Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Wcale nie tacy leniwi"
PostNapisane: 8 września 2006, o 08:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Dzisiejszy (08.09.2006) Kurier Powiatu Kwidzyńskiego w artykule Rafała Cybulskiego "Wcale nie tacy leniwi" cytuje w całości wysłany do nich list oraz odpowiedz, której skan załączam.


Załączniki:
Od_Redakcji.jpg
Od_Redakcji.jpg [ 91.86 KiB | Przeglądane 6015 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2006, o 08:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
a czy oni nie mogą nas odwiedzać na forum i pisać, że przeczytali "u nas" o jakimś problemie :?:
poza tym to gdzie autor (majda) zaznaczył że prowokuje :?:
może jestem jakiś "nie w pełni sprytny" i zostało to jakoś "zakamuflowane" :?:


P.S.
nie potrzeba nam gazet, aby rozwiązać większość problemów i aby odpowiedzieć na większość nurtujących nas pytań.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2006, o 08:26 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
nie potrzeba nam gazet, aby rozwiązać większość problemów i aby odpowiedzieć na większość nurtujących nas pytań.


I to jest sedno sprawy. Gazeta zauważyła, ze za chwilę zupełnie przestanie być potrzebna. Nikt po nią nie sięgnie, bo będzie wolał wejść na forum gdzie znajdzie newsy w ciągu kilku godzin od wydarzenia, będzie mógł je skomentować, dodać swoje zdjęcia itp. A gazeta? Nie dość, że ukazuje się raz w tygodniu to jeszcze opisuje świat wybiórczo. Liczą się tylko te wydarzenia, na których był reporter. :neutral:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2006, o 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W pelni zgadzam sie z moim poprzednikiem...
należy tu dodać, iż Rafał Cybulski reprezentujący redakcję sprytnie omija tekst artykułu pana Majdy. Niestety nie widać tam żadnej prowokacji i zachęty do działania młodych ludzi.
A pomysł z przyjściem do redakcji tejże gazaty ze swoimi przemyśleniami jest jakby nie na miejscu. Po lekturze powyższego odniosłem wrażenie, iz pismakom z tejże gazety wyczerpały się pomysły lub chęci do tworzenia czegokolwiek.
To właśnie redaktorzy powinni docierać do osób młodych (jeśli chcą pisać o nich), w przypadku tejże gazety widać kompletny brak profesionalizmu.

PS
Biorąc pod uwagę wyłącznie kwestie ekonomiczne to kto do ciężkiej cholery mi zapłaci za moje przemyślenia, w przeciwieństwie do redaktorów, którzy otrzymują gażę za swe artykuły.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2006, o 08:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwietnia 2006, o 16:40
Posty: 1671
Lokalizacja: Dwumiasto
Płeć: Mężczyzna
To jak? "Przyjdzicie" do ich redakcji? :-D :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2006, o 09:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
A niby po co :?: :!: Podzielić sie swoimi rozterkami :?: :!:
Przecież ci panowie również są mieszkańcami Kwidzyna (i nie wszyscy są w wieku pana Majdy), wobec tego powinni dostrzegać problemy młodych ludzi (korzystając chociażby z forum takiego jak to), a nie pogrążać te młodzież "w pożal się Panie Boże" artykułach. W dodatku już też pisałem na ten temat za to dostają pieniądze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2006, o 10:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2006, o 19:52
Posty: 4180
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
po pierwsze ja naszych gazet nigdy nie kupowalam :) po drugie na nasze miaasto trzy gazety to chyba za duzo, kiedys byl jeden kurier i byl spokoj a teraz sie sciagaja w prowokacjach :)

zgadzam sie z wami, ja nie mam zamiaru isc do redakcji ze swoimi problemami, wole sie nimi podzielic z wami bo wiem, ze zaraz otrzymam odpowiedz i na pewno pomoc bedzie skuteczniejsza :) a to ze brakuje im pomyslow i zeneujaco prowokuja nas to nie moja wina i nie mam zamiaru wyczytywac krzywdzacych opinii tylko po to, zeby wzbudzic jakas reakcje...niech sie wypchaja...wg mnie zawod dziennikarza to samodzielne dazenie i szukanie informacji a nie czekanie az sama przyjdzie do mnie...:)

