Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: R.I.P. Michael Jackson
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2006, o 07:36
Posty: 45
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
http://www.youtube.com/watch?v=msqfQpoFTYk

_________________
Music can express emotions that words and pictures fail to properly convey...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 10:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 marca 2008, o 14:39
Posty: 301
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
na tvn24 od rana o tym trabia.
szkoda goscia, dobrym piosenkarzem byl jak na tamte czasy.
lakoc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 11:11 
Odeszła legenda :sad: R.I.P.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Have a nice trip Michael...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 14:47 
łezka się kręci w oku :cry:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 16:55 
A teraz przez następne 5 lat będą wypuszczane remixy jego starych hitów. Znajdzie się parę niedokończonych piosenek, które zostaną wypuszczone jako single i pewnie fanatycy ułożą mit, że Jacko nie umarł tylko ukrywa się przed mafią i wróci za 7 lat.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 16:58 
To tak jak z Tupaciem Shakurem.No cóż w dzisiejszych czasach to całkiem możliwe.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2007, o 13:24
Posty: 226
Lokalizacja: Europa
Płeć: Kobieta
[*] [*] [*]
.......

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CHaxT79NqJw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2009, o 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 08:11
Posty: 1128
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nigdy śmierć człowieka nie jest powodem do radości . Jednak co do przeszłości to mam stosunek ambiwalentny. Z jednej strony Jego muzyka i wykonawstwo wniosło dużo do muzyki pop. Z drugiej strony cieniem kładzie się na tym ciąg procesów i podejrzeń o pedofilię. Aktualnie wszelkiego rodzaju media mają pożywkę dla sensacyjek ."Wszyscy" oczekują na opinię coronera . :???:

_________________
Żyjemy w czasach, w których tylko głupców traktuje się poważnie.

— Oscar Wilde


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 czerwca 2009, o 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
MJ to wielki artysta.. to ktoś jak Elvis, The Beatles albo Rolling Stones. Pierwsza światowa liga. Muzyka to było całe jego życie... Nikt temu nie zaprzeczy. To był prawdziwy król popu. Super teledyski z których słyną.. Ja sam gustuje trochę w innym gatunku muzyki, ale MJ był dla mnie prawdziwą Gwiazdą.. Odszedł, ale pamięć po nim zostanie zawsze. Jak ktoś nie potrafi uznać jego wielkości to pewnie mu zazdrości albo jest za głupi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 czerwca 2009, o 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2006, o 07:36
Posty: 45
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
MJ tribute:

http://seanalvarez.podomatic.com

_________________
Music can express emotions that words and pictures fail to properly convey...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 czerwca 2009, o 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2009, o 13:34
Posty: 185
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
Mam nadzieje ze ten Pan sie nie pogniewa ze tu Go wkleiłam ale o jest dokładnie to co chciałam powiedziec o MJ

massivsnuz - Bojownik | 4 godziny temu |
Jackson może i miał swoje wady jak każdy człowiek.
Pedofil? Czy każdy człowiek, który lubi przebywać z dziećmi od razu jest pedofilem? Już widzę proces w USA pomiędzy sfrustrowanymi matkami a św. Mikołajem o pedofilię. Wiecie w ogóle co się dzieje w sądach w stanach? Tam koleś pozwał do sądu Boga za to, że nie słuchał jego modlitw i wygrał, bo oskarżony (Bóg) nie stawił się na sali rozpraw. Tam pozywa się do sądu i wsadza do więzienia ludzi, którzy zostali oskarżeni o niepłacenie podatków, których zgodnie z konstytucją nie mieli obowiązku płacić. W USA wystarczy podejrzenie, żeby komuś wytoczyć proces.
"Jackson lubi dzieci? Na pewno to pedofil, pozwijmy go. Jest bogaty? Jeszcze lepiej wyciągniemy od niego sporo kasy."
Niestety człowiek z natury jest pazerny i jak widzi możliwość wyłudzenia od kogoś pieniędzy to z pewnością skorzysta.

Zresztą, co ma życie prywatne do twórczości? Czy ktoś widząc cię na ulicy ocenia cię na podstawie tego czy masz posprzątane mieszkanie? Może MJ miał burzliwe życie, chciał zrekompensować sobie brak dzieciństwa przebywaniem z dziećmi ale jakie to ma znaczenie? Jego muzyka lubiana przez was czy też nie na 100% przewinęła się przez któryś etap waszego życia i dzięki temu nie pozostała bez echa bo każdy w jakiś sposób wspomina Jacksona (dobrze lub źle). To czy lubisz jego muzykę czy też nie to twoja prywatna sprawa i kwestia gustu ale na Miłość Boską nie oceniaj osoby, o której wiesz tyle co słyszysz w TV albo czytasz w gazecie. Wiesz czym się zajmują gazety i TV? Wyszukiwaniem plotek i robieniem z tego sensacji na skalę tak wielką, że przynosi milionowe zyski. Więc jeśli nadal chcecie oceniać ludzi na podstawie informacji zasłyszanych albo przeczytanych gdzieś tam w podrzędnym brukowcu to zamknijcie się w pokoju, odpalcie IE/Firefoxa/Opere, wejdźcie na "Pudelka" i siedźcie w tej jaskini nawet do usranej śmierci ale nie obrzucajcie błotem człowieka, o którym tak naprawdę kupa śeta wiecie. Sam wiem niewiele o Jacko ale sceptycznie podchodzę do tak skandalicznych informacji tym bardziej, że wiem w jaki sposób media zarabiają na cudzym nieszczęściu.

Jeśli nie jesteś na 100% pewien czy to co słyszysz/czytasz jest prawdziwe to przestań to powtarzać. Wyobraź sobie, że ktoś w twoim mieście rozpuszcza o tobie ploty tak dotkliwe, że wstyd się pokazać w pobliskiej "Żabce".

Wiem, że do większości antyfanów Jacksona to nie trafi ale jeśli chociaż 1 osoba zrozumie to, co chcę przekazać, to będzie coś.

Pozdrawiam wszystkich przeciwników Jacksona a z fanami wspominającymi twórczość "Króla Popu" łączę się we wspólnej refleksji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lipca 2009, o 10:28 
http://rapgraforum.com/index.php?showtopic=36000
Piosenka na cześć M.J.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lipca 2009, o 15:04 
DarekK napisał(a):
Piosenka na cześć M.J.

bardzo dobrze dobrany tekst, mogę słuchać jej cały czas


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2009, o 17:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 listopada 2006, o 13:49
Posty: 672
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
http://www.youtube.com/watch?v=tVACUjHn6yU

_________________
Pozdrawiam,
Mega


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.