Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2006, o 18:06 
Przyjaciel forum

nie zgadzam sie z wypowiedzia rylka, ze postawienie trzech znaczkow to odpekanie takie oo sobie... dla jednych te trzy znaczki moga duzo znaczyc, dla innych wlasnie wtracenie jakiegos cytatu albo obrazka ...nie ma sensu tak generalizowac..a to, co dla kogo znaczy dany symbol i co sobie przy okazji mysli niech zostanie osadzone przez jego wlasne sumienie

kazdy z nas jest inny i ma inne sposoby wyrazania uczuc i w obliczu takich wydarzen nie ma sensu teraz oceniac kto co jak ....

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2006, o 18:32 

Wasza sprawa. To nie miejsce i czas na kłótnie. A jeśli jestecie pewni, że uczcicie w ten sposób zmarłą osobę, to ja Was nie zatrzymuje i wcale tym nie pogardzam.[/b]

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2006, o 19:15 

Uważam, że w sprawie tragedii jaka się wydażyła zostało już wiele powiedziane i napisane. Uszanujmy pamięć zmarłej.
Przekomarzanki na temat formy i sposobu wyrażenia szacunku i pamięci są nie na miejscu.
Niniejszym ucinam dyskusję na ten temat w tym wątku.

Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2006, o 20:35 

Rylek napisał(a):
(...) znaleźć obrazek (jak zrobiła kolega u góry).

Skąd wiesz że "kolega u góry" nie wykonał tego zdjęcia sam bo tam był :?:

Ale nie dlatego pozwoliłam sobie wtrącić jeszcze swoje (a raczej wrobiego) trzy grosze. Uważam że ten tekst powinien się tu znaleźć:

Cytuj:
Chciałbym parę słów powiedzieć do uczestnika Rylek właśnie w tym miejscu. Twoim komentarzem wykazałeś brak jakikolwiek emocji, jesteś cynikiem, który swoje frustracje objawia nie parząc na okoliczności. Nie chodzi o to żeby w takich chwilach w Internecie pisać patetyczne przemówienia zwłaszcza, że tak jak Ja nie znałem tej osoby, ale wielokrotnie jeżdżę samochodem tamtą drogą i sam w zimę właśnie w okolicach Gardei miałem podobną sytuację że samochód ciężarowy ściął zakręt, na szczęście jechałem ostrożnie i wyszedłem z tej opresji bez szwanku. I teraz, gdy stała się taka tragedia a mogła być nieporównywalnie większa ty odbierasz mam internautom prawo do zadumy, do refleksji właśnie poprzez ten symboliczny międzynarodowy znak [*] światła jako pamięć ale jednocześnie nadzieja bo śmierć jest tylko etapem. Traktuj te moje słowa jako refleksje, bo światło jest symbolem, drogowskazem oświetlającym tu na ziemi duszom drogę do raju. Nie oceniaj ludzi swoją miarą.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1