Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 20:54 
nowm napisał(a):
mam złą wiadomość.

dla mnie jest dobra :-)

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 21:00 
catani napisał(a):
dla mnie jest dobra

możesz to jakoś sensownie poprzeć argumentem? jeśli "bo tak" to masz rzeczywiście powód do radości :neutral:

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 22:48 
nowm napisał(a):
możesz to jakoś sensownie poprzeć argumentem?

oczywiscie, balony lataja tak nisko ze powoduja potezne przerazenie zwierzat. rozumiem ze to "mieszczuchow" malo interesuje, ale niestety jest problemem i to duzym i nie tylko u mnie :sad:
wystarczy :?:

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 23:11 
catani napisał(a):
rozumiem ze to "mieszczuchow" malo interesuje

a ja rozumiem, że nie jesteś z Kwidzyna. W profilu napisałaś "Kwidzyn", ale najwyraźniej to zmyłka, bo siebie chyba byś nie chciała nazwać "mieszczuchem". Ja przynajmniej na Twoim miejscu tak bym nie napisał. Trochę to negatywnie nacechowane określenie mieszkańca miasta.

catani napisał(a):
balony lataja tak nisko ze powoduja potezne przerazenie zwierzat

jakie zwierzęta masz na myśli? wnioskuję z tego, że masz chyba jakieś gospodarstwo i chów zwierząt, że Ci przeszkadza taka atrakcja, jaką są niewątpliwie zawody balonowe. Problem zapędzić je do jakiegoś budynku? no chyba, że się mylę(całkiem możliwe) i jesteś właścicielką kotów, psów etc

jeśli dobrze kojarzę, masz "farmę" rottweilerów? nie jestem pewien co do jej lokalizacji, ale jeśli jest ona w mieście, to sama się na nią zdecydowałaś. Ja nie popieram lokalizacji ich miastach. Kiedyś któryś z psów ucieknie i coś komuś zrobi, w dodatku śmierdzi w okolicy odchodami (przykład tej hodowli, czy jak kto tam woli chowu nieopodal parafii Miłosierdzia Bożego)

catani napisał(a):
niestety jest problemem

aj, problem rzeczywiście jest ogromny. Te balony latają tak często, że trzeba zgłosić tę sprawę do "Uwagi". Należy zakazać tych lotów.

catani napisał(a):
wystarczy :?:

mało przekonujący argument :-) jeśli masz jeszcze jakieś, to poproszę.

Ostatnio edytowano 12 kwietnia 2008, o 23:29 przez nowm, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 23:18 
nowm, -chyba masz jakis problem... ale ze soba :grinka:
PS
nowm napisał(a):
mało przekonujący argument :-) jeśli masz jeszcze jakieś, to poproszę.

nie mam-dla mnie ten powod jest wystarczajacy i bardzo sie ciesze ze w tym roku zawody sie nie odbeda :-)

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 23:26 
catani napisał(a):

nie :-) ze sobą nie mam. Czuję sie wyśmienicie, nic mi nie dolega, nie biorę leków i nie powinienem brać. Ty masz chyba problem :grin:
Najlepiej coś takiego napisać:
catani napisał(a):
chyba masz jakis problem.
..i być zadowolonym, że się coś "inteligentnego" napisało.

Jedyny problem to śmierdzące ulice, zagrożenie życia ze strony psów i to, że balony nie przyleciały nad miasto.

Ostatnio edytowano 12 kwietnia 2008, o 23:31 przez nowm, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 23:28 
catani napisał(a):
nie mam
(argumentów)
to czemu zapytałaś się mnie, czy "wystarczy?" ? Wychodziło na to, że masz jeszcze jakieś argumenty w zapasie.

catani napisał(a):
i bardzo sie ciesze

wiemy o tym :-)

Ostatnio edytowano 12 kwietnia 2008, o 23:36 przez nowm, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 23:31 
nowm napisał(a):
catani napisał/a:

nie :-) ze sobą nie mam. Czuję sie wyśmienicie, nic mi nie dolega, nie biorę leków i nie powinienem brać. Ty masz chyba problem :grin: Najlepiej coś takiego napisać
catani napisał/a:
chyba masz jakis problem.
i być zadowolonym, że się coś "inteligentnego" napisało.
nowm napisał(a):
catani napisał/a:
nie mam-

to czemu zapytałaś się mnie, czy "wystarczy?" ? Wychodziło na to, że masz jeszcze jakieś argumenty w zapasie.

catani napisał/a:
i bardzo sie ciesze

wiemy o tym :-)

nowm, -sprobuj rozbic moj post na pojedyncze wyrazy :!: to dopiero bedzie sukces :!: :-D

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 23:35 
catani napisał(a):
sprobuj rozbic moj post na pojedyncze wyrazy

i jaki będzie tego sens? :neutral:

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, o 23:57 

nowm napisał(a):
i jaki będzie tego sens?

Sensu nie miałoby żadnego, ale sukces jak najbardziej.
Dotychczasowy rekord w cytowaniu czyjejś wypowiedzi padł w grudniu ubiegłego roku i należy do Grzecha. Biedny Budslavsky, głowa go chyba wówczas rozbolała. :-D :-D :-D

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2008, o 00:09 
Rachel napisał(a):
Sensu nie miałoby żadnego, ale sukces jak najbardziej.

technicznie i fizycznie odniosę sukces, a idąc dalej sensem tego mógłby być wpis do księgi rekordów Guinessa, a jeśli Catani dostrzega w cytowaniu przeze mnie Jej wypowiedzi tylko ten sukces fizyczny, to dalej nie mam zamiaru z nią dyskutować, bo dojdzie zaraz do kolejnych absurdów. Bić i pobijać zamiaru nikogo tu nie mam :-D, więc Grzechu może spać spokojnie :smile:

i tak zrobił się kolejny raz offtopic. Ludzie lubią kasztanić :-D :-D

Dobranoc i pozdrawiam.
Pewnie z rana pojawi się tu masa kolejnych offtopic'ujących postów :-D

Tytuł:
PostNapisane: 14 kwietnia 2008, o 22:39 

Rachel napisał(a):
Dotychczasowy rekord w cytowaniu czyjejś wypowiedzi padł w grudniu ubiegłego roku i należy do Grzecha.

Jam to - nie chwaląc się - sprawił! :)
Ale to nie było w jednym poście... Więc i wyczyn jest niewielki, i rekord pobić nietrudno :)

Rachel napisał(a):
Biedny Budslavsky, głowa go chyba wówczas rozbolała. :-D :-D :-D

Eee tam - dopiero długo potem skojarzyłem, że to w okolicach 13-tego było (nie chce mi się dokładnie sprawdzać).
Głowa bolała raczej albo od porocznicowej wspominkowej wieczornicy, albo od nawiedzających demonów przeszłości :)
A jeśli nie, to Budslavsky... wygrał :) :) :)

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2008, o 06:13 

Grzechu, w jednym poście 22 razy. Dobrze pamiętam. Nie bądź taki skromny. Triumf należy do Ciebie. :-)

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2008, o 06:20 
Przyjaciel forum

Rachel,

Powracając do wątku, balony szkodzą zdecydowanie zwierzętom, zwłaszcza jak je zjedzą :grinka: :grinka: :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2008, o 06:26 

Moim zwierzętom raczej nie zaszkodzą. One nie biorą nic podejrzanego do pyska. :-)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1