 22:23
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
krzyzak napisał(a):
(...)a to brzydkie(...)

Ale, że co ja znowu? :D ?

_________________
Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem.
Wybrane reportaże:
Teledysk Laury --- Kwidzyn Timelapse --- Mistrzowie Polski 2015
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kamil
PostNapisane: 8 lutego 2014, o 18:48 
anduel, niestety,ale w sporcie już dawno przestało chodzić tylko i wyłącznie o rywalizację czysto sportową.
Tego nie zmienisz,niestety taki jest klimat.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.