Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 17 czerwca 2016, o 22:30 
Offline

Dołączył(a): 14 stycznia 2012, o 13:30
Posty: 2126
Płeć: Mężczyzna
canario , przeholowałeś ! Przeproś chociaż nietoperek25. :554:
Uspokójmy emocje i wróćmy do rzeczowej dyskusji ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 17 czerwca 2016, o 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
W ...ne mam na ciebie i twoje wyimaginowane pierdoły, klepiesz debilizmy i tyle. Pierdololo z GW i TVN to se wsadź głęboko w swoje 4litery :D
Nie podoba się KW wyprowadziłeś się CZOŁEM< PŁAKAĆ NIE BĘDZIEM. Jak widać nie tylko ja :)
A Brzydgoszcz jak Brzydgoszcz, dziura w de kolejna i tak mieszkałem tam Xawerego Dunikowskiego :P

Drosiku skoro zakazujesz pisać, to w jakim celu wisi tego multikulti-oszołoma wpis? (tak możesz mi dowalić warma, będę z dumą nosił <3)

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 17 czerwca 2016, o 23:20 
Grzesiek. Ja do nikogo nic nie mam. Rozmawiamy o sennym miasteczku. Ja uważam, że jest w mieście potencjał (tak jak to napisałem na grupie FB Alternatywny Kwidzyn a teraz nazywającą się Kwidzynski Informator Kulturalny). Personalnie uważam jednak, że mieszkańców stać na więcej niż na emocjonalne fochy jak na permanentnym PMSie w każdym momencie gdy ktoś z zewnątrz zwróci uwagę na malutki detal, że Kwidzyn to nie jest pempek świata.


W poscie Lewego widać kto tu zaniża poziom. Nadal czekam na sensowne propozycje rozwiązań bo liczę, że gdy może wrócę do Miasta za te 10 czy 15 lat będą tam mieszkać żywi ludzie a nie figury z granitu.

Nietoperka przepraszam.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 17 czerwca 2016, o 23:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Nie ja ci zwracałem uwagę o zaniżaniu poziomu pierwszy, więc sobie mną mordy nie wycieraj, idź się "mundrować" na rynku w Brzydgoszczu.

Dalej nie zrozumiałeś, nikt tu twego powrotu z bananem w de.. nie oczekuje, siedź se i sczeźnij tam gdzie siedzisz.
Biedna Brzydgoszcz :D

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 07:17 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Dzięki chłopaki za obronę mojej godności intelektualnej przed Canario! GSXR, muszę powiedzieć że moje odczucia co do Kwidzyna nazwałeś idealnie. Z tą różnicą że ja już tu wróciłam. Kocham to miasto może właśnie między innymi za tą senność. Dlaczego wszystkie miasta muszą się obracać w ryczące imprezowiska albo galerie handlowe?
Canario - przyjmuję przeprosiny. Ale szczerze - odechciewa się mówić cokolwiek patrząc na Twoje "zaognienie". Z nikim o niczym rzeczowo nie pogadasz używając takiej argumentacji. Ale chyba Ci już to mówił niejedny... Wyluzuj chłopie bo na takiej spinie rozniesiesz w pył każdą inicjatywę lokalnie i globalnie.

Ale powiem coś. Nie wierzę w odgórne czynniki, w jakichś tajemniczych "onych" którzy nam zabraniają mieć fajne miasto, i ogólnie robią pod górę. Tam fajna impreza gdzie fajni ludzie. A gdzie fajna impreza z fajnymi ludźmi tam się i sponsor znajduje. Wiele fajnych imprez czy organizacji jest oddolnych a nie odgórnych. Weź Canario zorganizuj światowe zawody w karaoke, albo konkurs na najbrzydszy tatuaż na d..ie - to się będzie działo, a nie czekaj aż ci ktoś atrakcje na tacy poda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lutego 2007, o 22:51
Posty: 783
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Płeć: Mężczyzna
Też jestem zdania że Kwidzyn umiera i nie chodzi mi o płytkie pragnienia czy jest duża galeria handlowa i czy odbywają się w mieście imprezy.

W dużej części to problem ogólnopolski, a nie tylko naszego miasta.

_________________
Reklama dźwignią brzydoty i bałaganu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 11:04 
Zorganizowałem kiedyś międzynarodowy festiwal Capoeira w 2007 - to prawie jak festiwal Karaoke (tylko bardziej fałszujemy) :) Cały rok pracowaliśmy i za własne pieniądze ze składek zaprosiliśmy gości z Brazylii i Wrocławia. Także da się. Ekipa z Spichlerza też regularnie coś robi.


