Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2006, o 12:38 

Zapracowany pan Majda:
http://www.e-kwidzyn.pl/displayimage.php?pos=-580

Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2006, o 15:57 

Witam,
dla mnie uwagi p. Majdy są bezpodstawne. Zobaczył to i owo i odrazu ocenia??
Młodzi ludzie działają w mieście i starają się jak mogą, jednak są pewnoe ograniczenia dizałalności. Przykłąd fundusze, ograniczenia prawne etc.

Wiem ile jest latania, aby coś załatwić...
Kilka wizyt w jakiejś instytucji i zbywanie człowieka, trochę zniechęca, aby coś zorganizować.

Owszem kilka pomysłów jest, ale na to trzeba czasu (z tym różnie bywa), chęci (to jest napewno) no i oczywiście pieniędzy bo bez tego się nic nie osiągnie.

Jako przedstawiciel Bike Teamu chciałbym zorganizować w mieście zawody MTB, jednak potrzeba to profesjonalnie zorganizować. A trzeba poczynić następujące kroki:
1. Znaleźć sponsorów na nagrody (w dzisiejszych czasach cieżko),
2. Mieć zgodę na zorganizowanie takiej imprezy (sprawy urzędowe najwięcej zajmują czasu).
3. Przygotować trasę i ją oznaczyć.
4. Zaangażować Policję w kwestii przejazdu np. przez drogi użytku publicznego.
5. Sprawy związane z nagłośnieniem imprezy.
6. Co gorsze w naszym mieście jest mało osób, które mogłoby wystartować w takich zawodach bo wymogiem byłby kask na czerepie, a nie każdy go posida.

Także jeżeli się chce podjąć jakieś działanie na większą skalę trzeba rozważyć to i owo i nie jest tak prosto p. Majda coś wykombinować ciekawego w naszym mieście!!

Pozdrofka

Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2006, o 19:21 

Jestem nowy na tym forum i chyba juz wszystko zostało powiedziane na temat Pana M.Zgadzam sie z wami i choć znam Pana Majdę osobiscie to fala krytyki która się wylała jest słuszna .O ile mi wiadomo( info nie potwierdzone) to nie jest juz w tej gazecie.

Tytuł:
PostNapisane: 15 grudnia 2006, o 22:24 
Przyjaciel forum

Brawo.
Ciekawe tylko gdzie wypłynie?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 16 grudnia 2006, o 19:56 

Jako, że znam pana M. osobiście pozostawiam bez komentarza...

Tytuł:
PostNapisane: 16 grudnia 2006, o 20:01 

Owca napisał(a):
Jako, że znam pana M. osobiście pozostawiam bez komentarza...

Jako że znasz pana M byłby to komentarz negatywny czy pozytywny bo skoro już podjęłaś temat podsumowując całą sprawę powyższym zdaniem rozbudziłaś niezdrową ciekawość :-)

Tytuł:
PostNapisane: 16 grudnia 2006, o 21:06 

Co do pewnych spraw, które uczynił (bądź własnie NIE UCZYNIŁ) pan M., należy mu się krytyka, ale nie jest to przecież postać zupełnie negatywna :)

Nie wiem, moje zdanie chyba nie może być w tej sytuacji obiektywne.

Swoim komentarzem chciałam jedynie zaznaczyć, że nie przechodzę obok tego tematu obojętnie i nie jest tak, że mnie zupełnie nie interesuje.

Btw, ostatnio pan M. zakłada stronę internetową z twórczością młodych ludzi, z tego co wiem od samego autora w celu zachęcenia młodzieży do własnej twórczości, bądź do wyjęcia twórczości juz powstałej z zarośniętych pajęczynami szuflad. Czy ten pomysł okaże się trafny...? Znów wolę zachować opinię dla siebie :smile: Ale zawsze jakaś inicjatywa :P

Tytuł:
PostNapisane: 8 kwietnia 2008, o 21:07 

Wydaje mi się że z Panem Majdą chodziłem do jednej klasy w szkole nr 5.Jeżeli to on i przeżył tamte czasy w Kwidzynie to dziwią mnie krytyczne słowa pod adresem portalu i młodzieży z Kwidzyna.Może sam nic nie robi bo nie potrafi?Krytykować innych samemu nic nie robiąc.Pewne nie miał możliwości przejrzenia stron z innych miast,teksty słownictwo,może tego brak koledze Majdzie?

Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, o 07:38 
Przyjaciel forum

Staszek,

Kwidzyniakiem nie jestem, ale kocham to miasto i takich ludzi jak pan Majda nie trawię.
Niech panu Majda się majda, nie koniecznie w Kwidzynie :grinka: :grinka: :grinka:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1