Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: wkurza mnie
PostNapisane: 22 marca 2006, o 13:21 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 13:14
Posty: 1
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
wkurza mnie to ze w takim miescie jak kwidzyn nie bedzie juz sklepu z plytami, ostatni w ksiegarni konczy - tak jak i cala ksiegarnia - dzialalnosc w kwietniu, nie lubie kupowac plyt przez internet, nie mozna sie poradzic sprzedawcy pogadac o muzyce. Szkoda :sad:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 marca 2006, o 13:23 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
No to teraz mnie zaskoczyłeś :shock:
Kiedyś, kiedyś jak jeszcze chciało mi się biegać do miasta poszukać dobrej muzyki takim punktem była właśnie księgarnia (na rogu) i punkt założony w centrum PSS. Naprawdę nie ma w Kwidzynie żadnego innego miejsca gdzie można pójść zaopatrzeć się w płytki :?: :?:

Sama "muzyczne zakupy" robię głównie w Merlinie, można tam odsłuchać i ponarzekać :wink: Choć nie ukrywam że czasem robię również zakupy na allegro u swoich sprawdzonych sprzedawców.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 marca 2006, o 06:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 10:13
Posty: 190
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Piotr napisał(a):
nie lubie kupowac plyt przez internet, nie mozna sie poradzic sprzedawcy pogadac o muzyce

To było bardzo zabawne :mrgreen: Kupujesz jakieś płyty? :shock:
Wiesz dlaczego skepy z płytami bankrutują? Odpowiedź jest prosta, zanim płyta zostanie wydana już jest w Internecie, ściągasz ją w 15 minut i masz za darmo. Ta sama płyta w polsce pokaże się za miesiąc lub dwa w cenie 80zł.
Oczywiście ja piratów nie ściągam, ale słyszałem że tak inni robią :grin:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 marca 2006, o 08:22 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Niekoniecznie muszę się z Tobą zgodzić :mrgreen: Preferuję kupno płyt a nie ściąganie, jestem może jakimś odmieńcem ale lubię na półce w pokoju albo samochodzie mieć oryginalne pudełeczka :wink: A poza tym można u sprawdzonych sprzedawców na allegro kupić oryginały za połowę ceny którą podajesz albo i mniejszą cenę (starocie), nie używane, często w folii. Nie są to żadne podróbki ani nic w tym rodzaju, to po prostu płyty wydawane i kupowane poza granicami naszego kraju. Są sprzedawane u nas przez prywatne osoby. Wiadomo - allegro :mrgreen:
A jeśli chodzi o likwidację księgarni - odsyłam do ostatnich numerów lokalnej prasy (Puls i zielony kurier), nie wiem czy w czerwonym również bo nie czytuję...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 marca 2006, o 08:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Dla mnie ostatnio największym zaskoczeniem było jak zobaczyłem Grześka Ludewa... w Bychowie i wcale nie robił tam zakupów. Zdaje się, ze tam pracuje ... Upadek normalnie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwietnia 2006, o 18:09 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
No i najświeższe wiadomości - mamy internetową, lokalną księgarnię - niestety kiedy to piszę jest "zablokowana" :sad:
A jednak można :mrgreen: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwietnia 2006, o 18:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
malgos a znasz hasło??? :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwietnia 2006, o 18:15 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
niestety...

ale niecierpliwi mogą napisać ksiegarnia.zdanowicz@pro.onet.pl (nie wiem dlaczego ale w reklamie napisali "księgarnia.zdanowicz"...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2006, o 11:44 
Offline

Dołączył(a): 11 kwietnia 2006, o 14:13
Posty: 167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
A mnie wkurza, że w naszym mieście prawie nic się nie dzieje. Raz na ruski rok (czyt. miesiac) jakis spektakl (najczesciej nie wart swojej ceny)... Jedyne na co czekaja mieszkancy tego miasta to DNI KWIDZYNA, które sa na poziomie takim jak reszta imprez (TARGI STAROCI)... Trzeba by było to zmienić, bo za pare lat wogole w miescie nie bedize ludzi poniezej 19 lat... Muzeum- jest, bo jest...zadnych wystaw, ncizego... a możliwości są... KIno - by mogli jakies maratony organizowac... DKF to za mało...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, o 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwietnia 2006, o 16:40
Posty: 1671
Lokalizacja: Dwumiasto
Płeć: Mężczyzna
Symetria napisał(a):
KIno

Pamiętam kwidzyńskie kino w którym byłem na głośnym wówczas filmie Willow. Trzeba było się mocno wsłuchiwać, by usłyszeć dźwięki z filmu przebijające się przez zwierzęce odgłosy dobrze bawiących się innych bywalców kina. Trochę zaskoczony byłem, że na filmie dla dzieci powszechne były piwo i papierosy. Do dodatkowych atrakcji należały "zajączki" robione na ekranie przez rozmaitych wesołków jak również latające przedmioty, jak np. ogryzki.
Kina, z tego co wiem, juz nie ma. Trauma została. :-D :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2006, o 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2006, o 20:19
Posty: 49
Lokalizacja: Oja nie powiem
Płeć: Mężczyzna
KrzaQ napisał(a):
Dla mnie ostatnio największym zaskoczeniem było jak zobaczyłem Grześka Ludewa... w Bychowie i wcale nie robił tam zakupów. Zdaje się, ze tam pracuje ... Upadek normalnie

A ja słyszałem, że wyjechał do Kanady...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2006, o 06:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Jeśli tak to zrobił to nie dalej jak kilanaście dni temu, bo widziałem go niedawno (przed załamaniem pogody) na działce.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2006, o 06:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2006, o 20:19
Posty: 49
Lokalizacja: Oja nie powiem
Płeć: Mężczyzna
Miał wyjechać zaraz po zamknięciu Music Boxa. Ale i tak tam ceny były niemiłosiernie wywindowane.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2006, o 06:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
To miał czy wyjechał :?:

Rylek napisał(a):
Ale i tak tam ceny były niemiłosiernie wywindowane.

Chyba w porównaniu ze stadionem w Warszawie, ceny były normalne, tzn porównywalne do eMPików ....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2006, o 06:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Rylek napisał(a):
Ale i tak tam ceny były niemiłosiernie wywindowane.


no niestety były... schemat był taki zamawiałeś płytę, Grzesiu ją zamawiał w sklepie internetowym, a ty pokrywałeś:
cenę płyty
cenę dostawy
no i o ironio marżę pana Grzegorza :sad:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.