Ja jestem totalnie wyluzowany tylko na agresywne rzucanie "wojowników internetowych" reaguję alergicznie. Strasznie słabe są takie argumenty - Jak ci się nie podoba to "SPIER^%$&". Takie to trochę buractwo wrzeszczeć WON. Nie przystoi inteligentnym i kulturalnym ludziom. Gdzie ta słynna polska gościnność? Po takim czymś to faktycznie dwa razy się zastanowię czy gdy mi przyjdzie wrócić do Kwidzyna faktycznie to zrobić czy może jednak sprzedać dom i zamieszkać w otoczeniu bardziej otwartym.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 11:55 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2010, o 14:24
Posty: 355
Lokalizacja: Røros/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja napisałem, że canario zaniża poziom dyskusji.
A czemu tak napisałem?
Siedze i widze filmik z deptaku, na którym nic się nie dzieje.
Póżniej czytam że są jakieś złośliwe komentarze w Twoim kierunku i że nie jesteś taką osobą za jaką Ciebie uważam.
Jednak wszystkie Twoje komentarze odkąd wyjechałeś z Kwidzyna pokazują, że jesteś teraz wielkim Panem z Bydgoszczy.
Dodam, że od 1,5 roku nie mieszkam w Kwidzynie i niebawem tam wracam.
W sumie nawet bym się nie wypowiadał, ale jak przeczytałem że będziesz piętnował sztuczne pompowanie postawy tego że jest ok w Kwidzynie. No to cytując klasyka: "coś tu się popsuło".
Wychodzi na to, że nikt nie może mieć swojego zdania.
Później wypisujesz, że czekasz aż ktoś coś tu zrobi. Gość którego tutaj nie ma pisze, że by coś tutaj ktoś w Kwidzynie zrobił.
Coś się tutaj nie zgadza, jak dalej nie rozumiesz no to szkoda mi Ciebie.
Mojego czasu tutaj jedynie szkoda a nie Twojego, bo jak takie głupoty wypisujesz to tracisz czas.
Mieszkałem w Niemczech i w Norwegii, w różnych miastach, o różnch możliwościach, ale nie siedziałem nigdy i nie płakałem że jak ja jestem zagranicą to w Kwidzynie się nic nie dzieje :) . Twoje wypowiedzi to jakiś absurd albo prowokacja :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Świetnie ujęte Darku. :smile:
To niestety takie podejście roszczeniowe, jakby jedynaka, zróbcie ta ja MOŻE, przyjadę i napiszę "recenzję" że jest ładnie.
Jest takie powiedzenie po takich panach to mój dziadek w '39 na konia wsiadał. :grinka:
Niestety dla ksysia tu nie zbanuje wszystkich, żeby im zamknąć usta jak zrobił na swoim FB, by potem kleić głupa jaki to jest tolerancyjny. :D :D :D
Nie podoba się w KW co zrobiłeś żeby się podobało poza tańczącymi Brazylijczykami z 2007?
Może napisać ci w ilu imprezach jako jeden z organizatorów brałem i biorę udział? :D
A ty zrobiłeś JEDNĄ i świat miał się zmienić? :D

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 15:16 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
Niestety dla ksysia tu nie zbanuje wszystkich, żeby im zamknąć usta jak zrobił na swoim FB

O przepraszam.W moim przypadku byłem szybszy od niego. :D :D
Wiele można o nim napisać 8) Ale nie stawiajcie mu zarzutu braku aktywności lokalnej.Z tej strony nie można mu nic zarzucić.Potrafi działać.I się Lewy nie licytuj,kto ile i czego zrobił.Nie w tym problem.
Problem jest w tym,że kolega |Krzysztof O. nie myśli w kategoriach człowieka,który ma rodzinę.A o co chodzi w tym temacie ,świetnie napisał nietoperek25, .Także nie spinać się.
Czekam Krzysztofie O. kiedy wrócisz,pełen chęci i werwy do działania i pobudzisz lokalne struktury,do jeszcze większej aktywności.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
El ChiChi napisał(a):
I się Lewy nie licytuj,kto ile i czego zrobił.Nie w tym problem.


Tu nie o licytacje chodzi, a fakt robienia czegoś. W 2007 coś zrobił i to podał za przykład.
To było 10 lat temu i miałoby cokolwiek zmienić? Serio?
To nie był event dla szerokiej publiki :D

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 16:00 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2010, o 14:24
Posty: 355
Lokalizacja: Røros/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nikt się tutaj nie spina.
Po prostu na pewno nie będzie tak, że jedna osoba będzie zakazywała mieć reszcie własne zdanie.
O to chodzi. Pozdro Krzychu mimo wszystko, dobrze że się Tobie wiedzie, cieszy mnie to.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 16:05 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
Po prostu na pewno nie będzie tak, że jedna osoba będzie zakazywała mieć reszcie własne zdanie

No tu się zgodzę,o czym zresztą napisałem wcześniej.Taki faszyzm w nowoczesnej formie. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
"Faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami." pewien aklocholik z Londynu :D

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn umiera
PostNapisane: 18 czerwca 2016, o 19:41 
Smutne to co piszecie.
Lewy, pamiętasz odcinek trzeci PodKasta Kwidzyna?
W http://audycje.e-kwidzyn.pl/?p=3 Opowiadałeś tutaj mi o swojej pasji jaką jest strzelanie z replik.
http://audycje.e-kwidzyn.pl/?p=47 a Tutaj nawet rozmawialiśmy troszkę dłużej o Emigracji.
Smutne bo po tylu latach i działania w Stowarzyszeniu E-Kwidzyn, działaności skrytocharytatywnej (e-mikołaj), prowadzeniu grupy dzieciaków Capoeira, słyszę od dawnych znajomych - "Nie podoba ci się? To WON"

Podałem możliwości i rozwiązania. Dałem przykład, że można mimo braku pomocy ze strony miasta coś zrobić konkretnego. A wy takie rzeczy mi piszecie...
Można lepiej i każdemu życzę lepszej przyszłości nawet gościom, którzy na mnie plują jadem.

Mega słabe - miasto to podobno ludzie, które je tworzą. Ja nikomu nic nie zabraniam, ale w momencie kiedy zamykacie się na rzeczy pozytywne i wszędzie tylko wrogów widzicie to ja nie wiem czy chcę tutaj nadal mieszkać i nazywać się Kwidzyniakiem.
Dla mnie Kwidzyn to był Budsłavsky z którym często się spierałem i teraz rozumiem jego wątpliwości i dlaczego tak mocno był tępiony na tym forum.

Żegnam i długo tu nie wrócę.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.