Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Posłuchaj proszę i skomentuj ;>
PostNapisane: 16 marca 2007, o 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2007, o 16:38
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
www.christal.mp3.wp.pl
mam tam jeden ze swoich kawałków i jestem ciekaw co o nim sądzicie zarówno od strony muzycznej jak i technicznej. Niestety serwis na wp strasznie mozolnie dodaje nowe kawałki, dlatego jest tu taka bieda, ale pracuje nad stroną. Pracuję tylko na komputerze od 6 lat, wcześniej Fastracker obecnie Skaletracker, ale nie ma to nic wspólnego ze sklejaniem paru obcych sampli pod rytm breaków. Dużo śrubuje i wykręcam na własnej klawiaturze (ot uroda trackerów); Jestem ciekaw, jak wiele osób w Kwidzynie pasjonuje się tworzeniem muzyki "elektronicznej", może byśmy się jakoś skupili na forum i porozmawiali. Może coś ciekawego by się z tego wykluło, bo przecież na nadmiar atrakcji z tego gatunku w naszym mieście nie można narzekać ;) Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2007, o 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lipca 2006, o 07:57
Posty: 122
Lokalizacja: Gdansk / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kiedys, daawno daaawno temu non stop siedzialem przed fasttrackerem 2.0. Trwalo to jakies 2, 3 lata, ostatni modek zrobilem w roku 1999, od tamtego czasu juz sie tym nie zajmuje. Glownie dzialalem na scenie PC, modki robilismy w formacie xm, o mp3 malo kto wiedzial... ehh, to byly czasy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2007, o 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2007, o 16:38
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
nooo na FT2 zdążyłem się jeszcze załąpać i dzięki niemu do Skale usiadłem jak do własnego auta po generlanym remoncie i faceliftingu:) Wskoczyć odrazu w skaletrackera bez wcześniejszych bojów z trackerami to jak zrobić prawo jazdy i wsiąść do żaglówki :> A teraz masz jakiś związek z muzyką czy to raczej historia i wspomnienia??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2007, o 23:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lipca 2006, o 07:57
Posty: 122
Lokalizacja: Gdansk / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja zaczynalem od czterokanalowego FT1 i potem byl ten FT2, ani scream tracker ani impulse tracker do mnie nie przemowily :) tak samo jak zaden windowsowy tracker. I wlasnie dlatego skonczylem, bo to byly czas jak trzeba sie bylo przesiadac na windowsa a FT2 nie chcial jakos wspolpracowac z winda :) w tej chwili moj zwiazek z muza to tylko jej namietne sluchanie :) a chodza sluchy, ze podobno mozna posluchac jeszcze czasami moich modkow w pewnym kwidzynskim "lokalu" :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, o 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lipca 2006, o 07:57
Posty: 122
Lokalizacja: Gdansk / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
noo noooo, musze powiedziec, ze Runaway daje rade, kawalek dobrego trance'u. Troche malo spojny, nie stanowi calosci od poczatku do konca, tak jakby za duzo motywow przewodnich. Ale ogolnie bardzo piatka. Mozesz grac jako support przed Tiesto w kwietniu we Wroclawiu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, o 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2007, o 16:38
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Hmmm dzieki za opinie, bo potwierdziłeś moje obawy co do tego że nie powinno się tak krótkiego kawałka tak często i gęsto mieszać dodawać i zagęszczać:) Potem jest coś takiego że ty przy jego składaniu i układaniu tak naprawdę przesłuchujesz różne jego fragmenty dzięsiątki razy i ostatecznie wydaje ci się, iż jest "czytelny" a to po prostu już odciśnięte na korze mózgowej nuty, więc wszystko jest klarowne i jasne;) bardzo chętnie dlatego wysłucham wsdzelkich zastrzeżeń.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2007, o 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2007, o 16:38
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dodałem własnie nowy kawałek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2007, o 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
http://christal.mp3.wp.pl/
"Slow" - fajny juz drugi lajtowy kawałek... podoba mi sie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 marca 2007, o 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2006, o 13:04
Posty: 275
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Hehe, też zaczynałem od FT2. Nadal działam z trackerami, tylko starego FT2 zamieniłem na licencyjnego MadTracker'a. Trackerów używam do składania ścieżek perkusyjnych opartych na samplach żywej perkusji, resztę instrumentów dogrywam "na żywo" używając rosyjskiego wielościeżkowca "DDClip". Ułatwia to składnie nowych kawałków. Przynoszę taki "szablon" na próbę, gdzie aranż perki i reszty instrumentów, a także głowny kształt riffu jest szlifowany przez nas wspólnie.

_________________
"Każdego dnia, raz dziennie,dawaj sobie prezent. Nie planuj tego. Nie czekaj. Niech się zdarzy. To może być nowa koszula,drzemka w fotelu, albo... dwie filiżanki dobrej, gorącej, czarnej kawy. Takiej jak ta."
Special agent of FBI, Dale Cooper


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 marca 2007, o 12:22 
Offline

Dołączył(a): 24 marca 2006, o 10:39
Posty: 539
Płeć: Mężczyzna
DunkelWald zapodawaj te kawalki czym predzej !!! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2007, o 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
:-D a no ciekawa opcja i też bym zaspokoił uszy z ciekawości , i tak jakby się ogarnąć i wrzucić do jednego worka całokształt ludzi w Kwidzynie co produkują muzykę , to trochę by tego było


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lutego 2008, o 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2007, o 16:38
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam wrzuciłem po dłuższej przerwie dwa utwory z 2003 oraz jeden jeszcze ciepły "Urban Style"
Miłego słuchania życzę


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lutego 2008, o 15:11 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
dzajant napisał(a):
Miłego słuchania życzę

Może się młodzieży podobać, przesterowane basy kojarzą mi się jedynie z wiejską dyskoteką :grinka: nie obrażaj się to wina mojego spaczonego gustu :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lutego 2008, o 17:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2007, o 16:38
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nie wiem, o którym kawałku mówisz Darku, ale czasami techniczne możliwości mnie ograniczają i nie jestem w stanie wyciągnąć już lepszej jakości i wszystkich poszczególnych tonacji tak wyregulować aby sobie nie wchodziły w drogę. Z drugiej jednak strony czasami dominujący Bass jest akurat świadomie użyty. Dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lutego 2008, o 17:48 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Christal napisał(a):
dominujący Bass jest akurat świadomie użyty. Dzięki

Nie wątpię że używasz go świadomie :grinka: jednak jak dla starca takiego jak ja stosowanie basu jako lajmotivu nie bardzo mi pasuje.
Chętnie wysłuchuję Twoich kompozycji, ważne że coś tworzysz.
Spróbuj może stworzyć coś na bazie klasyki, był kiedyś taki nurt Barok-Rock czemu teraz nie miło by być ukłonu elektroniki w stronę muzyki barokowej (tak sobie marudzę)
Życzę powodzenia, chętnie wysłucham następnych Twoich kompozycji :grinka:
PS. co do jakości zastrzeżeń nie mam toć to mp3 i ma swoje ograniczenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.