Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polityka miłości - zagadka
PostNapisane: 28 października 2010, o 17:03 

Zgadnijcie, którego kandydata na radnego naszego miasta są to słowa.

Cytuj:
....... Panie Palikot jak pan umiesz módl się pan,żeby Bóg nigdy nie skrzyżował naszych dróg. Jeżeli jednak w swojej nieskończonej mądrości to zrobi to nakładę panu w ten pański świński ryj,że przez co najmniej miesiąc po za płynami nie będzie pan nic spożywał a i bez wizyty u chirurga szczękowego si,e nie obejdzie. Nie długo szykuje mi się wyjazd służbowy do Lublina .... Miłego dnia Januszku życzę. Nie zapomnij złożyć zawiadomienia do prokuratury świński ryju.......

Pisownia oryginalna :grinka: :grinka: :grinka: :grinka: .
Z jakiej partii kandyduje, to chyba dla każdego jest oczywista oczywistość.
Coś czuję, że za chwilę sam się odezwie......

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 17:14 

To nie moje :grin:

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 17:23 
Przyjaciel forum

Będę strzelał, kandydat jest wyznawcą Jarosława :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 17:32 
Przyjaciel forum

Ciekawe czy ów kandydat będzie na tyle odważny żeby się przyznać do swoich słów?
Mam nadzieję, że Renegat nam podpowie na kogo nie głosować, jeżeli temu komuś zabraknie cojones.

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 17:34 

Darek napisał(a):
Będę strzelał, kandydat jest wyznawcą Jarosława :grinka:

Tu nie ma co strzelać. ;) :grin: :-D
To jest jasne. :grin:
Powołuje się na Boga, to pewnie jakiś katolik. :neutral:

Może lepiej niech już Pan Bóg dróg ich nie krzyżuje, bo Palikotowi nakładzie do ryja.
Chociaż czy ja wiem, znając Palikota to on by chyba nawet by do ręki nie wziął, a co dopiero do ryja. :-P

Tytuł: Re: Polityka miłości - zagadka
PostNapisane: 28 października 2010, o 17:58 

Renegat napisał(a):
Zgadnijcie, którego kandydata na radnego naszego miasta są to słowa.

Czy nie tego samego co poniższy cytat:

Cytuj:
Tak apropos to wolę być NARODOWYM OPLUTYM DUPKIEM niż CZERWONĄ KUR.. w typie Wanda Wasilewska. Dotarło czerwona szmato do tego zakutego łba. Moje zęby są ostre i jak trzeba będzie to poprzegryzam czerwone karki!!! Chwała NSZ-owi!

P.S.
Pozwoliłem sobie wykropkować co bardziej dosadne epitety.

Wehikuł czasu - to byłby cud

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 18:13 

Skąd wy bierzecie te perełki?

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 18:28 

Moim zdaniem takim ludziom powinno się bezwzględnie zabrać możliwość dostępu do broni.
A ten niestety ma. W końcu robią im jakieś badania.
Przecież to jest chodząca bomba zegarowa. Zapomni wziąć rano tabletki i grozi nam powtórka z Łodzi.
W obecnej sytuacji politycznej sprawą powinny zainteresować się odpowiednie organa.
Ciekawe, że moderacja nie zauważyła, że osobnik się sprytnie sklonował.

Didi napisał(a):
Skąd wy bierzecie te perełki?

Z sieci Dominika, z sieci :grinka: :grinka: :grinka:

Ostatnio edytowano 28 października 2010, o 18:32 przez Renegat, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 18:31 
Walther?

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 18:37 

żeby mieć pewność to trzeba numer IP sprawdzić :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 18:52 

To jeszcze kilka próbek twórczości naszego "bohatera"

Cytuj:
trzymałem w ręku i VIS-a i Parabelkę (ty zdaje się tylko w ręku trzymałeś swojego fiutka) mało tego strzelałem i z jednego i z drugiego. Co było celem. Tego ci nie powiem!

Cytuj:
Słuchaj ty CZERWONA BOLSZEWICKA KU....O nie chciej spotkać mnie na swojej drodze bo przewrócisz się i uwalasz we własnych gównach z orderem Lenina w klapie i nie potrzebny jest żaden uzbrojony Czeczen żebyś się sfajdał w spodnie. Szydeł ma rację: lepiej być martwym niż czerwonym tak jak ty mendo. Nie skacz frajerze bo nikt nawet się nie odleje na twoje ścierwo. Je już oglądałbym się za siebie na ulicy. NSZ-owiec ma rację czego nie skończyli nasi przodkowie to..... Bójcie się wszyscy, którzy plujecie na Polskę i Polaków jak nadejdzie dzień zapłaty wszyscy odpowiecie przed Narodem a prawdziwi patrioci wam skopią te czerwono-różowo-koszerne dupy. I faszyzm nic z tym nie ma wspólnego. Jak nie wiesz o czym mówisz łajzo to nie zabieraj głosu. Panowie i Panie nie dajmy się sprowokować tej czerwono-różowo-koszernej hołocie i bądźmy cierpliwi jeszcze nadejdzie "Dzień Zapłaty" a dla Polski zaświeci słońce. Z narodowym pozdrowieniem " Jeszcze Polska nie zginęła..."

Cytuj:
Na ciebie ty faszystowska szmato wystarczy wypuścić jednego uzbrojonego Czeczena i już się przewracasz we własnych odchodach razem ze swoimi londyńskimi orderami.

Cytuj:
Słuchaj pajacu jak chcesz to można ci zmienić światopogląd 9 gramami ołowi w ten durny pyskaty ryj Penie jeszcze czerwony. Poczytaj trochę książek a nie polegaj na wiadomościach które ci opowiadano na dobranoc jaką to ciężką robotę miał dziadek albo i tatuś utrwalając władzę ludową. A za to co powiedziałeś o weteranach z NSZ to powinieneś dostać po mordzie łajzo komusza! Wy czyli sowieciarze nie dość, że ich większość wymordowaliście to jeszcze przez cały PRL szykanowaliście a zresztą jeszcze nadejdzie taki dzień,że ty i tobie podobni będziecie się płaszczć i skomleć o litość ale nikt się nad wami nie ulituje. Zobaczysz!!! A tak na marginesie strzelanie do zdrajców, sprzedawczyków, kapusiów nigdy nie było żadnym ludobójstwem ot jak wy towarzysze ładnie ujęliście - konieczność dziejowa. Ci bohaterowie jak to ująłeś "... bezzębni stetryczali pensjonariusze..." zęby potracili w katowniach UB i Informacji Wojskowej. Oj chłopcze ty też się oglądaj za siebie!

Nie wiem, czy się bać, czy śmiać, ale takich mamy kandydatów na radnych :-( :-( :-(

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 18:56 
Renegat, nie bądź taki, podaj źródło.
[EDIT] Znalazłem!

Ostatnio edytowano 28 października 2010, o 19:02 przez MACIEKZB, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 19:02 

"Słuchaj pajacu jak chcesz to można ci zmienić światopogląd 9 gramami ołowi w ten durny pyskaty ryj "

Hmmm.Jeśli autor faktycznie jest ten sam, to polemika z nim na łamach Pulsu Kwidzyna, w sprawie nieograniczonego dostępu do broni, nabiera teraz nowego znaczenia.

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 19:04 

Poczekam jeszcze trochę, zawodnik zapewne się odezwie :grinka: :grinka: :grinka:
W jednym albo drugim wcieleniu :grinka: :grinka: :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 19:07 
KingTiger ma zakaz pisania na tym forum.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1