Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2008, o 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 stycznia 2008, o 21:53
Posty: 10
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
decus napisał(a):
Gdzie byli rodzice sie pytam!!!!

rozbroiłeś mnie... (wiele ludzi sie wkurza...ale to takie monthy pythonowskie, że aż lubie)

dzisiaj widziałem gościa i też niestety w golfie II, przy kauflandzie i tego samego przy carrefourze...widocznie bidak czegoś szukał...
ten pisk opon to tragedia...jeśli coś nie zrobi z prawą nogą, to za kilka dni wywinie szpagat tym szrotem (przesadziłem...to nawet fajne autko).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 09:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Oprócz idiotów którzy ledwo co dostali prawo jazdy i popisują sie na drogach.. to takie ciągniki bez świateł i które wloką sie po normalnych drogach to tez poważny problem... w normalnych krajach pojazdy wolnobieżne nie maja wstępu na drogi publiczne. Taki ciągnik który jedzie sobie 20 km/h stwarza takie same zagorzenie jak debil w golfie który jedzie 100 przez miasto..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 listopada 2006, o 22:21
Posty: 1001
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Slay napisał(a):
idiotów
,
Slay napisał(a):
debil w golfie
- rozumiem, że takie słowa to wyraz ekspresji...

_________________
Drobiazg nieraz, a ślady jak w śniegu....
W. Myśliwski


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 09:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja nie kumam, jak można (w jakim celu) się tak szybko rozpędzić do 50tki na tak krótkim odcinku, i czemu ten traktor miałby być winowajcą, ewidentnie widać tu głupotę i bezmyślność kierowcy auta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 12:34 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Slay napisał(a):
debil w golfie


Chciałbym tylko zauważyć, że debile to jeżdżą wszystkim,od Malucha do najnowszej bmw którejś tam serii. Bardzo mnie denerwuje takie uogólnianie. Ja mam golfa i chyba go sprzedam bo jakoś nie pasuje do stereotypu. Przede wszystkim nie mam dresu, a jeżdżę też raczej przepisowo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Ja do VW Golfa nic nie mam.. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 14:59 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Uważam że nie powinno oceniać się kierowców, po tym jaką marką samochodu jeżdżą :-)

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 15:46 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2431
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Slay napisał(a):
Ja do VW Golfa nic nie mam..


Do VW Golf może nie ale daje się zauważyć, że do osób takie auto posiadających już tak.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwietnia 2007, o 00:14
Posty: 1798
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jeżeli doszło do wyprzedzania na skrzyżowaniu to dla mnie jest to ewidentnie wina kierowcy Golfa. Jest zakaz wyprzedzania na skrzyżowaniach m.in. dlatego aby uniknąć takich sytuacji i nie dotyczy to tylko pojazdów z niesprawnymi światłami ale i takich, gdzie kierowca skręcając w lewo włącza kierunek ... w prawo :evil: . Jest chyba w kodeksie nawet jakaś wzmianka o potrzebie zachowania ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu - powyższy przykład wyjaśnia dlaczego. Odnośnie ciągnika, kierowca prawdopodobnie nie wiedział o niesprawnych światłach, zresztą na pewno większości z nas zdarzyło sie jeździć z przepalonymi żarówkami. A to że ciągnik poruszał sie po centrum miasta może wynikać m.in. z faktu ze tego typu "pojazdów" używają m.in. „Tereny Zielone”, firmy zajmujące sie oczyszczaniem miasta czy "interesanci" do warmińskich a aktualnie z uwagi na remont Sportowej większość ciągników zmuszona jest przebijać się przez środek miasta.
Więc jeżeli kierowca ciągnika nie miał czegoś więcej na sumieniu to dla mnie jest co najmniej dziwne obarczenie winą za całe zdarzenie wyłącznie kierowcę ciągnika.

_________________
Gdy tak wspominam ten miniony czas
Jak dobrze że to nie poszło w las
Dużo bym dał by przeżyć to znów
Wehikuł czasu - to byłby cud


Ostatnio edytowano 23 sierpnia 2008, o 16:28 przez Großvater, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 16:17 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Więc jeżeli kierowca ciągnika nie miał czegoś więcej na sumieniu to dla mnie jest co najmniej dziwne obarczenie winą za całe zdarzenie wyłącznie kierowce ciągnika.


Być może kierowca VW był synem miejscowego policjanta :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
reflexes napisał(a):
Do VW Golf może nie ale daje się zauważyć, że do osób takie auto posiadających już tak.
No co Ty :smile: Mam kilku kolegów którzy jeżdżą golfami :wink:

Großvater napisał(a):
A to że ciągnik poruszał sie po centrum miasta może wynikać m.in. z faktu ze tego typu "pojazdów" używają m.in. „Tereny Zielone”...

Tak, oczywiście ze tereny zielone, centrum miasta itp .. ale kiedy o tej porze roku jak są żniwa jedziesz szosa, nawet nie musi być zbyt szybko i wchodzisz w zakręt i w połowie widzisz przed sobą ciągnik to może sie to źle skończyć.. w najlepszym przypadku ktoś wjedzie Ci w du.. a może tez być tak ze choć byś nie wiem jak hamował to ty wjedziesz w tył przyczepy.. Z drugiej strony z naprzeciwka widzisz ciągnik który wlecze sie pod gore a za nim jakiś idiota (nie koniecznie w golfie) nie może wytrzymać i wyprzedza bo to przecież ciągnik i trzeba go wyprzedzic.. i jedzie wprost na ciebie.. patrzy ci w oczy i jedzie.. takie sytuacje zdarzają sie codziennie..

Ale może być jeszcze gorzej.. nie tak dawno temu jadąc z Prabut do Kwidzyna przed Rakowcem miałem na zakręcie spotkanie z kombajnem.. jadac przepisowe 90, miałbym poważne kłopoty gdybym miał się z nim mijać jeśli był bym w tym zakręcie później o 1 min. Tak sobie później pomyślałem jak to w ogóle możliwe ze tym maszynom wolno wjechać na publiczna drogę... powinien być przepis że co najmniej jakiś samochód pilot powinien jechać przed nimi..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2006, o 12:09
Posty: 226
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Slay napisał(a):
Tak sobie później pomyślałem jak to w ogóle możliwe ze tym maszynom wolno wjechać na publiczna drogę... powinien być przepis że co najmniej jakiś samochód pilot powinien jechać przed nimi..


Żeby kombajn mógł legalnie wjechać na drogę publiczną musi zdjąć heder. Jeśli nie zdejmuje to łamie przepisy, co się często zdarza ;)

_________________
John Archibald Wheeler's First Moral Principle: "Never solve the problem until you know the answer"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 18:14 
gemer napisał(a):
Żeby kombajn mógł legalnie wjechać na drogę publiczną musi zdjąć heder. Jeśli nie zdejmuje to łamie przepisy, co się często zdarza ;)

tak, mialam okazje sie o tym przekonac. moje volvo swego czasu wyladowalo wbite w heder (nie wiem jak sie to pisze :oops: ). mialo to miejsce na drodze pomiedzy rakowcem a pawlicami-droga 5 m a heder 4.6m.
do dzis nie wywalczylam odszkodowania ani za skasowane auto ani za nic innego....
toto bowiem nie musi miec OC :evil:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 18:21 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
catani,
Powinieneś założyć sprawę cywilną o odszkodowanie

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2008, o 18:26 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
catani napisał(a):
(nie wiem jak sie to pisze :oops: )


Rakowiec i Pawlice napewno z dużej litery :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.