Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 24 września 2018, o 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Możesz sobie składać. Robiłem to ze 3x osobiście, telefonicznie kilkukrotnie też. Szefowa listonoszy nie ma na nich żadnego wpływu. Listonosz wychodzi z założenia, że premii i tak nie dostanie więc ma to w pompie. Oczywiście jest to kwestia raz listonosza, a dwa polityki finansowej, jaką poczta prowadzi. Nic dziwnego, że pracują tam sami olewatorzy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 24 września 2018, o 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Nieprawda, nie sami, ja mojego listonosza bardzo chwalę !

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 24 września 2018, o 20:39 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2011, o 20:55
Posty: 85
Płeć: Nie wybrano
Listonosz obsługujący moją ulicę , to wyjątkowo solidny pracownik.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 18 marca 2019, o 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2009, o 00:00
Posty: 263
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Listonosz Ninja znów zaatakował, teraz to już mnie na poważnie zezłościł... Siedzę sobie w domku jak zwykle czekam na przesyłkę - właśnie jest w doręczeniu, no i fajnie :-). A w systemie pocztowym co??? Paczka właśnie doręczona, a tu ani listonosza ani paczki!!! Kutfa, jak oni to robią? Na początku to awizo chociaż było, a teraz znikają razem z przesyłkami. Dam znać co wyszło po odwiedzinach u kierownika Poczty Głównej, bo na mojej nikt nic nie wie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 18 marca 2019, o 13:47 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Sporo rzeczy kupuje w internetach i generalnie przesyłki lub najczęściej awiza (listonosz przychodzi jak nikogo nie ma w domu) do mnie docierają bez problemu to jednak zdarzają się ciekawe przypadki. Może u Ciebie jest podobnie. A mianowicie ostatnio byłem w domu i puka listonosz. Otwieram a on mi paczuszkę i awizo. Pytam co to? Paczuszka wiadomo ale awizo? Pan z rozbrajającą szczerością stwierdził, że ma za dużo listów w torbie i jedną zabrał a drugą zostawił do odbioru i daje do niej awizo :) Dodam, że nie był to telewizor tylko jakaś duperela w małej kopercie. Gdzie tu logika?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 19 marca 2019, o 13:48 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2012, o 20:38
Posty: 401
Płeć: Mężczyzna
A ja pochwalę listonosza, który obsługuje ul. Konopnickiej. Rozmawiałem również z kimś z poczty głównej i tutaj również obsługa wykazała się profesjonalizmem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 21 marca 2019, o 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
Hedon napisał(a):
Listonosz Ninja znów zaatakował, teraz to już mnie na poważnie zezłościł... Siedzę sobie w domku jak zwykle czekam na przesyłkę - właśnie jest w doręczeniu, no i fajnie :-). A w systemie pocztowym co??? Paczka właśnie doręczona, a tu ani listonosza ani paczki!!! Kutfa, jak oni to robią? Na początku to awizo chociaż było, a teraz znikają razem z przesyłkami. Dam znać co wyszło po odwiedzinach u kierownika Poczty Głównej, bo na mojej nikt nic nie wie...


I co Tam u p. Jolanty(Kierowniczka) Załatwiłeś aż czekam z niecierpliwością, bo jestem na wolnym i tam niejestem chwilowo .Cała sprawa w/g Mnie wygląda strasznie dziwnie ze ktoś komu zależy na dostarczeniu przesyłki upatrzyła sobie jednego Kwidzyniaka i go dręczy .....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 22 marca 2019, o 10:17 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 18:15
Posty: 179
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Pszczelarz nie przyznawał bym sie gdzie pracuje. Żaden powód do dumy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 30 marca 2019, o 19:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
maniek123 napisał(a):
Pszczelarz nie przyznawał bym sie gdzie pracuje. Żaden powód do dumy :)


maniek123 , tu akurat niechodzi gdzie kto pracuje ,tylko sytuacja jaką opisuje "Hedon" to jakaś paranoja. Chłopaki robią wszystko żeby każda paczkę doręczyć ,a tu takie opisy że jak w filmach Barei i to Mnie zastanawia że gość ma ciągle problemy,albo jakaś nietypowa lokalizacja w której mieszka ,a kilka adresów jest że znaleźć Obywatela to trza trochę padumać ,szczególnie ul. Lotnicza 1 . Ten adres to zakrawa na śmieszność i pomstę do Nieba i Miejscy możnowładcy powinni dawno ten adres rozwikłać bo tam to ... ho ho ho ,albo jeszcze więcej adresatów ,że o firmach niewspomnę(Najczęściej zwrot"Nieprzebywa w ZK").


