Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 07:39 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
kamol napisał(a):
ze ludzie w takich sytuacjach to potrafia wyolbrzymiac...


Zawsze tak robią, gdy odpowiednim władzom brak własnych rzetelnych informacji.
Policja niby ma rzecznika, za którego my płacimy niestety najczęściej jest to niedorzecznik.
Ogólnie przez ostatnie parę lat, możemy jedynie liczyć na TVN itp. :oops: :oops: :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
nie było mnie przez jakiś czas w mieście i widzę że "seryjny gwałciciel" tylko czy to przypadkiem nie jest jakaś histeria?

w pierwszym poście była podana informacja o dwóch gwałtach, tydzień temu dopytałem się ludzi z prasy lokalnej, którzy mają informacje prosto z policji (od rzecznika) potwierdziła się informacja o jednym gwałcie, jest też wstępny rysopis (podawany chyba w każdym lokalnym tytule), nie ulega wątpliwości, że gościa trzeba załapać i to szybko,
ale nie popadajmy w jakąś panikę i nie piszmy na forum zasłyszanych informacji i nie róbmy plotek, idąc tą drogą to dziś słyszałem że ofiar było już 6!!!

trochę zdrowego rozsądku ludzie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 10:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
ehhh... święte słowa Lordzik, święte słowa ... az nie chce się komentować takich niusów. Jeszcze kilka dni temu jeden z naszych forumowiczów (L) dał by się pokroić za swoje wieści o schwytaniu gwałciciela. Teraz okazuje się, że po mieście grasują całe, zorganizowane bandy gwałcicieli a ich ofiary hurtem przywożone są do miejscowego szpitala.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 10:52 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
lord vader,
Cytuj:
nie było mnie przez jakiś czas w mieście


Czy to Twoje alibi :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Darku ... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 11:57 
Pozostaje czekać na ujęcie gwałciciela/gwałcicieli.Roboty za policję i tak nikt nie odwali.Oby już tylko nie było więcej ofiar :sad:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 13:36 
KrzaQ napisał(a):
ehhh... święte słowa Lordzik, święte słowa ... az nie chce się komentować takich niusów. Jeszcze kilka dni temu jeden z naszych forumowiczów (L) dał by się pokroić za swoje wieści o schwytaniu gwałciciela. Teraz okazuje się, że po mieście grasują całe, zorganizowane bandy gwałcicieli a ich ofiary hurtem przywożone są do miejscowego szpitala.


no coz pomyliłem sie a odpowiednia osoba(zresztą bardzo miła :grinka: ) została o tym poinformowana na pw.Skad to wiedziałem nie powiem ale okazuje sie ze nawet tam ludzie dorabiaja historie niezłe.no coz kazdy ma sie prawo pomylic.Na pewno bede sledził uwaznie tą sprawe.pozdrawiam.


Ostatnio edytowano 18 lutego 2008, o 13:54 przez NOWY(L), łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 września 2007, o 12:25
Posty: 3435
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Panienki przywieziono z jakiejś imprezy. Same nie wiedziały czy były, czy nie były....
Nie przejmowałabym się tą historią.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
OK jasne tylko mi chodzi o to żeby nie klepać wszystkiego co się zasłyszy i robić śmietnika z poważnej sprawy, tylko opierać się na rzetelnych i odpowiedzialnych źródłach informacji


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 14:12 
kamol napisał(a):
Mikrus napisał(a):
Kilka chwil temu przywieziono do szpitala 2 zgwalcone dziewczyny


no wlasnie, na ile wiarygodna jest ta informacja?? sam osobiscie tez slyszalem o kolejnych gwaltach, ale w sumie od ludzi, a wiadomo ze ludzie w takich sytuacjach to potrafia wyolbrzymiac...


Nazeczonej matka jest pielegniarka wiec info mam od niej. Mysle, ze jest wiarygodne ale rzecz jasna moze byc jakas niescislosc.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
jedna Pani drugiej Pani....
ostatnio znajomy miał wypadek a drugi dostał smsa że pierwszy się powiesił i tak rodzi się plotka:)

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 17:37 
Offline

Dołączył(a): 10 marca 2007, o 13:45
Posty: 12
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Mikrus napisał(a):
Kilka chwil temu przywieziono do szpitala 2 zgwalcone dziewczyny :/ Czy policja jest bezradna w schwytaniu psycholi ?



Policji NIE MA - zrozum!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 17:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 listopada 2006, o 13:49
Posty: 672
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Aralen napisał(a):
Policji NIE MA - zrozum!!!

A tu sie nie zgodze. Mam nawet dowod w postaci mandatu z odpowiednimi pieczatkami i podpisami. No chyba ze wszyscy w tym niebieskim budynku byli przebierancami.

_________________
Pozdrawiam,
Mega


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 17:48 
Offline

Dołączył(a): 10 marca 2007, o 13:45
Posty: 12
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Mega napisał(a):
Aralen napisał(a):
Policji NIE MA - zrozum!!!

A tu sie nie zgodze. Mam nawet dowod w postaci mandatu z odpowiednimi pieczatkami i podpisami. No chyba ze wszyscy w tym niebieskim budynku byli przebierancami.


No oni sie nadaja do lapania np kogos jak zle zaparkowal a bandytow prawdziwych nie sa w stanie zlapac...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, o 17:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Aralen napisał(a):
a bandytow prawdziwych nie sa w stanie zlapac...

to skąd się pojawiają w więzieniach :?: :?: :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.