_________________
"Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać."
Gabrielle Colette :D g:zla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2006, o 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2006, o 13:04
Posty: 275
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
a czy oni nie mogą nas odwiedzać na forum i pisać, że przeczytali "u nas" o jakimś problemie
poza tym to gdzie autor (majda) zaznaczył że prowokuje
może jestem jakiś "nie w pełni sprytny" i zostało to jakoś "zakamuflowane"


Zayebiscie dyplomatycznie wytlumaczyli, to iz Majda popelnil dzinnikarski wybryk! Pieknie to "przerobili" (ku swojej chwale!). Moze by zmontowac jakis protest? :grin: Nie jestesmy przecie tempymi idiotami!!! :evil:

_________________
"Każdego dnia, raz dziennie,dawaj sobie prezent. Nie planuj tego. Nie czekaj. Niech się zdarzy. To może być nowa koszula,drzemka w fotelu, albo... dwie filiżanki dobrej, gorącej, czarnej kawy. Takiej jak ta."
Special agent of FBI, Dale Cooper


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2006, o 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
dokladnie DunkelWald odwaracaja kota ogonem, jeszcze takie marne tlumaczenie "prowokacja" smiech na sali!!! nawet nie potrafia sie przyznac do bledu!!!

żenua! zielony i baltyski jest do bani! ot co :)

PS. prasy lokalnej tez nie kupuje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2006, o 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Ja kupuję prasę lokalną, bo lubię wiedzieć, co w trawie piszczy i czasami o nas napiszą.
Leniwi i już nie tacy młodzi to są nasi redaktorzy z "zielonego" i niech tak pozostanie.
Oni nie maja już o czym pisać i są coraz starsi a my się dopiero rozkręcamy i sporo pracy przed nami.
Szkoda energii na pisanie protestów i polemikę z wygadanymi autorami smutnych reportaży. Jeśli chodziło im o sprowokowanie nas do zalania redakcji stertami listów i myślą (a z treści notatki wynika, że tak), że im się to udało to się grubo mylą.
Ruszcie panowie swoje tyłeczki z redaktorskich stołeczków, odstawcie kawkę i Internet i zapraszamy do nas. Nikt z nas w Waszej redakcji się nie pojawi. Nie będziemy Wam podsuwać gotowych tematów do gazety. Za to u nas na Forum tematy leża na ulicach... tych wirtualnych. Wystarczy po nie sięgnąć ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2006, o 07:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2006, o 13:04
Posty: 275
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
lord vader napisał(a):
odwaracaja kota ogonem, jeszcze takie marne tlumaczenie "prowokacja" smiech na sali!!! nawet nie potrafia sie przyznac do bledu!!!

Mam wrazenie, ze wymknelo im sie to wszystko z lapek i powolali redakcyjny sztab kryzysowy, aby cos z tym zrobic, odkrecic, dorobic odpowiednia mysl przewodnia, z atakujacych/broniacych sie mlodych ludzi zrobic naiwnych, latwo dajacych sie sprowokowac clownow... i jeszcze w zywe oczy klamia, ze ten scenariusz byl z gory zaplanowany i wypalil... Czy ten "cebulski" to kolo, ktory w "kwidzynsko-baltyckim" prawi faramzony w felietonikach "...A ja sie z panem nie zgodze!"?

_________________
"Każdego dnia, raz dziennie,dawaj sobie prezent. Nie planuj tego. Nie czekaj. Niech się zdarzy. To może być nowa koszula,drzemka w fotelu, albo... dwie filiżanki dobrej, gorącej, czarnej kawy. Takiej jak ta."
Special agent of FBI, Dale Cooper


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.