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 13 maja 2019, o 16:29 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 18:15
Posty: 179
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
:D


Załączniki:
a57bb783cf0998a3fb9d755a841ba493.jpg
a57bb783cf0998a3fb9d755a841ba493.jpg [ 29.63 KiB | Przeglądane 8208 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 21 maja 2019, o 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2009, o 00:00
Posty: 263
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
pszczelarz napisał(a):
Hedon napisał(a):
Listonosz Ninja znów zaatakował, teraz to już mnie na poważnie zezłościł... Siedzę sobie w domku jak zwykle czekam na przesyłkę - właśnie jest w doręczeniu, no i fajnie :-). A w systemie pocztowym co??? Paczka właśnie doręczona, a tu ani listonosza ani paczki!!! Kutfa, jak oni to robią? Na początku to awizo chociaż było, a teraz znikają razem z przesyłkami. Dam znać co wyszło po odwiedzinach u kierownika Poczty Głównej, bo na mojej nikt nic nie wie...


I co Tam u p. Jolanty(Kierowniczka) Załatwiłeś aż czekam z niecierpliwością, bo jestem na wolnym i tam niejestem chwilowo .Cała sprawa w/g Mnie wygląda strasznie dziwnie ze ktoś komu zależy na dostarczeniu przesyłki upatrzyła sobie jednego Kwidzyniaka i go dręczy .....


Przepraszam... zapomniałem dopisać zakończenie przygody. Paczuszka znalazła się w skrzynce na listy na drugi dzień, zanim zdążyłem trafić ze skargą na poczcie głównej. Dziwne... Aaaa... i nie jestem paranoikiem, mam zbyt ograniczoną wyobraźnie, żeby sobie wymyślić coś takiego. Życie jak widać pisze najlepsze scenariusze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 13 lipca 2020, o 16:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2009, o 00:00
Posty: 263
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
No i listonosze znów mnie dręczą, moja wyimaginowana "paranoja" sięga zenitu, bo niby jak? Tacy uczciwi, nieskazitelni i pracowici jak pszczółki...

Odważyłem się znów zakupić pewien drobiazg za kilka złotych na Allegro listem poleconym. W/g systemu pocztowego list dostarczony !!! Ale jak, kiedy, komu? Nic nie dostałem, sąsiad też nic nie wie, w skrzynce pusto choć to list polecony wymagający potwierdzenia. Czy to na pewno ja mam problem, czy listonosze moją między półkulami dostarczanie listów i to poleconych !!! Jeśli list nie czeka na mnie na poczcie to idę jutro składać skargę, jestem już poważnie rozdrażniony !!!

P.S.
Czekam na jeszcze jeden list polecony i już się boję :-(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 13 lipca 2020, o 21:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Hedon napisał(a):
No i listonosze znów mnie dręczą, moja wyimaginowana "paranoja" sięga zenitu, bo niby jak? Tacy uczciwi, nieskazitelni i pracowici jak pszczółki...

Odważyłem się znów zakupić pewien drobiazg za kilka złotych na Allegro listem poleconym. W/g systemu pocztowego list dostarczony !!! Ale jak, kiedy, komu? Nic nie dostałem, sąsiad też nic nie wie, w skrzynce pusto choć to list polecony wymagający potwierdzenia. Czy to na pewno ja mam problem, czy listonosze moją między półkulami dostarczanie listów i to poleconych !!! Jeśli list nie czeka na mnie na poczcie to idę jutro składać skargę, jestem już poważnie rozdrażniony !!!

P.S.
Czekam na jeszcze jeden list polecony i już się boję :-(


Nie pozostaje nic jak pisać skargę !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 14 lipca 2020, o 09:29 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 18:15
Posty: 179
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Skarga nic nie da. Listonosz dostanie po premii, która i tak nie jest za wysoka i to będą całe konsekwencje tego wszystkiego. Zresztą niech Pszczelarz sie wypowie na ten temat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 14 lipca 2020, o 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
maniek123 napisał(a):
Skarga nic nie da. Listonosz dostanie po premii, która i tak nie jest za wysoka i to będą całe konsekwencje tego wszystkiego. Zresztą niech Pszczelarz sie wypowie na ten temat.

Maniek,jaka premia,co Ty bredzisz ,widać dawno niepracowałeś,zapewne Hedon ma wrzut do skrzynki i w czasie pandemi niema obowiązku podpisywania czy wręczania osobiście ,tylko wrzut do skrzynki,klik w tablet i następny punkt ... A że ktoś się upiera i wypisuje swoje to normalka .Było dać znać na tel czy priv i no problem i klepać po klawiaturze jak jakiś nawiedzony "pojeb z Tczewa"*



"*przypis ogólnie dostępny całemu Narodowi ze słownictwa PO


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.